16

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

3.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
148 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

83%

Opinie pozytywne

like
123

Opinie negatywne

dislike
25

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
13 Solace sp. z o.o. Gdańsk
14 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
15 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
16 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Salvum Sulejów
19 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
20 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
21 Campter Odszkodowania Lubliniec

Opinie klientów

Google

Andrzej Robert

Kontakt dramat, brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej odnośnie wyceny. Nie polecam

Sep 23, 2020
Google

Miś Poranny

Sep 21, 2020
Google

Kaia Oedik

Sep 10, 2020
Google

Paweł Nazwisko

Wystawiłem część samochodową na olx. Dzwonią z pytaniem, czy miałem szkodę jakąś i informują, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania. Masakra. Naciągacze. To powinno być karalne.

Jul 17, 2020
Google

Mak Trans

Jul 11, 2020
Google

Marcin Welcz

Po sprzedaży niewielkiej szkody, mała stłuczka w 2018 r po upływie dwóch lat firma powołuje mnie na świadka do rozprawy w sądzie. I nie zgadzam się z informacją że wzywa mnie towarzystwo ubezpieczeniowe, ponieważ na wezwaniu jest jasno napisane że sprawa założona jest z powództwa niejakiego Wojciecha Bekier. Muszę dojechać do sądu 300km. W mojej opinii jest to totalny brak profesjonalizmu ze strony firmy BEKER POLSKA, który zapewnia że po sprzedaży szkody nie będę musiał dostarczać żadnych dokumentów, faktur itp nie wspominając już o możliwych wezwaniach do sądu za dopłatę kilkuset złotych. Nie polecam

Jul 3, 2020
Google

Wojtek Gogoła

Polecam współprace z tą firmą, biją na głowę konkurencie. Przyjemny kontakt z obsługą.

Jun 18, 2020
Google

EliteMatich

Witam tydzień temu sprzedałem swoją szkodę firmie auto beker, najpierw obawiałem się że to jakieś oszustwo i wyłudzają, BARDZO SIĘ MYLIŁEM (Przepraszam) Firma odpowiednio na wysokim poziomie. Podpisałem z nimi sprzedaz i co się okazało po tygodniu (Aż tak szybko byłem pełen podziwu) dostałem pieniążki na konto. Polecam was wszystkim, skorzystacie napewno. Pozdrawiam serdecznie Mateusz.

Jun 15, 2020
Google

Kacper Robak

Skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu kto miał szkode zgłosić się do beker polska.

Jun 14, 2020
Google

Kasia Wardal

Udało mi się od nich uzyskać dopłatę do odszkodowania za szkodę z 2018 roku, wjechała dodatkowa kasa i jestem zadowolona :)

Jun 14, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.