47

Firma Odszkodowawcza

Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o.

ul. Stary Rynek 77, 61-760 Poznań

2.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań znajduje się w Poznaniu na ul. Stary Rynek 77. Firma posiada przedstawicieli na terenie całego kraju, co umożliwia realizację zleceń od osób poszkodowanych z całej Polski. OCD specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody na osobie, gdzie poszkodowany doświadczył specyficznych obrażeń ciała. Z takim roszczeniem mogą występować osoby, które doznały uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia bez swojej winy. Firma zapewnia pełną obsługę prawną w dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkody osobowej poniesionej wskutek wypadku komunikacyjnego. W zakres działań wchodzi również pomoc w udowodnieniu zajścia wypadku ubezpieczeniowego, pozyskanie informacji o osobie odpowiedzialnej za powstanie szkody czy pomoc w zgromadzeniu oraz skompletowaniu dokumentacji potwierdzającej szkodę osobową. OCD współpracuje z Kancelarią Adwokacką Adwokata Adama Antkowiaka z siedzibą w Poznaniu, posiadającej wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
42 Altis Odszkodowania Kielce
43 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik
44 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
45 EUCERO Sp. z o.o. Zielona Góra
46 TB Ekspert Białystok
47 Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Sp. o o. Poznań
48 CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o. o. Warszawa
49 Krajowy Rejestr Wypadków Warszawa
50 Kancelaria Finansowo - Prawna Legnica Katarzyna Kowalska & Bartosz Fabiś Legnica
51 Kancelaria Ante Legem Katowice
52 Fundacja Informacji Prawnej LexHelper Koszęcin

Opinie klientów

Google

Jakub Mąderek

Polecam serdecznie kancelarię, bardzo dobry i szybki kontakt. Dziękuję Panu Kacprowi Mroczkiewiczowi za merytoryczną i wyczerpującą odpowiedź w kwesti NGO.

04 sierpnia 2021 r.
Google

dariusz terlecki

14 marca 2021 r.
Google

Emilia Rataj

11 lipca 2018 r.
Google

Janusz Gutowski

Fachowiec i porządny człowiek.Polecam.!!!!

14 maja 2018 r.
Google

Kamila Spławska

31 lipca 2016 r.
Google

Dariusz Wais

Szczerze polecam Mecanasa Antkowiaka, zajął się moją sprawą, która dla 2 innych adwokatów była już stracona i doprowadził ją do dobrego finału dla mojej osoby. Co nie było łatwym zadaniem jeśli mówimy o sprawie przeciwko ZUS'owi, takie sprawy zazwyczaj nie są chętnie podejmowane. Polecam gorąco !

18 czerwca 2015 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.