24

Firma Odszkodowawcza

Lexpert Krzysztof Milczarek

ul. Graniczna 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

3.2/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
59 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
56

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Firma Lexpert działa na rynku odszkodowawczym dzięki dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Celem firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami. Poza tym Lexpert gwarantuje poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Firma reprezentuje poszkodowanego również przed sądem, jeśli istnieje taka konieczność i posiada w tym duże doświadczenie. Lexpert jest jednym z wiodących partnerów oferujących osobom poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra, w skład której wchodzą radcy prawni, rzeczoznawcy i biegli lekarze pozwala na podjęcie najtrudniejszych spraw. Firma działa szybko, zawsze z korzyścią dla Klienta. Analiza prawna jest bezpłatna, bez opłat przedwstępnych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Salvum Sulejów
23 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
24 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
25 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
26 To Twoja Kasa Ostrów Wielkopolski
27 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
28 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
29 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń

Opinie klientów

Google

Mij Koz

Dzięki Firmie Lexpert udało mnie się uzyskać przysługujące mi odszkodowanie . Pan Krzysztof zajął się wszystkim od A do Z. Polecam firmę z czystym sumieniem . Pozdrawiam Serdecznie

25 maja 2024 r.
Google

Rafał L

Polecam firmę! Pierwszy raz korzystałem z tego typu usługi - wszystko profesjonalnie mi wytłumaczono i już po dwóch miesiącach miałem zawartą ugodę z Ubezpieczycielem (odzyskałem pieniądze wydane na naprawę samochodu).

24 maja 2024 r.
Google

DaFFy DaFFy

Osobiście polecam ich usługi wynajmu samochodów. Korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze byłem zadowolony. Mają szeroki wybór aut, konkurencyjne ceny i świetną obsługę klienta. Samochody zawsze były w dobrym stanie i czyste.

23 lutego 2024 r.
Google

PanKarol

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dzięki staraniom Pana Krzysztofa udało się odzyskac kwotę większą niz poczatkowo zakładana. Cały proces poprowadzony sprawnie i przejrzyście. Dziękuję i pozdrawiam.

11 grudnia 2023 r.
Google

Wojciech Kolwas

Nie polecam firmy. Firma nastawiona tylko na zysk z samochodu zastępczego, a z klientem co będzie to będzie. Piękne słowa na początku szybko okazują się tylko mydleniem oczu.

07 grudnia 2023 r.
Google

Wojtek Węgliński

Polecam współpracę z firmą Lexpert. Pan Krzysztof przez cały czas trwania sprawy trzymał nad nią pieczę i udało się dzięki temu uzyskać korzystne warunki odszkodowania za szkodę osobową. Polecam

02 listopada 2023 r.
Google

Janusz Filist

Moja współpraca z Panem Krzysztofem przebiegła bez zastrzeżeń, pełen profesjonalizm, auto zastępcze i kompletna pomoc przy formalnościach, można gościowi zaufać, z czystym sumieniem gorąco polecam,

30 sierpnia 2023 r.
Google

Beata Woźniak

Z czystym sumieniem polecam tą firmę.Świetny kontakt z Panem Krzysztofem usługa na najwyższym poziomie.Zorganizowane auto zastępcze,zero angażowania się z mojej strony w papierkową robotę.Uzyskane odszkodowanie w pełni satysfakcjonujące.Pełen profesjonalizm.Polecam usługi u Pana Krzysztofa w 100%.Z pozdrowieniami zadowolona klientka.

17 maja 2023 r.
Google

Daniel K

Bardzo dobre jedzenie. Sympatyczna obsługa i świetnie położona restauracja

06 marca 2023 r.
Google

Konrad Skoneczny

Polecam

21 lutego 2023 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.