40

Firma Odszkodowawcza

Altis Odszkodowania

ul. Targowa 18, 25-450 Kielce

2.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
7 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

86%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Altis to firma oferująca dopłaty do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych zarówno z OC sprawcy, jak i AC. Dzięki współpracy z mobilnymi agentami obszarem działania Kancelarii jest cała Polska. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, firma wypracowała usystematyzowany schemat procesu odkupu szkód i realizuje kilkanaście spraw w skali miesiąca, zawsze dopełniając wszystkich ustaleń z klientem. Altis Odszkodowania proponuje prosty i wygodny sposób na otrzymanie dopłaty do odszkodowania, który można opisać w 4 prostych krokach: wysłanie niezbędnych dokumentów do wyceny dopłaty do szkody. Jeżeli poszkodowany dysponuje dodatkowymi istotnymi materiałami np. zdjęciami uszkodzeń, korespondencją z zakładem ubezpieczeń również może je przesłać. Po otrzymaniu dokumentacji szkody zostaje przedstawiona kwota, jaka może zostać dopłacona do zaniżonego odszkodowania. Jeśli Klient zdecyduje się na propozycję, wysyłana zostaje umowa do podpisania za pośrednictwem firmy kurierskiej. Umowę można także podpisać w biurze i otrzymać odszkodowanie w gotówce. Siedziba Kancelarii mieści się w Kielcach na ulicy Targowej 18.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
35 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
36 Helper Odszkodowania Strzelin
37 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
38 TB Ekspert Białystok
39 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
40 Altis Odszkodowania Kielce
41 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
42 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
43 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
44 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
45 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń

Opinie klientów

Google

Tomasz Kowaski

nic nie na tak zwanego "wariata" pełen profesjonalizm, no i kwota którą dostałem (11000 zł dopłacili)była większa od 5 innych firm o ponad 50 %

Aug 26, 2019
Google

Ryszard Bączkowski

sami ściągnęli dokumenty z ubezpieczalni. policzyli, policzyli i wypłacili. Tylko tyle i aż tyle:)

Mar 26, 2019
Google

Marcin Grudzinski

Wszystko poszło dość sprawnie, środki dotarły na konto w umówionej kwocie.

Nov 26, 2018
Google

paweł marchwicki

oszusci! dzwonili kilkanascie razy, na zmiane 2-3 osoby. chcieli odkupic szkode. pytalem czy oplaca podatek - zawsze potwierdzali. dzwonie do nich - "my nigdy nie placimy podatku za klientow". prosze o przeslanie umowy na maila przed podpisaniem - ani slowa, czy kwota wyplaty jest netto czy brutto, ani slowa o podatku. prosze o poprawienie umowy. odsylaja umowe niby poprawiona, otwieram - zupelnie inna umowa, ale dalej ani slowa o podatku. dzownie pytam w ktorym miejscu jest poprawiona umowa - pani mowi, ze ojejku jejku zrobil jej sie przeciag w pokoju i oddzwoni. cisza. oszusci i naciagacze.

Nov 26, 2018
Google

Czarna Mamba

Polecam serdecznie, firma jak mało która uporała się z moją szkodą bardzo szybko. Gotówkę wypłacają od razu na konto.

Nov 26, 2018
Google

Chudy John

Polecam, fachowa i miła obsługa. Kasa na koncie po 8 dnaich.

Nov 26, 2018
Google

Zdzisław Mila

szybko , sprawnie i dopłata do odszkodowania zgodnie z umowa. polecam.

Nov 26, 2017

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.