7

Firma Odszkodowawcza

Promesco Michał Dudek

ul. Żuławska 15A, 82-300 Elbląg

5.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
107 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
5 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
110

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Kancelaria Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantuje najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Swoim Klientom zapewnia dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są oni skazani na często wieloletnie, sądowe batalie. Firma działa na terenie całego kraju, zajmuje się wszelkimi typami spraw, w zdecydowanej większości ma jednak do czynienia z zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Kancelaria dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego oszacowanie. Promesco wypłaci dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy. Następnie we własnym zakresie będzie domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu. W swojej ofercie Kancelaria proponuje bezpłatne użyczenie auta zastępczego, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji lub wypadku. Promesco swoją ofertę kieruje także do firm posiadających duże floty samochodów: przedsiębiorstw transportowych, wypożyczalni, firm handlowych, ośrodków szkolenia kierowców, korporacji taksówkarskich. Do programu może przystąpić każdy, kto zna osoby, które w przeszłości otrzymały odszkodowanie w wyniku szkody komunikacyjnej. Siedziba Kancelarii znajduje się w Elblągu na ulicy Żuławskiej 15a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
2 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
5 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
6 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
7 Promesco Michał Dudek Elbląg
8 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
9 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
10 Crash Plus Kobylniki
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock

Opinie klientów

Google

Arkadiusz Mrozik

Profesjonalnie i szybko działają. Udało się uzyskać lepsze odszkodowanie, zrobili swoje jak należy. Polecam.

Oct 30, 2020
Google

Sosek

Oceniam bardzo dobrze. Wysoki profesjonalizm i dobre, szybkie działanie. Dzięki nim dostałem wyższe odszkodowanie.

Oct 30, 2020
Google

Karol Ciolek

Polecam. Korzystałem z usług firmy Promesco już jakiś czas temu. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów współpracy. Dzięki pomocy udało mi się uzyskać dodatkowe pieniądze z odszkodowania polecam

Oct 29, 2020
Google

Seweryn Dezelski

Konkretni specjaliści, nie obiecują "gruszek na wierzbie". Jeżeli jest możliwość uzyskania dopłaty, na pewno dołożą starań żeby to się udało.

Oct 27, 2020
Google

Sebastian Samarowicz

Skuteczni w walce z nieuczciwymi poczynaniami ubezpieczycieli. Świetna obsługa i pełne wsparcie, czyli to czego oczekiwałam :)

Oct 27, 2020
Google

Basia Milosz

Polecam Firma naprawdę godna zaufania. Jeżeli chodzi o odszkodowania to korzystałam z usług firmy Promesco wszystko przebiegło pomyślnie polecam

Oct 27, 2020
Google

Krzysztof Pokuciński

Ubezpieczenia i oferty oraz podejście do klienta naprawdę jest na poziomie :) Dodatkowo zawsze uzyskamy odpowiedz na nurtujące nas pytania

Oct 25, 2020
Google

mia czaka

Oferty ubezpieczeniowe ok. Wszystko załatwione bardzo pozytywnie i konkretnie.

Oct 25, 2020
Google

Karina Jaczek

Krótko i na temat: przesympatyczna i konkretna obsługa. Zawsze chcą Ci pomóc. Wszystko załatwione tak jak powinno.

Oct 25, 2020
Google

Marcin Długosz

Polecam firma naprawdę godna zaufania. Pomagają nawet w beznadziejnych sytuacjach. Moja taka była i się udało

Oct 24, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.