39

Firma Odszkodowawcza

EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.

ul. Kawaleryjska 1, 59-220 Legnica

2.5/10.0 (ocena w rankingu)

2.2/5.0
130 opinii

0.0/5.0
0 opinii

1.0/5.0
3 opinie

Osoby polecające

32%

Opinie pozytywne

like
42

Opinie negatywne

dislike
91

Opis działalności

Firma EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. mieści się w Legnicy na ul. Kawaleryjskiej 1. EGF działa na rynku od 2005 roku i jest doświadczoną firmą, której niezależni doradcy i prawnicy skutecznie odzyskują odszkodowania dla poszkodowanych osób i firm. Firma specjalizuje się zwłaszcza w szkodach osobowych. Z porad firmy do tej pory skorzystało ponad 50 000 poszkodowanych. EGF Centrum Odszkodowań bierze na siebie całe ryzyko prowadzenia sprawy, również reprezentowanie poszkodowanego przed Sądem, zawsze kierując się dobrem poszkodowanego. Firma jest otwarta na potrzeby Klientów, tym samym nowoczesne zarządzanie procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla Klientów. Odszkodowanie za zadośćuczynienie należy się także w przypadku wystąpienia urazu psychicznego, fizycznego, rozstroju zdrowia, obrażenia ciała.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
37 Langner Odszkodowania Zielona Góra
38 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
40 Helper Odszkodowania Strzelin
41 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
43 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
44 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław

Opinie klientów

Google

Mechaniczna Kaczka

Kolejni spamerzy. Skarga wraz z nagraniem leci do UOKiK.

28 lipca 2022 r.
Google

paweł cebula

Nie polecam. Problemy z wyplaceniem pieniędzy nie mówiąc o prowizji i kosztach prawie 50%. Złodziejstwo.

28 lipca 2022 r.
Google

Bożena Panaś

Nie zasługują nawet na tą jedną gwiazdkę. Oszuści którzy kradną pieniądze i wyzyskują z poszkodowanych. Nie polecam

15 lipca 2022 r.
Google

Martyna Wawer

Kolejna firma stosująca spamerskie metody - call center dzwoni z numeru zastrzeżonego na rzekomo losowo wybrane numery telefonów, przedstawiciel pyta czy byliśmy ofiarą wypadku. Oczywiście nigdy nie słyszeli o art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego. Wszystkim nagabywanym sugeruję wnioskować do firmy o przesłanie dowodu na posiadanie zgody na kontakt telefoniczny, w braku odpowiedzi - zgłaszać do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i UOKiKu.

30 czerwca 2022 r.
Google

Przemysław Szczygieł

Jak by się dało dał bym - 5 gwiazdek , brak wyplaty odszkodowania ponad rok , kontakt z firmą na poziomie zerowym , nikomu nie polecam usług tej niby firmy która ma klienta gdzieś kiedy wygra sprawe , przed sprawa wszyscy bardzo mili , gdy oni się już wzbogacili klienta mają głęboko ....

15 czerwca 2022 r.
Google

Grażyna Cymer

Zdecydowanie przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Początkowo za swoje usługi mieli wziąć 30%. Finalnie kwota ta była znacznie wyższa. Nie wypłacają pieniędzy, lub przetrzymują je miesiącami.

06 maja 2022 r.
Google

Edyta Cymer

Firma nie wypłaca pieniędzy, pracownik na infolinii powtarza w kółko wyuczoną regułkę: sprawa została przekazana do działu finansowego. Na tym wszystko się kończy, nikt się nie kontaktuje, a przelewu brak.

05 maja 2022 r.
PanoramaFirm

Koniu. P

Ludzie z daleka od tych oszustów. Kłamią i nie chcą wypłacać uzyskanych pieniędzy. Nie wierzcie im i omijajcie szerokim łukiem!

14 lutego 2022 r.
Google

Agata Milik

Najgorsza firma jaka tylko może być z 8400 przyznanego mi odszkodowania dostałam 4.500 a miało być tylko 30% dla nich. Dodam iż od wyroku który zapadł w czerwcu pieniądze zostały przelane mi w lutym, bo się upomniałam. Mam nauczkę żeby czytać opinię.

08 lutego 2022 r.
Google

Daniel Chudziński

26 stycznia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.