28

Firma Odszkodowawcza

Unicover Sp. z o.o.

ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia

3.1/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
7 opinii

5.0/5.0
7 opinii

0.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
14

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Firma Unicover mieści się w Gdyni na Placu Kaszubskim 8. Wszystkie sprawy prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Przy prowadzeniu sprawy, osoba poszkodowana jest na bieżąco informowana o przebiegu sprawy. Poszkodowany może liczyć na wsparcie firmy oraz na poradę prawną z zakresu odszkodowań. Unicover nie pobiera żadnych opłat, zaliczek, a wynagrodzenie stanowi jedynie prowizja od uzyskanej koszty odszkodowania. Firma zapewnia zastępstwo procesowe przez adwokata lub radcę prawnego bez dodatkowej opłaty. Przy sprawach karnych klientom zapewnia się darmową pomoc prawną w postępowaniu karnym, każda sprawa jest prowadzona przez prawnika. Unicover prowadzi sprawy na terenie całej Polski, oprócz tego przeprowadza sprawne negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, które często wystarczają, żeby zwiększyć wysokość wypłaconego uprzednio świadczenia. W sytuacji, gdy negocjacje nie wystarczą prawnicy, kierują sprawy na drogę postępowania sądowego, wywalczając korzystne dla poszkodowanych wyroki.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
23 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
24 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
27 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
28 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
33 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin

Opinie klientów

Google

Izabela Chylewska

Duże doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm z całego serca polecam.

15 listopada 2022 r.
Google

Radosław Wasiński

Bardzo polecam usługi Pani Joanny. W wyniku wypadku zostałem poszkodowany (przechodziłem spokojnie przez pasy i kierowca zamiast zwolnić cały czas jechał. Nie za szybko, ale wystarczyło, żebym wywinął fikołka i doznał urazu szyjnego). Pani Joanna wywalczyła z ubezpieczycielem nieudolnego kierowcy odszkodowanie. Compensa niespecjalnie śpieszyła się z wypłatą, także serdecznie dziękuję za pomoc, dobry kontakt i rozwiązanie całej sprawy bez mojej ingerencji.

12 lipca 2022 r.
Google

przemysław gwiazdowicz

Profesjonalne podejście do sprawy! Rzetelna diagnoza zajścia, zdarzenia. Fachowe, specjalistyczne, wysokiej klasy podejście do incydentu, wypadku kolizji z autem. Polecam Unicover Kancelaria Odszkodowawcza. Dziękuję Pani Prezes Joanna Duszewska. Wysoki poziom i klasa udzielania pomocy poszkodowanym.

29 grudnia 2021 r.
Google

justyna b

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Dzięki Unicover zostało mi wypłacone odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Polecam serdecznie :)

14 maja 2021 r.
Google

Piotr Ostróżka

Profesjonalnie i w terminie. Incydent wybuchu urządzenia elektrycznego w mieszkaniu zakończony sukcesem na etapie porozumienia. Polecam.

25 marca 2021 r.
Google

Anna Piwko

Pełen profesjonalizm, polecam.

22 maja 2020 r.
Facebook

Anna Mar

Profesionalna obsluga , Polecam

15 kwietnia 2020 r.
Google

Agnieszka Ziętara

Kancelaria zajęła się moją sprawą po wypadku na nierównym chodniku. Złamałam nogę. Bardzo pomocni, wszystko wytłumaczyli. Nie poniosłam żadnych opłat za przekazanie sprawy tylko pobrali prowizje po uzyskaniu odszkodowania. 18 procent. Odszkodowanie bardzo zadowalające. Pozdrawiam i polecam. Agnieszka

17 grudnia 2019 r.
Facebook

Leszek Grabiński Styling

Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie

30 grudnia 2016 r.
PanoramaFirm

Oskar

Polecam Unicover z czystym sumieniem. Padłem ofiarą wypadku przy pracy. Kancelaria pomogla uzyskać dla mnie duże odszkodowanie, gdy probowałem samodzienie załatwić sprawę, to ubezpieczalnia odmówila mi wypłaty. Dlatego Polecam usługi tej firmy.!

05 września 2016 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.