31

Firma Odszkodowawcza

Langner Odszkodowania

ul. Plac Pocztowy 3/1A, 65-305 Zielona Góra

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
30 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
30

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Langner Odszkodowania mieści się w Zielonej Górze na Plac Pocztowy 3/1A. W skład zespołu wchodzi zespół specjalistów z 17-letnim doświadczeniem, którzy od wielu lat walczą z nieuczciwymi decyzjami towarzystw ubezpieczeniowych. W ciągu 48 h, po przesłaniu kosztorysu do analizy, z poszkodowanym kontaktuje się specjalista. Langner Odszkodowania współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi, warsztatami samochodowymi, którzy mają duże doświadczenie w branży odszkodowawczej. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, a oferta jest dostosowywana do konkretnego zdarzenia. Poszkodowany ma więc pewność, że jego sprawa będzie oparta na konkretach, a zespół jest do pełnej dyspozycji osoby poszkodowanej. Firma ma duże doświadczenie w walce z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi, które celowo zaniżają wypłacane odszkodowanie. Dlatego osoba poszkodowana powinna mieć pełne wsparcie prawne, a firma Langner jest tego gwarantem.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
26 To Twoja Kasa Ostrów Wielkopolski
27 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
28 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
29 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
30 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
33 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
34 Campter Odszkodowania Lubliniec
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica

Opinie klientów

Facebook

Joanna Wojciechowska

Serdecznie polecam Firmę Langner Odszkodowania wszystkim osobom, które potrzebują pomocy w uzyskaniu wyższej kwoty od ubezpieczyciela, a zarazem cenią sobie wygodę, miłą obsługę, zrozumienie, dobrą komunikację, profesjonalizm oraz szybkie i przede wszystkim skuteczne działanie. Dzięki staraniom Firmy, udało się ostatecznie (po wcześniejszych decyzjach odmownych) uzyskać dopłatę od ubezpieczyciela.

12 marca 2023 r.
Facebook

Pomocdrogowa Zielonagora

Pełen Profesjonalizm!!!! Robota wykonana na najwyższym poziomie. Dobrze szybko i pieniądze wywalczone razy dwa. Szczerze polecam tą firmę!!!

09 marca 2023 r.
Facebook

Wojciech Morda

Profesjonalna firma, pomoc od początku do końca prowadzenia sprawy. Korzystaliśmy Dzięki pomocy firmy uzyskano wyższe odszkodowanie. W 100 % polecam!

17 lutego 2023 r.
Facebook

Joanna Bąk

Polecam firmę Lagner Odszkodowania z czystym sumieniem . Pomogli mi uzyskać o wiele większą kwotę z ubezpieczenia z OC sprawcy niż wycenił ubezpieczyciel. Fachowe doradztwo, profesjonalnie i szybko. Miła obsługa i sprawna komunikacja.

09 lutego 2023 r.
Facebook

Adam Sebastjańczyk

Bardzo polecam Firma bardzo rzetelna i solidna . Miałem problem z firmą Wiener Zawaliła mi się stodoła i ubezpieczalnia wypłaciła mi 1/4 sumy ubezpieczenia. Przekazałem firmie Langner całą dokumentację i po dwóch tygodniach zostało mi przyznana prawie całkowita szkoda i obeszło się bez sądu. Serdecznie polecam Pozdrawiam

02 lutego 2023 r.
Facebook

Sylwia Lupa

Z czystym sumieniem polecam firmę Langner Odszkodowania. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej obsłudze mojej sprawy uzyskałam wyższe odszkodowanie. Sprawa została załatwiona w krótkim czasie, bez wychodzenia z domu. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy tej firmy, jak również z miłej obsługi i fachowej pomocy.

04 stycznia 2023 r.
Facebook

Krzysztof Szatarski

Super fachowa i profesjonalna obsługa, polecam każdemu, nie musisz znać przepisów ani prawa Langner Odszkodowania pokieruję Ciebie po całym procesie odszkodowania oraz zadba o to, by wypłacona kwota odszkodowania była godna oraz zadowalająca. Oni są po prostu najlepsi!!! Uzyskałem dodatkowe pieniądze z odszkodowania w szybkim czasie i to naprawdę nie małą kwotę, której sam bym nigdy nie uzyskał od ubezpieczalni.

22 grudnia 2022 r.
Facebook

Marek Milczarkiewicz

Firma godna polecenia. Mega szybka i mega skuteczna. Wszystko załatwione na telefon i e-mail. Po kilku dniach ubezpieczyciel wypłacił dużo większą kwotę niż pierwotnie zakładano.

06 grudnia 2022 r.
Facebook

Karolina Koleńczuk

Polecam współpracę z firmą Langner Odszkodowania. Została okazana mi fachowa pomoc, dzięki czemu uzyskałam większe odszkodowanie. Sprawa załatwiona profesjonalnie oraz w bardzo krótkim czasie.

21 listopada 2022 r.
Facebook

Aneta Lipowicz

Serdecznie dziękuję, a zarazem polecam firmę Langner, która reprezentując moją osobę na każdym etapie prowadzonego postępowania świadczyła usługi na najwyższym poziomie. Otwartość do klienta, terminowość oraz profesjonalizm świadczonych usług pozwoliło na uzyskanie pełnej satysfakcji z uzyskanego odszkodowania. Wszystko dla mnie było jasne i przejrzyste, a wypłata gotówki odbyła się niemalże błyskawicznie!

26 października 2022 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.