5

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

6.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
47 opinii

0.0/5.0
0 opinii

4.8/5.0
37 opinii

Osoby polecające

92%

Opinie pozytywne

like
77

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin

Opinie klientów

Google

Kamil Woźniak

Właśnie przyszło na moje konto 1583 zł dopłaty także czas na polecenie tej firmy. Mój tata też się już do nich zgłosił :) Polecam szczerze

04 sierpnia 2022 r.
PanoramaFirm

Łukasz

Żadnego kontaktu po podaniu danych. Nie obierają telefonu nie odpisują na wiadomości.

03 sierpnia 2022 r.
Google

Łukasz H

Nie polecam . Po przekazaniu danych kontakt się urywa.

03 sierpnia 2022 r.
Google

Arkadiusz Wąsik

POLCAM ..super kontakt są bardzo skuteczni

14 lipca 2022 r.
Google

Karol Gluza

09 lipca 2022 r.
Google

Marcin Danielewski

Spróbowałem tak z ciekawości czy się uda coś ugrać na ubezpieczeniu i się udało. Dodatkowe 1724 zł :D

14 czerwca 2022 r.
Google

ANETA KRAWIEC

Ja również jestem ich zadowoloną Klientką, szybka weryfikacja kosztorysu, szybko załatwione wszystkie formalności i szybka dopłata. Polecam

26 maja 2022 r.
Google

Mateusz Krężel

Gorąco polecam. Pomocna, skuteczna firma, bardzo życzliwa obsługa i super kontakt.

30 kwietnia 2022 r.
Google

marek roch

Niestety ubezpieczyciel sprawcy wypadku zapłacił zdecydowanie za mało, po prostu śmieszne pieniądze. Dobrze że są takie firmy jak ta dzięki którym możliwa jest naprawdę solidna dopłata do odszkodowania.

21 kwietnia 2022 r.
Google

Jakub Szczecina

20 kwietnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.