34

Firma Odszkodowawcza

Take Care Polska SP. z o. o.

ul. Staszica 1, 25-008 Kielce

2.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
40 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
36

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria Take Care Polska zapewnia pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań zarówno z OC, jak i AutoCasco. Oferuje dopłaty do odszkodowań, prowadzi również wykup szkód. Analiza i wycena dopłaty do szkody jest darmowa i niezobowiązująca. Firma odkupuje odszkodowania z całej Polski, zarówno na pojazdach starszych, jak i nowszych oraz szkody, gdzie auto zostało już sprzedane. Dopłatę można uzyskać, jeśli szkoda miała miejsce do trzech lat wstecz, nawet jeśli auto zostało już naprawione, pomimo sprzedaży samochodu, wypłaty odszkodowania czy braku dokumentacji szkody. Korzystając z oferty Kancelarii Take Care, Klient nie traci wcześniej uzyskanego odszkodowania i nie ponosi żadnych kosztów w związku z analizą odszkodowawczą. Jeśli poszkodowany nie posiada kosztorysu, firma pomoże go uzyskać. Firma pozyskuje także partnerów biznesowych, którzy zdecydują się na podjęcie współpracy. Najważniejsze korzyści dla Klientów Take Care to: po zbyciu wierzytelności klient nie musi poświęcać swojego czasu, środków finansowych, stresu na wyegzekwowanie dodatkowego odszkodowania, w razie procesu sądowego nie będzie żadną stroną w tej sprawie, gotówka płatna do 24 godzin od zawarcia umowy. Kancelaria mieści się w Kielcach na ulicy Staszica 1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
33 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
34 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
35 Lege Artis Kraków
36 Campter Odszkodowania Lubliniec
37 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
38 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica

Opinie klientów

Google

Andrzej Szeremeta

Nie polecam. Najpierw czeka się 2-3dni, potem dzwonią i mówią że mogą odkupić za tyle i tyle. Czekam kilka dni, a pieniążków nie ma. Dzwonię po trzech dniach, a pani mi mówi że prawnik nie podejmie się tej sprawy. W między czasie odmawiam innej firmie. I zostałem na lodzie.

26 maja 2023 r.
Google

Łukasz K

Szkoda czasu na nich, składają ofertę a po otrzymaniu wszystkich dokumentów stwierdzili, że wycofują ofertę, bo samochód sprzedałem nie naprawiając go, jeżeli to wpływa na Państwa ofertę to powinna być adnotacja "*". Państwa oferta nie posiada, żadnych dodatkowych warunków.

28 kwietnia 2023 r.
Google

Anna Duszejko

Nie mogę dodzwonić się na podany numer, jest komunikat ze numer jest niedostępny.

06 marca 2023 r.
Google

Dawid Dawid

szybko i skutecznie - ubezpieczyciel wyliczyl szkode na 4230zl, a udało się jeszcze dostać 2500zl dopłaty. polecam

24 lutego 2023 r.
Google

Agnieszka Agnieszka

Wywalczona kwota odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu oraz renta od ubezpieczyciela przerosła moje wszelkie oczekiwania polecam

19 lutego 2023 r.
Google

Davi Expert

15 lutego 2023 r.
Google

Dominik Niewadzi

Pełna profeska - szybko sprawnie i dodatkowa kasa szybko na koncie Polecam !

14 lutego 2023 r.
Google

Adrian Klejbuk

Trzeba zachować bardzo ograniczone zaufanie. Wysłałem dokumenty do kilku różnych firm i ta firma okazała się największym kombinatorem (może stąd te "najwyższe kwoty odszkodowań"). Jednak akurat w moim przypadku się nie udało i była to tylko strata czasu. Najpierw podbijanie kwoty która miała być wypłacona do nierealnego wręcz poziomu, żeby przebić konkurencję, a potem gdy zrezygnowałem z oferty konkurencji Take Care stwierdziło że jednak "rzeczoznawca się pomylił". W takie bajki już nikt dziś nie wierzy, zacznijcie poważnie traktować ludzi.

21 grudnia 2022 r.
Google

Tomasz Nogaj

Wysoka dopłata do odszkodowania, na to liczyłem i to uzyskałem. Obsługa na 6+ Wszystko sprawnie, co dodatkowo zapewniło mi spokój

30 listopada 2022 r.
Google

Ja Jasiek

30 listopada 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.