17

Firma Odszkodowawcza

Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c.

ul. Ignacego Paderewskiego 104, 35-328 Rzeszów

3.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
37 opinii

5.0/5.0
1 opinia

4.6/5.0
5 opinii

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
36

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Podkarpackie Centrum Odszkodowań Versus mieści się w Rzeszowie, na ulicy Paderewskiego 104. Firma świadczy doradztwo i reprezentuje pozasądowo oraz sądowo osoby poszkodowane w wypadkach, dzięki czemu klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia. Tutaj pracownicy kierują się wyłącznie dobrem klienta, zapewniając najlepszą jakość obsługi. Firma Versus to indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy. Podkarpackie Centrum Odszkodowań Versus składa się z profesjonalnego zespołu, z ponad 15-letnim doświadczeniem, a efekty tej pracy przełożyły się na duże grono zadowolonych Klientów. Firma stale się rozwija i poszerza zakres swej działalności, zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Procedury zostają ograniczone do minimum, na rzecz szybkiej i efektywnej obsługi klienta. Zakres działań obejmuje: bezpłatne porady dotyczące możliwości uzyskania świadczeń, m.in. odszkodowania, od sprawcy wypadku i weryfikację dokumentów związanych z wypadkiem, w tym tłumaczenie dokumentów, jeśli wypadek zdarzył się poza granicami kraju.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
13 Crash Plus Kobylniki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
16 Solace sp. z o.o. Gdańsk
17 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
20 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
21 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
22 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków

Opinie klientów

Google

Monika Podgórska

Firma Versus profesjonalnie zajmuje się moją sprawą. Miałam wypadek samochodowy w którym doznałam wielu obrażeń ciała i ta firma jest godna polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy. Jestem zadowolona, potrafią dobrze wszystko wytłumaczyć i doradzić tak żeby było dobrze dla klienta

16 sierpnia 2023 r.
Google

Maciej Onyszczuk

Firma rzeczowo zajmuje się moją sprawą frankową od A do Z, na daną chwilę jestem bardzo zadowolony z komunikacji oraz procesu całej sprawy. Polecam!!!

11 lipca 2023 r.
Google

SOUND SQUAD Event

W firmie Versus byliśmy zaopiekowani od samego początku aż do pozytywnego zakończenia. Panie były zawsze pod telefonem i czuliśmy się komfortowo na każdym etapie współpracy. Super miejsce.

10 lipca 2023 r.
Google

Agnieszka Engelke

Versus Podkarpackie Centrum Odszkodowań oferuje kompleksowe wsparcie osobom borykającym się ze skutkami wypadków komunikacyjnych i nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Sprawę każdego Klienta traktuje indywidualnie, starając się uzyskać dla niego możliwie najwyższe odszkodowanie. Firma jest profesjonalna a za razem uczciwa i rzetelnie realizuje oczekiwania Klientów.

10 lipca 2023 r.
Google

Marcin Kiełb

Profesjonalne i solidne podejście do sprawy, polecam bardzo pomocna kancelaria

06 lipca 2023 r.
Google

Magdalena Kowalczyk

Najlepsi!

06 lipca 2023 r.
Google

Wiktoria Janiec

10 października 2022 r.
Google

Adrian Ganc

10 października 2022 r.
Google

MONIKA CZERNECKA-BŁASZCZYK

Miła I fachowa obsługa. Szybkie załatwienie spraw.

03 sierpnia 2022 r.
Google

Kacper Zebzda

Sprawa rozwiązana tak jak było mówione serdecznie polecam.

11 kwietnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.