5

Firma Odszkodowawcza

LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych

ul. gen. Józefa Zajączka 9/2, 45-050 Opole

5.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
134 opinie

4.9/5.0
60 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
190

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych mieści się w Opolu na ulicy gen. Józefa Zajączka 9/2. Celem zespołu LSU, już od 2006 roku jest pomoc poszkodowanym. Każdą sprawę prowadzi prawnik i specjalista ds. szacowania szkód na etapie przedsądowym i sądowym. Firma sprawdza, w jaki sposób może pomóc poszkodowanemu, już po przyznaniu odszkodowania. Wynagrodzenie firmy jest pobierane po wypłacie odszkodowania, w wyniku pozytywnej decyzji osoby zobowiązanej lub korzystnego wyroku sądu. Wysokość ta określona jest procentowo. Szkodę można zgłosić w ciągu 3 lat od momentu jej wystąpienia, jednak w przypadku szkód osobowych świadczenia te często przedawniają się później, a odszkodowanie może zostać wypłacone nawet 20 lat po zdarzeniu. Jeśli z powodu powstałych obrażeń nie będzie możliwe opuszczenie miejsca, w którym przebywa poszkodowany, to przedstawiciel zjawi się u niego.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
3 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
4 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
8 Promesco Michał Dudek Elbląg
9 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock

Opinie klientów

Google

Dagmara Rodak

W mojej sprawie obsługiwał mnie naprawdę świetny radca prawny. Dał mi dużo porad i pomógł uzyskać należyte mi odszkodowanie. Jeszcze raz dziękuję i polecam. :)

Oct 24, 2021
Google

Monika Zając

Zdecydowanie polecam. Kompleksowa obsługa, atrakcyjne stawki. Pracują tutaj specjaliści najwyższej rangi. Cieszę się, że ze swojego wypadku przynajmniej udało mi się uzyskać odszkodowanie.

Oct 23, 2021
Google

Patrycja Kobus

Genialni radcy prawni pracują w tej kancelarii. Zawsze służą pomocą i dobrą radą. Dzięki nim udało mi się wygrać sprawę o odszkodowanie. Serdecznie polecam.

Oct 22, 2021
Google

Magda Wieczorek

Polecił mi ich znajomy, który również korzystał z ich usług i wywalczyli dla niego duże odszkodowanie. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalną kancelarią. Adwokat, który zajmował się moją sprawę wykazał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem w sprawę. Polecam!

Oct 20, 2021
Google

Mia Godlewska

Świetna obsługa prawna i znający się na rzeczy adwokaci. Polecam każdemu, kto walczy o uzyskanie odszkodowania. Gwarantuję, że zrobią co w ich mocy, aby pomóc.

Oct 19, 2021
Google

Martyna Piskorz

Doskonała obsługa prawna. Pomogli mi w kryzysowej sytuacji. W tym miejscu pracują sami doświadczeni adwokaci, których usługi szczerze mogę polecić.

Oct 18, 2021
Google

Sebastian Rybak

Oct 18, 2021
Google

K Kaczmarczyk

Obsługa prawna na wysokim poziomie. Radca prawny bardzo skuteczny i rzetelny dosłownie encyklopedia wiedzy. Poważnie i indywidualnie podchodzi do sprawy. Jestem mega zadowolona z usługi i dlatego polecam innym.

Oct 16, 2021
Google

Władysław Romanowski

Oct 16, 2021
Google

Aleksander Krysiak

Oct 14, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.