21

Firma Odszkodowawcza

ERE Polska Sp z o.o.

ul. Leśna 3, 25-510 Kielce

3.3/10.0 (ocena w rankingu)

3.2/5.0
21 opinii

4.0/5.0
16 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

65%

Opinie pozytywne

like
24

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Kancelaria ERE Polska zajmuje się kompleksową pomocą w uzyskiwaniu dodatkowej kwoty w sytuacji, gdy doszło do zaniżonego odszkodowania, z tytułu polisy OC sprawcy wypadku, oraz prowadzeniem postępowań, celem uzyskania jak najwyższych odszkodowań. Oferuje dopłaty do odszkodowań OC. W skład zespołu wchodzą prawnicy, doradcy ubezpieczeniowi i rzeczoznawcy. Firma specjalizuje się w dopłacie do zaniżonego odszkodowania komunikacyjnego, utracie wartości handlowej pojazdu, pomocy w uzyskaniu auta zastępczego po szkodzie, odszkodowaniu za straty w mieniu z OC, zadośćuczynieniu za śmierć osoby bliskiej, odszkodowaniu za wypadek w rolnictwie z OC rolnika, odszkodowaniu za wypadek przy pracy, odszkodowaniu za trwały uszczerbek na zdrowiu, polisolokatach- odzyskiwaniu środków pobranych, tytułem opłaty likwidacyjnej. Misją Kancelarii jest szerzenie wiedzy o dostępności odszkodowań należnych poszkodowanym w związku z zaniżonymi odszkodowaniami, które są wypłacane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Siedziba Kancelarii mieści się w Kielcach na ul. Leśnej 3.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
16 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Salvum Sulejów
23 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
24 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
25 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
26 To Twoja Kasa Ostrów Wielkopolski

Opinie klientów

Google

Karolina Kaleta

Nie polecam pracy w tym miejscu pseudo firemka

28 czerwca 2024 r.
Google

Piotr Nóżka

Mówiąc krótko zostałem oszukany. Wygrali moje sprawy ale odzyskanych pieniążków mi nie wypłacili. Oddaję sprawę do prawnika.

19 lipca 2023 r.
Google

Marcin Bugajski

Sprawy przekazane i zero odzewu . Od 3 lat…

09 lipca 2022 r.
Google

Marcin widuła

Nic dodać nic ująć nie polecam oddania tam jakiekolwiek sprawy. Nikt się niczym nie interesuje ,nie informuje nikogo o przebiegu sprawy. W konsekwencji ,po jakimś czasie spraw przegrana i nagle komornik wchodzi na konto blokując je bez żadnego info . Blokada spowodowana niezapłaconymi kosztami sądowymi o których człowiek nie miał pojęcia. Wyrok prawomocny więc brak możliwości odwołania . Zero profesjonalizmu ,w trakcie sprawy Mecenas zmieniał się dwa razy(brak kontaktu z klientem po sprawie). Ogólnie szczerze odradzam.

04 grudnia 2021 r.
Google

Przemyslaw Pomoc

28 lutego 2021 r.
Google

Ewa Kosinska

Profesjonalnie na każdym etapie, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Dziękuję i serdecznie polecam!

08 października 2020 r.
Google

misiek misiek

Dopłata szybko i sprawnie, dodatkowa kasa polecam!!!

16 stycznia 2020 r.
Google

Mała Mi

Polecam firmę, szybka analiza i kasa dodatkowa trafia na konto! Dziękuję.

10 stycznia 2020 r.
Google

FORZA FORZA

Wszystko ładnie pięknie dopóki nie przyjdzie termin zapłaty za szkodę. Wtedy kontakt się urywa co prawda koniec końców wypłacili pieniądze ale NIE POLECAM NIKOMU TEJ PSEUDO FIREMKI!!!!!!!

01 grudnia 2019 r.
Google

SpiderWebPL

Serdecznie odradzam sprzedawania im czegokolwiek. Zlewają klienta po podpisaniu umowy, niby przelew wyszedł i codziennie trzeba dzwonić i się dopytywać. Miesiąc po planowanym wykonaniu przelewu a pieniędzy jak nie było tak w dalszym ciągu niema na koncie. Tzw. Firma kogucik jak sie zadzwoni to nawijają makaron na uszy żeby tylko spławić klienta.

13 listopada 2019 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.