11

Firma Odszkodowawcza

SAGARTO Sp. z o.o.

ul. Aleje Jerozolimskie 200, 02-384 Warszawa

4.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
59 opinii

4.6/5.0
20 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

87%

Opinie pozytywne

like
69

Opinie negatywne

dislike
10

Opis działalności

Kancelaria Sagarto jest profesjonalną kancelarią odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie osobom poszkodowanym, borykającym się ze skutkami wypadków komunikacyjnych lub nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Reprezentuje swoich klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, prowadząc zarówno nowe sprawy, jak i te, które wymagają ponownej analizy prawnej. Firma wspiera poszkodowanego na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, przejmując odpowiedzialność za wszelkie działania formalne. Zespół składa się z doświadczonych radców prawnych i wykwalifikowanych rzeczoznawców majątkowych, znających procedury działania Towarzystw Ubezpieczeniowych. Specjalizują się w wykupie i reprezentacji szkód komunikacyjnych, zaniżanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Kancelaria samodzielnie gromadzi i aktualizuje dokumentację, przejmuje również wszystkie formalności, które mogą sprawiać klientowi trudność. W większości przypadków udaje się uzyskać maksymalną kwotę odszkodowań, zgromadzoną przez klienta dokumentację Firma analizuje bezpłatnie. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie na al. Stawy 5.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
8 Promesco Michał Dudek Elbląg
9 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce

Opinie klientów

Google

Iga Zdunek

Wspaniała pomoc :) Dzieki

Sep 22, 2021
Google

Dariusz Malinowski

Wszelkie watpliwosci zostaly mi wyjasnione telefonicznie. Fajnie ze nie trzeba nigdzie chodzic i sie bawic w papierologie. Wszystko zalatwione zdalnie, dzieki

Sep 19, 2021
Google

Łukasz Bujak

informowali o kazdym etapie sprawy. staly kontakt, szybka odpowiedz na pytania. Moge serdecznie polecic

Sep 17, 2021
Google

Perkowski Juliusz

Weryfikacja kosztorysu na nastepny dzien, w ten sam otrzymalem umowe. Pieniadze otrzymalem 2 dni po przeslaniu zdjecia umowy. Firma na plus

Sep 14, 2021
Google

Tomasz Banasik

Już sprzedalem im kilka szkod. Zawsze bez problemu i z usmiechem

Sep 13, 2021
Google

Florian Tomczyk

sprzedalem szkode sagarto i jestem zadowolony. Jak cos to na pewno do nich sie zglosze

Sep 11, 2021
Google

Ludmiła Kalinowska

doplacili calkiem sporo, nie mam zastrzezen. Wszystko przebieglo sprawnie

Sep 8, 2021
Google

Maciej Kot

Standardowa sytuacja - stłuczka na parkingu. I to nie byle jaka stłuczka, wiekszosć czesci do wymiany. Od sagarto otrzymalem dwa razy wyzsze pieniadze niz od ubezpieczyciela. Jak cos, to na pewno skorzystam z ich uslug

Sep 5, 2021
Google

Andrzej Białecki

najpierw szybka informacja jakich dok potrzebuja, potem analiza kilka dni i telefon z informacja o jakie pieniadze mozemy walczyc. Umowa czytelna, a jak cos niezrozumiale to na biezaco wszystko tlumacza.

Sep 2, 2021
Google

Katarzyna

Smacznie, szybko, dobra jakość od lat ta sama

Aug 9, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.