20

Firma Odszkodowawcza

Salvum

ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów

3.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.2/5.0
183 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

81%

Opinie pozytywne

like
148

Opinie negatywne

dislike
35

Opis działalności

Kancelaria Salvum specjalizuje się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Pomogła uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy: odkup odszkodowania lub też prowadzenie sprawy w sądzie. Zespół prawników tworzą prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Salvum oferuje rozwiązania, dzięki którym klienci, w dobie nieuczciwych praktyk ze strony towarzystw ubezpieczeniowych oraz rozrastającej się biurokracji zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kancelaria bierze udział w projektach: "Stop zaniżonym odszkodowaniom", "Autem po Europie", poza tym Kancelaria jest sponsorem sportowym takich drużyn jak: PGE Skra Bełchatów, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Skalnik Sulejów. Firma odszkodowawcza działa na terenie całej Polski, wszystkie dane, które otrzymuje od swoich Klientów, podlegają odpowiedniej ochronie i nie są udostępniane innym podmiotom. Kancelaria mieści się na ulicy Koneckiej w Sulejowie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
15 Podkarpackie Centrum Odszkodowań "Versus" s.c. Rzeszów
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
18 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
19 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
20 Salvum Sulejów
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
23 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
24 Campter Odszkodowania Lubliniec
25 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki

Opinie klientów

Google

Maciej Maciej

Wysyłam dokumenty oddzwonili że wezmą odszkodowanie i na tym się skończyło dzwonię do nich a oni mówię że ktoś oddzwoni w mojej sprawie i trwa już to dwa miesiące nie polecam

Jan 18, 2021
Google

bartek jackowski

Sprawa została przyjęta przez kancelarię po czasie kazali odesłać pieniądze. Nie polecam.

Jan 4, 2021
Google

Martyna Kowalska

Zgłosiłam się do nich ze swoim kosztorysem bo kwota jaką mi zaproponowała nie zgadzała mi się - oczywiście wyszło, że ubezpieczyciel zaniżył kwotę. Zdecydowałam się odsprzedać im swoją szkodę i przyznam, że nie żałuję. Parę wiadomości i pieniążki na koncie.

Dec 30, 2020
Google

Roland Bielak

Cenię sobie usługi Salvum bo pomogli mi załatwić samochód zastępczy, którego firma ubezpieczeniowa mi odmawiała. Dzięki jeszcze raz dla pani koordynator Ani. Bardzo przyjazna i pomocna osoba. Pozdrawiam i polecam

Dec 29, 2020
Google

Paweł Kulesza

Po początkowym sceptycznym podejściu do pomysłu sprzedaży szkody zdecydowanie stałem się zwolennikiem tego typu rozwiązania. Wiem co oznacza walka z ubezpieczycielem o należne odszkodowanie. Dlatego zdecydowałem się na Salvum. Poza wysłaniem dokumentów i akceptacją warunków umowy nic więcej mnie nie interesowało bo oni zajęli się wszystkim. Zdecydowanie na plus.

Dec 29, 2020
Google

Dawid Musiał

Miałem do czynienia z Salvum jakiś czas temu. Wszystko ok. Fajnie że całość procedury mogłem załatwić zdalnie. Suma którą mi zaproponowali była niższa niż oczekiwałem ale i tak nie narzekam tym bardziej że chciałem mieć już sprawę z głowy. Także polecam.

Dec 28, 2020
Google

Tomasz Parys

Polecam Salvum Odszkodowania. Wszystko wysłałem im na maila, potem rozmowa z ich przedstawicielem i decyzja z mojej strony na tak. To w sumie tyle - suma się teraz zgadza.

Dec 21, 2020
Google

Ola

Odszkodowanie jakie mi zaproponowano było śmieszne. Dlatego zgłosiłam się do Salvum. Wysłałam im wszystkie papiery które zgromadziłam i po weryfikacji zaproponowali mi odpowiednią kwotę. Zgodziłam się na te warunku. Generalnie nic trudnego a do tego jaka satysfakcja.

Dec 17, 2020
Google

Leonard Wiśniewski

Ja korzystałem z usług Salvum Odszkodowania i jestem zadowolony. Oferta nie powaliła mnie na kolana ale tak bardzo chciałem mieć już sprawę za sobą, że przystałem na ich warunki. Polecam

Dec 9, 2020
Google

Tomek Hmm

Oszuści nie polecam

Dec 5, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.