2

Firma Odszkodowawcza

F24.pl - Pomagamy w finansach

ul. Żeromskiego 3, 65-066 Zielona Góra

7.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
117 opinii

4.7/5.0
55 opinii

5.0/5.0
11 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
177

Opinie negatywne

dislike
6

Opis działalności

Firma F24 finanse ma swoją siedzibę w Zielonej Górze na ulicy Żeromskiego 3. Jej oferta jest skierowana do osób poszkodowanych na terenie całego kraju. Udzielając kompleksowej pomocy prawnej przy szkodach osobowych. Firma istnieje od 2012 roku, stale podnosząc swoje kwalifikacje i pogłębia doświadczenie zawodowe, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Działając w imieniu poszkodowanego, prowadzi postępowanie mające na celu uzyskanie pełnego odszkodowania za wszelkie skutki wypadku i innych zdarzeń związanych z wypadkiem. Analiza sprawy jest bezpłatna, a każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Klient może liczyć na bezpłatne konsultacje i szczegółowe wyjaśnienia proponowanych rozwiązań. Poza tym nie musi ponosić żadnych kosztów związanych z analizą prawną. F24 skutecznie egzekwuje świadczenia nawet za zdarzenia sprzed 20 lat. Uzyskuje zadośćuczynienia, odszkodowania, czy dożywotnie renty nawet w przypadku gdy sprawca zdarzenia nie został ustalony lub nie posiadał ubezpieczenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa

Opinie klientów

Google

Magdalena Kruszwicka-Kęsy

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm i sprawne działanie. Polecam.

Jan 18, 2022
Facebook

Paulina Katarzyna Czarnecka

Polecam z całego serca, sprawa załatwiona bardzo szybko, dobry kontakt z firmą i rzetelne podejście do sprawy.

Jan 18, 2022
Google

Jacek Pucek

Na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do propozycji od tej kancelarii, gdyż miałem złe doświadczenie z przeszłości od innej adwokackiej, która zamiast odszkodowanie naraziła na koszty. W przypadku F24.pl zupełnie odwrotnie, pełny profesjonalizm , całkowite zaangażowanie w sprawę, na początku prawie z marszu załatwili prostsze sprawy, na trudniejsze trzeba było poczekać, nawet zapomniałem że nadal jest w toku aż tu nagle taka niespodzianka wypłata kilka tysięcy. Śmiało polecam tą Kancelarię każdemu kto ma problemy w moim przypadku z bankami. JP

Jan 14, 2022
Google

Adam Ordakowski

Jan 13, 2022
Google

Robert Kowalski

Jan 12, 2022
Google

Mateusz Kwiatkowski

Jan 10, 2022
Facebook

Piotr Czuryłło

skuteczna akcja z citi bankiem BRAWO !

Jan 5, 2022
Google

Piotr Czuryllo

Jan 5, 2022
Google

Przemysław Wróblewski

F24.pl to profesjonaliści. Bardzo dobry kontakt, zawsze otrzymałem pełną informacje o etapach postępowania. Cierpliwość i zaufanie popłaca. Moja spawa trwała 11 miesięcy ale skutecznie udało się wyrwać co do grosza. Bardzo dziękuje za wsparcie i pomoc.

Jan 4, 2022
Google

Adam Zar

Dec 25, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.