17

Firma Odszkodowawcza

MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza

ul. Wiosenna 1, 53-017 Wrocław

3.6/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
91 opinii

3.0/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
88

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Firma Meditor ma swoją siedzibę na ulicy Wiosennej 1 we Wrocławiu, na rynku odszkodowawczym jest obecna od 2002 roku. Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa obsługa postępowań o wyższe odszkodowanie. Firma dochodzi roszczeń od ubezpieczycieli i innych podmiotów, jednak tych, które znajdują się w zasięgu krajowym oraz w Państwach Unii Europejskiej. W kancelarii są zatrudnieni prawnicy, adwokaci i radcy prawni, którzy ściśle współpracują z kancelariami prawnymi na terenie całego kraju oraz za granicą. Współdziała również z biegłymi rzeczoznawcami, jak też lekarzami-specjalistami z zakresu chirurgii, ortopedii, neurologii i innych dziedzin. Firma ma na swoim koncie liczne wygrane procesy na drodze sądowej. Do tej chwili podmiot ten uzyskał dla osób poszkodowanych ponad 70 000 000 zł świadczeń odszkodowawczych. Oprócz tego prowadzi postępowania przeciwko zagranicznym towarzystwom ubezpieczeniowym, dotyczące wypadków komunikacyjnych, przede wszystkim w Niemczech, Anglii, Czechach, Danii i Holandii.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
17 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków

Opinie klientów

Google

Jerzy Tomczyszyn

Współpracuję z dyrektorem Janem Kruszelnickim od wielu lat. Zdecydowałem się na dodanie swojej opinii, gdyż wszystkie zlecone przeze mnie sprawy zostały załatwione w satysfakcjonujący mnie sposób. Polecam firmę. Pełny profesjonalizm i skuteczność.

28 stycznia 2023 r.
Google

Kasia Widzinska

Polecam serdecznie firmę odszkodowawcza meditor Przy ul wiosennej we Wrocławiu. Szczególnie polecam Pana Filipa Wieclawka który wywalczył dla mnie duże odszkodowanie za zlamana rękę w tramwaju

24 stycznia 2023 r.
Google

Ewa Rajda

Profesjonalizm w każdym calu.W Kancelarii MEDITOR pracuje zespół rzetelnych, profesjonalnych i przede wszystkim życzliwych prawników z Panem Janem Kruszelnickim na czele. Jeszcze raz chciałabym podziękować za włożony ogrom pracy i empatii w moją sprawę po śmierci męża.

20 stycznia 2023 r.
Google

Czesław Rajda

Firma z SERCEM

19 stycznia 2023 r.
Google

Jaroslaw Deszcz

Polecam współpracę z Kancelarią. Od dekady efektywnie współpracujemy i wspomagamy poszkodowanych.

16 stycznia 2023 r.
Google

Jarek Bo

Zdecydowanie polecam. Profesjonaliści....

11 stycznia 2023 r.
Google

Halina Drabik

Kancelaria bardzo dobrze zajmuje sie sprawmi klientow ,rzetelnie , odpowiedzialnie , szybko. Wspolpracujac z nia niesiemy wsparcie osobom poszkodowanym w wypadkach.

07 stycznia 2023 r.
Google

Arkadiusz Wilczek

Profesjonalna Kancelaria pod każdym względem. Z punktu widzenia klienta - jasne warunki od samego początku, rzeczowy kontakt a informacje przekazywane i wytłumaczone w przystępny, zrozumiały sposób. Polecam.

03 stycznia 2023 r.
Google

edward boch

Zdecydowanie polecam. Kancelarnia MEDIATOR to rzetelna i profesjonalna obsługa od początku do końca sprawy. Pan JAN KRUSZELNICKI za swoje ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta zasługuje na najwyższe wyróżnienie. BRAWO WY TAK TRZYMAĆ !!!

29 grudnia 2022 r.
Google

Janusz Jankowski

Profesjonalna Kancelaria. Bardzo mi pomogli. Polecam.

26 grudnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.