3

Firma Odszkodowawcza

Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych

ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa

7.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
24 opinie

4.8/5.0
18 opinii

4.0/5.0
61 opinii

Osoby polecające

89%

Opinie pozytywne

like
92

Opinie negatywne

dislike
11

Opis działalności

Firma Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych działa od 2003 roku, tworzą ją eksperci z zakresu ubezpieczeń i osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, zdobytym w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła i wprowadziła w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczonych. Firma zapewnia pełną obsługę prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, a prawnicy służą pomocą również w sprawie karnej i działają na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań skierowana jest głównie do osób poszkodowanych: w wypadkach drogowych, w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej, wskutek błędów medycznych, w związku z działalnością gospodarstwa rolnego, w wypadkach przy pracy, wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki, w wyniku niesłusznych aresztowań. Kancelaria mieści się w Warszawie na ulicy Kopernika 30/506.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa

Opinie klientów

Google

Anna Szafran

Wszystko ok, polecam.

19 maja 2022 r.
Google

Liwia Toporowska

Polecam jestem zadowolona z usług firmy.

19 maja 2022 r.
PanoramaFirm

Witka_cyk

Pomogli mi nawet skompletować wszystkie dokumenty. Polecam jak najbardziej. Sprawa oczywiście wygrana.

11 maja 2022 r.
Google

Robert Antoniewicz

Serdecznie polecam firmę Casus! Super poprowadzona sprawa o wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy. Udało się uzyskać zaskakująco duże odszkodowanie, samemu z pewnością nie miałbym szans na taki wynik. Zwłaszcza z takim gigantem jak PZU. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc gdzie można trafić, pełen profesjonalizm. Dziękuję :)

27 kwietnia 2022 r.
Google

Telef On

Polecam. Pan Mecenas współpracujący z firmą załatwił korzystną ugodę z PZU z tytułu OC sprawcy potrącenia na przejściu dla pieszych. Wywalczona kwota jest wielokrotnie wyższa niż to co PZU chciało zapłacić pierwotnie.

25 kwietnia 2022 r.
PanoramaFirm

Filemon

Solidna firma

06 kwietnia 2022 r.
PanoramaFirm

Wisnya669

Prawdziwi fachowcy w zakresie ubezpieczeń. Dobrze, że udało mi się na nich trafić.

28 marca 2022 r.
PanoramaFirm

Dagmara

Rzetelna i wiarygodna pomoc w trudnościach z wypłatą OC z odszkodowania sprawcy.

08 lutego 2022 r.
PanoramaFirm

Fazevelo

Z moją sprawą poradzili sobie naprawdę dobrze. Polecam.

29 stycznia 2022 r.
Google

Marta Lange

Serdecznie polecam firmę Casus! W momencie, gdy myślałam, że już nic nie da się więcej "ugrać" w sprawie o wypłatę odszkodowania, zwróciłam się o pomoc do firmy Casus. Jak się okazało, kompetencja oraz pełne zaangażowanie pracowników tej firmy, a w szczególności Pani Jolanty pozwoliły na rozwiązanie całej sytuacji z zaskakująco nieoczekiwanym, pozytywnym rezultatem. Wszystkim pracownikom firmy Casus składam serdecznie podziękowania.

03 stycznia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.