39

Firma Odszkodowawcza

EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.

ul. Kawaleryjska 1, 59-220 Legnica

2.4/10.0 (ocena w rankingu)

2.3/5.0
122 opinie

0.0/5.0
0 opinii

1.0/5.0
2 opinie

Osoby polecające

33%

Opinie pozytywne

like
41

Opinie negatywne

dislike
83

Opis działalności

Firma EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. mieści się w Legnicy na ul. Kawaleryjskiej 1. EGF działa na rynku od 2005 roku i jest doświadczoną firmą, której niezależni doradcy i prawnicy skutecznie odzyskują odszkodowania dla poszkodowanych osób i firm. Firma specjalizuje się zwłaszcza w szkodach osobowych. Z porad firmy do tej pory skorzystało ponad 50 000 poszkodowanych. EGF Centrum Odszkodowań bierze na siebie całe ryzyko prowadzenia sprawy, również reprezentowanie poszkodowanego przed Sądem, zawsze kierując się dobrem poszkodowanego. Firma jest otwarta na potrzeby Klientów, tym samym nowoczesne zarządzanie procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla Klientów. Odszkodowanie za zadośćuczynienie należy się także w przypadku wystąpienia urazu psychicznego, fizycznego, rozstroju zdrowia, obrażenia ciała.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
36 Lege Artis Kraków
37 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
38 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
40 Altis Odszkodowania Kielce
41 Helper Odszkodowania Strzelin
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
43 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
44 TB Ekspert Białystok

Opinie klientów

PanoramaFirm

P. Minta

OSTRZEGAM przed tą kancelarią! Przetrzymują przez miesiące odszkodowanie wypłacone przez ubezpieczalnie, które powinni wypłacać w ciągu 14 dni. Osoba odbierająca połączenie wymawia się jakimś mitycznym dziale rozliczeń.

Oct 17, 2021
PanoramaFirm

P. Minta

OSTRZEGAM przed tą kancelarią! Przetrzymują przez miesiące odszkodowanie wypłacone przez ubezpieczalnie, które powinni wypłacać w ciągu 14 dni. Osoba odbierająca połączenie wymawia się jakimś mitycznym dziale rozliczeń.

Oct 17, 2021
Google

Paweł Żmuda

OSTRZEGAM!!!! Każdego kto chcę współpracować z ta firmą, wstrzymują kilka miesięcy pieniądze mimo iż mają 14 dni na wypłatę odszkodowania kobieta która ( o ile oczywiście odbierze telefon) obsługuje rozmówców zachowuje się tak jak by siedziała tam za karę jest bezczelna i bardzo wkurw.. masa ukrytych kosztów

Oct 13, 2021
Google

Karol Kurp

Dzwonią z prywatnego numeru. Człowiek w pracy musi się tłumaczyć szefowi.

Sep 22, 2021
Google

Suzanne Suzanne

Zbywają,oszukują swoich klientów,nie wypłacają pieniędzy.Odradzam korzystanie z ich usług

Sep 7, 2021
Google

Mr. T.

Wulgarna i nieprzyjemna pracowniczka - Beata, dzwoni do losowych ludzi nie mieszkających nawet w pobliżu tej spółki. Obraża, mówi, że nie usunie numeru telefonu, przerywa kiedy ktoś uprzejmie mówi lub o coś prosi, z firmą kontaktu brak, numer prywatny, więc nie można nawet zablokować. Sprawa zostanie przekazana do UODO.

Jul 6, 2021
Google

Piotr Michalczak

Pani z którą się kontaktuje od pół roku twierdzi że pieniądze za odszkodowanie są cały czas w jakimś dziale rozliczeń i czekam na wypłatę dalej. Informacji o siedzibie albo kontakcie z działem rozliczeń mi nie może przekazać. NIE POLECAM!!! NIE POLECAM NIE POLECAM.

May 20, 2021
Google

Alicja Micor

Firma ubezpieczeniowa wypłaciła do egf zasądzone odszkodowanie w styczniu ale egf nie ma ochoty się ze mną rozliczyć i czekam już 4 miesiące. Nie polecam!!!!! omijać z daleka są nieuczciwi.

May 17, 2021
Google

Jan Barczyk

Jakoby losowo wybrany mój numer, pani, która podczas rozmowy udaje, że nie słyszy co do niej mówię i nie przerywa słowotoku, dzwonienie z numeru zastrzeżonego...no, nie budzi to wszystko zaufania. Jeśli jeszcze raz do mnie zadzwonią (zażądałem by tego nie robili) to sprawa trafi do UOKiK.

Apr 30, 2021
Google

Elly Wnetrza

Firma wydzwania pod "losowe" numery i wciska ofertę. W dodatku spod zastrzeżonego numeru. Takim firmą dziękujemy.

Apr 30, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.