18

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
175 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

83%

Opinie pozytywne

like
145

Opinie negatywne

dislike
30

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
13 Crash Plus Kobylniki
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
20 Salvum Sulejów
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
23 Kancelaria Prawna PCWO Kielce

Opinie klientów

Google

Sherman KrokodylM4

Za każdym razem bardzo dobry kontakt z klientem.

Mar 12, 2021
Google

Sylwia P

Dla osób poszukujących pracy nie polecam tej firmy. Po złożeniu aplikacji otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, która się odbyła. Tego samego dnia dostałam informację o chęci zatrudnienia. Z firmą, a raczej z przedstawicielem firmy Panem Mateuszem K. uzgodniliśmy, że mój pierwszy dzień w pracy nastąpi we wtorek w ubiegłym tygodniu. Dzień przed umówionym spotkaniem dostałam telefon o przełożeniu spotkania na czwartek, ponieważ system nie jest jeszcze gotowy. Pan Mateusz miał skontaktować się ze mną w środę i ustalić godzinę rozpoczęcia pracy. Takowego telefonu nie otrzymałam, co więcej..odpowiedzi na moją wiadomość z zapytaniem również nie otrzymałam. Minął tydzień, a ja do dziś nie usłyszałam słowa wyjaśnienia dlaczego robią ludzi w balona, bo inaczej nazwać tego nie mogę. Jestem rozczarowana podejściem pracowników do osób zainterowanych pracą, brakiem profesjonalizmu, niekonsekwencją i niedojrzałością.

Mar 9, 2021
Google

Rafał Chodór

Witam, nie polecam firmy Beker Polska, osoba dzwoniąca z nienacka zadaje pytania dot. potencjalnej szkody na pojeździe nie informując mnie skąd ma mój nr telefonu po czym gdy grzecznie informuję że nie jestem zainteresowany ich ofertą w sposób chamski ripostuje i rozłącza się. Totalny brak profesjonalizmu!

Feb 23, 2021
Google

MarCin

Feb 16, 2021
Google

Krzysztof VFR

Feb 14, 2021
Google

Marcin Pietrzak

firma godna polecenia, nie miałem pojęcia o tym, że istnieje w ogóle temat zaniżonych odszkodowań, dzięki reklamie i rzetelnej fachowej obsłudze mojej sprawy udało mi się odzyskać naprawdę fajne pieniądze, które nie miałem pojęcia, ze mi się należą, polecam serdecznie korzystanie z usług Beker Polska!

Feb 11, 2021
Google

DOMINIK Buliczak

Feb 9, 2021
Google

Arkad On

Nie wiem czemu do mnie zadzwonili...... na pytanie skąd maja mój numer i zgodę Pani się rozłączyła...... Nie polecam...

Feb 9, 2021
Google

Set Dul

Jednym słowem profesjonalna firma

Feb 1, 2021
Google

S. R.

NIE POLECAM. Podejście do sprawy dramat. Po całej analizie od konsultanta usłyszałem cyt. " Nie mamy o czym rozmawiać ".

Jan 29, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.