23

Firma Odszkodowawcza

Unicover Sp. z o.o.

ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia

3.3/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
10 opinii

5.0/5.0
7 opinii

0.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

94%

Opinie pozytywne

like
17

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Firma Unicover mieści się w Gdyni na Placu Kaszubskim 8. Wszystkie sprawy prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Przy prowadzeniu sprawy, osoba poszkodowana jest na bieżąco informowana o przebiegu sprawy. Poszkodowany może liczyć na wsparcie firmy oraz na poradę prawną z zakresu odszkodowań. Unicover nie pobiera żadnych opłat, zaliczek, a wynagrodzenie stanowi jedynie prowizja od uzyskanej koszty odszkodowania. Firma zapewnia zastępstwo procesowe przez adwokata lub radcę prawnego bez dodatkowej opłaty. Przy sprawach karnych klientom zapewnia się darmową pomoc prawną w postępowaniu karnym, każda sprawa jest prowadzona przez prawnika. Unicover prowadzi sprawy na terenie całej Polski, oprócz tego przeprowadza sprawne negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, które często wystarczają, żeby zwiększyć wysokość wypłaconego uprzednio świadczenia. W sytuacji, gdy negocjacje nie wystarczą prawnicy, kierują sprawy na drogę postępowania sądowego, wywalczając korzystne dla poszkodowanych wyroki.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
22 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki

Opinie klientów

Google

Radosław Wasiński

Bardzo polecam usługi Pani Joanny. W wyniku wypadku zostałem poszkodowany (przechodziłem spokojnie przez pasy i kierowca zamiast zwolnić cały czas jechał. Nie za szybko, ale wystarczyło, żebym wywinął fikołka i doznał urazu szyjnego). Pani Joanna wywalczyła z ubezpieczycielem nieudolnego kierowcy odszkodowanie. Compensa niespecjalnie śpieszyła się z wypłatą, także serdecznie dziękuję za pomoc, dobry kontakt i rozwiązanie całej sprawy bez mojej ingerencji.

12 lipca 2022 r.
Google

przemysław gwiazdowicz

Profesjonalne podejście do sprawy! Rzetelna diagnoza zajścia, zdarzenia. Fachowe, specjalistyczne, wysokiej klasy podejście do incydentu, wypadku kolizji z autem. Polecam Unicover Kancelaria Odszkodowawcza. Dziękuję Pani Prezes Joanna Duszewska. Wysoki poziom i klasa udzielania pomocy poszkodowanym.

29 grudnia 2021 r.
Google

justyna b

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Dzięki Unicover zostało mi wypłacone odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Polecam serdecznie :)

14 maja 2021 r.
Google

Piotr Ostróżka

Profesjonalnie i w terminie. Incydent wybuchu urządzenia elektrycznego w mieszkaniu zakończony sukcesem na etapie porozumienia. Polecam.

25 marca 2021 r.
Google

Kacper Poemski

Bardzo dobry kontakt z kancelarią i Panią Joanną, bezproblemowe załatwienie sprawy. Mój problem dotyczył wypadku na nierównym chodniku w Gdyni. Zarząd odmówił wypłaty, ale kancelaria stanęła na wysokości zadania i zakończyło się wypłatą. Dzięki i pozdrawiam ! Będę polecał !

11 stycznia 2021 r.
Google

Anna Piwko

Pełen profesjonalizm, polecam.

22 maja 2020 r.
Google

Łukasz Mazur

Polecam ! Duże doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm.

07 maja 2020 r.
Google

Patrycja Kobus

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej sprawie. Kancelaria pomogła mi po wypadku, w którym złamałam nogę przewracając się na chodniku. Nie trzeba było skierować sprawy do sądu za co bardzo jestem wdzięczna. Kwota którą uzyskałam jest bardzo zadowalająca. Polecam i dziękuję raz jeszcze.

28 kwietnia 2020 r.
Facebook

Anna Mar

Profesionalna obsluga , Polecam

15 kwietnia 2020 r.
Google

Agnieszka Ziętara

Kancelaria zajęła się moją sprawą po wypadku na nierównym chodniku. Złamałam nogę. Bardzo pomocni, wszystko wytłumaczyli. Nie poniosłam żadnych opłat za przekazanie sprawy tylko pobrali prowizje po uzyskaniu odszkodowania. 18 procent. Odszkodowanie bardzo zadowalające. Pozdrawiam i polecam. Agnieszka

17 grudnia 2019 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.