34

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Prawnicza Kiliński

ul. 63 Pułku Piechoty 33, 87-100 Toruń

2.6/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
5 opinii

5.0/5.0
4 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
9

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kiliński Kancelaria prawna znajduje się na ul. 63 Pułku Piechoty w Toruniu. Firma ma kilkunastoletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta i terminowość prowadzenia spraw. Szukając skutecznych rozwiązań problemów Klientów, firma zawsze uwzględnia ich potrzeby i wymagania, a w pracy kieruje się zasadami etyki i przestrzegamy godności zawodu prawnika. Kancelaria świadczy zarówno pomoc prawną dla firm, jak i osób prywatnych. Całościowe i wszechstronne podejście do powierzonych spraw są efektem współpracy firmy z kancelariami adwokackimi w Toruniu, a konsultacje zespołowe dają gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych spraw. Firma podejmuje się prowadzenia trudnych spraw z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, czy prawa karnego. Specjalnością firmy jest uzyskiwanie odszkodowań, zwłaszcza tych dotyczących szkód osobowych. W tym zakresie przeprowadzonych zostało wiele spraw przez procedurę sądową, co spotkało z zadowoleniem Klientów. Kontakt z Firmą jest możliwy osobiście- w siedzibie, mailowo lub telefonicznie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
32 Salvum Sulejów
33 Campter Odszkodowania Lubliniec
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
37 Langner Odszkodowania Zielona Góra
38 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica

Opinie klientów

Google

kris77

Profesjonalnie i rzeczowo, polecam w 100 %

30 sierpnia 2021 r.
Google

Biuro Usług Detektywistycznych No secrets

Współpraca z Panem Piotrem Kilińskim to czysta przyjemność. Na każdym etapie widać pełen profesjonalizm i kunszt najwyższej półki. Biuro Usług Detektywistycznych No Secrets rekomenduje usługi kancelarii Piotra Kilińskiego. Życzę sukcesów oraz tak owocnej współpracy, jak do tej pory.

30 października 2020 r.
Google

Magda Zawadzka

31 lipca 2020 r.
Google

Marcin Kamiński

Profesjonalizm, podejście do klienta, dyspozycyjność, prowadzenie w sprawie na najwyższym poziomie. Znajomość przepisów wojskowych to wielki atut kancelarii, nie było proszę przyjść później zapoznam się ze sprawą, tylko proszę siadać pomoc na miejscu. W 100% polecam korzystanie z tak profesjonalnej i zaangażowanej kancelarii.

01 lipca 2020 r.
Facebook

Piotr Klębowski

Ok

31 października 2018 r.
Google

Agnieszka Piasecka

Kancelaria godna polecenia. Pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy Fachowość, profesjonalizm, uczciwość..

02 października 2018 r.
Facebook

Magdalena Kabat

Bardzo profesjonalna kancelaria. Dostępna nawet dla zwykłego człowieka. Pracujący tam ludzie patrzą na problemy sercem a nie przez pryzmat pieniędzy. Konkretni, nie bojący się walki o prawdę i sprawiedliwość. Bardzo uczciwa i porządna kancelaria. GORĄCO POLECAM!!! Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Miła atmosfera.

02 października 2018 r.
Facebook

Agnieszka Piasecka

Kancelaria godna polecenia. Pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Fachowość, profesjonalizm, uczciwość.

02 października 2018 r.
Facebook

Monika

Konkretnie i skutecznie :) Żaden prawnik w Toruniu i okolicy nie chciał wziąć mojej sprawy mówiąc, że nie jest do wygrania. Pan Piotr bez wahania podjął się tego wyzwania i sprawę wygrałam ! :) Polecam!

09 sierpnia 2018 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.