12

Firma Odszkodowawcza

Grupa- Prawno-medyczna Paktus

ul. Zegarmistrzowska 22, 51-180 Wrocław

4.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.0/5.0
100 opinii

4.7/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

77%

Opinie pozytywne

like
87

Opinie negatywne

dislike
26

Opis działalności

Firma Paktus mieści się we Wrocławiu na ul. Zegarmistrzowskiej 22 i zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w wypadkach. Firma prowadzi sprawy Klientów, żeby Ci uzyskali odszkodowanie odpowiednie do poniesionego uszczerbku na zdrowiu i innych strat. Paktus oferuje pełne wsparcie osobom poszkodowanym w uzyskaniu należnych odszkodowań i świadczeń od ubezpieczyciela. W szczególności specjalizują się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za szkody osobowe, wypadki komunikacyjne oraz inne usługi prawnicze. Kontakt odbywa się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Na podstawie otrzymanych informacji firma jest w stanie wstępnie określić czy może podjąć się prowadzenia sprawy. Jeśli tak, zostanie ustalone, czy wymagana będzie wizyta przedstawiciela, czy też wszystko ustalone zostanie już na drodze kontaktu z centralą firmy.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
7 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
8 Sagarto Sp. z o.o. Warszawa
9 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
16 Solace sp. z o.o. Gdańsk
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów

Opinie klientów

Google

Motorowy Bajzel

Sprawa poprowadzona profesjonalnie, dostałem rehabilitację, zostałem poprowadzony za rączkę przez cały proces. Wszystko wyjaśnione, pieniądze od rozpoczęcia sprawy spłynęły wszystkie do mnie w 10 miesięcy. Sprawa zakończona przed sądową ugodą z ubezpieczycielem. Koszty rozrysowane jak dziecko, żadnych niejasności. Polecam Kwiatek Błażej

24 listopada 2023 r.
Google

Kamil Łuczaj

Nie wiem jak sprawa mojego odszkodowania się zakończy, ale początek wygląda po prostu źle. Takie "auto zastępcze" otrzymałem. Chcąc zgłosić zastrzeżenia, zadzwoniłem do "prezesa", który wyraźnie niezadowolony z mojego telefonu, po wymienie kilku zdań, postanowił się rozłączyć. Jeżeli to była próbka umiejętności społecznej osoby, która ma mnie reprezentować, widoki są raczej marne. Kontakt z biurem na szczęście dużo lepszy.

17 listopada 2023 r.
Google

Dariusz Galik

Firma reprezentowana jest przez miłych i profesjonalnych ludzi załatwiających sprawy w zadowalający sposób dla klientów !!!!!

31 października 2023 r.
Google

Ziomek Win

Dostałem samochód zastępczy z tej firmy i jestem bardzo zadowolony jakością obsługi, Pani Adrianna która była przydzielona do mojego przypadku zachowała się bardzo profesjonalnie. Wszystko mi wytłumaczyła, świetnie poprowadziła i wyjaśniła sprawy związane z odwołaniem za co dziękuje. Polecam

25 lipca 2023 r.
Google

Paulina Chudy

13 lipca 2023 r.
Google

Ewa Nowinska

Bardzo szczerzy i konkretni ludzie, nie obiecują gruszek na wierzbie a jak przyszło co do czego to byłam miło zaskoczona ile wpłynęło na moje konto za stłuczkę. Bardzo polecam, zwłaszcza że firmy ubezpieczeniowe bardzo zaniżają wysokość świadczenia

28 czerwca 2023 r.
Google

Damian Bł

W czasach, gdy firmy ubezpieczeniowej rażąco zaniżają wypłacane odszkodowanie współpraca z profesjonalną firmą staje się nie tylko konieczna, ale przede wszystkim zdrowo rozsądkową. Szczerze polecam!

20 maja 2023 r.
Google

Conrado Paganini

Polecam usługi tego zespołu. Specjaliści w swoim fachu, wiedzą co robią. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Konrad Gral.

28 stycznia 2023 r.
Google

Tomasz Dzikoń

27 stycznia 2023 r.
Google

Wiesław Cuprys

11 listopada 2022 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.