11

Firma Odszkodowawcza

Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski

ul. Królewiecka 11, 09-400 Płock

3.9/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
9 opinii

5.0/5.0
16 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
25

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Versus Odszkodowania znajduje się na ul. Królewieckiej 11 w Płocku, powstała ona w 2007 roku. Versus specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie i nie wykorzystuje nielegalnych źródeł zawierających dane osobowe klientów. Nie płaci za zdobycie danych, jak również za kontakt z klientem. Brak pośredników wpływa na wysokość wynagrodzenia Kancelarii Versus. Korzyściami wynikającymi ze współpracy są: doświadczenie i stabilna pozycja na rynku, rozliczenie na zasadzie success fee, jasna, prosta i zrozumiała umowa, odszkodowanie zawsze jest wypłacane na rachunek klienta, brak zaliczek i ukrytych kosztów, bezpłatna analiza sprawy oraz partnerskie zasady współpracy (również przekazywanie informacji na każdym etapie postępowania). Firma Versus oferuje profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
6 Kancelaria Prawna Subsydium Dariusz Gruszowski Kraków
7 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
8 Promesco Michał Dudek Elbląg
9 Crash Plus Kobylniki
10 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
16 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław

Opinie klientów

Google

Michał Pawlik

Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Super profesjonalne podejście, klarowny dobry kontakt i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ !!! Sprawa rozstrzygnięta dużo powyżej moich oczekiwań !!! Brawo Versus Odszkodowania, przy takim podejściu klientów nie zabraknie.

Nov 29, 2019
Google

Adam Świtkowski

Stuprocentowa skuteczność i profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam firmę Versus.

Nov 12, 2019
Google

Anna Halik

Korzystam z pomocy Michała Pietrykowskiego od nastu lat (po wypadku, po którym poruszam się na wózku). Dzięki jego fachowej pomocy uzyskałam satysfakcjonujące świadczenia, było tego sporo. Polecam bez zająknięcia, ponieważ wiem, że zawsze zrobi wszystko co się da, tak jak należy. Poza tym bardzo sympatyczna osoba :)

Nov 12, 2019
Google

Rafał S

Skrupulatność, sumienność, ogromna wiedza oraz brak "owijania w bawełnę" to cechy których oczekujemy od prawnika. Z czystym sumieniem polecam profesjonalizm Pana Michała Pietrykowskiego.

Nov 12, 2019
Google

Tomasz Jablonowski

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Michałowi.

Nov 12, 2019
Google

Dariusz B.

Firma VERSUS reprezentowana przez Pana Michała to profesjonalna, skuteczna, rzetelna i uczciwa pomoc. Szczerze POLECAM w 1000cu%.

Nov 12, 2019
Google

Bogdan

Firma Versus zajęła się moja sprawą o odszkodowanie z OC w roku 2008, sprawa została załatwiona perfekcyjnie. Od tego czasu, Pan Michał pomaga mi doradztwem i usługami prawnymi. Powiem krótko: firma profesjonalna i skuteczna, POLECAM w 100%.

Oct 26, 2019
Google

Andrzej Miazga

Pan Michał jest wyjątkowo dobrym i skutecznym prawnikiem który bardzo bardzo bardzo mi pomógł w sprawach odszkodowawczych po wypadku komunikacyjnym z 1995r. ,jeśli chcesz uzyskać naprawdę rzetelną ocenę sprawy i należne duże pieniądze to tylko VERSUS-Michał Pietrykowski,warto zaufać i mile się zaskoczyć.Prawnik na 6+ gorąco POLECAM!!!

Feb 26, 2019
Facebook

Katarzyna Solarek

Feb 27, 2018
Facebook

Jarosław Nowak

Firma bardzo rzetelna, skuteczna i uczciwa. Zapewnia pomoc w sytuacjach, w których inni nie dają rady. Pełen profesjonalizm - dziękuję. A Pana Michała bardzo polecam - na pewno pomoże.

Nov 30, 2017

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.