11

Firma Odszkodowawcza

Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski

ul. Królewiecka 11, 09-400 Płock

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
26 opinii

5.0/5.0
14 opinii

0.8/5.0
18 opinii

Osoby polecające

74%

Opinie pozytywne

like
43

Opinie negatywne

dislike
15

Opis działalności

Firma Versus Odszkodowania znajduje się na ul. Królewieckiej 11 w Płocku, powstała ona w 2007 roku. Versus specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie i nie wykorzystuje nielegalnych źródeł zawierających dane osobowe klientów. Nie płaci za zdobycie danych, jak również za kontakt z klientem. Brak pośredników wpływa na wysokość wynagrodzenia Kancelarii Versus. Korzyściami wynikającymi ze współpracy są: doświadczenie i stabilna pozycja na rynku, rozliczenie na zasadzie success fee, jasna, prosta i zrozumiała umowa, odszkodowanie zawsze jest wypłacane na rachunek klienta, brak zaliczek i ukrytych kosztów, bezpłatna analiza sprawy oraz partnerskie zasady współpracy (również przekazywanie informacji na każdym etapie postępowania). Firma Versus oferuje profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
16 Solace sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

PanoramaFirm

Monika

Miły i skuteczny. Polecam

21 września 2023 r.
Google

Beata Szatkowska

Bardzo profesjonalna pomoc prawna, która doprowadziła do pozytywnego wyniku naszej sprawy. Śmiało mogę polecić usługi kancelarii Versus

02 października 2022 r.
Google

Elżbieta Wernik

Kancelaria VERSUS ODSZKODOWANIA prowadziła sprawę mojego męża po wypadku komunikacyjnym. Sprawa dotyczyła odszkodowania z OC kierowcy, który spowodował wypadek, a poszkodowanym był mój mąż. Mecenas M. Pietrykowski jest bardzo profesjonalny, konkretny, zawsze do dyspozycji klienta. Jego doświadczenie pozwala na zwrócenie uwagi na najmniejsze szczegóły, które są istotne dla poszkodowanego. Zaangażowanie i dociekliwość Mecenasa sprawiły, że wyrok sądu był bardzo korzystny dla męża. Firma ubezpieczeniowa musiała spełnić wszystkie roszczenia, o które występował w pozwie Mecenas Pietrykowski wraz ze współpracującym kolegą. Bardzo polecam kancelarię.

05 maja 2022 r.
Google

Kamila Gapińska

20 marca 2021 r.
Google

Grażyna Mrozowska

Kancelaria VERSUS - specjaliści od spraw "beznadziejnych" i "niemożliwych". Doświadczeni w poprawianiu i prostowaniu tego, co zaniedbali poprzednicy. Kiedy inni nie chcieli rozmawiać o mojej sprawie, pan Michał Pietrykowski - po wnikliwej analizie, podjął się reprezentowania mnie i przywrócił nadzieję na poprawę sytuacji bytowej.

26 lutego 2021 r.
Google

Marcin Szczubelek

Firma profesjonalna oraz bardzo skuteczna Monika Grudowska

12 lutego 2021 r.
Google

Andrzej Jaki

Szczerze polecam! Bardzo miły kontakt, prosto i rzetelnie wytłumaczona sprawa i możliwości jakie są. Pan Michał zaangażował się w sprawę, doradził co i jak najlepiej zrobić. Polecam.

11 lutego 2021 r.
Google

Artur Ciuliński

Pełen profesjonalizm. Byłem klientem firmy Versus Odszkodowania, Pan Michał moim zdaniem "prawo" ma w jednym palcu, Temat załatwiony pozytywnie. Pełna kultura. Zdecydowanie polecam

11 lutego 2021 r.
Google

Roman Leskiewicz

Kancelaria Michała Pietrykowskiego w mojej bardzo złożonej sprawie dotyczącej roszczeń odszkodowawczych od firmy ubezpieczeniowej z tytułu ciężkich obrażeń ciała wykazała się profesjonalizmem i wielkim doświadczeniem, dzięki czemu Sąd wydał wyrok w którym zasądził dla mnie odszkodowanie w wysokości zgodnej z moim roszczeniem.

10 lutego 2021 r.
Google

Basia Pniewska

10 lutego 2021 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.