21

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
207 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

77%

Opinie pozytywne

like
160

Opinie negatywne

dislike
47

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
16 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
17 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
18 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
19 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
20 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
21 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
22 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin

Opinie klientów

Google

Paweł

22 maja 2022 r.
Google

Michał G

20 maja 2022 r.
Google

STARYDRUH

Sprawnie szybko załatwili dopłatę do odszkodowania. Polecam.

13 maja 2022 r.
Google

Karol Klamann

Dodatkowa kasa z ubezpieczenia? To możliwe - polecam!

12 maja 2022 r.
Google

4thRico

12 maja 2022 r.
Google

kateracme

Spam telefoniczny - próba naciągnięcia na szemrany proceder związany z zawyżaniem odszkodowań. Niestety dodanie jednego numeru do czarnej listy nie pomaga, bo następnego dnia dzwonią z innego. No jeśli firma jest aż tak zdesperowana, żeby spamować telefony, to znaczy, że biznes cieniutko idzie - jest więc nadzieja, że znikną z rynku i nie będą naciągać ludzi zupełnie niezainteresowanych ich "usługami".

10 maja 2022 r.
Google

SŁAW Kucman

Ok

03 maja 2022 r.
Google

Krzysztof

Brak kultury spamerów dzwoniących. Jak już łamiecie wszelkie kwestie prywatności to przynajmniej zatrudniajcie ludzi ponad poziomem waszej firmy - to nie może byc skomplikowane.

28 kwietnia 2022 r.
Google

Daniel Dziarkowski

Wszystko przebiegło mega sprawnie. Sprawa załatwiona bardzo szybko, cała dopłata do odszkodowania była przedstawiona w sposób jasny i klarowny, przez co nie mam żadnych zastrzeżeń i zdecydowanie polecam wszystkim usługi tej firmy.

06 kwietnia 2022 r.
Google

Tomasz Szymanowski

Dostałem telefon z tej firmy. Gdy zapytałem o sposób, w jaki zdobyty został mój numer usłyszałem "losowo wygenerowane cyfry". Dobre żarty. W czasach masowo sprzedawanych danych osobowych i pozyskiwaniu numerów z takich serwisów jak OLX szanująca się firma mogłaby pokusić się o bardziej stosowny marketing. Tak jak być może kiedyś po jakiejś szkodzie udałbym się do Państwa w celu odsprzedaży szkody, tak w tym wypadku naprawdę zniechęcają Państwo do kontaktu. Dodam, że jestem rzeczywistą osobą, bo widziałem już jak zarzucacie ludziom, że to są "fałszywe" opinie. Nie są. Zmieńcie strategię marketingową, bo słychać, że nawet telemarketer jest zmęczony wciskaniem tych kłamstw o generowaniu numerów.

05 kwietnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.