17

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
205 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

86%

Opinie pozytywne

like
177

Opinie negatywne

dislike
28

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
17 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków

Opinie klientów

Google

Marcin Robak

Wysłałem dokumenty i po kilku dniach miałem już wszystko załatwione. Nie spodziewałem się, że to zadziała. Polecam!

09 marca 2023 r.
Google

jakub bryjan

Oferują pomoc niczym gruszki na wierzbie :) zdecydowałem się wysłać dokumenty, po kilku dniach odpowiedź że jednak nic nie zrobią i wg nich jest dobrze przeliczona. (Roboczo godzina 50 zł, wszystkie stawki wycen serwisów 120-150zł/roboczogodzina Słabe działanie i brak profesjonalizmu, konsekwencji w wykonywaniu pracy. Nie polecam,szkoda czasu.

08 marca 2023 r.
Google

Kinga Xyz

Nie polecam. Firma miała zająć się dopłatą do odszkodowania. Wyłudziła dane i od tamtej pory zero kontaktu. Minęło prawie 5 miesięcy.. żenada

24 lutego 2023 r.
Google

jeden z 10

Dostałem wezwanie w roli świadka, cienko to widze

23 stycznia 2023 r.
Google

M K (Ash)

Wydzwaniają, spam telefoniczny, nachalny telemarketing

15 grudnia 2022 r.
Google

Sugoi „SugoiShi”

01 grudnia 2022 r.
Google

Kamila Adamczyk

Firma odezwała się do nas sama. Wypalcili nam dodatkowe 200 zł. Po 4 miesiącach dostałam wezanie do sądu jako świadek, firma Baker pozwała PZU. Dziś odbyła się sparwa, byłam przesłuchiwana a sędzia zadawał mi takie pytania jakbym była o coś oskarżona. Skoro firma sama odnajduje potencjalnych klientów, może mogłaby też powiadomić, że jest złożona sprawa w sądzie? Gdybym wiedziała ile nerwow przyniesie cala ta sytuacja nigdy nie zgodziłabym się na współpracę.

09 listopada 2022 r.
Google

Przemek Gryz

Mega polecam. Po rezygnacji innych polecanych firm które również zajmują się dopłatami do odszkodowań myślałem, że nie uda się już nic wywalczyć w tej sprawie. Firma Beker pomogła, wszystko przebiegło sprawnie, terminowo i kontakt był bardzo dobry. Jeszcze raz polecam, oby więcej firm z takim podejściem do klienta :)

16 września 2022 r.
Google

serek ski

Na początku 5 telefonów dziennie wykonywaliście a jak człowiek się chce dowiedzieć to cisza nikt nie odbiera od 2 tyg a jak się dodzwonieniem to proszę poczekać dowiemy się co i jak i oddzwonimy cisza dalej

29 lipca 2022 r.
Google

Jędrzej Ruszkowski

Polecam! Kompleksowa obsługa i dobry kontakt z klientem :)

20 lipca 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.