14

Firma Odszkodowawcza

Solace sp. z o.o.

ul. Danusi 2A/1, 80-434 Gdańsk

3.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
86 opinii

4.2/5.0
5 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

85%

Opinie pozytywne

like
77

Opinie negatywne

dislike
14

Opis działalności

Kancelaria prawna, która obsługuje wszystkie rodzaje wypadków, a Klient ma pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Skorzystanie z usług Solance to brak opłat wstępnych- jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty. Przejrzysta umowa- bez ukrytych kosztów i wieloletnie doświadczenie- zadowoleni Klienci. Ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom Kancelaria zapewnia środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody, darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym. Niezależne orzecznictwo medyczne- Firma korzysta z usług niezależnych lekarzy oceniających uszczerbki na zdrowiu osób poszkodowanych, co zapewnia maksymalną kwotę odszkodowania. Siedziba Firmy mieści się w Gdańsku na ul. Danusi 2a/1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
9 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 Promesco Michał Dudek Elbląg
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
18 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów

Opinie klientów

Google

Rafal Wilewski

Kancelaria prawna z sektora odszkodowawczego nr 1 w Polsce!

Dec 6, 2021
Google

Alicja

Nie polecam!!naciaganie i brak mozliwosci uzyskania szczerej odpowiedzi:((

Nov 30, 2021
Google

Augustyn Kaczorowski

Dzięki nim udało mi się uzyskać spore odszkodowanie. Bez pomocy bym sobie nie poradził. Od pierwszego kontaktu spotkałem się z pełnym zaangażowaniem w sprawę i profesjonalizmem. Polecam.

Nov 27, 2021
Google

Roksana Brożek

Profesjonalna pomoc prawna w sprawach związanych z odszkodowaniami. Jestem bardzo zadowolona z udzielonego wsparcia, udało się uzyskać odszkodowanie od pracodawcy. Bardzo miły kontakt, pomoc we wszystkich formalnościach. Polecam.

Nov 24, 2021
Google

Ka Bu

Ocena obniżona za brak odpowiedzi na wiadomości na dalszym etapie sprawy. W 2018 roku Pani Monika, a teraz w 2021 Pan Mateusz. Rozumiem ewentualną odmowę podjęcia sprawy etc, ale kompletne ignorowanie kilku wiadomości mailowych jest całkowicie nie na miejscu na samym finiszu postępowania już po wydaniu wyroku gdzie jest jeszcze do wyegzekwowania zwrot kosztów od firmy ubezpieczeniowej. Faktury wraz z specyfikacją wymaganą przez firmę ubezpieczeniową nie otrzymałem. Kancelaria prowadziła dla mnie 2 sprawy, druga z mojej perspektywy pozostała niedokończona.

Nov 22, 2021
Google

Anna Gawlińska

Bardzo sprawnie załatwiona sprawa zwrotu prowizji. Polecam!

Nov 10, 2021
Google

marcin prusakowski

Nov 10, 2021
Google

Damian Q

Dzięki nim udało mi się uzyskać odszkodowanie. Kancelaria zdecydowanie godna polecenia. W dodatku to bardzo mili i sympatyczni ludzie ;)

Sep 16, 2021
Google

Ewa Szopa

Rewelacyjna kancelaria. Dzięki której szybko moja sprawa została rozwiązana. Profesjonalne podejście i przemiła obsługa. Jak najbardziej polecam!

Sep 14, 2021
Google

Norbert Bujak

Do sprawy podeszli indywidualnie oraz z zaangażowaniem. Uzyskałem najlepszą pomoc prawną jaka jest możliwa. Polecam każdemu tę kancelarię ;)

Sep 11, 2021

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.