14

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn

ul. Kaleńska 5, 04-367 Warszawa

4.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
43 opinie

5.0/5.0
8 opinii

0.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

92%

Opinie pozytywne

like
48

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Siedziba firmy Adwokat Natalia Seweryn znajduje się w Warszawie na ul. Kaleńskiej 5. Oferuje ona profesjonalną i kompleksową obsługę osobom poszkodowanym, czyli zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym oraz spółkom. Specjalizacją kancelarii są odszkodowania, a zwłaszcza szkody osobowe. Firma zapewnia swoim Klientom staranność oraz pełen profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej przy zachowaniu wszelkich standardów etycznych i zawodowych. Firma sporządzi w imieniu Klienta wszelkie niezbędne dokumenty. Osoba poszkodowana może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz skuteczne rozwiązanie swojego problemu. Firma stawia na nowoczesną obsługę prawną Klienta, wykorzystując wszelkie dostępne środki prawne. Zapewnia staranność oraz profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej zachowując wszelkie standardy etyczne i zawodowe obowiązujące adwokatów.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
17 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
19 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa

Opinie klientów

Google

Mi Tom

Swietna wspolpraca, cel osiagniety. Dobra komunikacja. Polecam. Cyt klasyka - tak powinno byc w kazdej kanc.:) pozdr. Ps. Z korporacja tez mozna wygrac.

24 maja 2023 r.
Google

Edward Domański

W prawdzie nie skorzystałem z usług adwokackich Pani Natalii ale miałem przyjemność doświadczać umiejętności i kompetencji Pani Natalii podczas transakcji na runku nieruchomości. Pani Natalia wykazywała takie cechy jak stanowczość, profesjonalizm i dążenie do konkretu i do brzegu bez lania wody. Wydaje się, że są to niezbędne i pożądane cechy adwokata, dzięki którym będzie wygrywał sprawy dla klienta. Jeżeli szukacie Państwo adwokata, który będzie w cudzysłowie twardy i stanowczy to wydaje się, że najlepszym wyborem będzie właśnie Pani Natalia. Polecam! Kłaniam się nisko

10 maja 2023 r.
Google

Moore RM

Chciałbym podzielić się opinią o poradzie prawną z zakresu prawa konsumenckiego. Ogólnie na koniec spotkania na wszystkie moje pytania dostałem odpowiedź oraz informacje niezbędne do podejmowania decyzji. Jednak zauważyłem że Pan adwokat nie do końca zapoznał się ze wszystkimi materiałami przedstawionymi mną i podczas spotkania na bieżąco te materiały analizował (moja subiektywna opinia że całkowita analiza sprawy powinna być wykonana przed poradą prawną). Co mi się nie podobało to ten fakt że na koniec spotkania zapłaciłem gotówka ale nie dostałem żadnego dowodu zakupu (paragon). Pan adwokat powiedział że powinienem dostać mailowo, ale niestety nie dostałem. Udało by się uniknąć całej sytuacji gdyż klient został poinformowany że kasa fiskalna została już zamknięta i od razu poproszony o dane dla faktury. Dostałem dowód zakupu więc zmieniam swoją ocenę na 4/5.

11 lutego 2023 r.
Google

P Z

Robota wykonana bardzo dobrze, Poleca.

05 stycznia 2023 r.
Google

Piotr #

Fachowa pomoc w trudnych sprawach.

04 listopada 2021 r.
Facebook

Agata Dura

Bardzo kompetentna p. mecenas. Kancelaria tworzyła dla nas umowy dla klientów oraz dla lektorów, jesteśmy bardzo zadowoleni z tych umów i z szybkiej oraz profesjonalnej współpracy. Dziękujemy, na pewno nie raz jeszcze wrócimy:)

08 października 2021 r.
Google

Agata Dura

Bardzo kompetentna p. mecenas. Kancelaria tworzyła dla nas umowy dla klientów oraz dla lektorów, jesteśmy bardzo zadowoleni z tych umów i z szybkiej oraz profesjonalnej współpracy. Dziękujemy, na pewno nie raz jeszcze wrócimy:)

08 października 2021 r.
Google

Kamil Smogorzewski

Profesjonalizm w każdym calu! Każda rozmowa z Panią Mecenas utwierdza mnie w tym, że rekomendacja znajomych była słuszna. Polecam!

05 maja 2021 r.
Google

Paulina

Bardzo polecam współpracę z mecenas Seweryn! Sprawa załatwiona szybko, wszystkie kwestie i zawiłości postępowania sądowego zostały mi szczegółowo wyjaśnione. Na plus stały kontakt z Kancelarią (zarówno w formie telefonicznej, jak i mailowej).

16 marca 2021 r.
Google

Szymon

Przykre jest jak zlecasz "profesjonaliście" usługę. A potem z klienta robi sekretarkę (skanowanie dokumentacji). Owszem szkoda naprawiona, bo Pani Adwokat Porozumiała się ze sprawcą, że będzie Jego reprezentować w innej sprawie. Ale już zapomniała o utracie wartości pojazdu pierwszego klienta.

05 marca 2021 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.