10

Firma Odszkodowawcza

Automobilis Sp.z o.o.

ul. Turystyczna 32, 20-207 Lublin

5.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
41 opinii

4.7/5.0
14 opinii

3.0/5.0
5 opinii

Osoby polecające

87%

Opinie pozytywne

like
52

Opinie negatywne

dislike
8

Opis działalności

Kancelaria Automobilis jest profesjonalną firmą, za której pośrednictwem szybko, bez długotrwałego postępowania sądowego i bez zbędnych formalności poszkodowany otrzyma dopłatę do odszkodowania wynikającego z wszelkich zdarzeń z udziałem pojazdów. Kancelaria zajmuje się również kompleksową obsługą pozostałych szkód o charakterze majątkowym, w szczególności, szkód dotyczących budynków mieszkalnych i gospodarskich, upraw rolnych, maszyn rolniczych itd. Możliwe jest również uzyskanie samochodu zastępczego, którego koszt wynajmu zostanie w całości pokryty z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego. Firma ma bogate doświadczenie w rzeczoznawstwie motoryzacyjnym i majątkowym, likwidacji szkód i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych do ubezpieczycieli. Zespół tworzą doświadczeni rzeczoznawcy, dzięki którym każda szkoda zostaje rzetelnie i w pełnym zakresie oszacowana. Kancelaria przygotowała specjalny poradnik, który powstał w szczególności z myślą o osobach, które uległy szkodzie komunikacyjnej. Znajdą się w nim wskazówki dotyczące postępowania likwidacyjnego, zakresu odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego, ale również sposobie i metodzie składania reklamacji do firm Ubezpieczeniowych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
5 Promesco Michał Dudek Elbląg
6 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
7 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Crash Plus Kobylniki
13 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
14 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

Facebook

Bartek Marczewski

Konkretna oferta, miła obsługa, regularny kontakt z nimi. Dopłata na konto szybko otrzymana.

26 października 2021 r.
Facebook

Patrycja Jaromin

Naprawdę polecam! Przede wszystkim szybki kontakt i dobre podejście do klienta

12 października 2021 r.
Facebook

Bartłomiej Kostecki

Bez zbędnych formalności otrzymałem od nich dopłatę do odszkodowania, które otrzymałem w wyniku wypadku samochodowego 3 lata temu. Polecaaaaam

20 kwietnia 2021 r.
Google

Joachim Fimmel

Jestem bardzo zadowolony z dopłaty jaką otrzymałem od firmy. Krótkie terminy oraz wysokie dopłaty to jest coś za co mogę polecić firmę znajomym. Miałeś szkodę zadzwoń napewno wywalczą najlepsza dopłatę

16 kwietnia 2021 r.
Facebook

Maciej Kuc

Polecam, wszystko szybko i bardzo sprawnie. Oferta zadowalająca!!

12 kwietnia 2021 r.
Google

krzysztof wolny

Polecam

22 marca 2021 r.
Facebook

Tomasz Toka

Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam wszystkim współpracę.

17 marca 2021 r.
Facebook

Tomek Juszczak

Bardzo Państwu dziękuję za szybkie i sprawne załatwienie mojej sprawy. Jakość i usługi na najwyższym poziomie, bardzo dobra i fachowa obsługa.

15 marca 2021 r.
Facebook

Mateusz Filarczyk

POLECAM! Najlepsza wycena usługi mimo sporej konkurencji. Kontakt telefoniczny oraz mailowy niemal natychmiastowy. Zostawiam 5 zasłużonych gwiazdek!

15 marca 2021 r.
Google

Ma Ra

Jeśli macie niskie szkody, poniżej kilkunastu tysięcy to nawet się takimi nie interesują. Druga gwiazdka jedynie za odpowiedź na maila ;) PS propozycja od innych firm od 2500 do 3200 brutto za odkupienie :)

11 września 2020 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.