52

Firma Odszkodowawcza

Krajowy Rejestr Wypadków

ul. Ostra 20, 02-949 Warszawa

1.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
1

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Krajowy Rejestr Wypadków jest Kancelarią, która świadczy profesjonalną obsługę, pomaga osobom poszkodowanym we wszystkich rodzajach wypadków i zdarzeń. Skutecznie egzekwuje należne poszkodowanym zadośćuczynienie, jak również świadczenia takie jak np. zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów dojazdów, renta, a także utracone dochody. Samodzielnie prowadzi zarówno likwidację szkód, jak i kieruje sprawy na tory postępowania sądowego. Zespół Kancelarii tworzą specjaliści ds. likwidacji szkód, radcowie prawni i aplikanci radcowscy. Wszyscy członkowie zespołu obsługują oba etapy walki o odszkodowanie (przedsądowy i sądowy). Specjaliści ds. likwidacji szkód działają pod nadzorem radców prawnych, co gwarantuje fachową obsługę na każdym etapie likwidacji. Klienci mają zapewnioną sprawną i profesjonalną obsługę od samego początku podjęcia współpracy poprzez wszystkie jej etapy, aż do czasu uzyskania należnych środków bez żadnych opłat wstępnych. Firma prowadzi sprawy odszkodowawcze związane z: wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy, błędami medycznymi, śmiercią bliskiej osoby (ofiary śmiertelnych wypadków), poślizgnięciu się, potknięciu na śliskiej nierównej powierzchni.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
47 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
48 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
49 Langner Odszkodowania Zielona Góra
50 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
51 DKU Sp. z o.o Kraków
52 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
53 Kancelaria Ante Legem Katowice
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Google

M Zło

Wiadomo, za usługę trzeba zapłacić, jednak z tą firmą nie tracisz głowy/czasu/nerwów gdy ubezpieczyciel chce Cię najzwyczajniej w świecie okraść.

Aug 25, 2015

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.