15

Firma Odszkodowawcza

Solace sp. z o.o.

ul. Danusi 2A/1, 80-434 Gdańsk

3.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
92 opinie

4.2/5.0
5 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

85%

Opinie pozytywne

like
82

Opinie negatywne

dislike
15

Opis działalności

Kancelaria prawna, która obsługuje wszystkie rodzaje wypadków, a Klient ma pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Skorzystanie z usług Solance to brak opłat wstępnych- jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty. Przejrzysta umowa- bez ukrytych kosztów i wieloletnie doświadczenie- zadowoleni Klienci. Ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom Kancelaria zapewnia środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody, darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym. Niezależne orzecznictwo medyczne- Firma korzysta z usług niezależnych lekarzy oceniających uszczerbki na zdrowiu osób poszkodowanych, co zapewnia maksymalną kwotę odszkodowania. Siedziba Firmy mieści się w Gdańsku na ul. Danusi 2a/1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
10 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Crash Plus Kobylniki
13 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
14 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce

Opinie klientów

Google

Martyna Anklewicz

05 sierpnia 2022 r.
Google

Patrycja Bauer

Polecam serdecznie Kancelarię Solace. Przemiła i rzetelna obsługa. Mają stały kontakt z Klientem - to ogromny plus. Nie można odmówić im zaangażowania i profesjonalnego podejścia do prowadzonej sprawy oraz klienta.

01 sierpnia 2022 r.
Google

Bartlomiej Jablonski

Polecam, profesjonalnie zajęli się moją sprawą. Cały proces był przejrzysty i bez ukrytych kosztów. Miły i rzeczowy kontakt.

31 lipca 2022 r.
Google

Grazynka S

Bardzo polecam!!! Usługi i kontakt z klientem na najwyższym poziomie :) Pomogli mi w uzyskaniu dużej kwoty odszkodowania, kiedy inne kancelarie nie podjęły się nawet prowadzenia mojej sprawy. Jeszcze raz gorąca polecam i pozdrawiam :)

06 lipca 2022 r.
Google

Marcin Duszyński

05 lipca 2022 r.
Google

Rafał Czaplewski

Super kancelaria, pomagają odzyskać prawdziwe należne odszkodowanie, dużo wyższe od tych przyznawanych nam przez ubezpieczyciela, a wszystko po prostu za procent od uzyskanego odszkodowania, bardzo uczciwy układ. Polecam!

04 lipca 2022 r.
Google

Adam Mróz

SUPER ZADOWOLENIE

23 czerwca 2022 r.
Google

Mateusz Krause

Polecam serdecznie , dziękuję w szczególności Panu Mateuszowi S. , który prowadził i wygrał moją sprawę. :) Firma profesjonalna , zawsze można było liczyć na wyczerpującą odpowiedz na każde pytanie. :)

22 czerwca 2022 r.
Google

aneladgam ycz

Szczerze polecam Kancelarię Solace! Przemiła obsługa, uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie i dzięki ich profesjonalnym poradom otrzymałam znacznie wyższą kwotę odszkodowania niż ta, którą początkowo proponowała mi ubezpieczalnia.

21 czerwca 2022 r.
Google

Piotr Wessalowski

Pełen profesjonalizm !

02 maja 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.