24

Firma Odszkodowawcza

DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe

ul. Rymera 119, 44-310 Radlin

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
41 opinii

0.0/5.0
0 opinii

1.0/5.0
3 opinie

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
37

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Kancelaria działa na rynku od 1997 roku, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala na szybką ocenę szkody, a co za tym idzie wyliczenie wysokości odszkodowania, na jakie może liczyć poszkodowany. Firma zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań: osobowych, majątkowych, komunikacyjnych. Oferuje kompleksową obsługę na terenie całej Polski. Kontakt z Kancelarią zaczyna się od przesłania formularza, następnie trzeba przesłać kosztorys naprawy i decyzję ubezpieczyciela. Sprawa zostaje analizowana i przedstawiona jest propozycja odkupu szkody. Jeśli poszkodowany zdecyduje się na ofertę, sporządzona zostaje umowa, w której zawarte są szczegóły, a pieniądze zostają przekazane poszkodowanemu. Osoba poszkodowana nie traci więc czasu na postępowania sądowe i nie ponosi kosztów złożenia sprawy i samego prawnika. Siedziba Kancelarii mieści się w Radlinie na ul. Rymera 119

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
19 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
20 Salvum Sulejów
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
23 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
24 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
25 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
26 Campter Odszkodowania Lubliniec
27 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
28 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
29 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa

Opinie klientów

Google

Filip Majewski

Dopłaty do szkód z różnych okresów na jednym samochodzie wypłacone. Jedna sprawa trochę się ciągnęła, ale koniec końców wywiązali się z umowy. Kontakt również bardzo pozytywny. Pozdrawiam Panią, którą męczyłem moimi telefonami.

Oct 8, 2021
Google

Dariusz Czworowski

Pełna i konkretną pomoc. Wszystko ogarnięte na czas . Punktualność oraz rzeczowe podejście do klienta. Polecam.

Sep 21, 2021
PanoramaFirm

mxx

Firma oszukuje klientów - zaproponowani mi odkup odszkodowania za min. 1000 pln, nastepnie wysłano do mnie kuriera z dokumentami do podpisania, następnie czekałem około 3 tyg aż łaskawie napiszą maila że jednak dają 500 pln. Przypominam że nie dostałem podpisanych przez pracownika tej firmy, dokumentów. Trzymają 2 miesiace sprawę, nastepnie obniżają kwotę do wypłaty a i do tego pracownica twierdzi że już 1000 pln poszedł do księgowości i tylko czekać na przelew. Obłed. Firma oszukuje klientów - zaproponowani mi odkup odszkodowania za min. 1000 pln, nastepnie wysłano do mnie kuriera z dokumentami do podpisania, następnie czekałem około 3 tyg aż łaskawie napiszą maila że jednak dają 500 pln. Przypominam że nie dostałem podpisanych przez pracownika tej firmy, dokumentów. Trzymają 2 miesiace sprawę, nastepnie obniżają kwotę do wypłaty a i do tego pracownica twierdzi że już 1000 pln poszedł do księgowości i tylko czekać na przelew. Obłed.

Jul 17, 2021
Google

Malcolm X

Wszystko w porządku, obsługa Idealna, takiej dopłaty to się nie spodziewałem. Polecam

May 17, 2021
Google

Patryk O

Dec 19, 2020
Google

Mateusz Lasota

Pełen profesjonalizm. Po szkodzie komunikacyjnej załatwili za mnie wszystko od A do Z. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam ;)

Oct 11, 2020
Google

Jerzy Serednicki

Sep 25, 2020
Google

Magda D

Same pozytywy!!!

Aug 28, 2020
Google

Tomasz Jaromin

Profesjonalna obsługa i rzeczowa pomoc w walce o odszkodowanie. Polecam

Aug 21, 2020
Google

Arkadiusz Kmmk

Super profesjonalna firma,wszystko szybko i zgodnie z umową.Polecam!!!

Aug 14, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.