17

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
205 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
181

Opinie negatywne

dislike
24

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Crash Plus Kobylniki
13 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
14 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
17 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
19 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
22 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław

Opinie klientów

Google

Przemek Gryz

Mega polecam. Po rezygnacji innych polecanych firm które również zajmują się dopłatami do odszkodowań myślałem, że nie uda się już nic wywalczyć w tej sprawie. Firma Beker pomogła, wszystko przebiegło sprawnie, terminowo i kontakt był bardzo dobry. Jeszcze raz polecam, oby więcej firm z takim podejściem do klienta :)

16 września 2022 r.
Google

serek ski

Na początku 5 telefonów dziennie wykonywaliście a jak człowiek się chce dowiedzieć to cisza nikt nie odbiera od 2 tyg a jak się dodzwonieniem to proszę poczekać dowiemy się co i jak i oddzwonimy cisza dalej

29 lipca 2022 r.
Google

Jędrzej Ruszkowski

Polecam! Kompleksowa obsługa i dobry kontakt z klientem :)

20 lipca 2022 r.
Google

kropa a

Wszytko poszło sprawnie, dopłata przyszła na czas, polecam. Napewno jeszcze skorzystam z usług firmy.

05 lipca 2022 r.
Google

Ja Ad

Szybko i przyjemnie. Wszystko załatwione przez telefon, co jest dużym plusem :) Pani bardzo miła i pomocna! Szczerze polecam!

05 lipca 2022 r.
Google

Anna Nowak

05 lipca 2022 r.
Google

Katarzyna

Szybka i profesjonalna obsługa. Wszystko poszło sprawnie, porównywałam oferty z innymi firmami ale tutaj warunki były najlepsze a doplata najwyższa. Polecam !!

04 lipca 2022 r.
Google

Hubert Majewski (P1GM3NT)

Polecam bardzo gorąco tę firmę! Dobry kontakt z klientem i wysokie dopłaty, na pewno następnym razem skorzystam z usług :)

04 lipca 2022 r.
Google

Adam Stasiak (Czibo)

wszystko jasno i klarownie, zadziwiająco dobra obsługa klienta

04 lipca 2022 r.
Google

Anna Błażewicz

Polecam!

04 lipca 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.