43

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa

ul. Stawowa 6/9, 50-018 Wrocław

2.1/10.0 (ocena w rankingu)

3.8/5.0
12 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

75%

Opinie pozytywne

like
9

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Siedziba Kancelarii Prawnej Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa mieści się we Wrocławiu na ul. Stawowej 6/9. Swoje usługi świadczy od 2011 roku, na podstawie wcześniejszej kilkuletniej współpracy obecnych wspólników. Pomoc prawna przez tę firmę jest świadczona zarówno dla osób fizycznych, jak i prowadzących własną działalność gospodarczą. Firma stawia na rzetelność w obsługiwanych przez siebie spraw. Godula i Wspólnicy poszukują najlepszych rozwiązań prawnych i biznesowych, biorą również pod uwagę uczciwe i przejrzyste zasady współpracy. Specjalizują się w reprezentowaniu poszkodowanych po wypadkach komunikacyjnych, zwłaszcza przy tych związanych ze szkodą osobową, zarówno przy postępowaniu karnym, jak i cywilnym. Firma rozwija swoją działalność poprzez wsparcie prawne placówek medycznych, które świadczą usługi medyczne, zarówno przy indywidualnych praktykach lekarskich, jak i przychodni i szpitali. Pomagają przygotować również wzory dokumentów dla lekarzy i pacjentów oraz udzielają porad prawnych w przypadku ewentualnych zarzutów związanych z procesem leczenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
38 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
40 Altis Odszkodowania Kielce
41 Helper Odszkodowania Strzelin
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
43 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
44 TB Ekspert Białystok
45 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
46 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
47 Langner Odszkodowania Zielona Góra
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa

Opinie klientów

Google

Michal Macanko

Szukałem profesjonalistów, którzy poprowadzą mnie "za rączkę" w zakładaniu fundacji. Pani Agata wytłumaczyła mi wszystko od A do Z, przygotowała i złożyła wszelkie dokumenty, komunikacja przebiegała szybko i sprawnie. Polecam.

Sep 24, 2021
Google

Marta Pietruch

Bardzo polecam współpracę z Kancelarią! Rzetelna, pełna wiedzy i zaangażowania pomoc przy założeniu Stowarzyszenia. W razie pytań i wątpliwości można liczyć na kontakt i pomoc w każdej chwili. Miła i przyjazna atmosfera ale przede wszystkim pełen profesjonalizm. Polecam!

Sep 21, 2021
Google

Happy 4team

Kancelaria bardzo pomocna przy założeniu spółki z o.o. a w późniejszym czasie fundacji. Profesjonalne podejście, bardzo szybki kontakt oraz wyjaśnienie kwestii formalnych w sposób dostępny dla osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej. Godni polecenia : )

Sep 21, 2021
Google

Marcin S

Skorzystałem z usług, nie jestem zadowolony. Mieli wywalczyć 8k, " wywalczyli" jakieś grosze. Nie polecam. Nigdy więcej z usług tej firemki nie skorzystam.

Sep 7, 2021
Google

Jacek Hołda

Apr 7, 2021
Google

Piotrek

Jun 15, 2020
Google

Adam Motylski

Jestem zadowolony z usług. Po przekazaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, absolutnie niczym nie muszę się martwić. Kancelaria kompleksowo prowadzi wszystkie sprawy sądowe, jeżeli coś jest nie tak, jestem o tym informowany. Jeśli wszystko przebiega pomyślnie - dostaję informację po zakończeniu sprawy. W walce z ubezpieczalniami stanowczo mogę polecić kancelarię.

Feb 10, 2020
Google

ALEX Bad

Bardzo polecam.

Feb 4, 2020
Google

Piotrek Borowiec

Jan 19, 2020
Google

Piotr Syguła

May 15, 2019

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.