15

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn

ul. Kaleńska 5, 04-367 Warszawa

4.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
44 opinie

5.0/5.0
8 opinii

0.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

91%

Opinie pozytywne

like
48

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Siedziba firmy Adwokat Natalia Seweryn znajduje się w Warszawie na ul. Kaleńskiej 5. Oferuje ona profesjonalną i kompleksową obsługę osobom poszkodowanym, czyli zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym oraz spółkom. Specjalizacją kancelarii są odszkodowania, a zwłaszcza szkody osobowe. Firma zapewnia swoim Klientom staranność oraz pełen profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej przy zachowaniu wszelkich standardów etycznych i zawodowych. Firma sporządzi w imieniu Klienta wszelkie niezbędne dokumenty. Osoba poszkodowana może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz skuteczne rozwiązanie swojego problemu. Firma stawia na nowoczesną obsługę prawną Klienta, wykorzystując wszelkie dostępne środki prawne. Zapewnia staranność oraz profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej zachowując wszelkie standardy etyczne i zawodowe obowiązujące adwokatów.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
16 Solace sp. z o.o. Gdańsk
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce

Opinie klientów

Google

Malgorzata Zurawska

Bardzo polecam. Szybko i konkretnie a zarazem wytłumaczone wszystko normalnym językiem a nie typowo prawniczym.

23 października 2023 r.
Google

Łukasz Szczygieł

Polecam Panią mecenas Natalie i jej kancelarię, dzięki jej doświadczeniu cała sprawa zakończyła się ugodą. Dobry plan działania, cenne wskazówki i kontakt. Bez jej doradztwa bardzo bym skomplikował sobie życie. Sprawa dotyczyła rękojmi. Jeśli będę potrzebował jeszcze kiedyś wsparcia to wiem gdzie się zgłosić.

18 września 2023 r.
Google

Юрий Иванов

Very strange communication. I wrote to the company representatives via email and asked how much it would cost to draft a complaint against an unfair seller who refuses to pay for the repair of a new bicycle. In response, I received an email stating that their lawyers need to review the documents first, and this would cost 400 PLN. I reminded them that I needed to know the prices for drafting the complaint and asked to specify the cost. After that, no one replied to me. Communication through Google Maps chat also led to nothing. If you're a foreigner, they most likely won't help you at this company. English language is not welcomed by the staff (Przetłumaczone przez Google) Bardzo dziwna komunikacja. Napisałem do przedstawicieli firmy drogą mailową z zapytaniem, ile będzie kosztować złożenie reklamacji na nieuczciwego sprzedawcę, który odmawia zapłaty za naprawę nowego roweru. W odpowiedzi dostałem maila z informacją, że ich prawnicy muszą najpierw zapoznać się z dokumentami, a to kosztuje 400 zł. Przypomniałem im, że muszę znać ceny, aby móc napisać reklamację i poprosiłem o podanie kosztów. Potem nikt mi nie odpowiedział. Komunikacja za pośrednictwem czatu w Mapach Google również nic nie dała. Jeśli jesteś obcokrajowcem, najprawdopodobniej nie pomogą Ci w tej firmie. Personel nie akceptuje języka angielskiego

29 sierpnia 2023 r.
Google

Mi Tom

Swietna wspolpraca, cel osiagniety. Dobra komunikacja. Polecam. Cyt klasyka - tak powinno byc w kazdej kanc.:) pozdr. Ps. Z korporacja tez mozna wygrac.

24 maja 2023 r.
Google

Moore RM

Chciałbym podzielić się opinią o poradzie prawną z zakresu prawa konsumenckiego. Ogólnie na koniec spotkania na wszystkie moje pytania dostałem odpowiedź oraz informacje niezbędne do podejmowania decyzji. Jednak zauważyłem że Pan adwokat nie do końca zapoznał się ze wszystkimi materiałami przedstawionymi mną i podczas spotkania na bieżąco te materiały analizował (moja subiektywna opinia że całkowita analiza sprawy powinna być wykonana przed poradą prawną). Co mi się nie podobało to ten fakt że na koniec spotkania zapłaciłem gotówka ale nie dostałem żadnego dowodu zakupu (paragon). Pan adwokat powiedział że powinienem dostać mailowo, ale niestety nie dostałem. Udało by się uniknąć całej sytuacji gdyż klient został poinformowany że kasa fiskalna została już zamknięta i od razu poproszony o dane dla faktury. Dostałem dowód zakupu więc zmieniam swoją ocenę na 4/5.

11 lutego 2023 r.
Google

P Z

Robota wykonana bardzo dobrze, Poleca.

05 stycznia 2023 r.
Google

Piotr #

Fachowa pomoc w trudnych sprawach.

04 listopada 2021 r.
Facebook

Agata Dura

Bardzo kompetentna p. mecenas. Kancelaria tworzyła dla nas umowy dla klientów oraz dla lektorów, jesteśmy bardzo zadowoleni z tych umów i z szybkiej oraz profesjonalnej współpracy. Dziękujemy, na pewno nie raz jeszcze wrócimy:)

08 października 2021 r.
Google

Agata Dura

Bardzo kompetentna p. mecenas. Kancelaria tworzyła dla nas umowy dla klientów oraz dla lektorów, jesteśmy bardzo zadowoleni z tych umów i z szybkiej oraz profesjonalnej współpracy. Dziękujemy, na pewno nie raz jeszcze wrócimy:)

08 października 2021 r.
Google

Kamil Smogorzewski

Profesjonalizm w każdym calu! Każda rozmowa z Panią Mecenas utwierdza mnie w tym, że rekomendacja znajomych była słuszna. Polecam!

05 maja 2021 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.