53

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Ante Legem

ul. Ligonia 30/3, 40-036 Katowice

1.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
1

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Ante Legem znajduje się w Katowicach na ul. Ligonia 30/3. Specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych, zwłaszcza tym osobom, które miały szkodę osobową. Z Ante Legem związani są: Błażej Nowak- radca prawny i doradca restrukturyzacyjny oraz Karolina Garbacz- radca prawny i specjalista w zakresie prawa procesowego. Firma oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawnych. Profesjonalna pomoc pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy osobie poszkodowanej. Firma gwarantuje stały kontakt z prawnikiem, bieżące opiniowanie zawieranych umów, udział w negocjacjach i spotkaniach, wydawanie opinii prawnych, odnośnie wątpliwości co do skutków prawnych i podejmowanych działań lub ich braku. Wsparcie jest gwarantowane również przy wszystkich sprawach sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych, w których występuje Klient.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Langner Odszkodowania Zielona Góra
51 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
52 DKU Sp. z o.o Kraków
53 Kancelaria Ante Legem Katowice
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Google

Kamil Wolmerg

Sep 28, 2017

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.