25

Firma Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

2.7/10.0 (ocena w rankingu)

3.6/5.0
48 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

65%

Opinie pozytywne

like
31

Opinie negatywne

dislike
17

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska oferuje usługę zgłoszenia szkody komunikacyjnej. Standardową drogą zgłoszenia szkody jest przekazanie jej do ubezpieczyciela sprawcy. Zgłaszając szkodę za pośrednictwem firmy Beker, Poszkodowany otrzymuje merytoryczne wsparcie i konkretne rady, dzięki którym znacznie zwiększa swoje szanse na wysokie odszkodowanie. Firma doradzi, który ubezpieczyciel najlepiej zajmie się konkretną szkodą oraz pomoże wybrać najprostszy sposób jej zgłoszenia. Przy zgłoszeniu szody poszkodowany otrzymuje pakiet informacji i instrukcji wyjaśniających zawiłości związane z poszczególnymi etapami likwidacji szkody. Osoba poszkodowana dowie się, m.in. jak poprawnie wypisać oświadczenie sprawcy, jak sfotografować miejsce zdarzenia oraz jak powinny wyglądać oględziny. Korzystając z tej wiedzy podczas likwidacji szkody, nie popełni błędów, które mogłyby źle wpłynąć na decyzję o wypłacie odszkodowania.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
20 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
21 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
22 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
23 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
24 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
25 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
26 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
29 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
30 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław

Opinie klientów

Google

Kamil Grochowiecki

Jan 11, 2020
Google

wojtas Biniu

Jan 11, 2020
Google

Kamil Gedaj

Dec 27, 2019
Google

kowal1702

OSZUSTWO!!!!!!!!!

Dec 12, 2019
Google

Wojciech Gnyp

Polecam, pieniądze mam więc naprawdę nie ma na co narzekać :)

Nov 28, 2019
Google

Kamil Czub

Firma dziwnym trafem dzwoni do ludzi, co akurat mieli stłuczkę, nie pytają się czy osoba jest pełnoletnia, jestem ciekaw skąd sporządzają listę danych telefonicznych. Jeśli mój nr był ogólnodostępny, to nie do celów telemarketingowych, zatem takię działanie może stanowić niezgodność z RODO.

Nov 23, 2019
Google

Mateusz Zabuski

Firma szybko zajęła się sprawą po podpisaniu i odesłaniu dokumentów pieniądze na koncie były bardzo szybko , szkoda tylko że o 126,67 zł za mało , niby kwota nieduża ale niesmak pozostaje bo pomimo prób kontaktu z Państwem byłem cały czas zbywany i obiecano mi kontakt po wyjaśnieniu sprawy ( mail z dnia 30.08.2018r. ) , niestety sprawa wyjaśnia się od prawie 1,5 roku i do tej pory żadnego kontaktu . Chyba już lepiej skorzystać z usług innej tego typu firmy nawet jeżeli kwota dopłaty do odszkodowania będzie nieco niższa lecz może przynajmniej nie zostaniemy oszukani .

Nov 20, 2019
Google

Róża Obrzut

100 % profesjonalizmu , duże zaangażowanie w sprawe

Nov 19, 2019
Google

Katarzyna Sikora

Jestem zdanie ze lepiej odzyskać cokolwiek niż nic, oczywiście Beker pobiera prowizje jednak według mnie jest to normalne niby czemu mają odzyskiwać nasze pieniądze charytatywnie ?

Nov 12, 2019
Google

Mateusz Mnich

Nov 12, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.