1

Firma Odszkodowawcza

Helpfind

ul. K. Pułaskiego 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
588 opinii

4.8/5.0
354 opinie

4.8/5.0
20 opinii

Osoby polecające

94%

Opinie pozytywne

like
900

Opinie negatywne

dislike
62

Opis działalności

Helpfind jest niezależnym ekspertem i działa zawsze na korzyść poszkodowanego. Firma pomaga również w przypadku szkód majątkowych lub moralnych. Firma doradza w wyborze kancelarii odszkodowawczej, która może uzyskać jak najwyższe odszkodowanie, szczególnie w ramach: wypadków lub kolizji z winy innego kierowcy, dopłat do kosztorysów naprawy pojazdu, wypadków w pracy w kraju i za granicą, wypadków w rolnictwie, odszkodowań za śmierć bliskiej osoby, uszkodzeń nieruchomości, wypłat środków zgromadzonych w OFE. Na żadnym etapie Firma nie wymaga opłat. Chce, aby każdy Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt jest darmowy, tak samo, jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza. Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego nie zobowiązuje. Współpraca z Klientem opiera się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji. Klient nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie są one przekazywane bez jego zgody. Firma nie rozsyła spamu ani innych niepożądanych wiadomości. Kieruje się zasadą: “Nie wygrasz- Nie płacisz”. Dzięki temu klient może być pewien gwarancji świadczonych usług.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków

Opinie klientów

Google

Madaraa Uchi

Po 3 latach odzyskane ponad 4 stówki z niewielkiej stłuczki w ciągu niecalych dwóch dni. Jak najbardziej polecam. Pani Klaudia bardzo pomogła

05 sierpnia 2022 r.
Google

Jarosław B

Polecam firme. Rzetelna i solidna obsługa oraz profesjonalne podejście do sprawy.

03 sierpnia 2022 r.
Google

Marcin Wójcik

Dwukrotnie dopłacili do zaniżonego odszkodowania, które było wypłacone przez ubezpieczyciela. Świetny kontakt, miła obsługa. Porównywałem wycenę szkody w kilku innych firmach i finalnie zawsze proponowali największą dopłatę. Polecam

03 sierpnia 2022 r.
Google

Rad Gra

Bardzo polecam korzystanie z usług Helpfind.pl; Sprawa dopłaty do odszkodowania załatwiona bardzo rzetelnie, bardzo szybko i profesjonalnie; Konkretne odpowiedzi na wszelkie wątpliwości; Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za to.

03 sierpnia 2022 r.
Google

Robiq Robiq

Szybko i konkretnie załatwiona sprawa dopłaty do zaniżonego odszkodowania, firma wypłaciła tyle samo co wcześniej otrzymałem .... Obsługa telefoniczna jak i kontakt na najwyższym poziomie i bez żadnej zwłoki. Pieniążki na koncie w ciągu 4 dni... Polecam bardzo...

29 lipca 2022 r.
Google

Piotr M

Poszło bardzo sprawnie, ubezpieczyciel zaproponował 1900 pln, Helpfind dodatkowo zaproponowało 1000 pln. Przyjąłem propozycję.

26 lipca 2022 r.
Google

Andrzej

Chciałbym polecić firmę Helpfind wszystkim którzy zostali oszukani przez towarzystwa ubezpieczeń, np. zaniżoną wypłatą odszkodowania, jak było w moim przypadku i chcą odzyskać swoje pieniądze. Profesjonalne podejście do klienta, ekspresowe załatwienie formalności i wypłata pieniędzy w ciągu 5 dni tak jak mówili. Mam nadzieję, że jak firma Helpfind skończy z towarzystwem ubezpieczeniowym ( interrisk)to będą mocna żałować że nie wypłacili mi należnego odszkodowania. Dziękuję i pozdrawiam.

25 lipca 2022 r.
Google

Dariusz Bienek

Szybka i sprawna obsługa. Nie podano mi co prawda wartości mojej szkody, ale zaoferowana kwota dodatkowa pozwoliła na naprawę samochodu.

25 lipca 2022 r.
Google

mirosław woźniczak

22 lipca 2022 r.
Google

Maciej P

Szybko i konkretnie załatwiona sprawa dopłaty. Obsługa telefoniczna oraz meilowa bez żadnej zwłoki. Polecam

22 lipca 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.