22

Firma Odszkodowawcza

MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza

ul. Wiosenna 1, 53-017 Wrocław

3.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
52 opinie

3.0/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
50

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Firma Meditor ma swoją siedzibę na ulicy Wiosennej 1 we Wrocławiu, na rynku odszkodowawczym jest obecna od 2002 roku. Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa obsługa postępowań o wyższe odszkodowanie. Firma dochodzi roszczeń od ubezpieczycieli i innych podmiotów, jednak tych, które znajdują się w zasięgu krajowym oraz w Państwach Unii Europejskiej. W kancelarii są zatrudnieni prawnicy, adwokaci i radcy prawni, którzy ściśle współpracują z kancelariami prawnymi na terenie całego kraju oraz za granicą. Współdziała również z biegłymi rzeczoznawcami, jak też lekarzami-specjalistami z zakresu chirurgii, ortopedii, neurologii i innych dziedzin. Firma ma na swoim koncie liczne wygrane procesy na drodze sądowej. Do tej chwili podmiot ten uzyskał dla osób poszkodowanych ponad 70 000 000 zł świadczeń odszkodowawczych. Oprócz tego prowadzi postępowania przeciwko zagranicznym towarzystwom ubezpieczeniowym, dotyczące wypadków komunikacyjnych, przede wszystkim w Niemczech, Anglii, Czechach, Danii i Holandii.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
22 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk

Opinie klientów

Google

lukasz tomaszewski

05 sierpnia 2022 r.
Google

Paweł Kaczyński

MEDITOR to rzetelna firma. Dziękuję Panu Jankowi Kruszelnickiemu, jest godny polecenia, w każdej chwili gotowy do wparcia w trudnych chwilach i pomocny w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw.

02 sierpnia 2022 r.
Google

Waldemar Kos

W trudnych sprawach prawnych, wydających się nie do przeskoczenia, pomoc i doradztwo w rozwiązywaniu sporów, odzyskiwaniu należnych odszkodowań itp. to zaleta profesjonalnej Kancelarii Odszkodowawczej MEDITOR. Dyskrecja, zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm Pana Jana Kruszelnickiego pozwala spać spokojnie. Jest reakcja na każdy telefon. Z całego serca POLECAM usługi w tej firmie.

28 lipca 2022 r.
Google

Andrzej Lichosik

Super, super i jeszcze raz super. Tego oczekiwałem i to otrzymałem. Zdecydowanie POLECAM.

26 lipca 2022 r.
Google

Tomasz Bielski

Dyskrecja, szybki i niezawodny kontakt. Profesjonalizm Pana Jana Kruszelnickiego reprezentującego Kancelarię jest budujący w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Serdeczne dzięki i tak trzymać!

22 lipca 2022 r.
Google

Janusz Rogowski

Polecam Kancelarię Odszkodowawczą MEDITOR.

13 lipca 2022 r.
Google

Janusz Ogórek

Polecam, fachowa i kompetentna obsługa.

04 lipca 2022 r.
Google

Urszula Kania

Kancelaria godna polecenia! Wszystkich, z którymi miałam do czynienia cechuje kultura, dyskrecja, takt i przede wszystkim profesjonalizm. Bardzo dziękuję za fachową, skuteczną pomoc.

24 czerwca 2022 r.
Google

Ula Kaczmarek

Z całego serca polecam kancelarie MEDITOR, szybkie załatwienie sprawy oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta i skutecznie

10 czerwca 2022 r.
Google

Bozena Wilk

Rzetelna obsługa, pełen profesjonalizm, skuteczność. Z całego serca polecam ,

10 czerwca 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.