6

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

5.5/10.0 (ocena w rankingu)

3.8/5.0
28 opinii

0.0/5.0
0 opinii

4.7/5.0
40 opinii

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
57

Opinie negatywne

dislike
11

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock

Opinie klientów

Google

Tomasz Piątkowski

Co innego ustalałem co innego przelali nie są to duże pieniądze dlatego nie chce mi się z nimi boksować, ale nie polecam

29 listopada 2022 r.
Google

Magda Piskorczyk

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dopłata 1722 zł akurat na wszystkich świętych się przyda :-)

29 października 2022 r.
Google

Monika Kosman

Jestem po całym etapie dopłaty i mogę polecić .. wywiązali się zgodnie z ustaleniami. Pieniądze miałam w piątek na koncie. Gorąco polecam!

22 października 2022 r.
PanoramaFirm

klient

skupują skądś numery telefonów i dzwonią po ludziach jak ci z garnkami i wygranymi telewizorami

21 października 2022 r.
Google

Natalia F

Firma pozyskała mój numer telefonu z niewiadomego źródła. Scam

19 października 2022 r.
Google

Piotr Michałowski

Telefon od Pani Magdaleny Chabowskiej, propozycja bezpłatnej weryfikacji kosztorysu odszkodowania, w celu ewentualnej dopłaty do zaniżonej wypłaty odszkodowania z OC sprawcy. Wysłane dwa kosztorysy. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej. Czy chodzi o wyłudzenie danych osobowych lub innych danych, które firma może spożytkować na swoją korzyść. Zapewne tak to wygląda. Także drodzy Państwo nie łudźcie się. Nie wysyłajcie, nie korzystajcie z pomocy pseudo firmy Promesco.

27 września 2022 r.
Google

Michał Berestowski

Polecam - dopłata DUŻA!!! Warto skorzystać! :D

30 sierpnia 2022 r.
PanoramaFirm

Promesco

odpowiedź do Pana Łukasza ; Szanowny Panie Łukaszu H., Opiekun Pana szkody aktualnie przebywa na urlopie. Po powrocie niezwłocznie złoży propozycję dopłaty do odszkodowania. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy. Zespół Promesco

18 sierpnia 2022 r.
PanoramaFirm

Promesco

odpowiedź do Pana Łukasza ; Szanowny Panie Łukaszu H., Opiekun Pana szkody aktualnie przebywa na urlopie. Po powrocie niezwłocznie złoży propozycję dopłaty do odszkodowania. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy. Zespół Promesco

18 sierpnia 2022 r.
Google

Kamil Woźniak

Właśnie przyszło na moje konto 1583 zł dopłaty także czas na polecenie tej firmy. Mój tata też się już do nich zgłosił :) Polecam szczerze

04 sierpnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.