8

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

4.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
47 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
5 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
51

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
3 Kancelaria Effect S.C. Odszkodowania Komunikacyjne i Powypadkowe Kraków
4 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Kancelaria Prawna Subsydium Dariusz Gruszowski Kraków
7 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
8 Promesco Michał Dudek Elbląg
9 Crash Plus Kobylniki
10 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 ERE Polska Sp z o.o. Kielce

Opinie klientów

Google

KarolJan

Zaufana firma, dzięki nim udało się uzyskać naprawdę dużo wyższe odszkodowanie, spełaniają obietnice. Mogę polecić.

Nov 26, 2019
Google

Aleksander Kobala

Działają szybko i profesjonalnie, bez nich nie dałbym sobie rady z uzyskaniem wyższego odszkodowania.

Nov 25, 2019
Google

Janusz Michalski

Dziękuje za szybkie załatwienie sprawy mojego odszkodowania. Sam zdziwiłem się, że pieniądze już po kilku godzinach zostały przelane na moje konto. Polecam

Nov 22, 2019
Google

Jarosław Klacz

Uzyskana kwota jest prawie 50% większa niż proponowana początkowo przez ubezpieczyciela. Jestem bardzo zadowolony z decyzji powierzenia sprawy firmie Promesco. Bardzo szybka wypłata. Polecam!

Nov 21, 2019
Google

Kornel Mokrzyński

Pełen profesjonalizm ze strony Promesco, pomogli wywalczyć pieniądze od ubezpieczyciela, który mocno zaniżył wycenę szkody..

Nov 20, 2019
Google

Błażej Folwarczny

Natarczywe telefony. Skąd macie informacje o szkodach?

Nov 19, 2019
Google

Wiktoria Kamińska

Firma godna polecenia, pomogli mi wywalczyć odszkodowanie za uszkodzone drzwi w aucie. Drzwi były do wymiany, a ubezpieczyciel zaoferował 300 zł :). Gdyby nie Promesco, resztę kosztów naprawy musiałabym wyłożyć z własnej kieszeni.

Nov 19, 2019
Google

Marcin Kędziora

Firma bardzo skuteczna. Ubezpieczenie zostało wypłacone w całości za co jestem bardzo wdzięczny. Dziękuje również za szybkość! Pieniądze były na moim koncie już dzień po podpisania umowy

Nov 5, 2019
Google

Karol Mazurski

Sceptycznie podchodziłem na początku do takich firm, ale po dobrych opiniach kilku znajomych i opiniach w internecie zdecydowałem się na współpracę z promesco. Wszystko na szczęście przebiegło bardzo korzystnie dla mnie, bardzo mi pomogli i za to jestem wdzięczny. Firma działa profesjonalnie i można im zaufać, czasem widze, że konkurencja próbuje szkodzić złymi opiniami, ale na własnej skórze się przekonałem, że warto współpracować z takimi firmami jak promesco.

Nov 5, 2019
Google

Arkadiusz Dynowski

Jestem bardzo zadowolony, że skorzystałem z Państwa usług. Sprawa mojego odszkodowania od ubezpieczyciela ciągnęła by się pewnie jeszcze co najmniej kilka miesięcy. Dziękuje za szybie załatwienie sprawy

Oct 29, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.