49

Firma Odszkodowawcza

Krajowy Rejestr Wypadków

ul. Ostra 20, 02-949 Warszawa

1.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
4 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
4

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Krajowy Rejestr Wypadków jest Kancelarią, która świadczy profesjonalną obsługę, pomaga osobom poszkodowanym we wszystkich rodzajach wypadków i zdarzeń. Skutecznie egzekwuje należne poszkodowanym zadośćuczynienie, jak również świadczenia takie jak np. zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów dojazdów, renta, a także utracone dochody. Samodzielnie prowadzi zarówno likwidację szkód, jak i kieruje sprawy na tory postępowania sądowego. Zespół Kancelarii tworzą specjaliści ds. likwidacji szkód, radcowie prawni i aplikanci radcowscy. Wszyscy członkowie zespołu obsługują oba etapy walki o odszkodowanie (przedsądowy i sądowy). Specjaliści ds. likwidacji szkód działają pod nadzorem radców prawnych, co gwarantuje fachową obsługę na każdym etapie likwidacji. Klienci mają zapewnioną sprawną i profesjonalną obsługę od samego początku podjęcia współpracy poprzez wszystkie jej etapy, aż do czasu uzyskania należnych środków bez żadnych opłat wstępnych. Firma prowadzi sprawy odszkodowawcze związane z: wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy, błędami medycznymi, śmiercią bliskiej osoby (ofiary śmiertelnych wypadków), poślizgnięciu się, potknięciu na śliskiej nierównej powierzchni.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
44 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
45 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
46 TB Ekspert Białystok
47 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
51 Kancelaria Ante Legem Katowice
52 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
53 DKU Sp. z o.o Kraków
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

Google

Tomasz Głąb

20 sierpnia 2022 r.
Google

Marcin Medziński

Naprawdę polecam!

01 września 2021 r.
Google

Katarzyna Wolska

18 sierpnia 2021 r.
Google

M Zło

Wiadomo, za usługę trzeba zapłacić, jednak z tą firmą nie tracisz głowy/czasu/nerwów gdy ubezpieczyciel chce Cię najzwyczajniej w świecie okraść.

25 sierpnia 2015 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.