14

Firma Odszkodowawcza

MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza

ul. Wiosenna 1, 53-017 Wrocław

4.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
232 opinie

3.0/5.0
2 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
229

Opinie negatywne

dislike
6

Opis działalności

Firma Meditor ma swoją siedzibę na ulicy Wiosennej 1 we Wrocławiu, na rynku odszkodowawczym jest obecna od 2002 roku. Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowa obsługa postępowań o wyższe odszkodowanie. Firma dochodzi roszczeń od ubezpieczycieli i innych podmiotów, jednak tych, które znajdują się w zasięgu krajowym oraz w Państwach Unii Europejskiej. W kancelarii są zatrudnieni prawnicy, adwokaci i radcy prawni, którzy ściśle współpracują z kancelariami prawnymi na terenie całego kraju oraz za granicą. Współdziała również z biegłymi rzeczoznawcami, jak też lekarzami-specjalistami z zakresu chirurgii, ortopedii, neurologii i innych dziedzin. Firma ma na swoim koncie liczne wygrane procesy na drodze sądowej. Do tej chwili podmiot ten uzyskał dla osób poszkodowanych ponad 70 000 000 zł świadczeń odszkodowawczych. Oprócz tego prowadzi postępowania przeciwko zagranicznym towarzystwom ubezpieczeniowym, dotyczące wypadków komunikacyjnych, przede wszystkim w Niemczech, Anglii, Czechach, Danii i Holandii.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
16 Solace sp. z o.o. Gdańsk
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa

Opinie klientów

Google

Krystyna Strózik

Serdecznie polecam Kancelarię i usługi pana Jana Kruszelnickiego. Jego zaangażowanie w sprawę, wiedza i wysoka kultura osobista przekładają się na dużą skuteczność w osiąganiu celu.

28 września 2023 r.
Google

Bogdan Kurys

Polecam kancelarię. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Pan Kruszelnicki to osoba godna zaufania.

24 września 2023 r.
Google

Agnieszka Lech

Polecam Kancelarię MEDITOR. To profesjonalna i uczciwa firma, którą cechuje indywidualne podejście, życzliwość i duża empatia w stosunku do klienta.

22 września 2023 r.
Google

Iwona Pomian

Kancelaria prawnicza na najwyższym poziomie. Pan Jan K. to osoba godna polecenia, każdemu komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy. W sprawach, ktore przez innych wydawały się nie do wygrania. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Pan mecenas jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą. Jego wiedzą prawnicza jest ogromna. Serdecznie polecam i dziękuję.

21 września 2023 r.
Google

Adam Mysłek

Profesjonalna kancelaria , szybkie działanie Pana Jana Kruszelnickiego , spokój i opanowanie.Polecam

20 września 2023 r.
Google

Barbara Nowicka

Rzetelne i empatyczne podejście do każdej sprawy. Dziękujemy p. Janowi Kruszelnickiemu za pomoc i zaangażowanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

17 września 2023 r.
Google

Mykhail Kravchenko

Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za profesjonalizm p. Jana Kruszelnickiego. Polecam

15 września 2023 r.
Google

Andrzej Brzeziński

Godne polecenia podejście do klientów. Pełny profesjonalizm i kultura.

15 września 2023 r.
Google

Piotr Kurpiński

Polecam. Kancelarię Meditor. Znam z dobrej strony Pana Jana Kruszelnickiego, od wielu lat zajmującego się pomocą prawną dla swoich klientów. Pełen życzliwości, doświadczenia i wiedzy. Profesjonalna obsługa w Kancelarii do skutecznego załatwienia sprawy.

13 września 2023 r.
Google

Małgorzata Kozak

Serdecznie polecam korzystanie z usług kancelarii Meditor. Od lat współpracuję z Panem Kruszelnickim i bardzo jestem zadowolona z poziomu świadczonych usług.Zawsze na czas, rzetelni, wiarygodni i co najważniejsze bardzo skuteczni.

13 września 2023 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.