30

Firma Odszkodowawcza

Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.

ul. Jana Kilińskiego 49, 76-200 Słupsk

2.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.0/5.0
8 opinii

4.6/5.0
10 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
16

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Centrum Dochodzenia Odszkodowań mieści się na ul. Kilińskiego 49 w Słupsku. Firma zajmuje się kompleksową obsługą poszkodowanych przy szkodach osobowych z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC lub z tytułu zawartej polisy ubezpieczenia dobrowolnego- polisą NNW. W ramach świadczonych usług firma zapewnia: zgłoszenie szkody do właściwego ubezpieczyciela lub kontynuację likwidacji wcześniej zgłoszonej szkody osobowej, badania przez lekarzy specjalistów, merytoryczne zakończenie likwidacji szkody oraz dochodzenie należnej kwoty odszkodowania. Firma nie pobiera żadnych opłat przedwstępnych przy analizie i współpracuje z największymi ubezpieczycielami w Polsce. Firma jest doświadczonym zespołem profesjonalistów specjalizującym się w skutecznym uzyskiwaniu należnych odszkodowań.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
25 Campter Odszkodowania Lubliniec
26 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
27 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
28 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
29 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
30 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
31 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
32 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
33 Altis Odszkodowania Kielce
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica

Opinie klientów

Google

Żelipapą Fytyfondysz

Mar 8, 2021
Google

Julia Straus

Oct 2, 2020
Google

Borys Kijewski

Zespół firmy AAZ pomógł mi szybko i sprawnie rozliczyć się z ubezpieczalnia. Duża flota samochodów zastępczych, oraz pomoc drogowa i warsztat naprawczy dopełniają kompleksowa obsługę. Polecam!

Apr 19, 2020
Google

Dominik Roziewicz

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy przyjazna atmosfera sympatyczni pracownicy

Jan 29, 2020
Facebook

Lukasz Siudek

W skali do 10 oceniam na dziesięć bardzo mila i fachowa obsługa pozdrawiam

Jan 22, 2020
Google

Adam Jakubowski

Jan 13, 2020
Facebook

Adam Jakubowski

solidna firma ! polecam 100%

Jan 13, 2020
PanoramaFirm

Marysia

Jestem zadowolona polecam

Jun 30, 2019
Facebook

Piotr Szamatowicz

Witam ja osobiście nie polecam tej firmy , szkodę zgłosiłem 14 stycznia 2019 r auto było jeżdżące nie wielka stłuczka w tył , ale dopiero po kilku moich interwencjach auto oddałem na warsztat na początku marca , dostałem auto zastępcze i to jest ok , ale to tylko to ponieważ na naprawdę drobną stłuczkę , na swoje auto czekałem półtora miesiąca !!!!!! , i kiedy już dostałem sms że auto do odbioru gdy pojechałem odebrać auto zdębiałem , auta nie można było odpalić , klapę bagaż...nika nie można było otworzyć , plastyki które były popękane zamiast wymienić na nowe były poklejone gorącym drutem , nie było sygnalizacji w kierunkowskazach o otwieraniu drzwi , odmówiłem odbioru i ............ minął kolejny miesiąc i znowu sms , że auto do odbioru , pojechałem i odebrałem . Moim skromnym zdaniem robota była na góra tydzień , ale było to dwa i pół miesiąca skandal. Ja już w razie " w " nie skorzystam z oferty tej firmy . Ale wybór należy do Was .

May 26, 2019
Google

Damian Dyrcz

Apr 30, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.