39

Firma Odszkodowawcza

Lexpert Krzysztof Milczarek

ul. Graniczna 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

2.2/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
8 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
8

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Lexpert działa na rynku odszkodowawczym dzięki dostosowaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów. Celem firmy jest zwiększanie otrzymanych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach, poprzez reprezentowanie ich w sądach i przed ubezpieczycielami. Poza tym Lexpert gwarantuje poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Firma reprezentuje poszkodowanego również przed sądem, jeśli istnieje taka konieczność i posiada w tym duże doświadczenie. Lexpert jest jednym z wiodących partnerów oferujących osobom poszkodowanym możliwość odsprzedaży praw do zaniżonej części odszkodowania za gotówkę. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra, w skład której wchodzą radcy prawni, rzeczoznawcy i biegli lekarze pozwala na podjęcie najtrudniejszych spraw. Firma działa szybko, zawsze z korzyścią dla Klienta. Analiza prawna jest bezpłatna, bez opłat przedwstępnych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
34 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
35 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
36 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
37 Helper Odszkodowania Strzelin
38 Altis Odszkodowania Kielce
39 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
40 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica
41 TB Ekspert Białystok
42 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
43 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
44 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica

Opinie klientów

Google

Tomek Rękąrajski

Sep 18, 2020
Google

Dominik Filipczak

Polecam, dwa razy kolizja i auto zastępcze z OC sprawcy, profesjonalizm i miła obsługa,polecam

Sep 18, 2020
Google

Dagmara Kuta

Jul 16, 2020
Google

Patrykk

Nov 29, 2019
Google

Rałał Drzazga

Oct 9, 2019
Google

Hubert

Miałem wypadek w którym sprawca nie posiadał ważnej polisy OC, Kancelaria LEXPERT po zdarzeniu zgłosiła za mnie szkode, wynajęła auto zastępcze na cały okres likwidacji szkody który trwał 3 miesiące. Zajęła się wyegzekwowaniem zadośćuczynienia za szkode osobową od ubezpieczyciela (kierując mnie do odpowiednich lekarzy-specjalistów). Dziękuje za profesjonalną obsługę. Sam zginąłbym w gąszczu niejasnych przepisów.

Mar 20, 2019
Google

Fotobudki pl

Polecam wszystkim Kancelarię LEXPERT.

Jun 7, 2016
Google

Auta Zastępcze Bezpłatny Wynajem

Samochód został dostarczony w ciągu 4 godzin i odebrany spod domu oddalonego od wypożyczalni o około 260 km , co było niezwykle wygodne dla mnie. Sympatyczni pracownicy na miejscu załatwili wszystkie formalności w ciągu 15 minut .Polecam ...

May 25, 2016

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.