8

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

4.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
47 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
5 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
51

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
3 Kancelaria Effect S.C. Odszkodowania Komunikacyjne i Powypadkowe Kraków
4 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
5 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
6 Kancelaria Prawna Subsydium Dariusz Gruszowski Kraków
7 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
8 Promesco Michał Dudek Elbląg
9 Crash Plus Kobylniki
10 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
11 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
12 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
13 Solace sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

Google

KarolJan

Zaufana firma, dzięki nim udało się uzyskać naprawdę dużo wyższe odszkodowanie, spełaniają obietnice. Mogę polecić.

Dec 2, 2019
Google

Aleksander Kobala

Działają szybko i profesjonalnie, bez nich nie dałbym sobie rady z uzyskaniem wyższego odszkodowania.

Dec 2, 2019
Google

Błażej Folwarczny

Natarczywe telefony. Skąd macie informacje o szkodach?

Dec 2, 2019
Google

Wiktoria Kamińska

Firma godna polecenia, pomogli mi wywalczyć odszkodowanie za uszkodzone drzwi w aucie. Drzwi były do wymiany, a ubezpieczyciel zaoferował 300 zł :). Gdyby nie Promesco, resztę kosztów naprawy musiałabym wyłożyć z własnej kieszeni.

Dec 2, 2019
Google

Kornel Mokrzyński

Pełen profesjonalizm ze strony Promesco, pomogli wywalczyć pieniądze od ubezpieczyciela, który mocno zaniżył wycenę szkody..

Dec 2, 2019
Google

Jarosław Klacz

Uzyskana kwota jest prawie 50% większa niż proponowana początkowo przez ubezpieczyciela. Jestem bardzo zadowolony z decyzji powierzenia sprawy firmie Promesco. Bardzo szybka wypłata. Polecam!

Dec 2, 2019
Google

Janusz Michalski

Dziękuje za szybkie załatwienie sprawy mojego odszkodowania. Sam zdziwiłem się, że pieniądze już po kilku godzinach zostały przelane na moje konto. Polecam

Dec 2, 2019
Google

Cibik Kim

Jedni z najlepszych fachowców od walki z ubezpieczycielami. Ogromne doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy i świetny efekt. Dziękuję wszystkim z Promesco za skuteczność!

Nov 2, 2019
Google

Emil Kurek

W razie potrzeby dobrze wiedzieć, że są takie firmy które jednak mogą wygrać z nieuczciwymi praktykami firm zajmujących się ubezpieczeniami.

Nov 2, 2019
Google

Julia Kucab

Bardzo polecam firmę Promsco. Pomogli mi podczas uzyskiwania odszkodowania. Dzięki nim zyskałam ponad 40% więcej. Polecam

Nov 2, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.