14

Firma Odszkodowawcza

Solace sp. z o.o.

ul. Danusi 2A/1, 80-434 Gdańsk

3.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
51 opinii

3.7/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

82%

Opinie pozytywne

like
47

Opinie negatywne

dislike
10

Opis działalności

Kancelaria prawna, która obsługuje wszystkie rodzaje wypadków, a Klient ma pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Skorzystanie z usług Solance to brak opłat wstępnych- jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty. Przejrzysta umowa- bez ukrytych kosztów i wieloletnie doświadczenie- zadowoleni Klienci. Ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom Kancelaria zapewnia środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody, darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym. Niezależne orzecznictwo medyczne- Firma korzysta z usług niezależnych lekarzy oceniających uszczerbki na zdrowiu osób poszkodowanych, co zapewnia maksymalną kwotę odszkodowania. Siedziba Firmy mieści się w Gdańsku na ul. Danusi 2a/1.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
9 Crash Plus Kobylniki
10 LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych Opole
11 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
16 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
17 Salvum Sulejów
18 Campter Odszkodowania Lubliniec
19 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa

Opinie klientów

Google

Wioletta Więcko

Moim zdaniem kancelaria zasługuje na bardzo duże brawa. Dzięki nim już 2 raz udało mi się postawić na swoim. Genialne podejście do klienta, super kontakt i co najważniejsze bardzo duża skuteczność. Polecam.

Jan 10, 2020
Google

Edward Kozera

Bardzo polecam tą kancelarie. Od samego początku nie było rozmowy o jakichś niestworzonych rzeczach. Cała sprawa przebiegała zgodnie z planem i udało się wyegzekwować swoje. Ludzie, którzy tu pracują są bardzo sympatyczni i widać, że zależy im na kliencie.

Jan 2, 2020
Google

Tomasz Trembowski

Sam nigdy nie uzyskałbym takiej kwoty! Pełen profesjonalizm i opieka nad klientem! Polecam!

Dec 24, 2019
Google

Anna Zamiszczak

Polecam tą kancelarię :) To się nazywa profesjonalizm :)) Od początku sprawy fachowa opieka, o wszystkim byłam informowana na bieżąco i co najważniejsze już mam pieniążki na koncie :)

Dec 19, 2019
Google

Tomasz Bandarowicz

Dec 14, 2019
Google

Leon Wakuliński

Wspaniała kancelaria. Świetni specjaliści, ogromna wiedza i doświadczenie, bez nich nie uzyskałbym takiego odszkodowania!! Dziękuję za Waszą pomoc i na pewno będziemy korzystać w przyszłości, jeżeli będzie taka potrzeba! Polecam

Dec 13, 2019
Google

Roman Labacki

Świetna kancelaria! Otrzymałem bardzo wysokie odszkodowanie dzięki tej kancelarii! Fachowe podejście do sprawy, żadnych problemów! Polecam!

Dec 10, 2019
Google

Weronika Kicel

Bardzo doceniam to że jest stały kontakt z osobą prowadzącą sprawę. Kancelaria jest profesjonalna i jednocześnie bardzo otwarta na klienta. Serdecznie polecam.

Dec 3, 2019
Google

Filip Grzybowski

Kancelaria godna polecenia. Już od samego początku byłem informowany o etapach sprawy. Największym plusem współpracy z nimi było odszkodowanie, które przewyższyło moje oczekiwania. Wielkie brawa!

Nov 28, 2019
Google

Katarzyna Gawrońska

Kancelaria na najwyższym poziomie, kompetentny zespół ludzi, którzy znają się na rzeczy. Bezpośrednio po wypadku zgłosiła się do mnie inna firma odszkodowawcza, która obiecywała mi złote góry, a w ostateczności nie uzyskali dla mnie żadnego odszkodowania. Wtedy Solace poleciła mi znajoma, która również korzystała z ich usług. Po miesiącu od przesłania dokumentów uzyskali dla mnie to co obiecali, a ja nie musiałam się niczym martwić. Raz jeszcze dziękuję i polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

Nov 25, 2019

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.