2

Firma Odszkodowawcza

F24.pl - Pomagamy w finansach

ul. Żeromskiego 3, 65-066 Zielona Góra

7.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
165 opinii

4.9/5.0
52 opinie

5.0/5.0
11 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
221

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Firma F24 finanse ma swoją siedzibę w Zielonej Górze na ulicy Żeromskiego 3. Jej oferta jest skierowana do osób poszkodowanych na terenie całego kraju. Udzielając kompleksowej pomocy prawnej przy szkodach osobowych. Firma istnieje od 2012 roku, stale podnosząc swoje kwalifikacje i pogłębia doświadczenie zawodowe, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Działając w imieniu poszkodowanego, prowadzi postępowanie mające na celu uzyskanie pełnego odszkodowania za wszelkie skutki wypadku i innych zdarzeń związanych z wypadkiem. Analiza sprawy jest bezpłatna, a każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Klient może liczyć na bezpłatne konsultacje i szczegółowe wyjaśnienia proponowanych rozwiązań. Poza tym nie musi ponosić żadnych kosztów związanych z analizą prawną. F24 skutecznie egzekwuje świadczenia nawet za zdarzenia sprzed 20 lat. Uzyskuje zadośćuczynienia, odszkodowania, czy dożywotnie renty nawet w przypadku gdy sprawca zdarzenia nie został ustalony lub nie posiadał ubezpieczenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole

Opinie klientów

Google

Kamil Urzędowski

Profesjonalizm !!! Szybko, konkretnie.

26 września 2023 r.
Google

Tomasz Narloch

22 września 2023 r.
Google

Katarzyna Dankiewicz

Wszystkie moje problemy zostły rozwiązane i dzięki temu staram się o kredyt na mieszkanie. Super kontakt i szybkie działania :)

12 września 2023 r.
Google

Piotr Kania

Polecam, szczególnie osobą które mają wątpliwości, również miałem. Kontakt od pierwszego dnia bez zarzutu, zostałem poinformowany, że moja sprawa będzie trwała od 30 do 60 dni. 8 dnia było już po wszystkim, sprawa związana z bankiem PKO BP została załatwiona pozytywnie.

08 września 2023 r.
Google

Łukasz Filipczak

07 września 2023 r.
Google

kamil zablocki

Serdecznie polecam współpracę z kancelaria. Korzystam razem z całą rodziną i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Pomoc na każdej płaszczyźnie. Bardzo dobry kontakt

18 sierpnia 2023 r.
Google

Michał Łuk

Udało się ze wszystkim. Każde zobowiązanie zostało odzyskane. Jedynie kontakt mógłby być lepszy. Poza tym polecam współpracę. Miło, rzetelnie i fachowo.

07 sierpnia 2023 r.
Google

Krystian Lewandowski

Spełnili zadanie, ale mało kontaktu z ich strony na czym stoi sprawa

26 lipca 2023 r.
Google

nikodem bettin

Super sprawa wygrana !!!

10 lipca 2023 r.
Google

Sylwia

04 lipca 2023 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.