20

Firma Odszkodowawcza

ERE Polska Sp z o.o.

ul. Leśna 3, 25-510 Kielce

3.5/10.0 (ocena w rankingu)

3.7/5.0
23 opinie

4.0/5.0
16 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

72%

Opinie pozytywne

like
28

Opinie negatywne

dislike
11

Opis działalności

Kancelaria ERE Polska zajmuje się kompleksową pomocą w uzyskiwaniu dodatkowej kwoty w sytuacji, gdy doszło do zaniżonego odszkodowania, z tytułu polisy OC sprawcy wypadku, oraz prowadzeniem postępowań, celem uzyskania jak najwyższych odszkodowań. Oferuje dopłaty do odszkodowań OC. W skład zespołu wchodzą prawnicy, doradcy ubezpieczeniowi i rzeczoznawcy. Firma specjalizuje się w dopłacie do zaniżonego odszkodowania komunikacyjnego, utracie wartości handlowej pojazdu, pomocy w uzyskaniu auta zastępczego po szkodzie, odszkodowaniu za straty w mieniu z OC, zadośćuczynieniu za śmierć osoby bliskiej, odszkodowaniu za wypadek w rolnictwie z OC rolnika, odszkodowaniu za wypadek przy pracy, odszkodowaniu za trwały uszczerbek na zdrowiu, polisolokatach- odzyskiwaniu środków pobranych, tytułem opłaty likwidacyjnej. Misją Kancelarii jest szerzenie wiedzy o dostępności odszkodowań należnych poszkodowanym w związku z zaniżonymi odszkodowaniami, które są wypłacane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Siedziba Kancelarii mieści się w Kielcach na ul. Leśnej 3.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
22 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa

Opinie klientów

Google

Marcin Bugajski

Sprawy przekazane i zero odzewu . Od 3 lat…

09 lipca 2022 r.
Google

Marcin widuła

Nic dodać nic ująć nie polecam oddania tam jakiekolwiek sprawy. Nikt się niczym nie interesuje ,nie informuje nikogo o przebiegu sprawy. W konsekwencji ,po jakimś czasie spraw przegrana i nagle komornik wchodzi na konto blokując je bez żadnego info . Blokada spowodowana niezapłaconymi kosztami sądowymi o których człowiek nie miał pojęcia. Wyrok prawomocny więc brak możliwości odwołania . Zero profesjonalizmu ,w trakcie sprawy Mecenas zmieniał się dwa razy(brak kontaktu z klientem po sprawie). Ogólnie szczerze odradzam.

04 grudnia 2021 r.
Google

Przemyslaw Pomoc

28 lutego 2021 r.
Google

Ewa Kosinska

Profesjonalnie na każdym etapie, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Dziękuję i serdecznie polecam!

08 października 2020 r.
Google

misiek misiek

Dopłata szybko i sprawnie, dodatkowa kasa polecam!!!

16 stycznia 2020 r.
Google

Mała Mi

Polecam firmę, szybka analiza i kasa dodatkowa trafia na konto! Dziękuję.

10 stycznia 2020 r.
Google

Dariusz Michałowski

Polecam firme, szybko i dobrze!

02 stycznia 2020 r.
Google

Adrian Chmielarski

Polecam. Dostałem kasę akurat przed świętami. Najpier telefon, wyslalem maila i mi dopłacili więcej niż dostałem odszkodowania. dzieki

02 stycznia 2020 r.
Google

Michał Przytakiewicz

Bardzo dobra pomoc. Najpierw poradzili mi jak zrobić gdy ubezpieczyciel zrobił szkode całkowitą. Musiekli mi dopłacić dodatkowe 3500 jak Pani z tej firmy podpowiedziała, co zrobić i to za darmo. Później jak żona miała szkode, to dopłacili więcej niż było z ubezpieczenia

22 grudnia 2019 r.
Google

FORZA FORZA

Wszystko ładnie pięknie dopóki nie przyjdzie termin zapłaty za szkodę. Wtedy kontakt się urywa co prawda koniec końców wypłacili pieniądze ale NIE POLECAM NIKOMU TEJ PSEUDO FIREMKI!!!!!!!

01 grudnia 2019 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.