17

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
165 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
139

Opinie negatywne

dislike
26

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
13 Solace sp. z o.o. Gdańsk
14 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
15 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
16 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
17 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
19 Salvum Sulejów
20 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
21 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
22 Campter Odszkodowania Lubliniec

Opinie klientów

Google

Patrycja Jarzabek

Profesjonalne podejście, gorąco polecam

Nov 30, 2020
Google

wiktor karpiński

sprzedałem tej firmie juz kilka spraw super podejście profesjonalna obsługa szybka odpowiedź a kwoty które proponują za sprzedaż są naprawdę korzystne

Nov 17, 2020
Google

Adam Kosiński

Firma Auto beker zajęła się moją sprawą profesjonalnie, gorąco polecam

Nov 16, 2020
Google

wiolettta Nowicka

początkowo nie wierzyłam że można coś jeszcze ugrać ale z ciekawości zdecydowałam się podesłać kosztorys do sprawdzenia zaproponowali mi naprawdę fajne pieniądze byłam w szoku że odszkodowanie było aż na taką sumę zaniżone firma rewelacyjna fajna sprawna obsługa pieniądze też szybko na koncie miałam polecam

Nov 12, 2020
Google

Gracjan Gracjanek

Pełen profesjonalizm, wysokie dopłaty oraz szybka odpowiedź. Zero jakiegokolwiek wkładu czy wysiłku z mojej strony, a obiecaną kwotę dostałem w tydzień. Z czystym sumieniem polecam:)

Nov 10, 2020
Google

kamil Zielinski

Dokumenty do przeliczenia wysyłałem do kilku firm chciałem mieć porównanie, w tej firmie zaproponowana kwota była najwyższa a obsługa najbardziej kompetentna polecam

Nov 10, 2020
Google

Ania

Jak najbardziej polecam!

Nov 10, 2020
Google

maja misterska

Sprzedawałam samochód po kolizji bo nie chciało mi się bawić w naprawę wtedy zadzwonił do mnie ktoś właśnie z tej firmy z zapytaniem czy miałam jakąś szkodę powiem szczerze że nie miałam bladego pojęcia o zaniżonych odszkodowaniach ale Pani która dzwoniła wszystko mi wyjaśniła nie liczyłam na wiele bo auto nie było najnowsze, a okazało się że wypłacili mi drugie tyle rewelacja

Nov 10, 2020
Google

Julia Dobrzańska

O firmie dowiedziałam się od koleżanki która kiedyś korzystała z dopłaty w tej firmie, miałam kolizje dostałam bardzo mało pieniędzy od towarzystwa więc wysłałam do nich kosztorys i dostałam drugie tyle mega szybka i profesjonalna obsługa :)

Nov 9, 2020
Google

Krystyna Tatko

Pozdrawiam

Nov 9, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.