8

Firma Odszkodowawcza

Sagarto Sp. z o.o.

ul. Aleje Jerozolimskie 200, 02-384 Warszawa

5.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
66 opinii

4.8/5.0
40 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

91%

Opinie pozytywne

like
96

Opinie negatywne

dislike
10

Opis działalności

Kancelaria Sagarto jest profesjonalną kancelarią odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie osobom poszkodowanym, borykającym się ze skutkami wypadków komunikacyjnych lub nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Reprezentuje swoich klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, prowadząc zarówno nowe sprawy, jak i te, które wymagają ponownej analizy prawnej. Firma wspiera poszkodowanego na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, przejmując odpowiedzialność za wszelkie działania formalne. Zespół składa się z doświadczonych radców prawnych i wykwalifikowanych rzeczoznawców majątkowych, znających procedury działania Towarzystw Ubezpieczeniowych. Specjalizują się w wykupie i reprezentacji szkód komunikacyjnych, zaniżanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Kancelaria samodzielnie gromadzi i aktualizuje dokumentację, przejmuje również wszystkie formalności, które mogą sprawiać klientowi trudność. W większości przypadków udaje się uzyskać maksymalną kwotę odszkodowań, zgromadzoną przez klienta dokumentację Firma analizuje bezpłatnie. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie na al. Stawy 5.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki

Opinie klientów

Google

Ad Ek

Pozytywne opinie najprawdopodobniej kupione. Z miejsca zostałem poinformowany, że nie zajmują się sprawami poniżej 40-50 tys. Nie widząc nawet kosztorysu. Sprawa dotyczyła zalania domu jednorodzinnego 160m² kwoty nawet wyższe ale po 1 minucie rozmowy nie było żadnej chęci podjęcia działania. Słabiutko.

27 listopada 2022 r.
Google

Mariusz Kruszewski

Polecam. Po dostarczeniu niezbędnych dokumentów szybko dostałem dopłatę do szkody. Napewno w przyszłości rownież skorzystam z usług Sagarto.

01 listopada 2022 r.
Google

Maciek Partacz

Polecam Panią Wiktorię szybka i profesjonalna obsługa Polecam !

28 września 2022 r.
Google

A psik! !

27 września 2022 r.
Google

Artur Ciejka

Śliczne spokojne miejsce

12 września 2022 r.
Facebook

Kamila Szustakiewicz

Nic nie robią od siebie. Nie zakładają spraw w sądzie, chociaz nie zgodzilam sie na przyjęta kwotę odszkodowania. Dostarczyłam dokumenty i nic po za ich złożeniem nie zrobili, czyli mogłabym sama złożyć dokumenty do OC sprawcy. Zero zaangażowania, byleby na odwal złożyć gotowy wniosek i dokumenty, które im się dostarcza. Dla porównania sprawa u nich.. ( przesunięty kręg szyjny, pęknięty wyrostek w kręgu, 2.5 miesiąca w gorsecie na szyji) I postarali się o 2,8 tyś zł, z czego zabrali 700zł. Sprawa w innej firmie....pęknięta kość strzałkowa i dostałam około 11tyś., a na rękę coś koło 9tyś. zl. Firma od razu nie zgodziła się na pierwszą proponowaną kwotę i złożyła wniosek do sądu. Można? W Sagarto nic nie zrobili!!!! Firma dno!!!!!

26 sierpnia 2022 r.
Google

Ewa Niezgodzka

11 sierpnia 2022 r.
Google

Turan Oruc

najlepsza !!!! i always get best offer from Sagarto. Polecam

05 sierpnia 2022 r.
Google

Rafal Rauszer

28 lipca 2022 r.
Google

Jacek Cesarski

Zanim zdecydowałem się na współpracę z Sagarto, zweryfikowałem kilka firm. Co mnie przekonało - jasne klarowne zasady współpracy. Trafiłem na Panią Angelikę - bardzo pomocna, miła, komunikatywna w każdym temacie - ukłony za cierpliwość do mojej osoby! Pan Paweł mecenas , Pani Prezes - naprawdę fajnie że z wszystkimi jest kontakt i to dobry kontakt. Finalnie uzyskaliśmy to co chcieliśmy, środki rozliczone. Polecam i Życzę Całemu Zespołowi Sagarto Dalszych Sukcesów!

27 lipca 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.