9

Firma Odszkodowawcza

SAGARTO Sp. z o.o.

ul. Aleje Jerozolimskie 200, 02-384 Warszawa

5.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
75 opinii

4.7/5.0
45 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

91%

Opinie pozytywne

like
109

Opinie negatywne

dislike
11

Opis działalności

Kancelaria Sagarto jest profesjonalną kancelarią odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie osobom poszkodowanym, borykającym się ze skutkami wypadków komunikacyjnych lub nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Reprezentuje swoich klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, prowadząc zarówno nowe sprawy, jak i te, które wymagają ponownej analizy prawnej. Firma wspiera poszkodowanego na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, przejmując odpowiedzialność za wszelkie działania formalne. Zespół składa się z doświadczonych radców prawnych i wykwalifikowanych rzeczoznawców majątkowych, znających procedury działania Towarzystw Ubezpieczeniowych. Specjalizują się w wykupie i reprezentacji szkód komunikacyjnych, zaniżanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Kancelaria samodzielnie gromadzi i aktualizuje dokumentację, przejmuje również wszystkie formalności, które mogą sprawiać klientowi trudność. W większości przypadków udaje się uzyskać maksymalną kwotę odszkodowań, zgromadzoną przez klienta dokumentację Firma analizuje bezpłatnie. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie na al. Stawy 5.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
8 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
9 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
10 Promesco Michał Dudek Elbląg
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

Google

Magiera Ada

Błyskawiczna i fachowa pomoc w odzyskaniu odszkodowania. Skorzystałam z usług i jestem zadowolona. Wywalczyli dla mnie niezłą sumę. Polecam gorąco, usługi na wysokim poziomie.

Jan 15, 2022
Google

Marek Janas

Bardzo solidna i w 100 % skuteczna firma. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Polecam gorąco.

Jan 11, 2022
Google

Alina Zaborowska

Nawet nie wiedziałam ze jest cos takiego jak doplata do odszkodowania. Stłuczka dawno, jakoś rok temu. Ale po tym czasie udało mi się uzyskać to czego od tu nie dało się uzyskać. Polecam

Dec 31, 2021
Google

Jerzy Zakrzewski

Polecam szczerze! Miałem nie przyjemne doswiadczenie z jakąs firemka krzak. Obiecywali obiecywali i na tym się skończylo. Dokumenty wzięli i zero kontaktu... Na szczęście kolega polecił Sagarto. Wszystko jasne, czytelne i sprawne! Na pewno będę polecał dalej. Pozdrowienia dla sympatycznej pani, która zajmowała się sprawa ????

Dec 28, 2021
Google

Cezary Kaliński

Konkretne działania, bez Zbędnego zwlekania

Dec 25, 2021
Facebook

Damian Daraż

W mojej sprawie chodziło o odszkodowanie za utratę zdrowia. Starszy pan wymusił pierwszeństwo i uderzył prosto w bok mojego samochodu. Całe szczęście nie skończyło się tragicznie, ale miałam poważne problemy z kręgosłupem.

Dec 23, 2021
Google

Agata Czerwinska

Jasne warunki, łatwy kontakt telefoniczny lub mailowy, mila i kompetentna obsługa.

Dec 22, 2021
Facebook

Ewa Sowiecka

Sagarto zajęło się moją sprawą i po zgłoszeniu otrzymałam już wysoką dopłatę. Kontakt bez zarzutu, doplata bez zarzutu ;) wszystko na plus. Polecam

Dec 20, 2021
Google

Grzegorz Nowicka

Najważniejsza dla mnie była umowa. Jak widziałem „umowy" innych firm to jakiś żart był. U Sagarto wszystko jasne, a nie „przemilczane". Na każde pytanie otrzymałem odpowiedż, nawet te niewygodne ???? Polecam i będę polecał dalej

Dec 18, 2021
Facebook

Staszek Pochopień

Oooj, walka z ubezpieczycielem to jakaś katorga... skorzystałem z pomocy SAGARTO i jestem na maxa zadowolony!!

Dec 17, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.