3

Firma Odszkodowawcza

Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych

ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa

7.2/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
26 opinii

5.0/5.0
15 opinii

4.0/5.0
74 opinie

Osoby polecające

89%

Opinie pozytywne

like
102

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Firma Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych działa od 2003 roku, tworzą ją eksperci z zakresu ubezpieczeń i osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, zdobytym w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła i wprowadziła w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczonych. Firma zapewnia pełną obsługę prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, a prawnicy służą pomocą również w sprawie karnej i działają na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań skierowana jest głównie do osób poszkodowanych: w wypadkach drogowych, w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej, wskutek błędów medycznych, w związku z działalnością gospodarstwa rolnego, w wypadkach przy pracy, wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki, w wyniku niesłusznych aresztowań. Kancelaria mieści się w Warszawie na ulicy Kopernika 30/506.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 Helpfind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Promesco Michał Dudek Elbląg
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa

Opinie klientów

PanoramaFirm

Krzysztof Słomiński

Jak najdalej od kancelarii Pana Krzysztofa Paszyna . Po prostu beznadzieja. Prowadził mi dwie sprawy obie przegrałem bo nie poszedł

30 sierpnia 2023 r.
PanoramaFirm

Magdalena

Nie miałam pojęcia, że jako ofiara poślizgnięcia mogę domagać się odszkodowania. Dzięki wsparciu firmy Casus wszystko stało się prostsze. Ich podejście do klienta i profesjonalizm są godne podziwu!

14 sierpnia 2023 r.
PanoramaFirm

Olaf

Miałem nieszczęśliwy wypadek na roli, a firma ubezpieczeniowa nie chciała mi wypłacić odszkodowania. Dzięki Casusowi udało się wywalczyć należne mi pieniądze. Obsługa super, zero dodatkowego stresu z mojej strony.

25 lipca 2023 r.
Google

Mirek K

Polecam. Zostaliśmy wysłuchani i teraz zobaczymy co dalej.

16 lipca 2023 r.
Google

Krzysztof Pawliczak

Za nachalne ulotki na samochodzie pod biedronką w miejscowości Góra Kalwaria.

04 lipca 2023 r.
PanoramaFirm

Polecajec

Z pełnym zaufaniem polecam firmę Casus. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i indywidualnemu wsparciu udało mi się odzyskać odszkodowanie, na które zasłużyłem. Casus to solidny partner w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych

06 czerwca 2023 r.
PanoramaFirm

MAriankaMA

Z pełnym przekonaniem polecam firmę Casus. Dzięki ich pomocy udało mi się odzyskać pieniądze za szkodę wyrządzoną przez kogoś innego. Pracownicy byli bardzo sympatyczni i profesjonalni, a cały proces był bardzo prosty i przejrzysty.

24 marca 2023 r.
PanoramaFirm

Kajetan

Skuteczne dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych.

12 stycznia 2023 r.
PanoramaFirm

Franek Siata

Po pomoc do takich firm jak Casus nie trafia się z przypadku. Nie zamierzam niczego reklamować. Oni po prostu robią swoją robotę i są w tym skuteczni.

01 grudnia 2022 r.
PanoramaFirm

Maryland

Solidne zaopiekowanie się mną w podbramkowej sytuacji. Myślałam, że nigdy nie dogadam się z ubezpieczycielem w sprawie odszkodowania i gdyby nie Casus pewnie bym się nie dogadała, albo dostala ochłap a nie prawdziwe odszkodowanie. Dlatego serdecznie dziękuję za pomoc.

15 listopada 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.