3

Firma Odszkodowawcza

Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych

ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa

7.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
37 opinii

4.8/5.0
18 opinii

4.6/5.0
28 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
81

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Firma Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych działa od 2003 roku, tworzą ją eksperci z zakresu ubezpieczeń i osoby z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie likwidacji szkód, zdobytym w polskich i zagranicznych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyła i wprowadziła w życie Kodeks Dobrych Praktyk i Etyki, który uzyskał pozytywną opinię Rzecznika Ubezpieczonych. Firma zapewnia pełną obsługę prawną świadczoną przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych. Kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, a prawnicy służą pomocą również w sprawie karnej i działają na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Pomoc w dochodzeniu odszkodowań skierowana jest głównie do osób poszkodowanych: w wypadkach drogowych, w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej, wskutek błędów medycznych, w związku z działalnością gospodarstwa rolnego, w wypadkach przy pracy, wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki, w wyniku niesłusznych aresztowań. Kancelaria mieści się w Warszawie na ulicy Kopernika 30/506.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
1 HelpFind Ostrów Wielkopolski
2 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
3 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
4 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
5 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
8 Automobilis Sp.z o.o. Lublin

Opinie klientów

Google

Marta Lange

Serdecznie polecam firmę Casus! W momencie, gdy myślałam, że już nic nie da się więcej "ugrać" w sprawie o wypłatę odszkodowania, zwróciłam się o pomoc do firmy Casus. Jak się okazało, kompetencja oraz pełne zaangażowanie pracowników tej firmy, a w szczególności Pani Jolanty pozwoliły na rozwiązanie całej sytuacji z zaskakująco nieoczekiwanym, pozytywnym rezultatem. Wszystkim pracownikom firmy Casus składam serdecznie podziękowania.

Jan 3, 2022
PanoramaFirm

Tomson

wypadki chodza po ludziach, ale jak juz sie przytrafia to trzeba miec kolo siebie kogos kto zna sie na tym jak odzyskac kase z ubiezpieczenia.

Dec 10, 2021
PanoramaFirm

Scodar_io

Fachowe dochodzenie roszczeń ubezpieczeniowych. Miła obsługa i szybko załatwiona sprawa.

Nov 18, 2021
PanoramaFirm

Iza Bartnik

Ta firma to gwarancja skuteczności i wypłaty odszkodowania w niezaniżonej kwocie.

Nov 15, 2021
Google

Przemysław Śmgielski

Oct 31, 2021
PanoramaFirm

Kremówka

Dobra lokalizacja, ale jeszcze lepsza pomoc prawna w potyczkach z ubezpieczycielem.

Oct 21, 2021
Google

Samanta Cybulska

Serdecznie polecam.! Sprawa o wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy poprowadzona od A do Z z pełnym profesjonalizmem.! Sama napewno nie wywalczyłabym tak wysokich wartości.! Mimo rozpoczęcia sprawy w pierwszych rzutach lockdown-u firma z zaangażowaniem zabiegała o terminowe i rzetelne prowadzenie sprawy. Dało się odczuć ogrom empatii i poświęcenia by jak najlepiej wesprzeć klienta na każdym kroku postępowania. Kontakt zarówno z panią Joanną jak i panią Jolą bez zarzutu. Nigdy nie pozostałam bez odpowiedzi na żadne pytanie czy prośbę o pomoc. Z całego serca życzę każdemu by trafił w ręce takich profesjonalistów! Dziękuję raz jeszcze!

Oct 15, 2021
PanoramaFirm

Telimena :)

Nie jest prawda, że z ubezpieczycielem nie można wygrać. Owszem można, tylko trzeba mieć po swojej stronie takich profesjonalistów, jak ci z Casus. Wtedy wygrana jest możliwa a odszkodowanie parokrotnie wyższe niż to które proponował na początku ubezpieczyciel.

Oct 7, 2021
Google

Stefan Ciepalachowski

Polecam firmę Casus, miałem okazję skorzystać z jej usług i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Profesjonalne porady, pomogły mi wyegzekwować dodatkową kwotę od Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz, a jest to bardzo trudny rywal w negocjacjach. To tym bardziej jak najlepiej świadczy o bardzo dobrym poziomie usług firmy Casus. Pozdrawiam Zbyszek

Oct 7, 2021
PanoramaFirm

Emu_xox

Wszystko OK. Solidna, rzetelna i przede wszystkim uczciwa firma. Polecam każdemu.

Sep 25, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.