1

Firma Odszkodowawcza

HelpFind

ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
295 opinii

4.8/5.0
183 opinie

4.8/5.0
20 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
472

Opinie negatywne

dislike
26

Opis działalności

Helpfind jest niezależnym ekspertem i działa zawsze na korzyść poszkodowanego. Firma pomaga również w przypadku szkód majątkowych lub moralnych. Firma doradza w wyborze kancelarii odszkodowawczej, która może uzyskać jak najwyższe odszkodowanie, szczególnie w ramach: wypadków lub kolizji z winy innego kierowcy, dopłat do kosztorysów naprawy pojazdu, wypadków w pracy w kraju i za granicą, wypadków w rolnictwie, odszkodowań za śmierć bliskiej osoby, uszkodzeń nieruchomości, wypłat środków zgromadzonych w OFE. Na żadnym etapie Firma nie wymaga opłat. Chce, aby każdy Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt jest darmowy, tak samo, jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza. Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego nie zobowiązuje. Współpraca z Klientem opiera się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji. Klient nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie są one przekazywane bez jego zgody. Firma nie rozsyła spamu ani innych niepożądanych wiadomości. Kieruje się zasadą: “Nie wygrasz- Nie płacisz”. Dzięki temu klient może być pewien gwarancji świadczonych usług.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
3 Kancelaria Effect S.C. Odszkodowania Komunikacyjne i Powypadkowe Kraków
4 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
5 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
6 Kancelaria Prawna Subsydium Dariusz Gruszowski Kraków

Opinie klientów

Facebook

Dariusz Madej

Polecam po 5 dniach 4110 dopłaty do szkody.

Feb 18, 2020
Google

fokuswl

Firma godna polecenia.

Feb 18, 2020
Google

Jan Lubina

Firma spisała się na medal i w 11 dni uzyskała dla mnie zwrot zaległej od 5 lat prowizji za wcześniej spłaconą pożyczkę.

Feb 18, 2020
Facebook

Jan Lubina

Firma spisała się na medal

Feb 18, 2020
Google

Radoslaw Bodnar

polecam firme wszystko zgodne z opisem pieniadze po 5 dniach na koncie.

Feb 18, 2020
Google

Piotr Fibiger

Nie polecam. Zmarnowany czas. Oferta gorsza niz decyzja ubezpieczyciela.

Feb 17, 2020
Google

Michał Promiński

1 gwiazdka za to że mnie nękacie smsami i chcecie pomagać z rzekomym kredytem we frankach, ktorego nie mam!!

Feb 17, 2020
Google

Agnieszka Foks

Po raz pierwszy nawiązałam współpracę z tą firmą i w ogóle z tego typu firmą. Miałam obawy, czy to nie jest jakiś przekręt i naciąganie, ale kazało się, że wszystko było zgodnie z obietnicą. Pieniądze na moim koncie w ciągu 5 dni roboczych (dopłata w wysokości około 1/2 tego co otrzymałam z firmy ubezpieczeniowej) i mały upominek. Pan Mateusz (bardzo sympatyczny człowiek) rozwiał moje wątpliwości udzielając rzetelnych i kompetentnych odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Cieszę się, że skontaktowałam się z firmą Helpfind i uważam ją za godną polecenia .

Feb 17, 2020
Google

Marek Arhangel

Szybko, sprawnie, nic dodać nic ująć. Profesjonalnie.

Feb 14, 2020
Google

jacek paradowski

Jestem mile zaskoczony wszystko przebiegło perfekcyjnie. Firma godna polecenia i zaufania. Szybki zwrot należnych pieniędzy. Polecam

Feb 12, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.