1

Firma Odszkodowawcza

HelpFind

ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
248 opinii

4.8/5.0
151 opinii

4.8/5.0
19 opinii

Osoby polecające

96%

Opinie pozytywne

like
401

Opinie negatywne

dislike
17

Opis działalności

Helpfind jest niezależnym ekspertem i działa zawsze na korzyść poszkodowanego. Firma pomaga również w przypadku szkód majątkowych lub moralnych. Firma doradza w wyborze kancelarii odszkodowawczej, która może uzyskać jak najwyższe odszkodowanie, szczególnie w ramach: wypadków lub kolizji z winy innego kierowcy, dopłat do kosztorysów naprawy pojazdu, wypadków w pracy w kraju i za granicą, wypadków w rolnictwie, odszkodowań za śmierć bliskiej osoby, uszkodzeń nieruchomości, wypłat środków zgromadzonych w OFE. Na żadnym etapie Firma nie wymaga opłat. Chce, aby każdy Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt jest darmowy, tak samo, jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza. Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego nie zobowiązuje. Współpraca z Klientem opiera się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji. Klient nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie są one przekazywane bez jego zgody. Firma nie rozsyła spamu ani innych niepożądanych wiadomości. Kieruje się zasadą: “Nie wygrasz- Nie płacisz”. Dzięki temu klient może być pewien gwarancji świadczonych usług.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
3 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
4 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Crash Plus Kobylniki

Opinie klientów

Facebook

Oskar Jażdżewski

Szczerze mogę polecić. Otrzymałem dodatkowo 1500 zł.

Oct 8, 2019
Google

Laroy Buystar

Cierpliwa obsługa klienta, dowiedziałem się wszystkiego co było potrzebne. Bardzo szybko zrealizowana pomoc z uzyskaniem utraty wartości handlowej pojazdu.

Oct 5, 2019
Google

Stanisław Mańka

Witam-Polecam firme-dostałe w kilka dni pieniążki co mi PZU zaniżyło - z całego serca polecam wszystkim taką ---FIRME--- Pozdrawiam ---

Oct 5, 2019
Facebook

Dominika Gajda Rosińska

Bardzo szybki kontakt i interwencja firmy HelpFind na wszystkie zastrzeżenia z mojej strony była błyskawiczna. Natychmiastowa analiza oferty którą otrzymałem z innej firmy. I helpFind zaproponował mi jeszcze leposze warunki i większą kwote odszkodowania od innych firm tego typu. Bardzo Polecam ich usługi.

Oct 4, 2019
Facebook

Karol Goryzkowski

Nie polecam! Zachowują się tak samo jak firmy ubezpieczeniowe przy usuwaniu szkody ;)

Sep 30, 2019
Google

Mateusz Czubak

Wszystko bardzo dobrze załatwione. Przyjemna współpraca.

Sep 29, 2019
Google

Максим Ващук

Ja również dziękuję za pomoc i współpracę

Sep 25, 2019
Facebook

Dariusz Salwa

Firma w 100% profesjonalna, bardzo dobry kontakt i obsługa.Polecam

Sep 25, 2019
Google

Mark Harp

Odradzam. Poza rozsyłaniem maili, niestety nic nie potrafią zrobić. Szkoda czasu.

Sep 21, 2019
Google

Michal Hanys

Polecam Helpfind w 100% ! Otrzymałem odszkodowanie z tytułu utraty handlowej wartości pojazdu.

Sep 20, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.