30

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Prawnicza Kiliński

ul. 63 Pułku Piechoty 33, 87-100 Toruń

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
11 opinii

5.0/5.0
4 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
15

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kiliński Kancelaria prawna znajduje się na ul. 63 Pułku Piechoty w Toruniu. Firma ma kilkunastoletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta i terminowość prowadzenia spraw. Szukając skutecznych rozwiązań problemów Klientów, firma zawsze uwzględnia ich potrzeby i wymagania, a w pracy kieruje się zasadami etyki i przestrzegamy godności zawodu prawnika. Kancelaria świadczy zarówno pomoc prawną dla firm, jak i osób prywatnych. Całościowe i wszechstronne podejście do powierzonych spraw są efektem współpracy firmy z kancelariami adwokackimi w Toruniu, a konsultacje zespołowe dają gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych spraw. Firma podejmuje się prowadzenia trudnych spraw z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, czy prawa karnego. Specjalnością firmy jest uzyskiwanie odszkodowań, zwłaszcza tych dotyczących szkód osobowych. W tym zakresie przeprowadzonych zostało wiele spraw przez procedurę sądową, co spotkało z zadowoleniem Klientów. Kontakt z Firmą jest możliwy osobiście- w siedzibie, mailowo lub telefonicznie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
27 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
28 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
33 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
34 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
35 Lege Artis Kraków

Opinie klientów

Google

Paulina Berlińska

Profesjonalne podejście, rzetelna wiedza prawnicza, wsparcie w każdym etapie sprawy. Polecam!

08 maja 2023 r.
Google

Edyta Iw

Jako żołnierz polecam z całego serca. Właściwy człowiek, pomógł mi w mojej sprawie, zawsze służył wsparciem, porada. Moja sprawa zakończyła się pozytywnie dzięki mecenasowi.

21 kwietnia 2023 r.
Google

Michał Marlewski (MasteR812pl)

Polecam Pana Piotra Kilińskiego, bardzo konkretny, doświadczony, zanagażowany, dyspozycyjny i profesjonalny. Pomógł mi w trudnej i bardzo delikatnej sprawie.

14 grudnia 2022 r.
Google

Wiktoria Ruta

Bardzo polecam kancelarię Pana Piotra, przyjemna współpraca, pan Piotr jest bardzo dyspozycyjny, rzetelny oraz profesjonalny. Ogromna wiedza jeśli chodzi o sprawy związane ze służbami mundurowymi. Dzięki pomocy pana Piotra udało się osiągnąć zamierzony cel a co za tym idzie wygrać sprawę, która nie należała do najłatwiejszych.

07 grudnia 2022 r.
Google

Łukasz Maksymow

Polecam Kancelarię Prawną Pana Piotra Kilińskiego. Super prawnik w sprawach wojskowych. Polecam Pana Piotra każdemu żołnierzowi. Zawsze gotowy do pomocy, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco przebieg sprawy. Pomoc prawna jest kompletna i profesjonalna. Pana Piotra cechuje niesamowita wiedzą, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista a przede wszystkim skuteczność. Polecam !!!

01 grudnia 2022 r.
Google

Fabian Kaźmierczak

04 listopada 2022 r.
Google

kris77

Profesjonalnie i rzeczowo, polecam w 100 %

30 sierpnia 2021 r.
Google

Biuro Usług Detektywistycznych No secrets

Współpraca z Panem Piotrem Kilińskim to czysta przyjemność. Na każdym etapie widać pełen profesjonalizm i kunszt najwyższej półki. Biuro Usług Detektywistycznych No Secrets rekomenduje usługi kancelarii Piotra Kilińskiego. Życzę sukcesów oraz tak owocnej współpracy, jak do tej pory.

30 października 2020 r.
Google

Magda Zawadzka

31 lipca 2020 r.
Google

Marcin Kamiński

Profesjonalizm, podejście do klienta, dyspozycyjność, prowadzenie w sprawie na najwyższym poziomie. Znajomość przepisów wojskowych to wielki atut kancelarii, nie było proszę przyjść później zapoznam się ze sprawą, tylko proszę siadać pomoc na miejscu. W 100% polecam korzystanie z tak profesjonalnej i zaangażowanej kancelarii.

01 lipca 2020 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.