11

Firma Odszkodowawcza

Campter Odszkodowania

ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

3.2/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
12 opinii

5.0/5.0
4 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
16

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Campter udziela pomocy finansowej przed wypłaceniem właściwego odszkodowania, również finansuje proces i pokrywa w pełni ryzyko oddalenia powództwa. Na rzecz poszkodowanych pracuje profesjonalny zespół Kancelarii- prawnicy, doradcy Klienta w terenie oraz Zespół Koordynatorów. Firma jest obecna na rynku od 2007 roku, reprezentuje Klientów w dochodzeniu roszczeń powypadkowych oraz wynikłych z zaniedbań instytucji publicznych i służby zdrowia. Dochodzi odszkodowań w sądzie i przedsądowo, prowadzi sprawy wypadków komunikacyjnych, wypadków rolniczych, szkód górniczych, wypadków przy pracy. Zespół Prawny to adwokaci z kilkunastoletnim stażem w odszkodowaniach. Prowadzi sprawy w Polsce, Anglii, Irlandii, Szkocji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Niemczech, Norwegii, Czechach, Słowacji, Ukrainie. Produktami, w których specjalizuje się Kancelaria to: zadośćuczynienie, odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci bliskiej osoby, renty, koszty leczenia i rehabilitacji, utracone dochody, koszty naprawy pojazdów, holowanie, odszkodowania za bezumowne korzystanie z terenu, służebność przesyłu. Siedziba Kancelarii mieści się w Lublińcu na ulicy Oświęcimskiej 7.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
6 Crash Plus Kobylniki
7 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
8 Salvum Sulejów
9 Solace sp. z o.o. Gdańsk
10 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
11 Campter Odszkodowania Lubliniec
12 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
13 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
14 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
15 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
16 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań

Opinie klientów

Facebook

Aleksandra Kopeć

Konsultowałam wypadek w Norwegii z Panią Stryjewską, szybko poradziła mi co zrobić. Campter i adwokat z Norwegii podjęli sprawę bezpłatnie.

Dec 16, 2018
Facebook

Alicja Maciejewska

Złamałam rękę w wypadku w pracy. Pracodawca odmówił mi odszkodowania. Prawnicy Camptera i Pani Marta Sordon podjęli moją sprawę. Czekam na zadośćuczynienie:)

Dec 14, 2018
Facebook

Eryk Nutrowicz

Prowadzę firmę transportową i uległem wypadkowi jadąc TIRem we Francji. Szybko pomogli mi uzyskać odszkodowanie za przestój i naprawę. Polecam.

Dec 10, 2018
Facebook

Filip Kowalkiewicz

Uszkodziłem nowe auto. Campter zgłosił mi roszczenia za ubytek wartości pojazdu po szkodzie.

Dec 4, 2018
Google

Aleks Dziurok

Zgłosiłem szkodę przez stronę internetową Camptera. Ciekaw byłem czy zostanę poinformowany o danych osobowych i moich prawach. Ku mojemu zaskoczeniu RODO jest przestrzegane tak więc oceniam pozytywnie. Sprawa z ubezpieczenia też załatwiona fajnie, dostałem w sumie 8 tys. zł zadośćuczynienia. Polecam.

Nov 30, 2018
Google

Adrian Pieniowsko

Miałem wypadek drogowy w Norwegii nie z mojej winy. Poprowadzili moją sprawę bez opłat! Nie zapłaciłem żadnej prowizji. Zorganizowali mi na miejscu w Norwegii świetnego adwokata. Naprawdę warto! Konkurencja za to samo chciała 35% brutto!

Nov 30, 2018
Google

Maciej Kwiecień

Rzetelna kancelaria, pełen profesjonalizm. Polecam.

Nov 30, 2018
Google

Sandra As

Moją sprawę prowadzili 6 lat! W sądzie i w sądzie apelacyjnym. Przeszłam całą drogę z nimi, mimo że trwało to wieki, tak więc mogę powiedzieć, że pełen profesjonalizm przez cały ten okres. Moją sprawę od początku do końca prowadził jeden Pan adwokat i jeden koordynator, żadnych zmian, żadnych nieporozumień. Rozliczenie odszkodowania i kosztów zgodnie z umową, bez niejasności. Jak coś było dla mnie niejasne od razu tłumaczyli. Polecam jeżeli już znajdziecie się w tak ch... sytuacji po wypadku jak ja....

Nov 30, 2018
Google

Pan Nieznajomy

Campter the best! Dostałem 20 tys. zł dopłat do szkody!!!!!!!!! :D

Nov 30, 2018
Google

Krystian Koral

Warto, uzyskane odszkodowanie w końcu pokryło szkodę. Walczcie z ubezpieczycielami!!!!!

Nov 30, 2018

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.