3

Firma Odszkodowawcza

Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych

ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa

7.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
32 opinie

5.0/5.0
15 opinii

4.1/5.0
76 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
111

Opinie negatywne

dislike
12

Opis działalności

Firma Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych działa od 2003 roku, tworzą ją eksperci z zakresu ubezpieczeń i osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, zdobytym w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła i wprowadziła w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczonych. Firma zapewnia pełną obsługę prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, a prawnicy służą pomocą również w sprawie karnej i działają na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań skierowana jest głównie do osób poszkodowanych: w wypadkach drogowych, w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej, wskutek błędów medycznych, w związku z działalnością gospodarstwa rolnego, w wypadkach przy pracy, wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki, w wyniku niesłusznych aresztowań. Kancelaria mieści się w Warszawie na ulicy Kopernika 30/506.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa

Opinie klientów

Google

Gabrysia Trzcińska

Firma godna polecenia! Pełen profesjonalizm. Doskonałe podejście do klienta. Szybkie i skuteczne załatwienie sprawy. Dziękuję i pozdrawiam

22 marca 2024 r.
PanoramaFirm

Wyp_w_pracy_bez_osób_trzecich

Serdecznie polecam . Mimo tego , że fima nie mogła zająć się moją sprawą udzieliła mi wszelkiej pomocy o którą poprosiłem całkowicie pro bono . Szczególne podziękowania dla pani Joanny T .

22 lutego 2024 r.
Google

Zofia Pleskot

Polecam firmę CASUS... Jest bardzo dobra i skuteczna w tej branży... Pani Jola i cały zespoł Adwokatów to osoby adekwatne i kompetentne w swojej dziedzinie... Na ręce Pani Joli Sz. i Pani Kingi W. składam serdeczne podziękowania całej firmie Casus za pomoc i za zaangazowanie w pozytywne zakończenie naszej sprawy... Pozdrawiam Zofia Pleskot

21 lutego 2024 r.
Google

Damian jas

Bezwzględnie polecam firmę Casus . Pani Jola jest bardzo dobra i profesjonalna osoba i widać że wie co robi . Po pierwszym spotkaniu miałem już wiadomości od ubezpieczyciela w związku z dogadaniem się o odszkodowanie i pieniądze trafiały na konto bez dużych walk. Serdecznie Polecam!

15 lutego 2024 r.
Google

Michał Ratajczak

25 grudnia 2023 r.
Google

Natalia Ratajczak

Bardzo profesjonalna pomoc, polecam serdecznie

25 grudnia 2023 r.
Google

Izabella Soczewka

Profesjonalnie i bez komplikacji. Na przestrzeni kilu lat prowadzili mi trzy sprawy wszystkie wygrane. Polecam.

23 grudnia 2023 r.
Google

Lmaooo Zaj

Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa mojej sprawy. Polecam każdemu.

22 października 2023 r.
Google

Wiesława Bartoszuk

Bardzo polecam firmę Casus, Pani Jola jest osobą bardzo kompetentną, życzliwą i profesjonalną. Wynegocjowała duże odszkodowanie, a pieniądze wpłynęły na moje konto. Rozliczyć się z firmą mogłam po fakcie otrzymania odszkodowania. Zaangażowanie jest na najwyższym poziomie, a interesy Klienta są dla zespołu tej firmy priorytetem. Pozdrawiam najserdeczniej Was i dziękuję, dziękuję, dziękuję!

02 października 2023 r.
PanoramaFirm

Bartoszuk Wiesława

Witam Bardzo Pani Jolu dziękuje za duże odszkodowanie ., Bardzo polecam firmę Casus pieniązki wpłynęły na moje konto ,a potem ja rozliczałam się z Firmą.Prowizja do pracy włożonej adekwatna., jeszcze raz bardzo dziękuje

30 września 2023 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.