5

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

6.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
71 opinii

0.0/5.0
0 opinii

4.8/5.0
41 opinii

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
94

Opinie negatywne

dislike
18

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock

Opinie klientów

Google

Dorian Kucinski

Szybka usługa, w szybkim czasie udało się wszystko załatwić.

26 marca 2024 r.
Google

M M

Nie polecam.

25 marca 2024 r.
Google

Marcin Mierzwinski

Na początku nie wierzyłem, ze jest mozliwe dostać dodatkowe pieniądze za szkody, w których byłem poszkodowany, ale zdanie zmieniłem jak dostałem przelew.... Obsluga klienta na 5/5. Jak najbardziej polecam.

06 marca 2024 r.
Google

Іван Каран

Nie polecam!

25 lutego 2024 r.
Google

Maciej Treszczotko

Ta firma oferuje niezawodne ubezpieczenia, doskonałą obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Zdecydowanie polecam!

21 lutego 2024 r.
Google

Sylwester Dąbrowski

Profesjonalna szybka obsługa, bezproblemowy kontakt. Polecam

21 lutego 2024 r.
Google

yazan alnateefe

skorzystaliśmy z usług firmy kilka razy,nie mamy zastrzeżeń.

21 lutego 2024 r.
Google

wiktoria

Wszystko załatwione bardzo szybko. Bardzo sprawnie i bez problemów. Firma zasługuje na jak najlepszą ocenę. Zdecydowanie polecam

21 lutego 2024 r.
Google

katarzyna florek

Profesjonalna, sprawna obsługa - po niedługim czasie pieniądze były na koncie. Skuteczna firma - uszkodzenia były stosunkowo niewielkie i do tego w starszym samochodzie, a mimo to udało się otrzymać dopłatę, co było zaskoczeniem, ale też dowodem na efektywność Promesco. Polecamy!

20 lutego 2024 r.
Google

sweet Lena

19 lutego 2024 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.