52

Firma Odszkodowawcza

Fundacja Informacji Prawnej LexHelper

ul. Zamkowa 5, 42-286 Koszęcin

1.4/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
2

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Lexhelper mieści się na ul. Zamkowej 5 w Koszęcinie w województwie śląskim i zapewnia pomoc pro bono, konsultacje i finansowanie procesów sądowych. Firma powstała w celu popularyzowania informacji i wiedzy prawnej wśród osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej i finansowej. Poprzez bezpłatne konsultacje, szkolenia kancelarii radcowskich i adwokackich oraz organizowanie finansowania procesów sądowych chce pomóc osobom, które najbardziej potrzebują pomocy prawnej. Firma stale poszerza zakres świadczonych konsultacji, tak żeby osoby poszkodowane mogły szybko uzyskać specjalistyczną pomoc. Analizowane zostają roszczenia osób poszkodowanych na podstawie stanu faktycznego i prawnego. Firma Lexhelper to bezpłatna konsultacja problemów prawnych zgłaszanych przez osoby fizyczne i prawne oraz organizowanie szkoleń z podstawowych zakresów prawa na terenie całego kraju. Lexhelper specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, odszkodowaniach, wypadkach. Wspiera osoby potrzebujące pomocy prawnej, organizuje finansowanie procesów sądowych czy szkolenia prawnicze.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
47 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
50 Kancelaria Ante Legem Katowice
51 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
52 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin
53 DKU Sp. z o.o Kraków
54 CrashBack Sp. z o.o. Gdańsk
55 Lex Co Centrum Odszkodowań Olsztyn
56 Veromoto Sp. z o.o. Wrocław
57 INS CENTER Biuro Odszkodowań Łódź

Opinie klientów

Facebook

Ana Meriem

Bardzo dziękuję za szybką i rzetelną poradę prawną! Pracownicy są niezwykle empatyczni i kompetentni. Uzyskanie odpowiedzi na zadane pytania zajęło kilka chwil i oszczędziło wielu problemów i stresu. Ponieważ mieszkam za granicą, zostałam skontaktowana z prawnikiem specjalizującym się w prawie niemieckim, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam serdecznie!

06 sierpnia 2018 r.
Facebook

Monika Paulina

Niesamowite osoby, pracują w tej fundacji. Bardzo pomagają i nie bagatelizują spraw ludzi takich zwykłych i szarych jak my. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i pomoc ��

27 lipca 2018 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.