12

Firma Odszkodowawcza

Grupa- Prawno-medyczna Paktus

ul. Zegarmistrzowska 22, 51-180 Wrocław

4.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
108 opinii

4.7/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

79%

Opinie pozytywne

like
95

Opinie negatywne

dislike
26

Opis działalności

Firma Paktus mieści się we Wrocławiu na ul. Zegarmistrzowskiej 22 i zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w wypadkach. Firma prowadzi sprawy Klientów, żeby Ci uzyskali odszkodowanie odpowiednie do poniesionego uszczerbku na zdrowiu i innych strat. Paktus oferuje pełne wsparcie osobom poszkodowanym w uzyskaniu należnych odszkodowań i świadczeń od ubezpieczyciela. W szczególności specjalizują się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za szkody osobowe, wypadki komunikacyjne oraz inne usługi prawnicze. Kontakt odbywa się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Na podstawie otrzymanych informacji firma jest w stanie wstępnie określić czy może podjąć się prowadzenia sprawy. Jeśli tak, zostanie ustalone, czy wymagana będzie wizyta przedstawiciela, czy też wszystko ustalone zostanie już na drodze kontaktu z centralą firmy.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów

Opinie klientów

Google

Agata

Moja współpraca z Firmą pomimo, że na odległość bo mieszkam w Bydgoszczy, przyniosła mi ogromne korzyści finansowe i ogromną satysfakcję, że o moje sprawy dbają kompetentni i rzetelni ludzie.Niezwykla determinacja i dążenie do osiągnięcia założonych celów przyniosła efekty lepsze niż się spodziewałam.Bardzo polecam bo i mi polecono tą firmę! Nie zawiodłam się na żadnym etapie trwania mojej długiej i skomplikowanej sprawy.

20 lipca 2024 r.
Google

Damian Kwiatkowski

Serdecznie polecam usługi firmy Paktus. Na początku wszystko dokładnie wytłumaczyli i wyjaśnili jak cały proces będzie wyglądał. Pomogli mi też abym mógł otrzymać odpowiednią rehabilitację. W moim przypadku konieczny był proces sądowy, ale uważam, że poczekać trochę dłużej na odszkodowanie to żaden problem, tym bardziej że są liczone odsetki. Na początku miałem pewne obawy, ale zaryzykowałem i jestem przykładem osoby, która spróbowała i niczego nie żałuje. Obsługa i pomoc przez ten czas była na jak najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję całej ekipie.

02 lipca 2024 r.
Google

CRUSADER

18 lutego 2024 r.
Google

Lucjan Odrozek

14 lutego 2024 r.
Google

Krzysztof Jurek

Korzystałem z usług kancelarii PAKTUS. Bardzo sprawnie załatwiono moją sprawę. Firma zapewniła także rehabilitację. Otrzymałem większe odszkodowanie niż proponowała firma ubezpieczeniowa sprawcy wypadku. Polecam.

06 grudnia 2023 r.
Google

Zuzia Janiak

04 grudnia 2023 r.
Google

Aleksandra Dobrosz

01 grudnia 2023 r.
Google

Bożena mg

Rewelacyjna FIRMA, pomoc w każdej sprawie, pełen profesjonalizm, obsługa od początku sprawnie prowadzona, Pani Adrianna P. przemiła, kompetentna osoba, odpowiada na wszystkie telefony i SMS-y. Autko zastępcze, czyste, nowoczesne, sprawne w 100%. POLECAM firmę z pełną odpowiedzialnością Bożena Gil

30 listopada 2023 r.
Google

Motorowy Bajzel

Sprawa poprowadzona profesjonalnie, dostałem rehabilitację, zostałem poprowadzony za rączkę przez cały proces. Wszystko wyjaśnione, pieniądze od rozpoczęcia sprawy spłynęły wszystkie do mnie w 10 miesięcy. Sprawa zakończona przed sądową ugodą z ubezpieczycielem. Koszty rozrysowane jak dziecko, żadnych niejasności. Polecam Kwiatek Błażej

24 listopada 2023 r.
Google

Kamil Łuczaj

Nie wiem jak sprawa mojego odszkodowania się zakończy, ale początek wygląda po prostu źle. Takie "auto zastępcze" otrzymałem. Chcąc zgłosić zastrzeżenia, zadzwoniłem do "prezesa", który wyraźnie niezadowolony z mojego telefonu, po wymienie kilku zdań, postanowił się rozłączyć. Jeżeli to była próbka umiejętności społecznej osoby, która ma mnie reprezentować, widoki są raczej marne. Kontakt z biurem na szczęście dużo lepszy.

17 listopada 2023 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.