7

Firma Odszkodowawcza

ERE Polska Sp z o.o.

ul. Leśna 3, 25-510 Kielce

4.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
26 opinii

4.2/5.0
21 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

79%

Opinie pozytywne

like
37

Opinie negatywne

dislike
10

Opis działalności

Kancelaria ERE Polska zajmuje się kompleksową pomocą w uzyskiwaniu dodatkowej kwoty w sytuacji, gdy doszło do zaniżonego odszkodowania, z tytułu polisy OC sprawcy wypadku, oraz prowadzeniem postępowań, celem uzyskania jak najwyższych odszkodowań. Oferuje dopłaty do odszkodowań OC. W skład zespołu wchodzą prawnicy, doradcy ubezpieczeniowi i rzeczoznawcy. Firma specjalizuje się w dopłacie do zaniżonego odszkodowania komunikacyjnego, utracie wartości handlowej pojazdu, pomocy w uzyskaniu auta zastępczego po szkodzie, odszkodowaniu za straty w mieniu z OC, zadośćuczynieniu za śmierć osoby bliskiej, odszkodowaniu za wypadek w rolnictwie z OC rolnika, odszkodowaniu za wypadek przy pracy, odszkodowaniu za trwały uszczerbek na zdrowiu, polisolokatach- odzyskiwaniu środków pobranych, tytułem opłaty likwidacyjnej. Misją Kancelarii jest szerzenie wiedzy o dostępności odszkodowań należnych poszkodowanym w związku z zaniżonymi odszkodowaniami, które są wypłacane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Siedziba Kancelarii mieści się w Kielcach na ul. Leśnej 3.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
2 Casus s.c. – Dochodzenie rozszczeń ubezpieczeniowych Warszawa
3 Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.K. Kraków
4 Promesco Michał Dudek Elbląg
5 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
6 Crash Plus Kobylniki
7 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
8 Salvum Sulejów
9 Solace sp. z o.o. Gdańsk
10 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
11 Campter Odszkodowania Lubliniec
12 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica

Opinie klientów

Google

SpiderWebPL

Serdecznie odradzam sprzedawania im czegokolwiek. Zlewają klienta po podpisaniu umowy, niby przelew wyszedł i codziennie trzeba dzwonić i się dopytywać. Miesiąc po planowanym wykonaniu przelewu a pieniędzy jak nie było tak w dalszym ciągu niema na koncie. Tzw. Firma kogucik jak sie zadzwoni to nawijają makaron na uszy żeby tylko spławić klienta.

Nov 13, 2019
Google

godlike2031

Nie polecam, gdy człowiek się dodzwoni to Panie mówią że zaraz oddzwonią i zero kontaktu! Żadnych informacji

Oct 24, 2019
Google

Radek Maliszewski

Po podpisaniu umowy zero kontaktu i dopłaty nie polecam !!!

Aug 30, 2019
Google

Radek Maliszewski

Po podpisaniu umowy zero kontaktu i dopłaty nie polecam !!!

Aug 29, 2019
Facebook

Radosław Maliszewski

Stanowczo odradzam tą firmę są mili i dzwonią do momentu podpisania umowy potem kontakt się urywa i żadnej dopłaty na koncie nie widać

Aug 29, 2019
Google

Zenon Pogrzebacz

Jakiś cham z tej firmy wydzwania do mnie i rozłącza się po chwili.

Jun 25, 2019
Google

Zenon Pogrzebacz

Jakiś cham z tej firmy wydzwania do mnie i rozłącza się po chwili.

Jun 18, 2019
Facebook

Kamil Habecki

firma gdy się z nią załatwia sprawę to wszytko super idzie ale gdy przychodzi do płacenia to trzeba się prosić o własne pieniądze. 2 miesiące po terminie nadal pieniędzy nie wyplacili nie odbierają telefonu z mojego nr. nie polecam

Jun 5, 2019
Facebook

Piotr Wizy

Dzwonili do mnie w sprawie odszkodowań,kiedy się spytałem skąd mają mój numer od razu się rozłączyli.Następnym razem spytałem o godność osoby z którą rozmawiam,i oczywiście od razu rozłączenie.Jak dla mnie to typowe zachowanie oszustów lub wyłudzaczy.

Feb 20, 2019
Google

michal czapnik

Oct 25, 2018

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.