15

Firma Odszkodowawcza

Solace sp. z o.o.

ul. Danusi 2A/1, 80-434 Gdańsk

3.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
79 opinii

3.7/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

85%

Opinie pozytywne

like
72

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Kancelaria prawna, która obsługuje wszystkie rodzaje wypadków, a Klient ma pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Skorzystanie z usług Solance to brak opłat wstępnych- jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty. Przejrzysta umowa- bez ukrytych kosztów i wieloletnie doświadczenie- zadowoleni Klienci. Ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom Kancelaria zapewnia środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody, darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym. Niezależne orzecznictwo medyczne- Firma korzysta z usług niezależnych lekarzy oceniających uszczerbki na zdrowiu osób poszkodowanych, co zapewnia maksymalną kwotę odszkodowania. Siedziba Firmy mieści się w Gdańsku na ul. Danusi 2a/1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
19 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
20 Salvum Sulejów

Opinie klientów

Google

Damian Q

Dzięki nim udało mi się uzyskać odszkodowanie. Kancelaria zdecydowanie godna polecenia. W dodatku to bardzo mili i sympatyczni ludzie ;)

Sep 16, 2021
Google

Ewa Szopa

Rewelacyjna kancelaria. Dzięki której szybko moja sprawa została rozwiązana. Profesjonalne podejście i przemiła obsługa. Jak najbardziej polecam!

Sep 14, 2021
Google

Norbert Bujak

Do sprawy podeszli indywidualnie oraz z zaangażowaniem. Uzyskałem najlepszą pomoc prawną jaka jest możliwa. Polecam każdemu tę kancelarię ;)

Sep 11, 2021
Google

Mazurek Małgorzata

Wszystko poszło po naszej myśli! Dostałam odszkodowanie, wszystko się udało. Dziękuję serdecznie, najlepsza kancelaria!

Sep 7, 2021
Google

Filip Kędzierski

Pomogli mi z odszkodowaniem. O wszystkim informowali na bieżąco, nie musiałem się o nic martwić. Zostawiam zasłużone 5 gwiazdek.

Sep 4, 2021
Google

Ela Skorupska

Pełen profesjonalizm! Współpraca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się skorzystać z ich usług.

Sep 2, 2021
Google

Aleksandra Jędrzejczyk

Nie mogę powiedzieć złego słowa na tą kancelarię. Dobre podejście do klienta, duże zaangażowanie. Polecam serdecznie

Aug 27, 2021
Google

Adam Kurzawa

Długo szukaliśmy odpowiedniej pomocy. Dzięki kancelarii prawnej Solace, wygraliśmy sprawę, która bardzo długo się za nami ciągnęła. Jesteśmy wam niesamowicie wdzięczni.

Aug 20, 2021
Google

Marti Xx

Jul 29, 2021
Google

Łukasz Brzozowski

Bardzo rzetelna firma, w moim przypadku cesja z OC sprawcy, oferują najlepsze kwoty na rynku (przebadałem prawie wszystkie firmy specjalizujące się w tym) czas załatwienia formalności - ekspresowy! Wszystko zgodnie z umową, polecam w 100%. Profesjonalna firma. Na pewno skorzystam w przyszłości. Otrzymałem ponad 60% kwoty którą bym uzyskał sądząc się samemu, zaoszczędziłem sporo czasu a firma także musi zarobić. Inne firmy oferowały 5-35% kwoty którą można by było uzyskać. POLECAM!

Jun 7, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.