1

Firma Odszkodowawcza

Helpfind

ul. K. Pułaskiego 11, 63-400 Ostrów Wielkopolski

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
564 opinie

4.8/5.0
350 opinii

4.8/5.0
20 opinii

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
873

Opinie negatywne

dislike
61

Opis działalności

Helpfind jest niezależnym ekspertem i działa zawsze na korzyść poszkodowanego. Firma pomaga również w przypadku szkód majątkowych lub moralnych. Firma doradza w wyborze kancelarii odszkodowawczej, która może uzyskać jak najwyższe odszkodowanie, szczególnie w ramach: wypadków lub kolizji z winy innego kierowcy, dopłat do kosztorysów naprawy pojazdu, wypadków w pracy w kraju i za granicą, wypadków w rolnictwie, odszkodowań za śmierć bliskiej osoby, uszkodzeń nieruchomości, wypłat środków zgromadzonych w OFE. Na żadnym etapie Firma nie wymaga opłat. Chce, aby każdy Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt jest darmowy, tak samo, jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza. Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego nie zobowiązuje. Współpraca z Klientem opiera się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji. Klient nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie są one przekazywane bez jego zgody. Firma nie rozsyła spamu ani innych niepożądanych wiadomości. Kieruje się zasadą: “Nie wygrasz- Nie płacisz”. Dzięki temu klient może być pewien gwarancji świadczonych usług.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków

Opinie klientów

Google

Andrzej B

22 maja 2022 r.
Google

Longina Błażejewska

LoanMe odmówiło mi zwrotu opłat od wcześniej spłaconej pożyczki. Zwróciłam się o pomoc do firmy Helpfind, gdzie bardzo szybko i sprawnie załatwiono moją sprawę. Bardzo polecam.

16 maja 2022 r.
Google

Przemo

Polecam. Miła i konkretna obsługa sprawy. Sprawny kontakt. Pieniądze wypłacone szybko po zakończonej sprawie.

15 maja 2022 r.
Google

Janusz Leszczyński

08 maja 2022 r.
Google

Megi1888

Profesjonalna i miła obsługa :) Dopłata przebiegła sprawnie i bez zbędnych formalności, polecam :)

06 maja 2022 r.
Google

Daniel Glazer

06 maja 2022 r.
Google

Katarzyna G

Super pomocni ludzie, wiedzący "jak ugryźć temat". Świetny kontakt , konkretne działania i dotrzymywanie słowa. Będę polecać Was każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dziękuję

04 maja 2022 r.
Facebook

Agnieszka Janowska-Bartosiak

Szybko,sprawnie i konkretnie.

27 kwietnia 2022 r.
Google

Katarzyna Paluszek

Jestem zadowolona z dopłaty. Bardzo miła i sprawna obsługa

27 kwietnia 2022 r.
Google

Stefan Misterkiewicz

Dzień dobry.Jesteście wspaniałymi ludżmi,którzy chcą pomóc w oszustwach jakie firmy ubezpieczeniowe stosują wobec swoich klijentów (chlebodawców).Dziękuję i pozdrawiam

27 kwietnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.