23

Firma Odszkodowawcza

Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o.

ul. Mogilska 16/7, 31-516 Kraków

3.3/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
20 opinii

5.0/5.0
5 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
26

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Firma Lighthouse mieści się na ul. Mogilskiej 16 w Krakowie i jest to grupa specjalistów doświadczonych w prowadzeniu odszkodowań, a zwłaszcza tych dotyczących szkody osobowej. Priorytetem firmy jest zagwarantowanie osobom poszkodowanym profesjonalnej i skutecznej pomocy ukierunkowanej na uzyskanie jak najwyższej rekompensaty za doznaną krzywdę oraz szkodę. Konsultacja z prawnikiem i weryfikacja sprawy jest darmowa. W imieniu osób poszkodowanych oraz ich bliskich firma prowadzi negocjacje na drodze przedsądowej z ubezpieczycielem w celu wypłaty najwyższych odszkodowań i innych należnych świadczeń, które są związane z danym zdarzeniem. Lighthouse zapewnia swoim Klientom: darmową analizę sprawy, indywidualne podejście do sprawy, wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie odszkodowań, brak opłat przedwstępnych, systematyczny kontakt z Klientem i stałe informowanie o wszystkich postępach w sprawie. Firma dochodzi także roszczeń z tytułu utraconego dochodu i zwrotów kosztów leczenia.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Salvum Sulejów
22 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
23 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
24 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
27 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
28 Unicover Sp. z o.o. Gdynia

Opinie klientów

Google

Danuta Niebrzydowska

Profesjonalizm i skuteczność w każdym wymiarze. Polecam!

14 stycznia 2023 r.
Facebook

Adam Bajek

Fachowa, konkretna i miła porada, polecam.

10 stycznia 2023 r.
Google

Adam Bajek

10 stycznia 2023 r.
Google

Justyna Kanoniczak

08 grudnia 2022 r.
Google

Sara Skupień

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią. Szybko otrzymałam odpowiedź i szczegółowe wyjaśnienia. Wiedziałam, co się dzieje na każdym etapie sprawy oraz jakie kroki będą dla mnie najbardziej opłacalne. Środki były na koncie ekspresowo! Co dla mnie ważne - wszystko udało się załatwić online i przez telefon. Pełen profesjonalizm, polecam!

20 września 2022 r.
Google

BBAM Jończyk

Jesteśmy zadowoleni obsługą kancelarii Lighthouse. Serdecznie polecamy.

12 sierpnia 2021 r.
Google

Marek Trepczyk

Doskonała Kancelaria wywalczyła dla mnie odszkodowanie z PZU. PZU odmawiało wypłaty. W odmownych decyzjach PZU się powoływało na regulamin , na uchwały Zarządu. Kancelaria Lighthouse Sp. z o.o. jest profesjonalna firmą i Prawnicy pracujący w tej firmie są bardzo skuteczni co spowodowało, że PZU wypłaciło mi należne odszkodowanie. P O L E C A M

13 lipca 2021 r.
Google

Kuba Figuła

27 lutego 2021 r.
Google

Karolina

Bardzo serdecznie polecam, pelen profesjonalizm. Firma podjęła się walki o odszkodowanie i dzięki nim udało nam się odzyskać pieniądze. Nic nie tracicie na podjęciu współpracy a naprawdę mozna wiele zyskać. Polecam :)

09 listopada 2020 r.
Google

Władek H

Profesjonalne podejście i skuteczność. Jestem bardzo zadowolony, że mogłem uniknąć zabawy i przepychanek z firmą ubezpieczeniową. Polecam.

29 października 2020 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.