52

Firma Odszkodowawcza

CrashBack Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 10F, 80-175 Gdańsk

1.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
1

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

CrashBack Sp. z o.o jest profesjonalną firmą, za której pośrednictwem szybko, bez długotrwałego postępowania sądowego i bez zbędnych formalności poszkodowany otrzyma dopłatę do odszkodowania wynikającego z wszelkich zdarzeń z udziałem pojazdów. Kancelaria zajmuje się również kompleksową obsługą szkód o charakterze majątkowym. Poszkodowany jest w stanie również otrzymać bezpłatny samochód zastępczy, którego koszt wynajmu zostanie w całości pokryty z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego. Firma ma bogate doświadczenie w rzeczoznawstwie motoryzacyjnym i majątkowym, likwidacji szkód i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych do ubezpieczycieli. Zespół CrashBack tworzą doświadczeni rzeczoznawcy, dzięki którym każda szkoda zostanie rzetelnie i w pełnym zakresie oszacowana oraz prawnicy, którzy gwarantują sukces w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. W przypadku spraw, w których Towarzystwa Ubezpieczeniowe dopuściły się zaniedbań. Firma jest w stanie wypłacić gotówkę nawet w ciągu 5 dni roboczych. Wszystkie świadczone przez CrashBack usługi odbywają się bezgotówkowo i dla Klienta są darmowe. Świadczone są one Klientowi w ramach zaistniałej szkody, a płatnikiem za usługę jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
47 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
48 Kancelaria Ante Legem Katowice
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
51 DKU Sp. z o.o Kraków
52 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
53 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
54 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
55 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Facebook

Dashq Majk

20 maja 2017 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.