31

Firma Odszkodowawcza

Salvum

ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów

2.9/10.0 (ocena w rankingu)

3.5/5.0
112 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

65%

Opinie pozytywne

like
73

Opinie negatywne

dislike
39

Opis działalności

Kancelaria Salvum specjalizuje się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Pomogła uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy: odkup odszkodowania lub też prowadzenie sprawy w sądzie. Zespół prawników tworzą prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Salvum oferuje rozwiązania, dzięki którym klienci, w dobie nieuczciwych praktyk ze strony towarzystw ubezpieczeniowych oraz rozrastającej się biurokracji zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kancelaria bierze udział w projektach: "Stop zaniżonym odszkodowaniom", "Autem po Europie", poza tym Kancelaria jest sponsorem sportowym takich drużyn jak: PGE Skra Bełchatów, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Skalnik Sulejów. Firma odszkodowawcza działa na terenie całej Polski, wszystkie dane, które otrzymuje od swoich Klientów, podlegają odpowiedniej ochronie i nie są udostępniane innym podmiotom. Kancelaria mieści się na ulicy Koneckiej w Sulejowie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
31 Salvum Sulejów
32 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
33 Campter Odszkodowania Lubliniec
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
36 Lege Artis Kraków

Opinie klientów

Google

Jacek Grabowski

20 września 2022 r.
Google

roman szotrowski

Bardzo polecam.Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez tę firmę,wywalczyli dla mnie dodatkowe pieniądze. Kontakt z firmą bardzo dobry,miłe panie odpowiadały na szereg moich pytań. Co najważniejsze od momentu złożenia przeze mnie dokumentów do momentu otrzymania pieniędzy minęło zaledwie pięć miesięcy.W 100% polecam tą firmę,która bardzo dobrze egzekwuje pieniądze od nieuczciwych ubezpieczycieli .

15 września 2022 r.
Google

Karolina Korenik

Mama miała szkodę. Pani Aleksandra była bardzo profesjonalna i merytoryczna. Pieniądze pojawiły się w umówionym terminie. Polecam.

14 września 2022 r.
Google

Ewelina Jurasz

12 września 2022 r.
Google

XBSmario

Mają bardzo toksyczną reklamę. Dostaję po 10 maili dziennie. Żadne prośby nie przynoszą skutku.

12 września 2022 r.
Google

Aleksandra Aleksandra

Sprawa zgloszona, dokumenty wyslane, szybki przelew i po sprawie. Pani z infolinii bardzo mila, wszystko wytlumaczyla. Polecam!

10 września 2022 r.
Google

Waluta

Sprawa przeciwko ubezpieczycielowi zakończona pomyślnie. Firma trzymała rękę na pulsie, kontaktowała się ze mną, terminy dotrzymane. Wystarczyło trochę cierpliwości. Wszystko na plus, dlatego polecam :)

07 września 2022 r.
Google

tomasz wisniewski

05 września 2022 r.
Google

Irek Mozol

Jestem zadowolony i pozytywnie zaskoczony z czystym sumieniem polecam firme Salvum

30 sierpnia 2022 r.
Google

Mateusz Dąbrowski

Polecam firmę Salvum. Bardzo miła i szybka obsługa. Pani Michalina profesjonalnie podeszła do mojej sprawy. Na każdym etapie mogłem liczyć na bardzo dobry kontakt. Odszkodowanie zostało wypłacone w ciągu godziny od decyzji.

30 sierpnia 2022 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.