55

Firma Odszkodowawcza

Lex Co Centrum Odszkodowań

ul. Okopowa 14, 10-075 Olsztyn

1.0/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
1

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

LEX Centrum Odszkodowań zajmuje się dopłatą do szkód z OC i AC. Kancelaria ponadto pomaga w uzyskaniu odszkodowania osobom, które doznały obrażeń ciała w wyniku wypadku drogowego, wypadku w pracy, lekarskiego błędu, potknięcia czy poślizgnięcia a także wypadku na terenie gospodarstwa rolnego. LEX CO uzyskuje świadczenia dla każdej uprawnionej osoby do uzyskania odszkodowania z oc sprawcy - kierowcy pojazdu uszkodzonego, pasażerów tego kierowcy oraz pasażerów sprawcy wypadku, motocyklisty, pieszego, rowerzysty oraz sprawcy zdarzenia drogowego, który jest małoletni. Ponadto kancelaria zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynienia za śmierć oraz oferuje wynajem pojazdu zastępczego. LEX CO ma swoją siedzibę w Olsztynie, przy ul. Okopowej 14.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
50 Langner Odszkodowania Zielona Góra
51 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
52 DKU Sp. z o.o Kraków
53 Kancelaria Ante Legem Katowice
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Facebook

Catherine Bella

Swietna i sprawna obsluga. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i odzyskanie dodatkowych pieniedzy. Ubezpieczyciel porzy likwidacji szkody z OC sprawcy zanizyl ja o przeszlo 20 procent a dzieki Wam odzyslalam te pieniadze. Polecam wszystkim.

Oct 15, 2016

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.