27

Firma Odszkodowawcza

Lexpert Krzysztof Milczarek

ul. Graniczna 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
43 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
43

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Lexpert działa na rynku odszkodowawczym dzięki dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Celem firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami. Poza tym Lexpert gwarantuje poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Firma reprezentuje poszkodowanego również przed sądem, jeśli istnieje taka konieczność i posiada w tym duże doświadczenie. Lexpert jest jednym z wiodących partnerów oferujących osobom poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra, w skład której wchodzą radcy prawni, rzeczoznawcy i biegli lekarze pozwala na podjęcie najtrudniejszych spraw. Firma działa szybko, zawsze z korzyścią dla Klienta. Analiza prawna jest bezpłatna, bez opłat przedwstępnych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
22 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
23 Salvum Sulejów
24 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
27 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
28 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
29 Campter Odszkodowania Lubliniec
30 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
32 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa

Opinie klientów

Google

Andzelika Opala

Bardzo polecam firmę Pana Krzysztofa Milczarka. Bardzo miły,pomocny i profesjonalny. We wszystkim pomoże i doradzi.

Dec 3, 2021
Google

Przemysław Piecho

Śmiało mogę polecić firmę Pana Krzysztofa, pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Potrafią poprowadzić najbardziej zawiłe sprawy, a wiem co mówię.

Nov 25, 2021
Google

Angelika Lepa

Zdecydowanie polecam w 100 % firmę Pana Krzysztofa. Profesjonalizm, miła obsługa klienta, pytania nie pozostawały bez odpowiedzi, odszkodowania uzyskane w kwotach większych niż się spodziewałam i szybko. Bardzo dziękuję Panie Krzysztofie, nie poradziłabym sobie bez Pana! Najwyższa jakość usług!

Nov 11, 2021
Google

Małgorzata

Oct 15, 2021
Google

Ewelina Pisarek

Polecam firmę Lexpert. Profesjonalne, miłe podejście do klienta. Szybka i sprawna pomoc w uzyskaniu odszkodowania po szkodzie.

Oct 15, 2021
Google

Marzena Nowak

Oct 7, 2021
Google

Adrian Juszczuk

Jul 22, 2021
Google

Bartłomiej Dębiec

Śmiało mogę polecić ta firmę ,bardzo dobre podejście do klienta, pełna pomoc w załatwieniu dobrego odszkodowania .profesjonalnie i uczciwie podchodzą do swojej pracy. POLECAM

May 20, 2021
Google

Mariano Lodz

May 9, 2021
Google

Rysiek Perkowski

Dec 16, 2020

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.