26

Firma Odszkodowawcza

DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe

ul. Rymera 119, 44-310 Radlin

3.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
44 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.6/5.0
5 opinii

Osoby polecające

82%

Opinie pozytywne

like
40

Opinie negatywne

dislike
9

Opis działalności

Kancelaria działa na rynku od 1997 roku, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala na szybką ocenę szkody, a co za tym idzie wyliczenie wysokości odszkodowania, na jakie może liczyć poszkodowany. Firma zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań: osobowych, majątkowych, komunikacyjnych. Oferuje kompleksową obsługę na terenie całej Polski. Kontakt z Kancelarią zaczyna się od przesłania formularza, następnie trzeba przesłać kosztorys naprawy i decyzję ubezpieczyciela. Sprawa zostaje analizowana i przedstawiona jest propozycja odkupu szkody. Jeśli poszkodowany zdecyduje się na ofertę, sporządzona zostaje umowa, w której zawarte są szczegóły, a pieniądze zostają przekazane poszkodowanemu. Osoba poszkodowana nie traci więc czasu na postępowania sądowe i nie ponosi kosztów złożenia sprawy i samego prawnika. Siedziba Kancelarii mieści się w Radlinie na ul. Rymera 119

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
21 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
22 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce

Opinie klientów

Google

Agata Baranska

Wszystkiego w porządku załatwione. Polecam

19 kwietnia 2022 r.
Google

Jarosław Smorawa

22 marca 2022 r.
Google

Kazik

16 marca 2022 r.
Google

Mateusz Wnuk

Polecam

16 marca 2022 r.
Google

Filip Majewski

Dopłaty do szkód z różnych okresów na jednym samochodzie wypłacone. Jedna sprawa trochę się ciągnęła, ale koniec końców wywiązali się z umowy. Kontakt również bardzo pozytywny. Pozdrawiam Panią, którą męczyłem moimi telefonami.

08 października 2021 r.
Google

Dariusz Czworowski

Pełna i konkretną pomoc. Wszystko ogarnięte na czas . Punktualność oraz rzeczowe podejście do klienta. Polecam.

21 września 2021 r.
PanoramaFirm

mxx

Firma oszukuje klientów - zaproponowani mi odkup odszkodowania za min. 1000 pln, nastepnie wysłano do mnie kuriera z dokumentami do podpisania, następnie czekałem około 3 tyg aż łaskawie napiszą maila że jednak dają 500 pln. Przypominam że nie dostałem podpisanych przez pracownika tej firmy, dokumentów. Trzymają 2 miesiace sprawę, nastepnie obniżają kwotę do wypłaty a i do tego pracownica twierdzi że już 1000 pln poszedł do księgowości i tylko czekać na przelew. Obłed. Firma oszukuje klientów - zaproponowani mi odkup odszkodowania za min. 1000 pln, nastepnie wysłano do mnie kuriera z dokumentami do podpisania, następnie czekałem około 3 tyg aż łaskawie napiszą maila że jednak dają 500 pln. Przypominam że nie dostałem podpisanych przez pracownika tej firmy, dokumentów. Trzymają 2 miesiace sprawę, nastepnie obniżają kwotę do wypłaty a i do tego pracownica twierdzi że już 1000 pln poszedł do księgowości i tylko czekać na przelew. Obłed.

17 lipca 2021 r.
Google

Malcolm X

Wszystko w porządku, obsługa Idealna, takiej dopłaty to się nie spodziewałem. Polecam

17 maja 2021 r.
Google

Patryk O

19 grudnia 2020 r.
Google

Mateusz Lasota

Pełen profesjonalizm. Po szkodzie komunikacyjnej załatwili za mnie wszystko od A do Z. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam ;)

11 października 2020 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.