52

Firma Odszkodowawcza

DKU Sp. z o.o

ul. Łamana 2, 30-689 Kraków

1.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
2

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

DKU Sp. z o.o. to firma specjalizującą się w likwidacji szkody, która jest objęta polisą ubezpieczeniową. W zdecydowanej większości odszkodowania dot. wydarzeń drogowych. Firma proponuje swoim klientom trzy warianty działań. Pierwszym wariantem jest uzyskanie wyższego odszkodowania, czyli prowadzenie w imieniu osoby poszkodowanej negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym lub uzyskanie odszkodowania na drodze sądowej. Kolejnym wariantem jest wynajem samochodu zastępczego albo dopłata do odszkodowania. Spółka pomaga w uzyskaniu m.in. zadośćuczynienia, zwrotu kosztów leczenia oraz rehabilitacji, renty wyrównawczej. DKU zajmuje się także odszkodowaniami za wypadki przy pracy oraz odszkodowaniami za błędy medyczne. Ponadto firma świadczy usługi z zakresu wynajęcia samochodu zastępczego do nauki jazdy. Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ul. Łamana 2a.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
47 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Langner Odszkodowania Zielona Góra
51 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
52 DKU Sp. z o.o Kraków
53 Kancelaria Ante Legem Katowice
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Google

Bożena Wojciechowska

Polecam DKU za rzetelność i fachowość przy pomocy po szkodzie. W szkole naszej został rozbity samochód a towarzystwo nie zainteresowało się udzieleniem pomocy w zakresie auta zastępczego. Do DKU trafiliśmy z polecenia znajomej szkoły z Krakowa, wypożyczyli nam pojazd nauki jazdy zastępczy za darmo na cały okres naprawy naszego uszkodzonego samochodu. Dodatkowo wskazali możliwość pomocy w dochodzeniu wyższego odszkodowania od uszkodzonego pojazdu oraz zajęli się pomocą prawną dla naszego instruktora i kursanta, który zgłaszał ból w kręgosłupie. Dziękuję panu Stanisławowi z DKU za dobre sugestie i poradę w omawianej sprawie, bez jego pomocy nie wiedzieliśmy co można w tej sprawie zrobić.

Dec 8, 2018
Google

Sławomir Dywanski

Nov 15, 2017

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.