30

Firma Odszkodowawcza

Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.

ul. Jana Kilińskiego 49, 76-200 Słupsk

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.0/5.0
8 opinii

4.7/5.0
13 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

86%

Opinie pozytywne

like
19

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Centrum Dochodzenia Odszkodowań mieści się na ul. Kilińskiego 49 w Słupsku. Firma zajmuje się kompleksową obsługą poszkodowanych przy szkodach osobowych z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC lub z tytułu zawartej polisy ubezpieczenia dobrowolnego- polisą NNW. W ramach świadczonych usług firma zapewnia: zgłoszenie szkody do właściwego ubezpieczyciela lub kontynuację likwidacji wcześniej zgłoszonej szkody osobowej, badania przez lekarzy specjalistów, merytoryczne zakończenie likwidacji szkody oraz dochodzenie należnej kwoty odszkodowania. Firma nie pobiera żadnych opłat przedwstępnych przy analizie i współpracuje z największymi ubezpieczycielami w Polsce. Firma jest doświadczonym zespołem profesjonalistów specjalizującym się w skutecznym uzyskiwaniu należnych odszkodowań.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
27 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
28 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
29 Campter Odszkodowania Lubliniec
30 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
32 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
33 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica

Opinie klientów

Facebook

Krystian Wojciechowski

Serdecznie polecam! Sprawa została załatwiona szybko i solidnie, bardzo miła obsługa(Pozdrawiam Panią Agnieszkę). Samochody zastępcze wysokiej klasy. Firma godna polecenia.

Nov 24, 2021
Facebook

Bogdan Potrykus

Firma w pełni profesjonalna, zajęła się moją sprawą szybko i sprawnie. Jestem mega zadowolony z Ich usługi. Polecam w 100℅ każdemu kierowcy.

Nov 9, 2021
Facebook

Jamesborn Bassey

MR FRANK JAMES ‍HAS REALLY HELPED ME IN TRADING AND MAKING A LOT OF MONEY FOR THE SUPPORT OF MY BUSINESS, I RECOMMEND HIM TO EVERYONE IN THIS PAGE TO ALSO GET ADVISE FROM HIM ON HOW TO MAKE MONEY ON FOREX TRADING. With the emergence of Corona Virus, and increased number of deaths and reported cases of victims, it is advised to stay at home with your loved ones in other to survive this deadly virus but one has to go to work in other to earn money to buy food for the family..Unfortunately businesses are closing down due to this virus making it even more difficult to get money for those that totally depend on salary. You dont have to put yourself and family in danger by exposing yourself to this virus by going to work daily when you can Stay at home and make money.It will be bad to keep this alone to myself I came across the best binary expect ever Mr FRANK JAMES who really help me to invest, he is very honest and diligent in his work. All I did was invest $500 and within 7 days he made $6700 profit for me You can reach him via Email on [email protected] WhatsApp‎  Number :+1(985)267-4782 Stay Safe "Success doesn’t come to you, You go to it... I’m not the one to call you to invest and have a bright financial situation. If you know what’s right, you’re supposed to contact him now and start trading ASAP”

May 25, 2021
Facebook

Tomasz Gry

Bardzo jestem zadowolony, oddałem do nich już 2 sprawy. Mega pomocni, obsługa na najwyższym poziomie Pani Agnieszka bardzo konkretna, widać że cały personel wkłada to w bardzo duże zaangażowanie! Oby tak dalej! Pozdrawiam i życzę sukcesów

Apr 30, 2021
Google

Żelipapą Fytyfondysz

Mar 8, 2021
Google

Julia Straus

Oct 2, 2020
Google

Borys Kijewski

Zespół firmy AAZ pomógł mi szybko i sprawnie rozliczyć się z ubezpieczalnia. Duża flota samochodów zastępczych, oraz pomoc drogowa i warsztat naprawczy dopełniają kompleksowa obsługę. Polecam!

Apr 19, 2020
Google

Dominik Roziewicz

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy przyjazna atmosfera sympatyczni pracownicy

Jan 29, 2020
Facebook

Adam Jakubowski

solidna firma ! polecam 100%

Jan 13, 2020
Google

Adam Jakubowski

Jan 13, 2020

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.