32

Firma Odszkodowawcza

Take Care Polska SP. z o. o.

ul. Staszica 1, 25-008 Kielce

2.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
31 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
28

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Take Care Polska zapewnia pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań zarówno z OC, jak i AutoCasco. Oferuje dopłaty do odszkodowań, prowadzi również wykup szkód. Analiza i wycena dopłaty do szkody jest darmowa i niezobowiązująca. Firma odkupuje odszkodowania z całej Polski, zarówno na pojazdach starszych, jak i nowszych oraz szkody, gdzie auto zostało już sprzedane. Dopłatę można uzyskać, jeśli szkoda miała miejsce do trzech lat wstecz, nawet jeśli auto zostało już naprawione, pomimo sprzedaży samochodu, wypłaty odszkodowania czy braku dokumentacji szkody. Korzystając z oferty Kancelarii Take Care, Klient nie traci wcześniej uzyskanego odszkodowania i nie ponosi żadnych kosztów w związku z analizą odszkodowawczą. Jeśli poszkodowany nie posiada kosztorysu, firma pomoże go uzyskać. Firma pozyskuje także partnerów biznesowych, którzy zdecydują się na podjęcie współpracy. Najważniejsze korzyści dla Klientów Take Care to: po zbyciu wierzytelności klient nie musi poświęcać swojego czasu, środków finansowych, stresu na wyegzekwowanie dodatkowego odszkodowania, w razie procesu sądowego nie będzie żadną stroną w tej sprawie, gotówka płatna do 24 godzin od zawarcia umowy. Kancelaria mieści się w Kielcach na ulicy Staszica 1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
31 Salvum Sulejów
32 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
33 Campter Odszkodowania Lubliniec
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
36 Lege Artis Kraków
37 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica

Opinie klientów

Google

Michał Wierzchowski

NIE POLECAM!!! Totalny brak profesjonalizmu oferują dopłatę do odszkodowania którą ja akceptuje, dostaję od nich POTWIERDZENIE dopłaty, a po tygodniu dostaję informację, że oni jednak się rozmyślili i nie są zainteresowani. Strata czasu, omijać szerokim łukiem.

03 listopada 2021 r.
Google

Alibaba BaMa

Nie polecam!! Wysłałem kosztorys do analizy do kilku firm w tym do Take-Care. Po otrzymaniu ofert byłem zdecydowany na najwyższą , którą dostałem od konkurencji. Dostałem telefon z Take-Care , zapytali o kwotę jaką dostałem i że na pewno są w stanie przebić aktualną ofertę konkurencji. Jedynie czego potrzebują to akta szkody i żebym się wstrzymał z decyzją , bo NA PEWNO przebiją ofertę konkurencji. Załatwiłem akta od ubezpieczyciela, obiecali kontakt z propozycją do max. 2 dni , 3 dnia po mojej interwencji telefonicznej nagle się okazało , że potrzebują jeszcze zdjęcia reflektora - zrobiłem zdjęcia, Następnie znowu parę dni oczekiwania i znowu dopiero po mojej interwencji dowiedziałem się , że jednak nie są wstanie przebić oferty konkurencji. Czyli poświeciłem czas , czekałem tydzień , sam musiałem się upominać o kontakt żeby usłyszeć , że jednak oferta konkurencji jest nie do przebicia. Czy są to poważni ludzie ? Proszę sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie. Wg. mnie firma nie poważna.

06 października 2020 r.
Google

Katarzyna Borawska

sprawnie, miło i przede wszystkim skutecznie. Polecam!

25 września 2020 r.
Google

Chelsea Malfoy

Bardzo profesjonalna firma, bardzo krótko czekałam na decyzje doplaty do odszkodowania. Pomocni ludzie. Polecam, oby więcej tak dobrych firm na polskim rynku!!!!!

23 września 2020 r.
Google

Agencja Handlowo-Usługowa FELIX

Wypłacili szybko i najwięcej na rynku

24 czerwca 2020 r.
Google

Malwina Siadul

szkoda sprzedana pieniądze są na koncie

17 kwietnia 2020 r.
Google

Marcin Sołtys

Pan Antoni bardzo nam pomógł. Dziękuje serdecznie i polecam wszystkim.

07 stycznia 2020 r.
Google

Dawid Wolski

Są konkurencyjni!!! Ponieważ jedyni odkupili szkodę likwidowaną z TU Gefion(20 firm mi odpisało że nie są zainteresowani kupnem sprawy przez towarzystwo jakie likwiduje szkodę)

13 grudnia 2019 r.
Google

Robert Zimny

29 października 2019 r.
Google

Łukasz Grzegorczyk

polecam szybko, sprawnie i kasa w umówionym terminie na koncie

29 października 2019 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.