15

Firma Odszkodowawcza

Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c.

ul. Ignacego Paderewskiego 104, 35-328 Rzeszów

3.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.0/5.0
34 opinie

5.0/5.0
1 opinia

4.6/5.0
5 opinii

Osoby polecające

83%

Opinie pozytywne

like
33

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Podkarpackie Centrum Odszkodowań Versus mieści się w Rzeszowie, na ulicy Paderewskiego 104. Firma świadczy doradztwo i reprezentuje pozasądowo oraz sądowo osoby poszkodowane w wypadkach, dzięki czemu klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia. Tutaj pracownicy kierują się wyłącznie dobrem klienta, zapewniając najlepszą jakość obsługi. Firma Versus to indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy. Podkarpackie Centrum Odszkodowań Versus składa się z profesjonalnego zespołu, z ponad 15-letnim doświadczeniem, a efekty tej pracy przełożyły się na duże grono zadowolonych Klientów. Firma stale się rozwija i poszerza zakres swej działalności, zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Procedury zostają ograniczone do minimum, na rzecz szybkiej i efektywnej obsługi klienta. Zakres działań obejmuje: bezpłatne porady dotyczące możliwości uzyskania świadczeń, m.in. odszkodowania, od sprawcy wypadku i weryfikację dokumentów związanych z wypadkiem, w tym tłumaczenie dokumentów, jeśli wypadek zdarzył się poza granicami kraju.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
10 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
11 Promesco Michał Dudek Elbląg
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
13 Crash Plus Kobylniki
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
18 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
19 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
20 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań

Opinie klientów

Google

Aleksandra Dziaduś

Bardzo polecam współpracę z firmą Versus. Z najważniejszych zalet mogę wymienić zaangażowanie i profesjonalny kontakt. Wierzę, że dalsza współpraca będzie równie owocna. Pozdrawiam Ewa D.

Mar 27, 2021
Google

piotr raczak

Profesjonajna firma ludzie którzy tam pracują naprawdę wiedzą co robią. Kontakt bardzo dobry podejście do sprawy jak i je prowadzenie znakomite polecam z ręką na sercu.

Mar 19, 2021
Google

Saba Beatbox

W wyniku wypadku komunikacyjnego,doznałam bardzo poważnego urazu ciała,urazu rdzenia kręgowego .Moje życie zmieniło się 360 stopni.Załamana, zrezygnowana,bez szans i perspektyw,bez środków do życia, aby zakupić potrzebny sprzęt do funkcjonowania. Dzięki firmie Versus-Podkarpackie Centrum Odszkodowań,która zajęła się moją sprawą,sprawnie poprowadziła likwidację szkody i proces sądowy, nie dała za wygraną ,powołując biegłych ,opinie i uzyskując wysokie odszkodowanie.Nigdy nie wątpiłam w umiejętności ,profesjonalizm i zaangażowanie w mojej sprawie. Wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. Wiadomo,pracują tam osoby z doskonałą wiedzą i doświadczeniem wykorzystując zebrane materiały stają na wysokości zadania aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Jestem zadowolona wysokością otrzymanego odszkodowania i wyroku sądu. Otrzymałam rentę, która pozwoli mi godnie ogarniać swoje potrzeby.Nie odzyskam sprawności, ale pieniążki pozwolą mi na pokrycie wydatków na codzień. Jeszcze raz się powtórzę Firmę Versus reprezentują niezwykle profesjonalne i kompetentne osoby,które wiedzą doskonale jak poprowadzić nawet bardzo skomplikowane sprawy . Polecam te firmę. Dziękuję bardzo. Dodam: Rozumiem rozgoryczenie osób w komentarzach ,każdy oczekuje szybkich efektów, ale tam pracują ludzie nie " wróżki" wszystko potrzebuje czasu, niczego nie da się wywalczyć w 3-4miesiące, a na firmy ubezpieczeniowe trzeba argumentów. Walczcie! Nie wolno się poddawać!!!! Jestem z Wami. Pozdrawiam Małgosia.

Mar 8, 2021
Google

Roman Ptasinski

Profesjonalna obsługa bieżące informacje o toku sprawy profesjonalne podejście od początku do końca Bardzo polecam pełen profesjonalizm

Mar 2, 2021
Google

Marek Kilarski

Mar 1, 2021
PanoramaFirm

Elka

Tak poprowadzili sprawę, że odzyskałam należne mi pieniądze z tytułu upadłości konsumenckiej. Dzięki tym ludziom nie tonę już w długach!

Jan 21, 2021
Google

Sławomir Spaczyński

Jan 18, 2021
PanoramaFirm

Tobiasz

Podczas wypadku samochodowego moje auto nadawało się jedynie do kasacji. Ja przechodziłem kosztowną rehabilitację. Nie wiem, co by było, gdyby nie ich pomoc. Zaangażowali się w sprawę, którą doprowadzili do końca i udało mi się uzyskać jednorazowe zadośćuczynienie.

Nov 7, 2020
PanoramaFirm

Kasandra

Doskonale znają się na prawie o odszkodowania. Potrafią przygotować takie dokumenty i wnioski, że człowiek udowadnia swoją niewinność oraz prawo do odzyskania swoich pieniędzy!

Sep 19, 2020
Facebook

Krzysztof Fieden

Profesjonalizm pod każdym względem. Od momentu rozpoczęcia sprawy aż po jej zakończenie. Troska o klienta na pierwszym miejscu. Bardzo polecam.

Aug 28, 2020

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.