51

Firma Odszkodowawcza

Fundacja Informacji Prawnej LexHelper

ul. Zamkowa 5, 42-286 Koszęcin

1.4/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
2

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Lexhelper mieści się na ul. Zamkowej 5 w Koszęcinie w województwie śląskim i zapewnia pomoc pro bono, konsultacje i finansowanie procesów sądowych. Firma powstała w celu popularyzowania informacji i wiedzy prawnej wśród osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej i finansowej. Poprzez bezpłatne konsultacje, szkolenia kancelarii radcowskich i adwokackich oraz organizowanie finansowania procesów sądowych chce pomóc osobom, które najbardziej potrzebują pomocy prawnej. Firma stale poszerza zakres świadczonych konsultacji, tak żeby osoby poszkodowane mogły szybko uzyskać specjalistyczną pomoc. Analizowane zostają roszczenia osób poszkodowanych na podstawie stanu faktycznego i prawnego. Firma Lexhelper to bezpłatna konsultacja problemów prawnych zgłaszanych przez osoby fizyczne i prawne oraz organizowanie szkoleń z podstawowych zakresów prawa na terenie całego kraju. Lexhelper specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, odszkodowaniach, wypadkach. Wspiera osoby potrzebujące pomocy prawnej, organizuje finansowanie procesów sądowych czy szkolenia prawnicze.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
46 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
47 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Langner Odszkodowania Zielona Góra
51 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
52 DKU Sp. z o.o Kraków
53 Kancelaria Ante Legem Katowice
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław

Opinie klientów

Facebook

Ana Meriem

Bardzo dziękuję za szybką i rzetelną poradę prawną! Pracownicy są niezwykle empatyczni i kompetentni. Uzyskanie odpowiedzi na zadane pytania zajęło kilka chwil i oszczędziło wielu problemów i stresu. Ponieważ mieszkam za granicą, zostałam skontaktowana z prawnikiem specjalizującym się w prawie niemieckim, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam serdecznie!

Aug 6, 2018
Facebook

Monika Paulina

Niesamowite osoby, pracują w tej fundacji. Bardzo pomagają i nie bagatelizują spraw ludzi takich zwykłych i szarych jak my. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i pomoc ��

Jul 27, 2018

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.