35

Firma Odszkodowawcza

Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o.

ul. Macieja Rataja 28, 59-220 Legnica

2.5/10.0 (ocena w rankingu)

3.3/5.0
65 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

57%

Opinie pozytywne

like
37

Opinie negatywne

dislike
28

Opis działalności

Centrum Odszkodowań DRB świadczy kompleksowe usługi, pomagając osobom poszkodowanym, a także ich bliskim w uzyskaniu stosownych świadczeń za poniesione szkody osobowe i rzeczowe od towarzystw ubezpieczeniowych. Reprezentuje swoich Klientów w kontaktach z ubezpieczycielem i dokłada starań, aby uzyskane odszkodowanie było w pełni satysfakcjonujące. Znajomość rynku i doświadczenie sprawiają, że Kancelaria potrafi ocenić, na jaką wysokość odszkodowania może liczyć poszkodowany. Negocjując z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wykorzystuje doświadczenie i sprawdzone metody dochodzenia roszczeń. Firma działa zarówno na terenie Polski, jak i prowadzi sprawny klientów poza granicami kraju. Kancelaria ma na swoim koncie kilkanaście nagród m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania, Medal Polskiej Przedsiębiorczości- w kategorii Firma Roku 2015, Solidna Firma w latach: 2012, 2013, 2014. Dochodzenie odszkodowań stanowi główny filar działalności Firmy. W jej ramach oferuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa merytorycznego i technicznego w kwestii obsługi szkód, a także w pomoc w toku postępowania sądowego. Wspiera także w działaniach pozwalających na udokumentowanie szkody, prowadzi negocjacje i zapewnia wsparcie prawne. Usługi kierowane są do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczegóły realizacji usługi zawsze ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze sprawą i konsultacji z Klientem.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
30 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
32 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
33 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
36 Lege Artis Kraków
37 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
38 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
40 Altis Odszkodowania Kielce

Opinie klientów

Google

Adam Szepiela

odradzam

Dec 5, 2020
Google

Mariusz M

Nov 11, 2020
Google

Roshi Ball

Bardzo odradzam. Obiecywali kokosy, a pieniądze które dostałem pokryły koszty dojazdów na komisję lekarskie i sprawy sądowe. Mój prawnik przyszedł na moją sprawę całkowicie zielony!!! Przed samą rozprawą opowiadałem mu o wypadku, a na rozprawie sam podpowiadałem co ma mówić, pytać. Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Nawet nie mam pojęcia ilu agentów prowadziło moją sprawę, co jakiś czas to ktoś nowy i cały czas wdrażanie ich w temat sprawy. Jednym słowem tragedia!!! Polecam za to prywatnie znaleźć prawnika który sam zajmie się sprawą od początku do końca ;).

Nov 4, 2020
Google

Sebastian K

Sep 12, 2020
Google

Anuśka Anuśka

Nie polecam

Aug 10, 2020
Google

Kacper Syta

Odradzam, przeniosłem swoją sprawę do konkurencji z Legnicy - do EUCO i właśnie otrzymałem odszkodowanie, nie to co tu...

Feb 13, 2020
Google

Kamilla Sokołowska

Pracują tam niekompetentni ludzie

Dec 2, 2019
Google

Klient Klient

Nie polecam, złodzieje jakich malo. Prawnik który przyjeżdżał obiecywał złote góry i że zabiorą tylko prowizje a w rozliczeniu wyszło co innego, ludziom rzucają grosze na odczepnego żeby się pocieszyli a sobie zawijają ponad połowę pieniędzy!!! Zlodzieje i ostrzegam każdego kto chce zawrzeć umowę z tą firmą a najlepsze jest to że na umowie widnieje ładna pieczatka "RZETELNA FIRMA"

Nov 28, 2019
Google

Norbert Was

Nov 19, 2019
Google

bartzt

I tak zrobią nową firmę pod inną nazwą ale ogólnie przestrzegam przed tego typu firmami. Wmawiają ci, że dostaniesz dziesiątki tysięcy odszkodowania i że ich prowizja jest tylko od wygranej sprawy przecież. Potem nagle się okazuje, że za radcę prawnego to ja musiałem płacić, a on tylko dążył do jak największej ilości rozpraw, żeby najdłużej mieć pracę. Samo drb wyceniło moją szkodę na 8 tysięcy, gdzie na podpisywaniu umowy była mowa o łatwym 50 do 100 "z doświadczenia". No i niestety się dałem nabrać... Promują się hasłem "nigdy nie przegraliśmy sprawy", a moją jakoś przegrali. I to po przyznaniu mi racji przez komisję lekarską. 4 lata, kupę czasu i ok 4000 zł wyrzucone w błoto, ale przynajmniej wiem na przyszłość żeby takich firm unikać jak ognia.

Sep 19, 2019

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.