16

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn

ul. Kaleńska 5, 04-367 Warszawa

4.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
47 opinii

5.0/5.0
8 opinii

0.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

91%

Opinie pozytywne

like
51

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Siedziba firmy Adwokat Natalia Seweryn znajduje się w Warszawie na ul. Kaleńskiej 5. Oferuje ona profesjonalną i kompleksową obsługę osobom poszkodowanym, czyli zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym oraz spółkom. Specjalizacją kancelarii są odszkodowania, a zwłaszcza szkody osobowe. Firma zapewnia swoim Klientom staranność oraz pełen profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej przy zachowaniu wszelkich standardów etycznych i zawodowych. Firma sporządzi w imieniu Klienta wszelkie niezbędne dokumenty. Osoba poszkodowana może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz skuteczne rozwiązanie swojego problemu. Firma stawia na nowoczesną obsługę prawną Klienta, wykorzystując wszelkie dostępne środki prawne. Zapewnia staranność oraz profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej zachowując wszelkie standardy etyczne i zawodowe obowiązujące adwokatów.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
11 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Salvum Sulejów

Opinie klientów

Google

Arkadiusz Gruszczyński

Konkretni ludzie. Konkretna firma. Polecam

25 kwietnia 2024 r.
Google

Tobiasz Zinc

Kancelaria Pani Adwokat seweryn świadczy usługi na najwyższym poziomie. Moja sprawa trwała prawie 3 lata i zakończyła się sukcesem. Przez cały okres trwania sprawy na bieżąco byłem informowany o postępie w sprawie. Fachową wiedza i doświadczenie. Polecam

10 kwietnia 2024 r.
Google

Paweł Przybylski

Bardzo dziękuje Kancelarii i Pani Adwokat za szybkie rozwiązanie problemu oraz wskazanie kolejnych kroków w moim postępowaniu. Serdecznie Polecam

28 marca 2024 r.
Google

Marta Rudnicka

Kancelaria Pani Natalii pomagała mojej Mamie Małgorzacie w sprawie związanej z odszkodowaniem.Udało się ją pomyślnie zakończyć na etapie przedsądowym. Otwartość Pani Mecenas, elastyczne podejście np. wiele ustaleń było prowadzonych mailowo lub telefinicznie a przede wszystkim szybkość i sprawność działania to najważniejsze atuty współpracy z Panią Mecenas. Pełnem profesjonalizm z nastawieniem na klienta któremu trzeba wyjaśnić różne niuanse używając "nie prawniczego" języka. GORĄCO POLECAM !!!

14 lutego 2024 r.
Google

Łukasz Kucharski

Bardzo mila i rzeczowa Pani adwokat Natalia. Zaskarzyla decyzje ZUS o odmowie przyznania renty zdrowotnej. Kancelaria pani Natali Seweryn umozliwila mi wywalczenie renty z tytulu czesciowej niezdolnosci do pracy. Polecam uslugi kancelarii N.Seweryn.

16 stycznia 2024 r.
Google

Agnieszka Karczewska

Rzetelna, szybko działająca Kancelaria. Korzystam z ich usług od kilku lat i jestem w 100% zadowolona. Szczerze polecam . Pani Natalia właścicielka Kancelarii przemiła osoba .

08 stycznia 2024 r.
Google

Malgorzata Zurawska

Bardzo polecam. Szybko i konkretnie a zarazem wytłumaczone wszystko normalnym językiem a nie typowo prawniczym.

23 października 2023 r.
Google

Łukasz Szczygieł

Polecam Panią mecenas Natalie i jej kancelarię, dzięki jej doświadczeniu cała sprawa zakończyła się ugodą. Dobry plan działania, cenne wskazówki i kontakt. Bez jej doradztwa bardzo bym skomplikował sobie życie. Sprawa dotyczyła rękojmi. Jeśli będę potrzebował jeszcze kiedyś wsparcia to wiem gdzie się zgłosić.

18 września 2023 r.
Google

Юрий Иванов

Very strange communication. I wrote to the company representatives via email and asked how much it would cost to draft a complaint against an unfair seller who refuses to pay for the repair of a new bicycle. In response, I received an email stating that their lawyers need to review the documents first, and this would cost 400 PLN. I reminded them that I needed to know the prices for drafting the complaint and asked to specify the cost. After that, no one replied to me. Communication through Google Maps chat also led to nothing. If you're a foreigner, they most likely won't help you at this company. English language is not welcomed by the staff (Przetłumaczone przez Google) Bardzo dziwna komunikacja. Napisałem do przedstawicieli firmy drogą mailową z zapytaniem, ile będzie kosztować złożenie reklamacji na nieuczciwego sprzedawcę, który odmawia zapłaty za naprawę nowego roweru. W odpowiedzi dostałem maila z informacją, że ich prawnicy muszą najpierw zapoznać się z dokumentami, a to kosztuje 400 zł. Przypomniałem im, że muszę znać ceny, aby móc napisać reklamację i poprosiłem o podanie kosztów. Potem nikt mi nie odpowiedział. Komunikacja za pośrednictwem czatu w Mapach Google również nic nie dała. Jeśli jesteś obcokrajowcem, najprawdopodobniej nie pomogą Ci w tej firmie. Personel nie akceptuje języka angielskiego

29 sierpnia 2023 r.
Google

Mi Tom

Swietna wspolpraca, cel osiagniety. Dobra komunikacja. Polecam. Cyt klasyka - tak powinno byc w kazdej kanc.:) pozdr. Ps. Z korporacja tez mozna wygrac.

24 maja 2023 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.