16

Firma Odszkodowawcza

ERE Polska Sp z o.o.

ul. Leśna 3, 25-510 Kielce

3.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.0/5.0
21 opinii

4.2/5.0
20 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

78%

Opinie pozytywne

like
32

Opinie negatywne

dislike
9

Opis działalności

Kancelaria ERE Polska zajmuje się kompleksową pomocą w uzyskiwaniu dodatkowej kwoty w sytuacji, gdy doszło do zaniżonego odszkodowania, z tytułu polisy OC sprawcy wypadku, oraz prowadzeniem postępowań, celem uzyskania jak najwyższych odszkodowań. Oferuje dopłaty do odszkodowań OC. W skład zespołu wchodzą prawnicy, doradcy ubezpieczeniowi i rzeczoznawcy. Firma specjalizuje się w dopłacie do zaniżonego odszkodowania komunikacyjnego, utracie wartości handlowej pojazdu, pomocy w uzyskaniu auta zastępczego po szkodzie, odszkodowaniu za straty w mieniu z OC, zadośćuczynieniu za śmierć osoby bliskiej, odszkodowaniu za wypadek w rolnictwie z OC rolnika, odszkodowaniu za wypadek przy pracy, odszkodowaniu za trwały uszczerbek na zdrowiu, polisolokatach- odzyskiwaniu środków pobranych, tytułem opłaty likwidacyjnej. Misją Kancelarii jest szerzenie wiedzy o dostępności odszkodowań należnych poszkodowanym w związku z zaniżonymi odszkodowaniami, które są wypłacane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Siedziba Kancelarii mieści się w Kielcach na ul. Leśnej 3.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
19 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
20 Salvum Sulejów
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia

Opinie klientów

Google

Przemyslaw Pomoc

Feb 28, 2021
Google

Ewa Kosinska

Profesjonalnie na każdym etapie, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Dziękuję i serdecznie polecam!

Oct 8, 2020
Google

misiek misiek

Dopłata szybko i sprawnie, dodatkowa kasa polecam!!!

Jan 16, 2020
Google

Mała Mi

Polecam firmę, szybka analiza i kasa dodatkowa trafia na konto! Dziękuję.

Jan 10, 2020
Google

Dariusz Michałowski

Polecam firme, szybko i dobrze!

Jan 2, 2020
Google

Adrian Chmielarski

Polecam. Dostałem kasę akurat przed świętami. Najpier telefon, wyslalem maila i mi dopłacili więcej niż dostałem odszkodowania. dzieki

Jan 2, 2020
Google

Michał Przytakiewicz

Bardzo dobra pomoc. Najpierw poradzili mi jak zrobić gdy ubezpieczyciel zrobił szkode całkowitą. Musiekli mi dopłacić dodatkowe 3500 jak Pani z tej firmy podpowiedziała, co zrobić i to za darmo. Później jak żona miała szkode, to dopłacili więcej niż było z ubezpieczenia

Dec 22, 2019
Google

FORZA FORZA

Wszystko ładnie pięknie dopóki nie przyjdzie termin zapłaty za szkodę. Wtedy kontakt się urywa co prawda koniec końców wypłacili pieniądze ale NIE POLECAM NIKOMU TEJ PSEUDO FIREMKI!!!!!!!

Dec 1, 2019
Google

SpiderWebPL

Serdecznie odradzam sprzedawania im czegokolwiek. Zlewają klienta po podpisaniu umowy, niby przelew wyszedł i codziennie trzeba dzwonić i się dopytywać. Miesiąc po planowanym wykonaniu przelewu a pieniędzy jak nie było tak w dalszym ciągu niema na koncie. Tzw. Firma kogucik jak sie zadzwoni to nawijają makaron na uszy żeby tylko spławić klienta.

Nov 13, 2019
Google

godlike2031

Nie polecam, gdy człowiek się dodzwoni to Panie mówią że zaraz oddzwonią i zero kontaktu! Żadnych informacji

Oct 24, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.