10

Firma Odszkodowawcza

Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski

ul. Królewiecka 11, 09-400 Płock

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
25 opinii

5.0/5.0
16 opinii

0.6/5.0
17 opinii

Osoby polecające

74%

Opinie pozytywne

like
43

Opinie negatywne

dislike
15

Opis działalności

Firma Versus Odszkodowania znajduje się na ul. Królewieckiej 11 w Płocku, powstała ona w 2007 roku. Versus specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie i nie wykorzystuje nielegalnych źródeł zawierających dane osobowe klientów. Nie płaci za zdobycie danych, jak również za kontakt z klientem. Brak pośredników wpływa na wysokość wynagrodzenia Kancelarii Versus. Korzyściami wynikającymi ze współpracy są: doświadczenie i stabilna pozycja na rynku, rozliczenie na zasadzie success fee, jasna, prosta i zrozumiała umowa, odszkodowanie zawsze jest wypłacane na rachunek klienta, brak zaliczek i ukrytych kosztów, bezpłatna analiza sprawy oraz partnerskie zasady współpracy (również przekazywanie informacji na każdym etapie postępowania). Firma Versus oferuje profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
8 Promesco Michał Dudek Elbląg
9 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

Google

Kamila Gapińska

Mar 20, 2021
Google

Grażyna Mrozowska

Kiedy inni nie chcieli rozmawiać o mojej sprawie, pan Michał Pietrykowski - po wnikliwej analizie, podjął się reprezentowania mnie i przywrócił nadzieję na poprawę sytuacji bytowej.

Feb 26, 2021
Google

Marcin Szczubelek

Monika Grudowska

Feb 12, 2021
Google

Artur Ciuliński

Pełen profesjonalizm. Byłem klientem firmy Versus Odszkodowania, Pan Michał moim zdaniem "prawo" ma w jednym palcu, Temat załatwiony pozytywnie. Pełna kultura. Zdecydowanie polecam

Feb 11, 2021
Google

Andrzej Jaki

Szczerze polecam! Bardzo miły kontakt, prosto i rzetelnie wytłumaczona sprawa i możliwości jakie są. Pan Michał zaangażował się w sprawę, doradził co i jak najlepiej zrobić. Polecam.

Feb 11, 2021
Google

Roman Leskiewicz

Kancelaria Michała Pietrykowskiego w mojej bardzo złożonej sprawie dotyczącej roszczeń odszkodowawczych od firmy ubezpieczeniowej z tytułu ciężkich obrażeń ciała wykazała się profesjonalizmem i wielkim doświadczeniem, dzięki czemu Sąd wydał wyrok w którym zasądził dla mnie odszkodowanie w wysokości zgodnej z moim roszczeniem.

Feb 10, 2021
Google

Basia Pniewska

Feb 10, 2021
Google

monika grudowska

polecam

Feb 10, 2021
Google

Wojciech Miga

Feb 9, 2021
Google

Mar Wik

Pełen profesjonalizm - POLECAM !!!

Feb 9, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.