12

Firma Odszkodowawcza

Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski

ul. Królewiecka 11, 09-400 Płock

4.1/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
10 opinii

5.0/5.0
15 opinii

0.6/5.0
17 opinii

Osoby polecające

64%

Opinie pozytywne

like
27

Opinie negatywne

dislike
15

Opis działalności

Firma Versus Odszkodowania znajduje się na ul. Królewieckiej 11 w Płocku, powstała ona w 2007 roku. Versus specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie i nie wykorzystuje nielegalnych źródeł zawierających dane osobowe klientów. Nie płaci za zdobycie danych, jak również za kontakt z klientem. Brak pośredników wpływa na wysokość wynagrodzenia Kancelarii Versus. Korzyściami wynikającymi ze współpracy są: doświadczenie i stabilna pozycja na rynku, rozliczenie na zasadzie success fee, jasna, prosta i zrozumiała umowa, odszkodowanie zawsze jest wypłacane na rachunek klienta, brak zaliczek i ukrytych kosztów, bezpłatna analiza sprawy oraz partnerskie zasady współpracy (również przekazywanie informacji na każdym etapie postępowania). Firma Versus oferuje profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
7 Promesco Michał Dudek Elbląg
8 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
9 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
10 Crash Plus Kobylniki
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
13 Solace sp. z o.o. Gdańsk
14 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
15 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
16 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
17 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań

Opinie klientów

Google

Bogdan Bujak

Odmówiono mi odszkodowania za pojazd z powodu rzekomo powstania szkody w innych okolicznościach. Reklamacja nie pomogła. Dopiero Versus był w stanie zmusić oszustów z PZU do zapłaty. Trochę to trwało ale odzyskałem kasę i odsetki. Super kontakt z właścicielem. Mówi jak jest i nie owija w bawełnę. Polecam.

Dec 3, 2020
PanoramaFirm

Karol1968

Dziekuje Panu Michałowi za serce i zaangażowanie w moja sprawe. Coraz mniej uczciwych ludzi na tym świecie. Oby Pan Michał pomógł jak najwiecej osobom!

Sep 2, 2020
PanoramaFirm

Witek

Praktycznie jedyna kancelaria zajmująca się odszkodowania, godna zaufania. Reszta firm typu E...., V.... to naganiacze. Ledwo co trafiłem do szpitala, a oni już byli u mnie na SOR :( Korzystałem z usług Versus już 2-krotnie. Polecam wszystkim, którzy świadomie wybierają prawnika, a nie z przymusu!

Feb 27, 2020
Google

Michał Pawlik

Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Super profesjonalne podejście, klarowny dobry kontakt i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ !!! Sprawa rozstrzygnięta dużo powyżej moich oczekiwań !!! Brawo Versus Odszkodowania, przy takim podejściu klientów nie zabraknie.

Nov 29, 2019
Google

Adam Świtkowski

Stuprocentowa skuteczność i profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam firmę Versus.

Nov 11, 2019
Google

Anna Halik

Korzystam z pomocy Michała Pietrykowskiego od nastu lat (po wypadku, po którym poruszam się na wózku). Dzięki jego fachowej pomocy uzyskałam satysfakcjonujące świadczenia, było tego sporo. Polecam bez zająknięcia, ponieważ wiem, że zawsze zrobi wszystko co się da, tak jak należy. Poza tym bardzo sympatyczna osoba :)

Nov 10, 2019
Google

Rafał S

Skrupulatność, sumienność, ogromna wiedza oraz brak "owijania w bawełnę" to cechy których oczekujemy od prawnika. Z czystym sumieniem polecam profesjonalizm Pana Michała Pietrykowskiego.

Nov 8, 2019
Google

Tomasz Jablonowski

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Michałowi.

Nov 8, 2019
Google

Dariusz B.

Firma VERSUS reprezentowana przez Pana Michała to profesjonalna, skuteczna, rzetelna i uczciwa pomoc. Szczerze POLECAM w 1000cu%.

Nov 8, 2019
Google

Bogdan

Firma Versus zajęła się moja sprawą o odszkodowanie z OC w roku 2008, sprawa została załatwiona perfekcyjnie. Od tego czasu, Pan Michał pomaga mi doradztwem i usługami prawnymi. Powiem krótko: firma profesjonalna i skuteczna, POLECAM w 100%.

Oct 22, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.