16

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

2.4/10.0 (ocena w rankingu)

3.4/5.0
34 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

62%

Opinie pozytywne

like
21

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
11 Campter Odszkodowania Lubliniec
12 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
13 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
14 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
15 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
16 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
17 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
18 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
19 TB Ekspert Białystok
20 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
21 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica

Opinie klientów

Google

Weronika Grzyb

Bardzo się ciesze bo pieniądze które mi się należały udało się odzyskać, polecam usługi Bekera jasne i przejrzyste warunki współpracy

Oct 8, 2019
Google

Patryk Bąk

Udało się odzyskać dość spora kwotę, bardzo dobry kontakt z firmą , fachowe i profesjonalne podejście. Zostawiam zasłużone 5 gwiazdek.

Oct 1, 2019
Google

Ewelina Wyrwik

Firma sama zadzwonila i poprosila o przeslanie dokumentacji sprawy , po przeslaniu wyliczyli 700 zl doplaty wszystkie dokumenty zostaly uzupelnione. Minelo ok 3 miesiecy a pieniadze nadal nie zostaly wyplacone telefonu nikt nie odbiera . Zwykle wyludzanie danych . Po wielu prubach kontaktu jestem zmuszona zglosic sprawe o oszustwo.

Sep 27, 2019
Google

Łukasz Nowicki

Sep 17, 2019
Google

Dawid Kardas

Czekałem ponad 2 tygodnie na zweryfikowanie mojej sprawy a następnie odpowiedź negatywna droga mailową coś w stylu nie chce nam się jednak, jedynie co to brak problemów z kontaktem... Nie polecam

Sep 17, 2019
Google

Kacper G

Proszę zachować szczególną uwagę ponieważ nie jest to etyczna firma.

Sep 9, 2019
Google

Marek L

Miałem wiele wątpliwości co do skuteczności działania takich Firm. Okazało się, że Beker Polska to bardzo skuteczna, solidna i godna zaufania instytucja. Całość sprawy zamknęli w dwóch telefonach i e-mailach. Kwota dopłaty była zaskakująco wysoka. Polecam !!!

Aug 29, 2019
Google

Sandra D

Wszystko zostało mi sensownie przedstawione. Wysłałam kosztorys, co zajęło mi 3 minuty, a niedługo potem mogłam cieszyć się kasą na koncie i fajnymi zakupami ;) Serdecznie polecam

Aug 11, 2019
Google

Tomasz Brzozowski

Dokumenty wysłałem do kilku firm, a tutaj dostałem najlepszą ofertę, generalnie jestem zadowolony :)

Aug 11, 2019
Google

Dariusz Andrzejczak

Sami do mnie zadzwonili, powiedzieli co i jak, a po nieco ponad tygodniu miałem dodatkową kasę na koncie. Polecam z czystym sumieniem!

Aug 11, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.