48

Firma Odszkodowawcza

CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o.

ul. Żelazna 67/25, 00-871 Warszawa

1.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
7 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

86%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

CEWIK, czyli Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji, to przedsiębiorstwo specjalizujące się w ewidencji oraz weryfikacji kosztorysów uszkodzonych samochodów w wyniku zdarzenia drogowego - wypadku i kolizji. Jak podaje na swojej stronie internetowej CEWIK co roku na drogach w Polsce dochodzi do średnio 42 tys. wypadków (dane z lat 2004-2015). Firma zauważa wzrost zgłoszeń osób poszkodowanych poszukujących pomocy z zakresie dopłaty do zaniżonego kosztorysu naprawy z polisy OC sprawcy. W ofercie przedsiębiorstwa jest odkup odszkodowania. Pierwszym krokiem jest analizowanie sprawy - analiza jest bezpłatna. W późniejszym etapie klient otrzymuje informację o cenie odkupu szkody oraz spis niezbędnych dokumentów. Siedziba Centralnej Ewidencji Wypadków i Kolizji znajduje się w Warszawie przy ul. Żelaznej 67. Firma ma swoje oddziały w każdym województwie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
43 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
44 TB Ekspert Białystok
45 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
46 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
47 Langner Odszkodowania Zielona Góra
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
51 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
52 DKU Sp. z o.o Kraków
53 Kancelaria Ante Legem Katowice

Opinie klientów

Google

W8fer

Была Toyota Corolla. Ну, попали мы с семьёй в небольшую аварию, Cewik нам дали 5700 евро. Спасибо! Обращайтесь к ним. Мне просто друг их посоветовал этот регистр аварий. Прелестного дня!

May 23, 2021
Google

Darek Nowakowski

Niestety brak profesjonaluzmu przez Panią która załatwiała moją sprawe. Umawianie się na telefon na następny dzień i cisza przez tydzień. Po zwroceniu na to uwagi i jej zdziwieniu że dalej czekam udało się. Dopłata doszła do skutku ok +35% Ale to nie koniec tak mnie Pani zapamietała że podczas wizyty w Państwa salonie ( chyba też przeszkodziłem w przerwie na pecika) Umowe którą sporządziła dzień wcześniej musiała poprawiać ok 4 -5 razy. Oczywiście to ja musiałem sprawdzać wszystko. Nie wspomnę że jej podejscie bylo takie że tam nie wróce. Dlatego tylko 2 gwiazdki :( Włascicielu pamietaj pracownicy są Twoją wizytówką. Dodatkowa gwiazdka dla Właściciela dziękuje za kontakt ( to się ceni ) Ogólnie polecam sprawdz sam i oceń ale też pozytywnie - jak bedzie co ;)

Mar 15, 2021
Google

Mykyta Prystalenko

audi 2009 года, страховая компания выплатила 2500 злотых, Cewik доплатил еще 3 900 злотых. Все ок, спасибо!

May 15, 2020
Google

Arson

Jan 15, 2020
Google

Петро Катериняк

Штрафи за паркування, блокує машини страж мейська

Sep 27, 2019
Google

MoHaMaD JaVaD KaJaRiaN

خب دیگه

May 30, 2019
Google

Andrzej Szadłowski

Jan 22, 2019

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.