57

Firma Odszkodowawcza

INS CENTER Biuro Odszkodowań

ul. Wólczańska 53, 90-608 Łódź

0.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

0%

Opinie pozytywne

like
0

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

INS Center to kancelaria specjalizująca się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych. Realizuje działania mające na celu udzielenie pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnych zdarzeń losowych poprzez uzyskanie odszkodowań. Kancelaria świadczy takie usługi dla osób prywatnych, instytucji oraz klientów biznesowych, jak: dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych, dochodzenia odszkodowań za uszkodzenie ciała (po wypadku), dochodzenie odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wyniku wypadku, dochodzenia odszkodowania za błąd medyczny, odkup odszkodowań, udostępnianie pojazdu zastępczego na czas likwidacji szkody. Specjaliści z INS Center w przypadku niezakończenia sprawy odszkodowania na etapie przedsądowym oferują pomoc prawną na drodze sądowej. INS Center Biuro Odszkodowań mieści się w Łodzi, przy ul. Wólczanskiej 53.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
52 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
53 DKU Sp. z o.o Kraków
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.