2

Firma Odszkodowawcza

F24.pl - Pomagamy w finansach

ul. Żeromskiego 3, 65-066 Zielona Góra

7.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
99 opinii

4.7/5.0
52 opinie

5.0/5.0
11 opinii

Osoby polecające

96%

Opinie pozytywne

like
156

Opinie negatywne

dislike
6

Opis działalności

Firma F24 finanse ma swoją siedzibę w Zielonej Górze na ulicy Żeromskiego 3. Jej oferta jest skierowana do osób poszkodowanych na terenie całego kraju. Udzielając kompleksowej pomocy prawnej przy szkodach osobowych. Firma istnieje od 2012 roku, stale podnosząc swoje kwalifikacje i pogłębia doświadczenie zawodowe, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Działając w imieniu poszkodowanego, prowadzi postępowanie mające na celu uzyskanie pełnego odszkodowania za wszelkie skutki wypadku i innych zdarzeń związanych z wypadkiem. Analiza sprawy jest bezpłatna, a każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Klient może liczyć na bezpłatne konsultacje i szczegółowe wyjaśnienia proponowanych rozwiązań. Poza tym nie musi ponosić żadnych kosztów związanych z analizą prawną. F24 skutecznie egzekwuje świadczenia nawet za zdarzenia sprzed 20 lat. Uzyskuje zadośćuczynienia, odszkodowania, czy dożywotnie renty nawet w przypadku gdy sprawca zdarzenia nie został ustalony lub nie posiadał ubezpieczenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa

Opinie klientów

Google

Mariusz K

Dec 4, 2021
Facebook

Gośka Bojarczuk

Z całego serca polecam firmę odwalają dobra robotę z dobrym skutkiem dla klienta Polecam!!!

Dec 3, 2021
PanoramaFirm

Zdzisław

Znalazłem się nad "przepaścią" z jedną nogą wysuniętą do przodu, Pan Dariusz mocno "chwycił mnie za kark" i przywrócił moje życie na odpowiedni tor. Pełen profesjonalizm Pana Dariusza i jego pracowników , przy wręcz rodzinnej atmosferze buduje image tej firmy. GORĄCO POLECAM

Dec 1, 2021
Google

Damian Kwak

Dec 1, 2021
Google

Robert Slowinski

Polecam tą firmę jest profesjonalna w tym co robi szybko i skutecznie odzyskali pieniądze zaległe z banków które mi się należały serdecznie polecam usługi tej firmy .

Dec 1, 2021
Google

Red Devil

Nov 29, 2021
Google

Marcin Jakub

Z czystym sumieniem polecam! Współpraca zachowana na wysokim poziomie.

Nov 29, 2021
Google

Maciek Galant

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę F24. Zajęli się profesjonalnie moją sprawą od samego początku do samego końca. Na każdym etapie byłem o wszystkim informowany i wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Polecam!

Nov 28, 2021
Google

Jacek Stancelewski

Nov 24, 2021
Google

Agnieszka Fredyk

Firma rzetelna, profesjonalna i miła obsługa

Nov 18, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.