52

Firma Odszkodowawcza

DKU Sp. z o.o

ul. Łamana 2, 30-689 Kraków

1.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
2

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

DKU Sp. z o.o. to firma specjalizującą się w likwidacji szkody, która jest objęta polisą ubezpieczeniową. W zdecydowanej większości odszkodowania dot. wydarzeń drogowych. Firma proponuje swoim klientom trzy warianty działań. Pierwszym wariantem jest uzyskanie wyższego odszkodowania, czyli prowadzenie w imieniu osoby poszkodowanej negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym lub uzyskanie odszkodowania na drodze sądowej. Kolejnym wariantem jest wynajem samochodu zastępczego albo dopłata do odszkodowania. Spółka pomaga w uzyskaniu m.in. zadośćuczynienia, zwrotu kosztów leczenia oraz rehabilitacji, renty wyrównawczej. DKU zajmuje się także odszkodowaniami za wypadki przy pracy oraz odszkodowaniami za błędy medyczne. Ponadto firma świadczy usługi z zakresu wynajęcia samochodu zastępczego do nauki jazdy. Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ul. Łamana 2a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
47 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
48 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
49 Kancelaria Ante Legem Katowice
50 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
51 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
52 DKU Sp. z o.o Kraków
53 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
54 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
55 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
56 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Google

Bożena Wojciechowska

Polecam DKU za rzetelność i fachowość przy pomocy po szkodzie. W szkole naszej został rozbity samochód a towarzystwo nie zainteresowało się udzieleniem pomocy w zakresie auta zastępczego. Do DKU trafiliśmy z polecenia znajomej szkoły z Krakowa, wypożyczyli nam pojazd nauki jazdy zastępczy za darmo na cały okres naprawy naszego uszkodzonego samochodu. Dodatkowo wskazali możliwość pomocy w dochodzeniu wyższego odszkodowania od uszkodzonego pojazdu oraz zajęli się pomocą prawną dla naszego instruktora i kursanta, który zgłaszał ból w kręgosłupie. Dziękuję panu Stanisławowi z DKU za dobre sugestie i poradę w omawianej sprawie, bez jego pomocy nie wiedzieliśmy co można w tej sprawie zrobić.

08 grudnia 2018 r.
Google

Sławomir Dywanski

15 listopada 2017 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.