57

Firma Odszkodowawcza

INS CENTER Biuro Odszkodowań

ul. Wólczańska 53, 90-608 Łódź

0.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

0%

Opinie pozytywne

like
0

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

INS Center to kancelaria specjalizująca się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych. Realizuje działania mające na celu udzielenie pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnych zdarzeń losowych poprzez uzyskanie odszkodowań. Kancelaria świadczy takie usługi dla osób prywatnych, instytucji oraz klientów biznesowych, jak: dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych, dochodzenia odszkodowań za uszkodzenie ciała (po wypadku), dochodzenie odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wyniku wypadku, dochodzenia odszkodowania za błąd medyczny, odkup odszkodowań, udostępnianie pojazdu zastępczego na czas likwidacji szkody. Specjaliści z INS Center w przypadku niezakończenia sprawy odszkodowania na etapie przedsądowym oferują pomoc prawną na drodze sądowej. INS Center Biuro Odszkodowań mieści się w Łodzi, przy ul. Wólczanskiej 53.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
52 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
53 Kancelaria Ante Legem Katowice
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.