18

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
211 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

85%

Opinie pozytywne

like
180

Opinie negatywne

dislike
31

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Salvum Sulejów
23 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa

Opinie klientów

Google

Dariusz Paluch

Raczej z daleka omijać jaki kolwiek kontakt z tą,,firmą " Bardzo złe doświadczenia ja mam. Miła gadka na telefonie, a rezultatów brak!

02 października 2023 r.
Google

Wiciu Rey

Bardzo dobry kontakt z firmą, zaproponowana dopłata wyższa niż u konkurencji. Jeśli będzie kiedyś podobna sytuacja napewno będziemy korzystać z usług BekerPolska. Polecam

02 października 2023 r.
Google

Hamza

29 września 2023 r.
Google

Jan Kowalski

Omijasz tą firme mialem szkode w roku 2022 dopłacili mi 500zł a wczoraj dostałem wezwanie do sądu jako świadek bo firma wytoczyła sprawe ubezpieczali żebym wiedzial ze tak to sie skończy to bym nie przystał na to.

19 września 2023 r.
Google

Karo la

Zgłosiliśmy się do firmy Beker po szkodzie ponieważ ubezpieczalnia oferowała śmieszne pieniądze za naprawę auta, wszystko się udało, tylko teraz po roku jesteśmy ciągani po sądach jako świadek bo firma Beker nie może odzyskać pieniędzy od ubezpieczalni (nie wiem jaka kwote sobie tam zazyczyli) Sąd grozi nam kara grzywny! Gdybyśmy wiedzieli ze tak to będzie wyglądać nigdy nie skorzystalibyśmy z usług tej firmy.

19 września 2023 r.
Google

Edthehunter

Konsultant unika odpowiedzi na pytanie skąd posiada mój numer telefonu.

04 lipca 2023 r.
Google

Andrzej76

29 czerwca 2023 r.
Google

belyaev alexey

Odradzam! Prawdopodobnie działają w interesach ubezpieczalni. Byłem umówiony na warsztat od ubezpieczalni, gdzie mi wszystko naprawią, ze względu że początkowe odszkodowanie było za małe. Ten kierownik Kacper namówił mnie aby lepiej poprosiłem o wypłatę zaproponowanej kwoty i że oni ją później zwiększą, jak powiem że się nie zgadzam z ubezpieczalnią. Co i zrobiłem. Po czym dostałem od Bekera wiadomość że nic mi nie należy więcej, że nie da się kwotę powiększyć. No i zostałem z małą kwotą, za którą nie wyremontuję uszkodzeń. Pełny nieprofesjonalizm. Omijać szerokim łukiem.

17 czerwca 2023 r.
Google

Kacper

Polecam

26 maja 2023 r.
Google

Marcin Robak

Wysłałem dokumenty i po kilku dniach miałem już wszystko załatwione. Nie spodziewałem się, że to zadziała. Polecam!

09 marca 2023 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.