20

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.2/5.0
208 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

80%

Opinie pozytywne

like
166

Opinie negatywne

dislike
42

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
15 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
18 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
21 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
22 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
23 Salvum Sulejów
24 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa

Opinie klientów

Google

Kamil Kaźmierczak

Natarczywe telefony z ofertami. Obdzwaniają wykupione bazy z telefonami.

Dec 6, 2021
Google

Maurycy Pachucy

Zawracają głowę odkupem szkód, po męczących telefonach (bo dzwonią co chwilę) zdecydowałem się wysłać dokumenty, po kilku dniach odpowiedź że jednak nic nie zrobią i wg nich jest dobrze przeliczona. Dzięki innej firmie dostałem dodatkowe 1100zł (wg nich nic mi się nie należało). Słabe działanie i brak profesjonalizmu, konsekwencji w wykonywaniu pracy. Średnio polecam, szkoda czasu.

Dec 1, 2021
Google

Konrad Krawczyk

Chciałbym serdecznie podziękować firmie Beker Polska za pomoc doradczą i klarowne wyjaśnienie zawiłości prawnych, jak i sposobów działania w związku z uzyskaniem większego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Chciałbym też z tego miejsca złożyć pochwałę i podziękować Panu Dawidowi Sawickiemu za zaangażowanie, wiedzę, fachowe doradztwo oraz świetny kontakt.

Nov 25, 2021
Google

Kamil Pe

Dzwonili do mnie dzisiaj. Nie wiem co to za firma i czego oni chcą ode mnie. Zapytałem skąd mają mój numer, ale konsultant od razu się rozłączył.

Nov 19, 2021
Google

Piotr Pekala

Nov 16, 2021
Google

Kuba Szmajda

Rok temu ta firma odkupiła ode mnie szkodę której NIKT nie chciał wziąć i dostałem przelew w ciągu bodajże tygodnia. Teraz czytam te wszystkie opinie i jednak mam wątpliwości czy z kolejną próbować ponownie :/

Nov 8, 2021
Google

Arkadiusz Hudy

Nov 7, 2021
Google

Misq

Oct 25, 2021
Google

Ireneusz Wosko

Być może w kwestii samych odszkodowań ta firma ma jakieś wymierne efekty, niemniej jednak historia o losowaniu numerów przez maszynę losującą , która to podaje numery konsultantom z logiką się nie widziała. jeśli firma życzy sobie tutaj skomentować jakoś, to zapraszam to przedstawienia założeń programu losującego i umocowania prawnego takiego działania. Jakie jest prawne uzasadnienie prowadzenie marketingu bez zgody klienta?

Oct 22, 2021
Google

Aleksandra Banasik

Niestety początkowo wzorowa współpraca, kończy się z momentem braku przelewu środków na konto. Wszelkie formalności zostały dopięte, wpłaty od firmy BEKER POLSKA niestety BRAK. Z przykrością - nie polecam. Aleksandra Banasik

Oct 21, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.