5

Firma Odszkodowawcza

KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA

ul. Urzędnicza 20/10, 30-051 Kraków

6.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
126 opinii

5.0/5.0
33 opinie

5.0/5.0
2 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
161

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Effect mieści się w Krakowie na ul. Urzędniczej 20. Główną specjalizacją jest uzyskiwanie odszkodowań za szkody osobowe, uszczerbek na zdrowiu w wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku, która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Firma działa na terenie całej Polski, a kadra, to specjaliści, prawnicy oraz radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w sektorze obsługi prawnej i finansów. Usługi firmy Effect cechuje rzetelna obsługa oraz skuteczność prowadzonych działań. Wieloletnia współpraca z Klientami zawsze odbywa się na przejrzystych i uczciwych zasadach. Do oczekiwań Klientów podchodzi indywidualnie, starając się zaoferować im najkorzystniejsze rozwiązania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 Promesco Michał Dudek Elbląg
5 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin

Opinie klientów

Google

Adrianna Julia

Effect = efekt! Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzenia sprawy. Szczerze polecam.

23 maja 2023 r.
Google

danuta pijańska

Sprawa mojego odszkodowania w wyniku wypadku w PKP została przez Kancelarię załatwiona w sposób bardzo profesjonalny i bardzo szybko.

23 maja 2023 r.
Google

Wiktor Kuzmicki

Firma godna polecenia! Szybka analiza dokumentów, realne szacunki oczekiwanej kwoty ubezpieczenia. Pełne wsparcie w procesie postępowania. Polecam!

08 maja 2023 r.
Google

Krzysiek Polak

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt. Odszkodowanie wypłacone. Polecam.

11 kwietnia 2023 r.
Google

Małgorzata Rudnicka

Bardzo skutecznie kancelaria Effect załatwiła mi odszkodowanie po wypadku.

28 marca 2023 r.
Google

Iwona Kulka

Moja sprawa była prowadzona rzetelnie, terminowo i zakończyła się sukcesem. Jestem usatysfakcjonowana wygraną w sądzie kwotą odszkodowania. Sprawa prowadzona zdalnie, kontakt bardzo dobry.

23 marca 2023 r.
Google

Mateusz M

Z ręką na sercu mogę polecić tą kancelarie. W moim przypadku Pan Rafał wykazał się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt mailowy jak i telefoniczny, wszystko jasno przedstawiane za każdym razem. Nigdzie nie musiałem jeździć, niczym nie musiałem się martwić, wszytko zostało zrobione za sprawą mojego pełnomocnictwa. Oczywiście sama sprawa zakończyła się bardzo pozytywnie dla mnie. Gorąco polecam!

21 marca 2023 r.
Google

Paweł Nadel

Bardzo skuteczna kancelaria. Kontak wspaniały. Prowadzą całą sprawę z pełnym profesjonalizmem. Wraz z żoną szczerze polecamy.

14 marca 2023 r.
Google

Filip Zagaja

Kompetentne i skuteczne wsparcie w uzyskaniu odszkodowania. Polecam!

12 marca 2023 r.
Google

Marzena Klasa

Jestem zadowolona ze współpracy. Otrzymałam pomoc, o którą prosiłam. Pan Rafał odpowiadał na każde moje pytanie i rozwiewał wątpliwości. Uzyskałam duże wsparcie dlatego polecam tą kancelarię każdemu, kto ubiega się o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym.

20 lutego 2023 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.