29

Firma Odszkodowawcza

Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o.

ul. Macieja Rataja 28, 59-220 Legnica

2.6/10.0 (ocena w rankingu)

3.4/5.0
63 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

60%

Opinie pozytywne

like
38

Opinie negatywne

dislike
25

Opis działalności

Centrum Odszkodowań DRB świadczy kompleksowe usługi, pomagając osobom poszkodowanym, a także ich bliskim w uzyskaniu stosownych świadczeń za poniesione szkody osobowe i rzeczowe od towarzystw ubezpieczeniowych. Reprezentuje swoich Klientów w kontaktach z ubezpieczycielem i dokłada starań, aby uzyskane odszkodowanie było w pełni satysfakcjonujące. Znajomość rynku i doświadczenie sprawiają, że Kancelaria potrafi ocenić, na jaką wysokość odszkodowania może liczyć poszkodowany. Negocjując z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wykorzystuje doświadczenie i sprawdzone metody dochodzenia roszczeń. Firma działa zarówno na terenie Polski, jak i prowadzi sprawny klientów poza granicami kraju. Kancelaria ma na swoim koncie kilkanaście nagród m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania, Medal Polskiej Przedsiębiorczości- w kategorii Firma Roku 2015, Solidna Firma w latach: 2012, 2013, 2014. Dochodzenie odszkodowań stanowi główny filar działalności Firmy. W jej ramach oferuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa merytorycznego i technicznego w kwestii obsługi szkód, a także w pomoc w toku postępowania sądowego. Wspiera także w działaniach pozwalających na udokumentowanie szkody, prowadzi negocjacje i zapewnia wsparcie prawne. Usługi kierowane są do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczegóły realizacji usługi zawsze ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze sprawą i konsultacji z Klientem.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
24 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
25 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
26 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
27 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
28 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
29 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
30 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
31 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
32 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
33 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
34 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra

Opinie klientów

Google

Sebastian K

Sep 12, 2020
Google

Anuśka Anuśka

Nie polecam

Aug 10, 2020
Google

Kacper Syta

Odradzam, przeniosłem swoją sprawę do konkurencji z Legnicy - do EUCO i właśnie otrzymałem odszkodowanie, nie to co tu...

Feb 13, 2020
Google

Kamilla Sokołowska

Pracują tam niekompetentni ludzie

Dec 2, 2019
Google

Klient Klient

Nie polecam, złodzieje jakich malo. Prawnik który przyjeżdżał obiecywał złote góry i że zabiorą tylko prowizje a w rozliczeniu wyszło co innego, ludziom rzucają grosze na odczepnego żeby się pocieszyli a sobie zawijają ponad połowę pieniędzy!!! Zlodzieje i ostrzegam każdego kto chce zawrzeć umowę z tą firmą a najlepsze jest to że na umowie widnieje ładna pieczatka "RZETELNA FIRMA"

Nov 28, 2019
Google

Norbert Was

Nov 19, 2019
Google

bartzt

I tak zrobią nową firmę pod inną nazwą ale ogólnie przestrzegam przed tego typu firmami. Wmawiają ci, że dostaniesz dziesiątki tysięcy odszkodowania i że ich prowizja jest tylko od wygranej sprawy przecież. Potem nagle się okazuje, że za radcę prawnego to ja musiałem płacić, a on tylko dążył do jak największej ilości rozpraw, żeby najdłużej mieć pracę. Samo drb wyceniło moją szkodę na 8 tysięcy, gdzie na podpisywaniu umowy była mowa o łatwym 50 do 100 "z doświadczenia". No i niestety się dałem nabrać... Promują się hasłem "nigdy nie przegraliśmy sprawy", a moją jakoś przegrali. I to po przyznaniu mi racji przez komisję lekarską. 4 lata, kupę czasu i ok 4000 zł wyrzucone w błoto, ale przynajmniej wiem na przyszłość żeby takich firm unikać jak ognia.

Sep 19, 2019
Google

Marta Dzikowska

Sep 1, 2019
Google

Józef Chmielewski

Nie polecam. Moja sprawa która wydawała się dość prosta.( Kierowca za mną uderzyl w mój samochód). Trwa 6 lat i odszkodowania nadal nie otrzymał i po rozmowie z rzecznikiem wynika że odszkodowania nie otrzymam.

Feb 26, 2019
Google

Sir649

Nie polecam tej Firmy nie umieli ściągnąć pieniędzy od ubezpieczyciela bo dostawali odmowę i sprawę dali do archiwum i tak zakończyła ta sprawa, po kilku telefonach powiedzieli że za każdą sprawę mam płacić bo im by się nie opłacało a w umowie miałem ze nie ponoszę żadnych kosztów sądowych... wiec odstępuje od umowy z ich winy to mi przysłali za porozumieniem stron haha.. Korzystałem z usługi tej firmy w tym samym czasie co Moja Narzeczona i Oboje Nie Polecam Tej Firmy !!!...

Feb 11, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.