34

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Prawnicza Kiliński

ul. 63 Pułku Piechoty 33, 87-100 Toruń

2.6/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
5 opinii

5.0/5.0
4 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
9

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kiliński Kancelaria prawna znajduje się na ul. 63 Pułku Piechoty w Toruniu. Firma ma kilkunastoletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta i terminowość prowadzenia spraw. Szukając skutecznych rozwiązań problemów Klientów, firma zawsze uwzględnia ich potrzeby i wymagania, a w pracy kieruje się zasadami etyki i przestrzegamy godności zawodu prawnika. Kancelaria świadczy zarówno pomoc prawną dla firm, jak i osób prywatnych. Całościowe i wszechstronne podejście do powierzonych spraw są efektem współpracy firmy z kancelariami adwokackimi w Toruniu, a konsultacje zespołowe dają gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych spraw. Firma podejmuje się prowadzenia trudnych spraw z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, czy prawa karnego. Specjalnością firmy jest uzyskiwanie odszkodowań, zwłaszcza tych dotyczących szkód osobowych. W tym zakresie przeprowadzonych zostało wiele spraw przez procedurę sądową, co spotkało z zadowoleniem Klientów. Kontakt z Firmą jest możliwy osobiście- w siedzibie, mailowo lub telefonicznie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
29 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
30 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
31 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
32 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
33 Altis Odszkodowania Kielce
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
36 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
37 Lege Artis Kraków
38 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica

Opinie klientów

Google

kris77

Profesjonalnie i rzeczowo, polecam w 100 %

Aug 30, 2021
Google

Biuro Usług Detektywistycznych No secrets

Współpraca z Panem Piotrem Kilińskim to czysta przyjemność. Na każdym etapie widać pełen profesjonalizm i kunszt najwyższej półki. Biuro Usług Detektywistycznych No Secrets rekomenduje usługi kancelarii Piotra Kilińskiego. Życzę sukcesów oraz tak owocnej współpracy, jak do tej pory.

Oct 30, 2020
Google

Magda Zawadzka

Jul 31, 2020
Google

Marcin Kamiński

Profesjonalizm, podejście do klienta, dyspozycyjność, prowadzenie w sprawie na najwyższym poziomie. Znajomość przepisów wojskowych to wielki atut kancelarii, nie było proszę przyjść później zapoznam się ze sprawą, tylko proszę siadać pomoc na miejscu. W 100% polecam korzystanie z tak profesjonalnej i zaangażowanej kancelarii.

Jul 1, 2020
Facebook

Piotr Klębowski

Ok

Oct 31, 2018
Google

Agnieszka Piasecka

Kancelaria godna polecenia. Pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy Fachowość, profesjonalizm, uczciwość..

Oct 2, 2018
Facebook

Magdalena Kabat

Bardzo profesjonalna kancelaria. Dostępna nawet dla zwykłego człowieka. Pracujący tam ludzie patrzą na problemy sercem a nie przez pryzmat pieniędzy. Konkretni, nie bojący się walki o prawdę i sprawiedliwość. Bardzo uczciwa i porządna kancelaria. GORĄCO POLECAM!!! Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Miła atmosfera.

Oct 2, 2018
Facebook

Agnieszka Piasecka

Kancelaria godna polecenia. Pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Fachowość, profesjonalizm, uczciwość.

Oct 2, 2018
Facebook

Monika

Konkretnie i skutecznie :) Żaden prawnik w Toruniu i okolicy nie chciał wziąć mojej sprawy mówiąc, że nie jest do wygrania. Pan Piotr bez wahania podjął się tego wyzwania i sprawę wygrałam ! :) Polecam!

Aug 9, 2018

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.