2

Firma Odszkodowawcza

Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych

ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa

7.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
55 opinii

4.8/5.0
21 opinii

4.5/5.0
18 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
91

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Firma Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych działa od 2003 roku, tworzą ją eksperci z zakresu ubezpieczeń i osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, zdobytym w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła i wprowadziła w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczonych. Firma zapewnia pełną obsługę prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, a prawnicy służą pomocą również w sprawie karnej i działają na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań skierowana jest głównie do osób poszkodowanych: w wypadkach drogowych, w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej, wskutek błędów medycznych, w związku z działalnością gospodarstwa rolnego, w wypadkach przy pracy, wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki, w wyniku niesłusznych aresztowań. Kancelaria mieści się w Warszawie na ulicy Kopernika 30/506.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
3 Kancelaria Effect S.C. Odszkodowania Komunikacyjne i Powypadkowe Kraków
4 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
5 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
6 Kancelaria Prawna Subsydium Dariusz Gruszowski Kraków
7 Automobilis Sp.z o.o. Lublin

Opinie klientów

Google

Justyna Baka

Jeżeli chodzi o pomoc prawną w problemach związanych z zaniżonymi kwotami odszkodowań od ubezpieczycieli, to trudno o lepszych specjalistów.

Jun 4, 2020
Google

Hanka Mostowiak

Naprawdę kompetentna obsługa bardzo zaangażowana w sprawę klienta.

May 14, 2020
Google

Hanka Mostowiak

Naprawdę kompetentna obsługa bardzo zaangażowana w sprawę klienta.

May 13, 2020
Google

Antek Goral

Dzięki nim odzyskałem to, co mi się należało. Super współpraca, polecam.

Apr 28, 2020
Google

Antek Goral

Dzięki nim odzyskałem to, co mi się należało. Super współpraca, polecam.

Apr 14, 2020
PanoramaFirm

Joanna

Bez ściemniania i czczych obiecanek. Działają jak należy i na korzyść klienta. pozdrawiam

Mar 4, 2020
Google

Klaudia Wilk

Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza potwierdzona w działaniu. Serdecznie polecam

Mar 4, 2020
Facebook

Klaudia Wilk

Najmocniej polecam! Wnikliwa analiza mojego przypadku oraz właściwe pokierowanie działaniami pozwoliły uniknąć dodatkowych kosztów, a ja dostałam pieniądze od ubezpieczyciela.

Mar 4, 2020
Google

Kornelia Roznar

Prawniczka z cierpliwością odpowiadała na moje wszystkie pytania. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim, którzy są laikami w systemie prawnym, a mają problemy z ubezpieczycielem.

Feb 28, 2020
Google

Kornelia Roznar

Prawniczka z cierpliwością odpowiadała na moje wszystkie pytania. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim, którzy są laikami w systemie prawnym, a mają problemy z ubezpieczycielem.

Feb 17, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.