26

Firma Odszkodowawcza

Lexpert Krzysztof Milczarek

ul. Graniczna 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
39 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
41

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Lexpert działa na rynku odszkodowawczym dzięki dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Celem firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami. Poza tym Lexpert gwarantuje poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Firma reprezentuje poszkodowanego również przed sądem, jeśli istnieje taka konieczność i posiada w tym duże doświadczenie. Lexpert jest jednym z wiodących partnerów oferujących osobom poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra, w skład której wchodzą radcy prawni, rzeczoznawcy i biegli lekarze pozwala na podjęcie najtrudniejszych spraw. Firma działa szybko, zawsze z korzyścią dla Klienta. Analiza prawna jest bezpłatna, bez opłat przedwstępnych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
23 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
24 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
25 Campter Odszkodowania Lubliniec
26 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
27 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
28 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
29 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
30 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
31 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów

Opinie klientów

Google

Małgorzata

Oct 15, 2021
Google

Ewelina Pisarek

Polecam firmę Lexpert. Profesjonalne, miłe podejście do klienta. Szybka i sprawna pomoc w uzyskaniu odszkodowania po szkodzie.

Oct 15, 2021
Google

Marzena Nowak

Oct 7, 2021
Google

Adrian Juszczuk

Jul 22, 2021
Google

Bartłomiej Dębiec

Śmiało mogę polecić ta firmę ,bardzo dobre podejście do klienta, pełna pomoc w załatwieniu dobrego odszkodowania .profesjonalnie i uczciwie podchodzą do swojej pracy. POLECAM

May 20, 2021
Google

Mariano Lodz

May 9, 2021
Google

Rysiek Perkowski

Dec 16, 2020
Google

Izabela Białkowska

Szczerze polecam firmę Lexpert. Zawsze podchodziłam bardzo nieufnie do takich instytucji... w tym przypadku zupełnie niepotrzebnie! Pełen profesjonalizm, miła obsługa, minimum formalności. Samochód zastępczy, czysty, wygodny miałam następnego dnia po wypadku. Uzyskałam zadośćuczynienie za szkodę osobową, sama na pewno nie dałabym rady się tym zająć... Panie Krzysztofie bardzo dziękuję! Szczerze polecam!

Nov 17, 2020
Google

Paweł Gorzeń

Nov 16, 2020
Google

Aneta Gara

Jestem bardzo zadowolona z pomocy i auta zastępczego. Auto zadbane i czysciutkie szybciutko było pod moim domem. Pan Krzysztof przemiły człowiek, bardzo pomocny. Profesjonalna firma. Polecam z czystym sumieniem . Jesteście najlepsi !!!

Nov 16, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.