20

Firma Odszkodowawcza

Salvum

ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów

3.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
193 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

80%

Opinie pozytywne

like
154

Opinie negatywne

dislike
39

Opis działalności

Kancelaria Salvum specjalizuje się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Pomogła uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy: odkup odszkodowania lub też prowadzenie sprawy w sądzie. Zespół prawników tworzą prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Salvum oferuje rozwiązania, dzięki którym klienci, w dobie nieuczciwych praktyk ze strony towarzystw ubezpieczeniowych oraz rozrastającej się biurokracji zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kancelaria bierze udział w projektach: "Stop zaniżonym odszkodowaniom", "Autem po Europie", poza tym Kancelaria jest sponsorem sportowym takich drużyn jak: PGE Skra Bełchatów, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Skalnik Sulejów. Firma odszkodowawcza działa na terenie całej Polski, wszystkie dane, które otrzymuje od swoich Klientów, podlegają odpowiedniej ochronie i nie są udostępniane innym podmiotom. Kancelaria mieści się na ulicy Koneckiej w Sulejowie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
15 Solace sp. z o.o. Gdańsk
16 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
17 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
18 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
19 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
20 Salvum Sulejów
21 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
22 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
23 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
24 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
25 Campter Odszkodowania Lubliniec

Opinie klientów

Google

Pawel Blacha

Po początkowym dobrym kontakcie i przesłaniu wszystkich dokumentów przestali odpowiadać. Tak się nie traktuje klientów.

Sep 29, 2021
Google

Sławomir Malicki

Rewelacja...

Sep 16, 2021
Google

Dariusz Prokopiuk

Sep 14, 2021
Google

Paweł P

Sep 12, 2021
Google

sebastian jakubiak

Aug 14, 2021
Google

piotr Yes

po rozmowa i przesłaniu tony dokumentów doszliśmy do porozumienia w sprawie dopłaty odszkodowania, odmówiłem innym firmom z którymi tez rozmawiałem , nagle kontakt sie urwał po próbach kontaktu informowali mnie ze ktoś do mnie oddzwoni. zmarnowałem tylko czas , mega nieprofesjonalne podejście do klienta , nie polecam szkoda czasu. Moja sprawę prowadziła Aleksanda Zielinska.

Jul 30, 2021
Google

Michal 2148

Zarysowałem auto przy skręceniu na skrzyżowaniu. Szkoda znikoma- o wszytkim zapomniałem. Po roku wezwanie do zapłaty od salvum. Nie odpuszczę, poszkodowany wezwany jako świadek a sprawa od 2 lat w sądzie. Zwykłe wyłudzenie. Kilka porad prawnych i juz wiem jakie stanowisko zając w sprawie.

Jul 7, 2021
Google

Krzysztof

Bylem zapewniany, że nie będę ciagany po sądach jako świadek. Wyszlo, ze ja i współwłaściciel auta który juz nim nie byl w chwili zdarzenia mamy wezwanie jako świadek. Na infolinii Pani powiedziała, że prowadzaca oddzwoni do mnie, że zalatwia to - nic, cisza. A to za 130zl, plus kłamstweka od Was. Pozdrawiam.

May 17, 2021
Google

Klaudia Brzezińska

Serdecznie polecam firmę Salvum. Miałam przyjemność współpracować z Panem Rafałem. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu sprawy. Pan Rafał pomógł mi przebrnąć przez te wszystkie meandry ubezpieczeń. Bardzo profesjonalne i kompetentne podejście do klienta. Przede wszystkim szybko i sprawnie. Bardzo polecam.

Apr 28, 2021
Google

Klaudia Grzegorczyk

Mar 23, 2021

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.