4

Firma Odszkodowawcza

KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA

ul. Urzędnicza 20/10, 30-051 Kraków

6.5/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
161 opinii

5.0/5.0
33 opinie

5.0/5.0
3 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
198

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Effect mieści się w Krakowie na ul. Urzędniczej 20. Główną specjalizacją jest uzyskiwanie odszkodowań za szkody osobowe, uszczerbek na zdrowiu w wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku, która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Firma działa na terenie całej Polski, a kadra, to specjaliści, prawnicy oraz radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w sektorze obsługi prawnej i finansów. Usługi firmy Effect cechuje rzetelna obsługa oraz skuteczność prowadzonych działań. Wieloletnia współpraca z Klientami zawsze odbywa się na przejrzystych i uczciwych zasadach. Do oczekiwań Klientów podchodzi indywidualnie, starając się zaoferować im najkorzystniejsze rozwiązania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa

Opinie klientów

Google

Gosia Gosza

Bardzo profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Kwota uzyskanego odszkodowania nawet przewyższała moje oczekiwania. Szczerze z serca polecam.

14 czerwca 2024 r.
Google

Nikola Misiaszek

Wszystko sprawnie przebiegło, polecam i dziękuję.

10 czerwca 2024 r.
Google

Karol Płachta

Szczerze polecam Kancelarię Effect. Kwota uzyskanego odszkodowania była wyższa niż oczekiwałem. W pojedynkę ciężko byłoby mi uzyskać taką kwotę ale dzięki pomocy Pana Rafała Latosa wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

25 kwietnia 2024 r.
Google

Sebastian Kokot

Kancelaria Effect profesjonalne podejście !!!!!!!! W sprawach odszkodowania po wypadku polem.Od pierwszego kontaktu do zakończenia sprawy wszystko tak jak należy. Super podejście, zaangażowanie, wysokość odszkodowania bardzo dobra. Jeszcze raz dziękuję i polecam.

24 kwietnia 2024 r.
Google

Piotr Niedzielski

Bardzo rzetelna firma bez problemowy kontakt . jestem bardzo zadowolony z wypłaconych Środków

16 kwietnia 2024 r.
Google

mrks555

Jakość usług oferowanych przez Kancelarię Effect – Odszkodowania Komunikacyjne i Powypadkowe jest na jak najwyższym poziomie. Bardzo rzetelne, profesjonalne reprezentowanie poszkodowanej w wypadku, świetna komunikacja mailowa i telefoniczna na każdym etapie sprawy oraz bardzo jasna i czytelna dla klientki umowa. Bardzo dziękuję za wywalczenie satysfakcjonującego odszkodowania. Polecam Kancelarię Effect

14 kwietnia 2024 r.
Google

Tomasz Klimaszewski

Wybranie Kancelarii Effect było strzałem w 10. Sprawa odszkodowawcza załatwiona WZOROWO. Pełen profesjonalizm i pomoc na każdym kroku sprawy (łącznie z pełną dokumentacją, zawarciem ugody itp.). Wysokość wywalczonej przez Kancelarię kwoty odszkodowania i zadośćuczynienia przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Polecam wszystkim!

22 marca 2024 r.
Google

Ferdynand Kumorek

21 marca 2024 r.
Google

Wiesława Chwast

Godna polecenia Kancelaria.Dziękuje za rzetelną, fachową i szybką pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku. Wiesława

06 marca 2024 r.
Google

Alicja Grzegórzko

15 lutego 2024 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.