28

Firma Odszkodowawcza

Lexpert Krzysztof Milczarek

ul. Graniczna 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

3.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
45 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
44

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Firma Lexpert działa na rynku odszkodowawczym dzięki dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Celem firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami. Poza tym Lexpert gwarantuje poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Firma reprezentuje poszkodowanego również przed sądem, jeśli istnieje taka konieczność i posiada w tym duże doświadczenie. Lexpert jest jednym z wiodących partnerów oferujących osobom poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra, w skład której wchodzą radcy prawni, rzeczoznawcy i biegli lekarze pozwala na podjęcie najtrudniejszych spraw. Firma działa szybko, zawsze z korzyścią dla Klienta. Analiza prawna jest bezpłatna, bez opłat przedwstępnych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
32 Salvum Sulejów
33 Campter Odszkodowania Lubliniec

Opinie klientów

Google

Kamil Sobczyk

FIMRA GODNA ZAUFANIA POLECAM

16 czerwca 2022 r.
Google

Daniel B

Firma godna polecenia świetny kontakt z klientem, merytoryczne podejście do problemu, jasno i precyzyjnie określony cel dodatkowo na samym początku kilka możliwych wariantów rozwiązania problemu. Szczerze polecam

02 czerwca 2022 r.
Google

Damian Klimek

13 kwietnia 2022 r.
Google

Andzelika Opala

Bardzo polecam firmę Pana Krzysztofa Milczarka. Bardzo miły,pomocny i profesjonalny. We wszystkim pomoże i doradzi.

03 grudnia 2021 r.
Google

Przemysław Piecho

Śmiało mogę polecić firmę Pana Krzysztofa, pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Potrafią poprowadzić najbardziej zawiłe sprawy, a wiem co mówię.

25 listopada 2021 r.
Google

Angelika Lepa

Zdecydowanie polecam w 100 % firmę Pana Krzysztofa. Profesjonalizm, miła obsługa klienta, pytania nie pozostawały bez odpowiedzi, odszkodowania uzyskane w kwotach większych niż się spodziewałam i szybko. Bardzo dziękuję Panie Krzysztofie, nie poradziłabym sobie bez Pana! Najwyższa jakość usług!

11 listopada 2021 r.
Google

Małgorzata

15 października 2021 r.
Google

Ewelina Pisarek

Polecam firmę Lexpert. Profesjonalne, miłe podejście do klienta. Szybka i sprawna pomoc w uzyskaniu odszkodowania po szkodzie.

15 października 2021 r.
Google

Marzena Nowak

07 października 2021 r.
Google

Adrian Juszczuk

22 lipca 2021 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.