22

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna PCWO

ul. Świętego Leonarda 7, 25-311 Kielce

3.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
78 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

86%

Opinie pozytywne

like
67

Opinie negatywne

dislike
11

Opis działalności

Kancelaria PCWO zajmuje się dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych, odzyskiwaniem opłaty likwidacyjnej z polisolokat oraz zadośćuczynieniami. Reprezentuje poszkodowanych w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi lub podmiotami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań. Kancelarię PCWO tworzą specjaliści, wśród których znajdują się prawnicy, agenci ubezpieczeniowi, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Gwarancją jakości świadczonych usług jest lista referencyjna klientów oraz ciągły rozwój kompetencji. Firma świadczy usługi z zakresu szkód komunikacyjnych, likwidacji polisolokat czy zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby. Kancelaria oprócz odzyskiwania odszkodowań komunikacyjnych zajmuje się również błędami lekarskimi, szkodami majątkowymi. Siedziba Kancelarii znajduje się w Kielcach na ulicy Świętego Leonarda 7.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Campter Odszkodowania Lubliniec
19 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
20 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
21 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
22 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
23 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
24 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
25 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
26 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
27 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław

Opinie klientów

Google

Michał

Jun 25, 2020
Google

Marcin Nowicki

Niestety brak kontaktu od ponad miesiąca pomimo wypłaty środków z Generali. Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy ani informacji zwrotnej.

Jun 2, 2020
Google

Marcin Nowicki

Niestety brak kontaktu od ponad miesiąca pomimo wypłaty środków z Generali. Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy ani informacji zwrotnej.

May 29, 2020
Google

Michał

Kancelaria prawna która nie zna się na prawie, ich telemarketerzy wydzwaniają do mnie od 09.2018 wmawiając mi że ze mną rozmawiali w sprawie poliso lokaty, mimo pytań skąd posiadają do mnie kontakt i takie informację mówią że mieli zapisane na kartce. Wysłałem kilka maili w tej sprawie na żądnego nie otrzymałem odpowiedzi (a posiadam zapisaną całą historię), w dniu dzisiejszym znowu zadzwonił telemarketer z tej firmy w celu poliso lokaty z tą samą śpiewką co zawsze, tym razem tak tego nie zostawię, ciekawe czy doczekam się w końcu na swoją zgodę na przetwarzanie danych oraz informację na temat podmiotu które je przetwarza. Wielokrotnie prosiłem o kontakt z właścicielem firmy i przez ponad 2 lata nie potrafił się ze mną skontaktować, widzę że częściej odpisuje pod opiniami na google więc może w końcu się uda. Negatywne komentarze z fb też już pousuwali.

May 7, 2020
Google

Knayga

Feb 28, 2020
Google

J. P.

Jedyna rzetelna firma do dopłat do odszkodowań. Współpraca na bardzo dobrym poziomie, bezproblemowy i szybki kontakt z doradcą. Polecam znajomym

Feb 28, 2020
Google

Knayga

Feb 24, 2020
Google

J. P.

Jedyna rzetelna firma do dopłat do odszkodowań. Współpraca na bardzo dobrym poziomie, bezproblemowy i szybki kontakt z doradcą. Polecam znajomym

Feb 24, 2020
Google

Robert Person

Widzę podobnie jak poprzedniczka...w innej firmie proponowali mi połowę mniej niż tu, do tego pieniądze do 4 tyg po podpisaniu umowy. Tutaj dostalem kwotę 2 razy wyższą mało tego umowa podpisana 2 dni po wysłaniu wszelkich dokumentów. Pieniążki na koncie miałem niecałe 2 doby później. Obsługiwała mnie Pani Izabela Bryła. Pełna profeska, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dla firmy za miłe zaskoczenie 5 gwiazdek, dla Pani Izabeli 5 gwiazdek z plusem. Polecam. Usatysfakcjinowany klient

Jan 2, 2020
Google

gregor mitu

Przejrzyście , umowa , konkretnie co i jak. Odpowiadali na moje pytania i rozwiewali wątpliwości . Jestem zadowolony Kasa też OK

Jan 2, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.