10

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

4.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
55 opinii

0.0/5.0
0 opinii

4.6/5.0
9 opinii

Osoby polecające

92%

Opinie pozytywne

like
59

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
8 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
9 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
10 Promesco Michał Dudek Elbląg
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów

Opinie klientów

Google

Marta Zieleniewicz

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry kontakt, szybka analiza szkody i wysoka dopłata!

Jan 14, 2022
Google

Jagoda Terowska

Polecam szybka weryfikacja kosztorysu . Bardzo dobry kontakt z klientem polecam w 100%

Jan 14, 2022
PanoramaFirm

Jurek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, no i szybkie i skuteczne działanie w mojej sprawie.

Jan 14, 2022
PanoramaFirm

Weronika

Naprawdę w pełni profesjonalna pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowań.

Jan 12, 2022
PanoramaFirm

Robert

Bardzo dobra firma, dzięki nim dostałem dopłatę do odszkodowania. Towarzystwo ubezpieczeniowe zaniżyło wartość mojego odszkodowania i z pomocą promesco uzyskałem dopłatę do odszkodowania, która mi się należała. Warto zaufać tej firmie, profesjonalnie działają i widać, ze mają już w tym spore doświadczenie.

Dec 28, 2021
Google

Sebastian Flak

Dec 9, 2021
Google

Bartosz Sławiński (Słowik23)

Dec 1, 2021
PanoramaFirm

Sebastian

Jeśli chcesz ciągać się po SĄDACH nawet po pół roku od podpisania z Panem Michałem umowy to polecam! Kompletny brak profesjonalizmu i nie dotrzymanie umowy! NIE POLECAM SERDECZNIE

Nov 18, 2021
Google

Konrad Wawrzyniak

Aug 22, 2021
Google

Marcin Babijczuk

Szybki kontakt i decyzja

Mar 2, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.