24

Firma Odszkodowawcza

Lexpert Krzysztof Milczarek

ul. Graniczna 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

3.2/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
57 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

96%

Opinie pozytywne

like
55

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Firma Lexpert działa na rynku odszkodowawczym dzięki dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Celem firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami. Poza tym Lexpert gwarantuje poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Firma reprezentuje poszkodowanego również przed sądem, jeśli istnieje taka konieczność i posiada w tym duże doświadczenie. Lexpert jest jednym z wiodących partnerów oferujących osobom poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra, w skład której wchodzą radcy prawni, rzeczoznawcy i biegli lekarze pozwala na podjęcie najtrudniejszych spraw. Firma działa szybko, zawsze z korzyścią dla Klienta. Analiza prawna jest bezpłatna, bez opłat przedwstępnych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
19 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
20 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
23 Salvum Sulejów
24 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
27 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
28 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce

Opinie klientów

Google

Janusz Filist

Moja współpraca z Panem Krzysztofem przebiegła bez zastrzeżeń, pełen profesjonalizm, auto zastępcze i kompletna pomoc przy formalnościach, można gościowi zaufać, z czystym sumieniem gorąco polecam,

30 sierpnia 2023 r.
Google

Beata Woźniak

Z czystym sumieniem polecam tą firmę.Świetny kontakt z Panem Krzysztofem usługa na najwyższym poziomie.Zorganizowane auto zastępcze,zero angażowania się z mojej strony w papierkową robotę.Uzyskane odszkodowanie w pełni satysfakcjonujące.Pełen profesjonalizm.Polecam usługi u Pana Krzysztofa w 100%.Z pozdrowieniami zadowolona klientka.

17 maja 2023 r.
Google

Daniel K

Bardzo dobre jedzenie. Sympatyczna obsługa i świetnie położona restauracja

06 marca 2023 r.
Google

Konrad Skoneczny

Polecam

21 lutego 2023 r.
Google

Natalia Czech

Bardzo polecam współpracę. Przerobiłam w życiu sporo wypożyczalni. Zarówno tych mniejszych jak i większych, ale już wiem, że zawsze będę wracać do tej. Przemili pracownicy, zadbany samochód, obsługa na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

21 lutego 2023 r.
Google

Wiktoria Urbańska

Polecam firmę Lexpert. :) Pan Krzysztof przez cały okres walki o odszkodowanie po wypadku trzymał piecze nad sprawa i pomógł mi wywalczyć wyższe odszkodowanie. Co więcej, zorganizował auto zastępcze na czas kiedy po wypadku nie miałam własnego środka transportu. Sama nie dałabym rady uzyskać tak satysfakcjonujacego odszkodowania. Zajmują się cała papierkowa robota, dobry kontakt z Panem Krzysztofem. Sumienna i zaangażowana firma

02 lutego 2023 r.
Google

Dawid

Polecam chłopaków, zajmują się całą papierkową robotą. Dysponują sprawnymi i zadbanymi samochodami zastępczymi. Jednym słowem Profeska! ;)

09 stycznia 2023 r.
Google

Magdalena Kwiatkowska

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Krzysztofa. Sama dostałam namiary z polecenia i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko co ustaliliśmy miało pokrycie w rzeczywistości. Auto w 100% sprawne, zadbane, wygodne, na tyle, że sami kupiliśmy ten sam model.

27 grudnia 2022 r.
Google

Jacek Lewandowski

Żetelny i sluteczny w swych działaniach ,samochód zastępczy od zaraz.Polecam.

12 grudnia 2022 r.
Google

Monika Pakuła

Polecam firmę Lexpert Krzysztof Milczarek. Sprawna pomoc w uzyskaniu odszkodowania po kolizji pojazdu.

12 grudnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.