13

Firma Odszkodowawcza

Solace sp. z o.o.

ul. Danusi 2A/1, 80-434 Gdańsk

3.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
73 opinie

3.7/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

85%

Opinie pozytywne

like
67

Opinie negatywne

dislike
12

Opis działalności

Kancelaria prawna, która obsługuje wszystkie rodzaje wypadków, a Klient ma pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Skorzystanie z usług Solance to brak opłat wstępnych- jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty. Przejrzysta umowa- bez ukrytych kosztów i wieloletnie doświadczenie- zadowoleni Klienci. Ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom Kancelaria zapewnia środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody, darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym. Niezależne orzecznictwo medyczne- Firma korzysta z usług niezależnych lekarzy oceniających uszczerbki na zdrowiu osób poszkodowanych, co zapewnia maksymalną kwotę odszkodowania. Siedziba Firmy mieści się w Gdańsku na ul. Danusi 2a/1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
8 Automobilis Sp.z o.o. Lublin
9 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
10 Crash Plus Kobylniki
11 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
12 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
13 Solace sp. z o.o. Gdańsk
14 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
15 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
16 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
17 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
18 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów

Opinie klientów

Google

Łukasz Głębocki

Skuteczność z jaką działa kancelaria Solace jest naprawdę warta podziwu. Korzystałem z jej pomocy, ale oprócz mnie zrobiło to dwóch członków mojej rodziny i każdy po zakończonej współpracy był zachwycony, że przebiegła ona w sposób zadowalający i skuteczny.

Dec 22, 2020
Google

Bartosz Michalik

Niestety przydarzył mi się niefortunny upadek, w którym znacznie ucierpiałem. Przez współpracę z kancelarią udało mi się postawić na swoim i zdobyć należne mi odszkodowanie. Osoby tu pracujące posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie, a ich podejście do klienta jest niezastąpione. Szczerze polecam.

Dec 10, 2020
Google

bozena weiss

Polecam za profesjonalizm i bardzo rzetelne podejście do sprawy jak rownież za kontakt i informacje przekazywane na bieżąco.

Dec 4, 2020
Google

Zuzanna Knot

Rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Fajne jest to, że nie pobierają opłat na wstępie, a jedynie naliczają prowizję po uzyskaniu odszkodowania. Polecam i dziękuję za pomoc. :)

Nov 27, 2020
Google

Rob KARBON

Od 07.10.2020 ( a mam dzisiaj 17.10.2020 ) czekam na kontakt z firmy SOLACE - pewnie kancelaria nie jest zainteresowana poprowadzeniem mojej sprawy ,ale wystarczyło odpisać.... "to nie sprawa dla nas" i byłoby ok. ...

Oct 17, 2020
Google

Dawid Lewandowski

Sep 21, 2020
Google

Kacper Buch

Jestem w pełni zadowolony z usług kancelarii. Po raz drugi skorzystałem z pomocy przy sprawie komunikacyjnej. Na każdym kroku byłem na bieżąco informowany o możliwych rozwiązaniach. Wszystko zostało wytłumaczone w zrozumiały sposób. Sprawa zakończona pozytywnie.

Sep 16, 2020
Google

kondziol1111

Ponad miesiąc temu zgłosiłam się że sprawą, niestety do tej pory nikt się że mną nie skontaktował. 2 razy dzwoniłam odpowiedź: odezwiemy się się w ciągu tygodnia. Do tej pory nic. Wszystkie dokumenty wysłałam to przynajmniej wypadałoby napisać, że ze niestety sprawa nieopłacalna usuwamy prywatne dokumenty. Jak na kancelarie prawna to trochę słabo. Nie polecam i na pewno nie polecę znajomym. Magda

Aug 15, 2020
Google

Lucyna Ural

Kancelaria Solace jest wedlug mojej opinii jak i opinii osób które mnie do niej skierowały, kancelarią która podchodzi do sporu rzeczowo i merytorycznie.Nasza współpraca odbyła się na profesjonalnym poziomie. Na każdym szczeblu sprawy mogłam liczyć na pomoc jak i poradę że strony doświadczonych prawników.

Jul 11, 2020
Google

Justyna Krempicka

Serdecznie polecam tą kancelarię! Świetna obsługa.

Jul 1, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.