55

Firma Odszkodowawcza

Lex Co Centrum Odszkodowań

ul. Okopowa 14, 10-075 Olsztyn

1.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
1

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

LEX Centrum Odszkodowań zajmuje się dopłatą do szkód z OC i AC. Kancelaria ponadto pomaga w uzyskaniu odszkodowania osobom, które doznały obrażeń ciała w wyniku wypadku drogowego, wypadku w pracy, lekarskiego błędu, potknięcia czy poślizgnięcia a także wypadku na terenie gospodarstwa rolnego. LEX CO uzyskuje świadczenia dla każdej uprawnionej osoby do uzyskania odszkodowania z oc sprawcy - kierowcy pojazdu uszkodzonego, pasażerów tego kierowcy oraz pasażerów sprawcy wypadku, motocyklisty, pieszego, rowerzysty oraz sprawcy zdarzenia drogowego, który jest małoletni. Ponadto kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynienia za śmierć oraz oferuje wynajem pojazdu zastępczego. LEX CO ma swoją siedzibę w Olsztynie, przy ul. Okopowej 14.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
50 Kancelaria Ante Legem Katowice
51 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
52 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
53 DKU Sp. z o.o Kraków
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Facebook

Catherine Bella

Swietna i sprawna obsluga. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i odzyskanie dodatkowych pieniedzy. Ubezpieczyciel porzy likwidacji szkody z OC sprawcy zanizyl ja o przeszlo 20 procent a dzieki Wam odzyslalam te pieniadze. Polecam wszystkim.

15 października 2016 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.