46

Firma Odszkodowawcza

CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o.

ul. Żelazna 67/25, 00-871 Warszawa

1.9/10.0 (ocena w rankingu)

3.4/5.0
9 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

67%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

CEWIK, czyli Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji, to przedsiębiorstwo specjalizujące się w ewidencji oraz weryfikacji kosztorysów uszkodzonych samochodów w wyniku zdarzenia drogowego - wypadku i kolizji. Jak podaje na swojej stronie internetowej CEWIK co roku na drogach w Polsce dochodzi do średnio 42 tys. wypadków (dane z lat 2004-2015). Firma zauważa wzrost zgłoszeń osób poszkodowanych poszukujących pomocy z zakresie dopłaty do zaniżonego kosztorysu naprawy z polisy OC sprawcy. W ofercie przedsiębiorstwa jest odkup odszkodowania. Pierwszym krokiem jest analizowanie sprawy - analiza jest bezpłatna. W późniejszym etapie klient otrzymuje informację o cenie odkupu szkody oraz spis niezbędnych dokumentów. Siedziba Centralnej Ewidencji Wypadków i Kolizji znajduje się w Warszawie przy ul. Żelaznej 67. Firma ma swoje oddziały w każdym województwie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
41 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
43 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
44 TB Ekspert Białystok
45 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
46 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
47 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
48 Kancelaria Ante Legem Katowice
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
51 DKU Sp. z o.o Kraków

Opinie klientów

Google

Agnieszka

Polecamy, fachowcy nie oszuści jak większość takich firm.

30 grudnia 2022 r.
Google

KONRAD KARPINSKI

Z przykrością daje taką opinie ponieważ dostałem dopłatę do odszkodowania ale Pani przyjmująca umowę to jakaś maskara i musiała niestety poprawiać po wiecznym nie odbieraniu telefonu. Do tego przyszedł PIT o którym nie informowano i pieniądze miały być na naprawę auta a okazuje się ze 25% skarbówce z wypłaty teraz trzeba oddać

20 kwietnia 2022 r.
Google

Ha Pe

Uwaga Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, mieli zapłacić podatek i oczywiście na początku roku PIT i do zapłaty 20% od wysokości dopłaty, nie polecam

08 marca 2022 r.
Google

W8fer

Была Toyota Corolla. Ну, попали мы с семьёй в небольшую аварию, Cewik нам дали 5700 евро. Спасибо! Обращайтесь к ним. Мне просто друг их посоветовал этот регистр аварий. Прелестного дня!

23 maja 2021 r.
Google

Darek Nowakowski

Niestety brak profesjonaluzmu przez Panią która załatwiała moją sprawe. Umawianie się na telefon na następny dzień i cisza przez tydzień. Po zwroceniu na to uwagi i jej zdziwieniu że dalej czekam udało się. Dopłata doszła do skutku ok +35% Ale to nie koniec tak mnie Pani zapamietała że podczas wizyty w Państwa salonie ( chyba też przeszkodziłem w przerwie na pecika) Umowe którą sporządziła dzień wcześniej musiała poprawiać ok 4 -5 razy. Oczywiście to ja musiałem sprawdzać wszystko. Nie wspomnę że jej podejscie bylo takie że tam nie wróce. Dlatego tylko 2 gwiazdki :( Włascicielu pamietaj pracownicy są Twoją wizytówką. Dodatkowa gwiazdka dla Właściciela dziękuje za kontakt ( to się ceni ) Ogólnie polecam sprawdz sam i oceń ale też pozytywnie - jak bedzie co ;)

15 marca 2021 r.
Google

Arson

15 stycznia 2020 r.
Google

Петро Катериняк

Штрафи за паркування, блокує машини страж мейська

27 września 2019 r.
Google

MoHaMaD JaVaD KaJaRiaN

خب دیگه

30 maja 2019 r.
Google

Andrzej Szadłowski

22 stycznia 2019 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.