2

Firma Odszkodowawcza

Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych

ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa

7.6/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
42 opinie

4.8/5.0
24 opinie

4.6/5.0
24 opinie

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
90

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Firma Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych działa od 2003 roku, tworzą ją eksperci z zakresu ubezpieczeń i osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, zdobytym w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła i wprowadziła w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczonych. Firma zapewnia pełną obsługę prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, a prawnicy służą pomocą również w sprawie karnej i działają na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań skierowana jest głównie do osób poszkodowanych: w wypadkach drogowych, w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej, wskutek błędów medycznych, w związku z działalnością gospodarstwa rolnego, w wypadkach przy pracy, wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki, w wyniku niesłusznych aresztowań. Kancelaria mieści się w Warszawie na ulicy Kopernika 30/506.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
3 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
4 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra

Opinie klientów

PanoramaFirm

Kremówka

Dobra lokalizacja, ale jeszcze lepsza pomoc prawna w potyczkach z ubezpieczycielem.

Oct 21, 2021
Google

Samanta Cybulska

Serdecznie polecam.! Sprawa o wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy poprowadzona od A do Z z pełnym profesjonalizmem.! Sama napewno nie wywalczyłabym tak wysokich wartości.! Mimo rozpoczęcia sprawy w pierwszych rzutach lockdown-u firma z zaangażowaniem zabiegała o terminowe i rzetelne prowadzenie sprawy. Dało się odczuć ogrom empatii i poświęcenia by jak najlepiej wesprzeć klienta na każdym kroku postępowania. Kontakt zarówno z panią Joanną jak i panią Jolą bez zarzutu. Nigdy nie pozostałam bez odpowiedzi na żadne pytanie czy prośbę o pomoc. Z całego serca życzę każdemu by trafił w ręce takich profesjonalistów! Dziękuję raz jeszcze!

Oct 15, 2021
Google

Stefan Ciepalachowski

Polecam firmę Casus, miałem okazję skorzystać z jej usług i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Profesjonalne porady, pomogły mi wyegzekwować dodatkową kwotę od Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz, a jest to bardzo trudny rywal w negocjacjach. To tym bardziej jak najlepiej świadczy o bardzo dobrym poziomie usług firmy Casus. Pozdrawiam Zbyszek

Oct 7, 2021
PanoramaFirm

Telimena :)

Nie jest prawda, że z ubezpieczycielem nie można wygrać. Owszem można, tylko trzeba mieć po swojej stronie takich profesjonalistów, jak ci z Casus. Wtedy wygrana jest możliwa a odszkodowanie parokrotnie wyższe niż to które proponował na początku ubezpieczyciel.

Oct 7, 2021
PanoramaFirm

Emu_xox

Wszystko OK. Solidna, rzetelna i przede wszystkim uczciwa firma. Polecam każdemu.

Sep 25, 2021
PanoramaFirm

Justyna

Jak masz problem z ubezpieczycielem to tylko tu ci pomoga.

Aug 26, 2021
PanoramaFirm

Karola

Są skuteczni owszem, ale na wszystko trzeba długo czekać, terminy odległe.

Aug 9, 2021
PanoramaFirm

Elżbieta

Polecam. Gdyby ubezpieczyciele działali uczciwie, to firmy takie jak Casus by nie istniały. Niestety jest inaczej i właśnie dzięki takim firmom jak Casus nie dajemy się zrobić w bambuko.

Jul 19, 2021
PanoramaFirm

pepe

Widać, że nie od dziś działają w branży. Polecam i oceniam na 5.

Jul 4, 2021
PanoramaFirm

Marsjanin

Moim zdaniem lepiej odpalić firmom takim jak Casus jakiś mały procent odszkodowania niż dać się zrobić w balona ubezpieczycielowi.

Jun 23, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.