20

Firma Odszkodowawcza

Campter Odszkodowania

ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

3.1/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
11 opinii

5.0/5.0
4 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
15

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Campter udziela pomocy finansowej przed wypłaceniem właściwego odszkodowania, również finansuje proces i pokrywa w pełni ryzyko oddalenia powództwa. Na rzecz poszkodowanych pracuje profesjonalny zespół Kancelarii- prawnicy, doradcy Klienta w terenie oraz Zespół Koordynatorów. Firma jest obecna na rynku od 2007 roku, reprezentuje Klientów w dochodzeniu roszczeń powypadkowych oraz wynikłych z zaniedbań instytucji publicznych i służby zdrowia. Dochodzi odszkodowań w sądzie i przedsądowo, prowadzi sprawy wypadków komunikacyjnych, wypadków rolniczych, szkód górniczych, wypadków przy pracy. Zespół Prawny to adwokaci z kilkunastoletnim stażem w odszkodowaniach. Prowadzi sprawy w Polsce, Anglii, Irlandii, Szkocji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Niemczech, Norwegii, Czechach, Słowacji, Ukrainie. Produktami, w których specjalizuje się Kancelaria to: zadośćuczynienie, odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci bliskiej osoby, renty, koszty leczenia i rehabilitacji, utracone dochody, koszty naprawy pojazdów, holowanie, odszkodowania za bezumowne korzystanie z terenu, służebność przesyłu. Siedziba Kancelarii mieści się w Lublińcu na ulicy Oświęcimskiej 7.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
15 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
16 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Salvum Sulejów
19 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
20 Campter Odszkodowania Lubliniec
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
23 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
24 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
25 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce

Opinie klientów

Google

Maciej Kwiecień

Rzetelna kancelaria, pełen profesjonalizm. Polecam.

Jul 6, 2019
Google

Pan Nieznajomy

Campter the best! Dostałem 20 tys. zł dopłat do szkody!!!!!!!!! :D

Jul 6, 2019
Google

Krystian Koral

Warto, uzyskane odszkodowanie w końcu pokryło szkodę. Walczcie z ubezpieczycielami!!!!!

Jul 6, 2019
Google

marek marek

Pracowałem w Anglii kilka lat i doznałem tutaj choroby zawodowej. Nikt mi nie chciał pomóc, więc wróciłem do Polski. Tutaj znalazłem pomoc Camptera. Za prowadzenie sprawy zapłaciłem 15%, odszkodowanie uzyskano. Brawo!

Jul 6, 2019
Google

Kamil Raslowski

Moją szkodę OC oceniało wcześniej 8 firm, dopiero Campter zdecydował się na odkup roszczeń. Także warto!

Jul 6, 2019
Google

Karolina Strzyewka

Szybka i sprawna pomoc - polecam.

Jul 6, 2019
Google

Michał Zatripek

Szybka i sprawna pomoc - polecam.

Jul 6, 2019
Google

Marta Kurczak

Jadąc do Anglii uległam wypadkowi samochodowemu w Holandii. W Campterze moją sprawę prowadziła Pani Izabela Stryjewska. Polecam gorąco! W sumie za szkodę osobową bez sądu dostałem 25 tys. euro!

Jul 6, 2019
Google

Karol Danski

W zakresie cesji roszczenia z OC - bo z tej usługi korzystałem - oceniam celująco. Najszybciej złożyli ofertę i też najwyższą, mimo, że po podpisaniu umowy dostałem jeszcze kolejne propozycje, nie były tak dobre. Polecam.

Jul 6, 2019
Google

Aleks Dziurok

Zgłosiłem szkodę przez stronę internetową Camptera. Ciekaw byłem czy zostanę poinformowany o danych osobowych i moich prawach. Ku mojemu zaskoczeniu RODO jest przestrzegane tak więc oceniam pozytywnie. Sprawa z ubezpieczenia też załatwiona fajnie, dostałem w sumie 8 tys. zł zadośćuczynienia. Polecam.

Jul 6, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.