19

Firma Odszkodowawcza

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k.

ul. Al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310 Rzeszów

3.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
32 opinie

3.5/5.0
8 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

83%

Opinie pozytywne

like
33

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Firma Codex Sp. z o. o. sp.k. znajduje się na ulicy Rejtana 36 w Rzeszowie. Na rynku jest obecna od 2009 roku i cały czas udoskonala swoje produkty przeznaczone dla poszkodowanych. Centrum Obsługi Powypadkowej jako Spółka, która funkcjonuje w dziedzinie odszkodowań, jest świadoma etycznej i biznesowej odpowiedzialności. Dlatego dba o etyczne podejście do obsługi Klientów. Firma należy do grona członków założycieli Polskiej Izby Doradców I Pośredników Odszkodowawczych. Codex od wielu lat wspiera działania, które mają kształtować pozytywnego wizerunek branży np. poprzez edukację społeczną. W firmie fundamentem dla wszystkich podejmowanych działań są etyka i jakość świadczonych usług. Firma Codex może wystąpić jako pełnomocnik osób poszkodowanych przed Sądem i instytucjami finansowymi, które są zobowiązane do naprawienia szkody powstałej w wyniku wypadku.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
14 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
17 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
23 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
24 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa

Opinie klientów

Google

Nick Smith

19 stycznia 2023 r.
Google

No name No name

26 października 2022 r.
Google

Daniel Ostrowski

30 czerwca 2020 r.
Google

Krzysztof tasman G

Nie polecam, na maila nie potrafią odpisać od tygodnia czasu, więc jeżeli początki są takie, to reszty znać nie chcę.

24 maja 2020 r.
Google

Kasia Trzonek

03 listopada 2019 r.
Google

Kamila Karbaszewicz

Polecamy z całego serca bardzo dobra fachowa i rzetelna firma wszystko jest załawiane i sprawa jest tak prowadzona żeby było korzystnie dla ciebie. Szczególnie dziękujemy Panu Rafałowi Tereszkiewicz za pomoc i duże zaangażowanie w sprawie męża

22 października 2019 r.
Google

Katarzyna Kornas

Nie polecam z wlasnego doswiadczenia. Po uplywie prawie dwoch lat sprawa nic nie ruszyla z miejsca do ugody doprowadzilam sama z firma w ktorej zginol tata. Wiec nie dajcie sie omotac pieknymi slowami ze uzyskacie pelna pomoc ze oni sie wszystkim zajma. A poznie oczekuja zaplaty za nic nie robienie. Osobiscie zastanawiam sie czy to im nie zalozyc sprawy bo rzadaja 5000 zl za to ze dwa dni po smmierci taty wpadli namieszali w glowach a czlowiek wtedy nie mysli racjonalnie i nic poza tym nie zrobili!!!!!!!!!!!!!!!

02 października 2019 r.
Google

Paweł Wiatr

08 września 2019 r.
Google

Mateusz Stopa

Wspaniałe podejście do Klienta, pełne profesjonalizmu, zrozumienia i zaangażowania. Oferują autentyczne wsparcie i są 100% skuteczni.

30 sierpnia 2019 r.
Google

Józefa Kloc

Bardzo dziękuję Pani Moniko za to że zajęła się nasza sprawą jesteśmy bardzo zadowoleni serdecznie dziękuję i polecam wszystkim którzy nie wiedzą kogo wybrać ja się nie zawiodłam Dziękuję całemu zespołowi i serdecznie pozdrawiam

21 lutego 2019 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.