17

Firma Odszkodowawcza

Grupa- Prawno-medyczna Paktus

ul. Zegarmistrzowska 22, 51-180 Wrocław

3.6/10.0 (ocena w rankingu)

3.8/5.0
37 opinii

4.6/5.0
10 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

74%

Opinie pozytywne

like
35

Opinie negatywne

dislike
12

Opis działalności

Firma Paktus mieści się we Wrocławiu na ul. Zegarmistrzowskiej 22 i zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w wypadkach. Firma prowadzi sprawy Klientów, żeby Ci uzyskali odszkodowanie odpowiednie do poniesionego uszczerbku na zdrowiu i innych strat. Paktus oferuje pełne wsparcie osobom poszkodowanym w uzyskaniu należnych odszkodowań i świadczeń od ubezpieczyciela. W szczególności specjalizują się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za szkody osobowe, wypadki komunikacyjne oraz inne usługi prawnicze. Kontakt odbywa się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Na podstawie otrzymanych informacji firma jest w stanie wstępnie określić czy może podjąć się prowadzenia sprawy. Jeśli tak, zostanie ustalone, czy wymagana będzie wizyta przedstawiciela, czy też wszystko ustalone zostanie już na drodze kontaktu z centralą firmy.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
19 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
20 Salvum Sulejów
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa

Opinie klientów

Google

Barbara Gryglak

Polecam, pełen profesjonalizm. Miła atmosfera i podejście do klienta. Rehabilitacja na wysokim poziomie z dojazdem do domu. Zaangażowanie w 100 % co wiąże się z dobrym wynikiem zakończonej sprawy! :)

Sep 13, 2021
Google

Irek Kulczycki

Polecam. Dziękuję za fachową obsługę,pomoc w każdej sytuacji, za ogromne zaangażowanie i dobre słowo. Czułam wsparcie na każdym etapie mojej drogi do osiągnięcia lepszego komfortu życia. Wioletta

Jul 20, 2021
Google

Grzegorz Tomaszewski

Solidna firma. Polecam!

Apr 30, 2021
Google

Oliwia Tomaszewska

Apr 30, 2021
Google

Tomek Maniana

Cała sprawa została poprowadzona bardzo dobrze i jestem w pełni zadowolony z pracy wykonanej przez firmę, gorąco polecam

Apr 28, 2021
Google

Paweł Bojko

Pół roku temu miałem poważny wypadek samochodowy na obwodnicy autostradowej we Wrocławiu. Kasacja auta i poważna kontuzja lewego barku. Otrzymałem pomoc przy rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z autem - w tym dostałem samochód zastępczy - oraz doskonałą pomoc lekarską i wielomiesięczną opiekę fizjoterapeutów. Dzisiaj mogę poruszać barkiem. Pełen profesjonalizm i opieka nad klientem.

Apr 28, 2021
Google

Joanna Mackiewicz

Kompetentni doradcy, świetni prawnicy, wspaniały kontakt! Gorąco Polecam.

Apr 26, 2021
Google

Piotr Żołowicz

Naprawdę polecam współpracę z tą firmą i jestem zadowolony z ich usług. Wszystkie procedury wyjaśniają na bieżąco, o nic się nie musiałem martwić, a poza tym panuje tam miła atmosfera. No i najważniejsze dla mnie - rehabilitacja na wysokim poziomie, na którą nie musiałem czekać, bo była od razu po wypadku. Polecam fizjoterapeutkę Dominikę, po rehabilitacji czuję się zdecydowanie lepiej. I jakby kiedykolwiek przydarzyła mi się podobna sytuacja to od razu zgłoszę się do nich, bo wiem, że na pewno mi pomogą.

Apr 22, 2021
Google

Asia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera, zawsze jasno wytłumaczone etapy działania i bardzo dobry kontakt. Rehabilitacja na bardzo dobrym poziomie i przede wszystkim od razu po wypadku, bez kolejek, bez czekania. Polecam.

Mar 25, 2021
Google

Hanusia Jagusia

Szczerze polecam usługi medyczne. Skorzystałam z 12 zabiegów terapii manualnej po operacji barku i uważam że lepiej trafić nie mogłam. Pan Grzegorz w ręce którego trafiłam jest profesjonalistą w tym co robi a jednocześnie przesympatyczną osobą. Kontakt z firmą na najwyższym poziomie. Raz jeszcze polecam. Anna Owczarek

Jan 27, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.