43

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa

ul. Stawowa 6/9, 50-018 Wrocław

2.1/10.0 (ocena w rankingu)

3.6/5.0
14 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

71%

Opinie pozytywne

like
10

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Siedziba Kancelarii Prawnej Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa mieści się we Wrocławiu na ul. Stawowej 6/9. Swoje usługi świadczy od 2011 roku, na podstawie wcześniejszej kilkuletniej współpracy obecnych wspólników. Pomoc prawna przez tę firmę jest świadczona zarówno dla osób fizycznych, jak i prowadzących własną działalność gospodarczą. Firma stawia na rzetelność w obsługiwanych przez siebie spraw. Godula i Wspólnicy poszukują najlepszych rozwiązań prawnych i biznesowych, biorą również pod uwagę uczciwe i przejrzyste zasady współpracy. Specjalizują się w reprezentowaniu poszkodowanych po wypadkach komunikacyjnych, zwłaszcza przy tych związanych ze szkodą osobową, zarówno przy postępowaniu karnym, jak i cywilnym. Firma rozwija swoją działalność poprzez wsparcie prawne placówek medycznych, które świadczą usługi medyczne, zarówno przy indywidualnych praktykach lekarskich, jak i przychodni i szpitali. Pomagają przygotować również wzory dokumentów dla lekarzy i pacjentów oraz udzielają porad prawnych w przypadku ewentualnych zarzutów związanych z procesem leczenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
38 Helper Odszkodowania Strzelin
39 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
40 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
41 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
43 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
44 TB Ekspert Białystok
45 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
46 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
47 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
48 Kancelaria Ante Legem Katowice

Opinie klientów

Google

Seweryn Sagan

Fatalna obsługa. Omijać szerokim łukiem.

24 października 2023 r.
Google

Se Bastian

Profesjonalne podejście do tematu. Dziękuję serdecznie i polecam. Victoria nostra est.

05 grudnia 2022 r.
Google

Michal Macanko

Szukałem profesjonalistów, którzy poprowadzą mnie "za rączkę" w zakładaniu fundacji. Pani Agata wytłumaczyła mi wszystko od A do Z, przygotowała i złożyła wszelkie dokumenty, komunikacja przebiegała szybko i sprawnie. Polecam.

24 września 2021 r.
Google

Marta Pietruch

Bardzo polecam współpracę z Kancelarią! Rzetelna, pełna wiedzy i zaangażowania pomoc przy założeniu Stowarzyszenia. W razie pytań i wątpliwości można liczyć na kontakt i pomoc w każdej chwili. Miła i przyjazna atmosfera ale przede wszystkim pełen profesjonalizm. Polecam!

21 września 2021 r.
Google

Happy 4team

Kancelaria bardzo pomocna przy założeniu spółki z o.o. a w późniejszym czasie fundacji. Profesjonalne podejście, bardzo szybki kontakt oraz wyjaśnienie kwestii formalnych w sposób dostępny dla osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej. Godni polecenia : )

21 września 2021 r.
Google

Marcin S

Skorzystałem z usług, nie jestem zadowolony. Mieli wywalczyć 8k, " wywalczyli" jakieś grosze. Nie polecam. Nigdy więcej z usług tej firemki nie skorzystam.

07 września 2021 r.
Google

Jacek Hołda

07 kwietnia 2021 r.
Google

Piotrek

15 czerwca 2020 r.
Google

Adam Motylski

Jestem zadowolony z usług. Po przekazaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, absolutnie niczym nie muszę się martwić. Kancelaria kompleksowo prowadzi wszystkie sprawy sądowe, jeżeli coś jest nie tak, jestem o tym informowany. Jeśli wszystko przebiega pomyślnie - dostaję informację po zakończeniu sprawy. W walce z ubezpieczalniami stanowczo mogę polecić kancelarię.

10 lutego 2020 r.
Google

ALEX Bad

Bardzo polecam.

04 lutego 2020 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.