4

Firma Odszkodowawcza

KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA

ul. Urzędnicza 20/10, 30-051 Kraków

6.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
113 opinii

5.0/5.0
31 opinii

5.0/5.0
2 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
146

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Effect mieści się w Krakowie na ul. Urzędniczej 20. Główną specjalizacją jest uzyskiwanie odszkodowań za szkody osobowe, uszczerbek na zdrowiu w wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku, która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Firma działa na terenie całej Polski, a kadra, to specjaliści, prawnicy oraz radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w sektorze obsługi prawnej i finansów. Usługi firmy Effect cechuje rzetelna obsługa oraz skuteczność prowadzonych działań. Wieloletnia współpraca z Klientami zawsze odbywa się na przejrzystych i uczciwych zasadach. Do oczekiwań Klientów podchodzi indywidualnie, starając się zaoferować im najkorzystniejsze rozwiązania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa

Opinie klientów

Google

Małgorzata Kobylińska

Bardzo polecam kancelarię Effect za szybkość w działaniu rzetelność i miłą współpracę.

21 listopada 2022 r.
Google

Ola Mad

19 listopada 2022 r.
Google

M E

Polecamy - kancelaria skuteczna i profesjonalnie działająca.

03 listopada 2022 r.
Facebook

Marcin Eck

Zwróciliśmy się o pomoc prawną w związku z wypadkiem (potrącenie Małżonki na przejściu dla pieszych). Mec. Latos i jego Kancelaria pomogli nam w negocjacjach z tradycyjnie "oszczędnym" ubezpieczycielem i wykazali się dużą sprawnością i skutecznością. Polecamy!

28 października 2022 r.
Google

Jagoda Prus

Polecam tę kancelarię, sprawna komunikacja i profesjonalizm. Dziękuję za współpracę!

28 października 2022 r.
Google

Aga Szumera

Gorąco polecam Kancelarię Effect! Prawnicy tej kancelarii bardzo nam pomogli w uzyskaniu odpowiedniej kwoty odszkodowania za szkodę. Była ona oczywiście dużo wyższa niż ta zaproponowana bezpośrednio przez Ubezpieczyciela. Polecamy wszystkim aby walczyli o swoje prawa przy pomocy takich prawników!

26 października 2022 r.
Google

Dominika l

24 października 2022 r.
PanoramaFirm

Anna

Polecam Kancelarię Effect z Krakowa. Sprawa pozytywnie załatwiona w bardzo szybkim terminie i bez mojego większego zaangażowania. Kancelaria zajęła się wszystkim.

15 października 2022 r.
Google

Paulina Piekarczyk

Polecam współpracę z Kancelarią Effect. Naszą sprawę prowadziła Pani Magdalena Wajda, która była z nami w stałym kontakcie, rzeczowo odpowiadała na nasze pytania na każdym etapie sprawy oraz doradzała odpowiednie rozwiązania. W rezultacie uzyskała dla nas odszkodowanie za wypadek w pracy z winy pracodawcy. Bardzo dziękujemy za pomoc!:)

06 października 2022 r.
Google

Anna Szybowska

Polecam. Sprawa pozytywnie załatwiona w bardzo szybkim terminie i bez mojego większego zaangażowania. Kancelaria zajęła się wszystkim.

03 października 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.