6

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Strzelców 14, 31-422 Kraków

5.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.2/5.0
96 opinii

4.9/5.0
129 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
203

Opinie negatywne

dislike
22

Opis działalności

Kancelaria Odszkodowawcza Citi posiada wyspecjalizowany zespół prawny zajmujący się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. Firma zajmuje się kompleksowo pomocą Poszkodowanym. Działania Firmy opierają się przede wszystkim na pomocy prawnej w dochodzeniu odszkodowań, zarówno szkód komunikacyjnych, rzeczowych czy osobowych, ale również na pomocy technicznej. Klientom oferowana jest wszechstronna pomoc prawna i rada przy wyborze warsztatu. Firma wynajmuje pojazdy zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Kancelaria Odszkodowawcza prowadzi wszystkie sprawy szybko i sprawnie, aż do uzyskania należnego odszkodowania. Zespół Kancelarii stanowi grupa prawników, radców prawnych, a także specjalistów ds. likwidacji szkód. Wiedza i bogate doświadczenie Firmy jest gwarancją dobrego przeprowadzenia procesu likwidacji szkody, a także uzyskania odpowiednio wysokiego odszkodowania. Zespół specjalistów zapewni fachową pomoc na każdym etapie procesu. Firma na początku postara się o wypłatę zaliczki na poczet całego roszczenia- czyli kwoty bezspornej odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 Automobilis Sp.z o.o. Lublin

Opinie klientów

Google

Grzegorz Białek

Nie polecam . Oszukali mnie na 500 zł W styczniu kupiliśmy od nich samochód . Mamy koniec kwietnia i mimo masy prób i wielu próśb o zwrot tych marnych 500 zł, nadal nie otrzymaliśmy zwrotu .

24 kwietnia 2024 r.
Google

Mateusz Śnieżek

03 kwietnia 2024 r.
Google

Ikasin

29 marca 2024 r.
Google

Artur Pabich

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej kancelarii. JA popełniłem ten błąd WY nie musicie ! Gdy oddałem im sprawę wcisneli mi auto zastępcze twierdząc że nic mnie nie bedzie to kosztowac poniewaz Kancelaria obciązy tym ubezpieczyciela. Więc wziąłem bo czemu nie. Okazało się finalnie że musiałem zapłacić JA o czym dowiedziałem sie dopiero gdy dostałem od nich przelew ,słyszac od ,,Pana,,Łukasza żebym sie cieszył ze cokolwiek od niego dostaje;) O zwrot resztek środków musiałem się upominać ponieważ nie poinformowali mnie ze trzymają je na koncie . Ubezpieczyciel przelał im 7 lutego 6.289 a ja dostałem 1600zł 12 marca .

19 marca 2024 r.
Google

Łukasz K

Serdecznie pozdrawiamy chyba niepełnosprawna ekipę z firmy City. Pani bardzo zwinnie i szybko zrobiła zakupy w nowotarskim Lidlu. Miejsc było sporo, ale przejść 10 metrów dalej? Budujecie prawdziwe zaufanie do marki. Brawo Wy.

22 lutego 2024 r.
Google

Marek

O tej kancelarii nie mam dobrego zdania

15 lutego 2024 r.
Google

Данил Барабаш

14 stycznia 2024 r.
Google

Marcel Ojrowski

Nie polecam! :)

26 grudnia 2023 r.
Google

Havit

20 listopada 2023 r.
Google

Anaszka F.

13 listopada 2023 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.