6

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Strzelców 14, 31-422 Kraków

5.6/10.0 (ocena w rankingu)

4.2/5.0
54 opinie

4.9/5.0
136 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
177

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Kancelaria Odszkodowawcza Citi posiada wyspecjalizowany zespół prawny zajmujący się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. Firma zajmuje się kompleksowo pomocą Poszkodowanym. Działania Firmy opierają się przede wszystkim na pomocy prawnej w dochodzeniu odszkodowań, zarówno szkód komunikacyjnych, rzeczowych czy osobowych, ale również na pomocy technicznej. Klientom oferowana jest wszechstronna pomoc prawna i rada przy wyborze warsztatu. Firma wynajmuje pojazdy zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Kancelaria Odszkodowawcza prowadzi wszystkie sprawy szybko i sprawnie, aż do uzyskania należnego odszkodowania. Zespół Kancelarii stanowi grupa prawników, radców prawnych, a także specjalistów ds. likwidacji szkód. Wiedza i bogate doświadczenie Firmy jest gwarancją dobrego przeprowadzenia procesu likwidacji szkody, a także uzyskania odpowiednio wysokiego odszkodowania. Zespół specjalistów zapewni fachową pomoc na każdym etapie procesu. Firma na początku postara się o wypłatę zaliczki na poczet całego roszczenia- czyli kwoty bezspornej odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock

Opinie klientów

Google

Kamil Gumula

10 maja 2022 r.
Facebook

Frank McDelvin

I finally found an account manager of which for the first time in 5 years I will write a positive review. Mr Robert really showed it good side. With the depositing and withdrawal of funds in general there are no problems, everything comes on time, and of course, webinars which are conducted very often for beginners, traders and if you want to recover your lost funds I recommend Mr Robert. In general, for five months I have had no complaints about the platform. you can reach him via email ✉️ [email protected]

06 kwietnia 2022 r.
Google

Anna Nowakowska

Dziękuję Państwu za pomoc w czasie kiedy nie miałam głowy do załatwiania spraw związanych z naprawą auta po wypadku. Tym bardziej nie wyobrażałam sobie tego, że mogłabym funkcjonować bez auta na czas jego naprawy. Gorąco polecam kancelarię - dostałam samochod zastępczy, pomoc przy zgłoszeniu szkody. naprawy samochodu oraz przy odwoływaniu się od kwoty wyceny szkody. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Wszystko zgodnie z umową oraz z zasadami o których zostałam poinformowana.

04 marca 2022 r.
Google

Kazek Wynalazek

26 lutego 2022 r.
Google

Hon Da

Parking przed lokalem duży. W kancelari bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Polecam każdemu.

17 stycznia 2022 r.
Google

Czerwien 94

Witam Polecam Kancelarnie pełen profesjonalizm i wyskośc świadczonych usług, Dziś moja sprawa została zakończona z rezulatem pozytywnym:) Serdecznie Polecam! :)

18 listopada 2021 r.
Facebook

Arkadiusz Maliński

Bardzo wam dziękuje za to za zajęliście się moją sprawą i to wszystko tak sprawie się odbyło. Wasza praca jest nieoceniona. Specjaliści w każdym calu.

30 października 2021 r.
Facebook

Jakub Petryga

Najlepsi specjaliści od odszkodowań. Sprawę poprowadzili jak należy, jestem zadowolony ze współpracy i polecam każdemu tę firmę.

29 października 2021 r.
Facebook

Eliza Walinska

Pierwszy raz znalazłam sie w takiej sytuacji, że musiałam szukać pomocy w kancelarii,ale na szczęscie dobrze trafiłem. Bardzo porządna kancelaria. 100% profesjonalizmu

28 października 2021 r.
Facebook

Janusz Milecki

Moja szkoda komunikacyjna jak i z ubezpieczenia mieszkania została załatwiona szybko i profesjonalnie. Widać że ludzie pracują tam z angażowaniem. Polecam

27 października 2021 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.