44

Firma Odszkodowawcza

Langner Odszkodowania

ul. Plac Pocztowy 3/1A, 65-305 Zielona Góra

2.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Langner Odszkodowania mieści się w Zielonej Górze na Plac Pocztowy 3/1A. W skład zespołu wchodzi zespół specjalistów z 17-letnim doświadczeniem, którzy od wielu lat walczą z nieuczciwymi decyzjami towarzystw ubezpieczeniowych. W ciągu 48 h, po przesłaniu kosztorysu do analizy, z poszkodowanym kontaktuje się specjalista. Langner Odszkodowania współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi, warsztatami samochodowymi, którzy mają duże doświadczenie w branży odszkodowawczej. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, a oferta jest dostosowywana do konkretnego zdarzenia. Poszkodowany ma więc pewność, że jego sprawa będzie oparta na konkretach, a zespół jest do pełnej dyspozycji osoby poszkodowanej. Firma ma duże doświadczenie w walce z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi, które celowo zaniżają wypłacane odszkodowanie. Dlatego osoba poszkodowana powinna mieć pełne wsparcie prawne, a firma Langner jest tego gwarantem.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
40 Altis Odszkodowania Kielce
41 Helper Odszkodowania Strzelin
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
43 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
44 Langner Odszkodowania Zielona Góra
45 TB Ekspert Białystok
46 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
47 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa

Opinie klientów

Facebook

Łukasz Gulba

Brawa za profesjonalizm i zaangażowanie. podziękowanie za szybkie dzialanie.

Dec 8, 2021
Facebook

Kate W-k

Ogromne podziękowania dla Pana Krzysztofa i firmy Langner Odszkodowania! Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Szybka i bardzo efektywna pomoc w odzyskaniu pieniążków od ubezpieczyciela w związku z kolizja drogowa. POLECAMY !

Nov 9, 2021
Facebook

Ag Solo

Gorąco polecam z uwagi na pomoc jaką uzyskałam w temacie odszkodowania na zycie. Bardzo mile jestem zaskoczona podejściem do klienta. Dziekuje

Oct 12, 2021
Facebook

Monika Dudek-Kuciło

Gorąco polecam firmę LangerOdszkodowania z całym przekonaniem,za profesjonalizm, szybkość w działaniu,łatwy kontakt,miłą obsługę. W bardzo krótkim czasie ( niecałe 14 dni) firma LangerOdszkodowania „wywalczyła” 100% odszkodowania czyli jeszcze raz taką kwotę jaką otrzymałam od ubezpieczyciela wcześniej. Dodam że całe doradztwo jest bezpłatne, dlatego warto.

Oct 4, 2021
Facebook

Piotr Turonek

Gorąco polecam firmę Langner Odszkodowania firma rzetelna , profesjonalna , Zdecydowanie 5 gwiazdek. Jeżeli ktoś ma problemy z wypłatą ubezpieczenia - nie wahajcie się. Polecam z uwagi na wysoki standard świadczonych usług. Bardzo dobry kontakt z klientem

Feb 16, 2021
Facebook

Łukasz Hołubiak

Oct 16, 2016

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.