5

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Strzelców 14, 31-422 Kraków

5.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
83 opinie

4.9/5.0
129 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

92%

Opinie pozytywne

like
196

Opinie negatywne

dislike
16

Opis działalności

Kancelaria Odszkodowawcza Citi posiada wyspecjalizowany zespół prawny zajmujący się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. Firma zajmuje się kompleksowo pomocą Poszkodowanym. Działania Firmy opierają się przede wszystkim na pomocy prawnej w dochodzeniu odszkodowań, zarówno szkód komunikacyjnych, rzeczowych czy osobowych, ale również na pomocy technicznej. Klientom oferowana jest wszechstronna pomoc prawna i rada przy wyborze warsztatu. Firma wynajmuje pojazdy zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Kancelaria Odszkodowawcza prowadzi wszystkie sprawy szybko i sprawnie, aż do uzyskania należnego odszkodowania. Zespół Kancelarii stanowi grupa prawników, radców prawnych, a także specjalistów ds. likwidacji szkód. Wiedza i bogate doświadczenie Firmy jest gwarancją dobrego przeprowadzenia procesu likwidacji szkody, a także uzyskania odpowiednio wysokiego odszkodowania. Zespół specjalistów zapewni fachową pomoc na każdym etapie procesu. Firma na początku postara się o wypłatę zaliczki na poczet całego roszczenia- czyli kwoty bezspornej odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin

Opinie klientów

Google

Mariusz Czekaj

Polecamy. Profesjonaliści.

02 lipca 2023 r.
Google

Helena Kozioł

26 lutego 2023 r.
Google

Kamil Moch

Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Przez niedopatrzenie tejże "kancelarii" finalnie jestem sporo stratny . Kancelaria przedstawiła mi ofertę ugody na określoną kwotę, która była zadowalająca i od razu przeze mnie zaakceptowana. Przez niekompetentność osób tam pracujący i brak komunikacji ugoda wygasła i sprawa finalnie trafiła do sądu. Adwokat nawet nie pofatygował się pojawić na rozprawie. Nawet nie odzyskałem kosztów wpłaconych na biegłego sądowego ( 1500 zł + 200 zł wycena rzeczoznawcy) Koszt Naprawy wyniósł według wyceny w okolicach 10 000zł a ta pseudo kancelaria wygrała 600 zł :D POZIOM DNA I ŻENADA. Odradzam i apelują do osób aby dwa razy się zastanowiły zanim zdecydują się na współpracę !

20 stycznia 2023 r.
Google

Dariusz Iwaniuk

08 stycznia 2023 r.
Google

Kinga Michalska

03 stycznia 2023 r.
Google

natix

30 grudnia 2022 r.
Google

Elzbieta Szocińska-Kufel

Bardzo fachowa pomoc polecam

26 grudnia 2022 r.
Google

Pawciq

21 grudnia 2022 r.
Google

k toś

Jak najbardziej polecam, rzeczowy i konkretny kontakt.

19 grudnia 2022 r.
Google

Kornelia Styrczula

09 grudnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.