36

Firma Odszkodowawcza

Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o.

ul. Macieja Rataja 28, 59-220 Legnica

2.5/10.0 (ocena w rankingu)

3.1/5.0
59 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

54%

Opinie pozytywne

like
32

Opinie negatywne

dislike
27

Opis działalności

Centrum Odszkodowań DRB świadczy kompleksowe usługi, pomagając osobom poszkodowanym, a także ich bliskim w uzyskaniu stosownych świadczeń za poniesione szkody osobowe i rzeczowe od towarzystw ubezpieczeniowych. Reprezentuje swoich Klientów w kontaktach z ubezpieczycielem i dokłada starań, aby uzyskane odszkodowanie było w pełni satysfakcjonujące. Znajomość rynku i doświadczenie sprawiają, że Kancelaria potrafi ocenić, na jaką wysokość odszkodowania może liczyć poszkodowany. Negocjując z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wykorzystuje doświadczenie i sprawdzone metody dochodzenia roszczeń. Firma działa zarówno na terenie Polski, jak i prowadzi sprawny klientów poza granicami kraju. Kancelaria ma na swoim koncie kilkanaście nagród m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania, Medal Polskiej Przedsiębiorczości- w kategorii Firma Roku 2015, Solidna Firma w latach: 2012, 2013, 2014. Dochodzenie odszkodowań stanowi główny filar działalności Firmy. W jej ramach oferuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa merytorycznego i technicznego w kwestii obsługi szkód, a także w pomoc w toku postępowania sądowego. Wspiera także w działaniach pozwalających na udokumentowanie szkody, prowadzi negocjacje i zapewnia wsparcie prawne. Usługi kierowane są do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczegóły realizacji usługi zawsze ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze sprawą i konsultacji z Klientem.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
33 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
34 Campter Odszkodowania Lubliniec
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
37 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
38 Helper Odszkodowania Strzelin
39 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
40 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
41 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica

Opinie klientów

Google

Adam Szepiela

odradzam

05 grudnia 2020 r.
Google

Mariusz M

11 listopada 2020 r.
Google

Roshi Ball

Bardzo odradzam. Obiecywali kokosy, a pieniądze które dostałem pokryły koszty dojazdów na komisję lekarskie i sprawy sądowe. Mój prawnik przyszedł na moją sprawę całkowicie zielony!!! Przed samą rozprawą opowiadałem mu o wypadku, a na rozprawie sam podpowiadałem co ma mówić, pytać. Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Nawet nie mam pojęcia ilu agentów prowadziło moją sprawę, co jakiś czas to ktoś nowy i cały czas wdrażanie ich w temat sprawy. Jednym słowem tragedia!!! Polecam za to prywatnie znaleźć prawnika który sam zajmie się sprawą od początku do końca ;).

04 listopada 2020 r.
Google

Sebastian K

12 września 2020 r.
Google

Anuśka Anuśka

Nie polecam

10 sierpnia 2020 r.
Google

Kamilla Sokołowska

Pracują tam niekompetentni ludzie

02 grudnia 2019 r.
Google

Klient Klient

Nie polecam, złodzieje jakich malo. Prawnik który przyjeżdżał obiecywał złote góry i że zabiorą tylko prowizje a w rozliczeniu wyszło co innego, ludziom rzucają grosze na odczepnego żeby się pocieszyli a sobie zawijają ponad połowę pieniędzy!!! Zlodzieje i ostrzegam każdego kto chce zawrzeć umowę z tą firmą a najlepsze jest to że na umowie widnieje ładna pieczatka "RZETELNA FIRMA"

28 listopada 2019 r.
Google

Norbert Was

19 listopada 2019 r.
Google

bartzt

I tak zrobią nową firmę pod inną nazwą ale ogólnie przestrzegam przed tego typu firmami. Wmawiają ci, że dostaniesz dziesiątki tysięcy odszkodowania i że ich prowizja jest tylko od wygranej sprawy przecież. Potem nagle się okazuje, że za radcę prawnego to ja musiałem płacić, a on tylko dążył do jak największej ilości rozpraw, żeby najdłużej mieć pracę. Samo drb wyceniło moją szkodę na 8 tysięcy, gdzie na podpisywaniu umowy była mowa o łatwym 50 do 100 "z doświadczenia". No i niestety się dałem nabrać... Promują się hasłem "nigdy nie przegraliśmy sprawy", a moją jakoś przegrali. I to po przyznaniu mi racji przez komisję lekarską. 4 lata, kupę czasu i ok 4000 zł wyrzucone w błoto, ale przynajmniej wiem na przyszłość żeby takich firm unikać jak ognia.

19 września 2019 r.
Google

Marta Dzikowska

01 września 2019 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.