37

Firma Odszkodowawcza

Langner Odszkodowania

ul. Plac Pocztowy 3/1A, 65-305 Zielona Góra

2.5/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
13

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Langner Odszkodowania mieści się w Zielonej Górze na Plac Pocztowy 3/1A. W skład zespołu wchodzi zespół specjalistów z 17-letnim doświadczeniem, którzy od wielu lat walczą z nieuczciwymi decyzjami towarzystw ubezpieczeniowych. W ciągu 48 h, po przesłaniu kosztorysu do analizy, z poszkodowanym kontaktuje się specjalista. Langner Odszkodowania współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi, warsztatami samochodowymi, którzy mają duże doświadczenie w branży odszkodowawczej. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, a oferta jest dostosowywana do konkretnego zdarzenia. Poszkodowany ma więc pewność, że jego sprawa będzie oparta na konkretach, a zespół jest do pełnej dyspozycji osoby poszkodowanej. Firma ma duże doświadczenie w walce z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi, które celowo zaniżają wypłacane odszkodowanie. Dlatego osoba poszkodowana powinna mieć pełne wsparcie prawne, a firma Langner jest tego gwarantem.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
32 Salvum Sulejów
33 Campter Odszkodowania Lubliniec
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
37 Langner Odszkodowania Zielona Góra
38 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
39 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
40 Helper Odszkodowania Strzelin
41 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
42 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra

Opinie klientów

Facebook

SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Dziękujemy za fachowe podejście do sprawy uzyskania odszkodowana po kolizji drogowej naszego SKM Busa. Rzetelność i profesjonalizm firmy Langer Odszkodowania pozwoliła uzyskać odszkodowania za zniszczony pojazd. To była bardzo trudna i niebezpieczna sytuacja naszej drużyny. Szczerze polecamy usługi Langner Odszkodowania !

25 maja 2022 r.
Facebook

Mariusz Łakomy

Gorąco polecam! Profesjonalne podejście i bardzo szybkie działanie Pana Krzysztofa poskutkowało uzyskaniem dodatkowych środków z OC sprawcy.

13 maja 2022 r.
Facebook

Asta Stajnia Astamaniana

Bardzo dziękuje za pomoc w uzyskaniu odszkodowania i bardzo polecam firmę Langner Odszkodowania

05 maja 2022 r.
Facebook

Gabryś Szewczyk

Polecam tą firme ponieważ, bardzo mi pomogli w podjęciu kroków o zaniżonym odszkodowaniu z tytułu OC sprawcy :)

18 kwietnia 2022 r.
Facebook

Adam Walkowiak

Profesjonalne podejscie do klienta. Dzięki Panu Krzysztofowi udało się uzyskać mojej firmie odszkodowanie za uszkodzony pojazd oraz utracone zyski, które poniosłem podczas kolizji. Sprawa przebiegła bardzo sprawnie. Firma godna polecenia!

05 marca 2022 r.
Facebook

Dominik Cerbiński

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że współpraca z Langner Odszkodowania w sprawie uzyskania dopłaty do mojej szkody była wzorowa - pełen profesjonalizm od samego początku i co najważniejsze świetna skuteczność! Kwota, którą Pan Krzysztof wynegocjował z ubezpieczalnią była zaskakująca. Z miłą chęcią będę polecał wśród swoich znajomych i nie tylko!

01 marca 2022 r.
Facebook

Ewa Bambrowicz

Profesjonalne I rzetelne podejście oraz fachowe porady w sprawie uzyskania odszkodowania od Ubezpieczyciela w związku z wypadkiem. Polecam.

27 lutego 2022 r.
Facebook

Dominik Gorobika

Rzetelna i profesjonalna pomoc w zakresie dochodzenia roszczeń wobec Towarzystwa Ubezpieczeniowego z tytułu spadku wartości pojazdu. Szczerze polecam.

20 stycznia 2022 r.
Facebook

Kate W-k

Ogromne podziękowania dla Pana Krzysztofa i firmy Langner Odszkodowania! Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Szybka i bardzo efektywna pomoc w odzyskaniu pieniążków od ubezpieczyciela w związku z kolizja drogowa. POLECAMY !

09 listopada 2021 r.
Facebook

Ag Solo

Gorąco polecam z uwagi na pomoc jaką uzyskałam w temacie odszkodowania na zycie. Bardzo mile jestem zaskoczona podejściem do klienta. Dziekuje

12 października 2021 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.