17

Firma Odszkodowawcza

Salvum

ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów

3.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
121 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
102

Opinie negatywne

dislike
19

Opis działalności

Kancelaria Salvum specjalizuje się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Pomogła uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy: odkup odszkodowania lub też prowadzenie sprawy w sądzie. Zespół prawników tworzą prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Salvum oferuje rozwiązania, dzięki którym klienci, w dobie nieuczciwych praktyk ze strony towarzystw ubezpieczeniowych oraz rozrastającej się biurokracji zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kancelaria bierze udział w projektach: "Stop zaniżonym odszkodowaniom", "Autem po Europie", poza tym Kancelaria jest sponsorem sportowym takich drużyn jak: PGE Skra Bełchatów, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Skalnik Sulejów. Firma odszkodowawcza działa na terenie całej Polski, wszystkie dane, które otrzymuje od swoich Klientów, podlegają odpowiedniej ochronie i nie są udostępniane innym podmiotom. Kancelaria mieści się na ulicy Koneckiej w Sulejowie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
12 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
13 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
14 Solace sp. z o.o. Gdańsk
15 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
16 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
17 Salvum Sulejów
18 Campter Odszkodowania Lubliniec
19 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
20 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
21 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
22 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań

Opinie klientów

Google

Damian Rogal8

U mnie też wyskoczyła konieczność skorzystania z firmy odszkodowawczej. Wybrałem Salvum (jakoś najczęściej mi się ta nazwa przewijała w rozmowach gdy pytałem o opinie). Generalnie wszystko ok. Proponowane pieniądze nie są najgorsze a cała droga realizacji ogranicza się do przesłania kosztorysu i decyzji ubezpieczyciela, a potem do podpisania umowy.

Feb 19, 2020
Google

Darek Darek

Feb 17, 2020
Google

Grzegorz Tomczyk

U mnie weryfikacja kosztorysu nie wykazała zaniżenia szkody ale warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzić. W Salvum wiedziałem że sprawdzenie jest darmowe dlatego się zdecydowałem.

Feb 17, 2020
Google

Borys Matczyński

Obsługa w Salvum na plus. Działają wg jasnych procedur, po weryfikacji umowa i możliwość spotkania w wyznaczonym przez siebie miejscu oraz opcja wypłaty gotówką. Nieco gorzej jest z terminem realizacji. W mojej ocenie sprawa się nieco wlekła. Mimo wszystko byłem zadowolony zarówno z kasy jak i przejrzystości działań bo jak mogę przymknąć oko na zwolnione działanie, tak kombinowania po prostu nie zdzierżę.

Feb 13, 2020
Google

Szymon Domański

Jestem zadowolony ze współpracy z Salvum. Rzetelna firma, dość szybki odzew po zostawieniu kontaktu, sprawna wycena.oferowana kwota mogłaby być nieco wyższa ale za to pieniądze otrzymałem w dniu podpisania umowy.

Feb 11, 2020
Google

Bartek Kucharski

Co do działań Salvum to nie mam do czego się przyczepić. Wszystko było jasne od początku. Żadnego mydlenia oczu. Oferta do zaakceptowania ale najważniejsze że na kasę nie trzeba czekać nie wiadomo ile tylko dostajesz prosto do ręki po podpisaniu umowy.

Feb 8, 2020
Google

Fabian Wrona

Co do działań Salvum to nie mam do czego się przyczepić. Wszystko było jasne od początku. Żadnego mydlenia oczu. Oferta do zaakceptowania ale najważniejsze że na kasę nie trzeba czekać nie wiadomo ile tylko dostajesz prosto do ręki po podpisaniu umowy.

Feb 7, 2020
Google

Piotr Sikorski

Ogólnie dobrze oceniam pracę biura Salvum. Nie powiem żeby zaproponowana kwota wykupu była wyjątkowo wysoka ale miałem dość przepychanek z ubezpieczycielem i chciałem po prostu zakończyć sprawę z korzyścią dla mnie a akurat w Salvum formalności przebiegły wyjątkowo sprawnie.polecam

Feb 6, 2020
Google

Daniel Zawadzki

Polecam Salvum. Sprawdzili się gdy prowadzili moją sprawę- stłuczka nie z mojej winy, zjechany bok i rozbity reflektor. Wycena ubezpieczyciela sporządzona wg zamienników. W Salvum konsultant wyjaśnił mi procedury, jak to wszystko działa. Z mojej strony tylko doręczenie kilku dokumentów ale sama weryfikacja trochę się ciągnęła. Dopłatę dostałem zaraz po podpisaniu umowy, do ręki od ich konsultanta. Mam nadzieję że nie będę musiał więcej korzystać z tego typu firm ale jakby co to wrócę do Salvum.

Feb 6, 2020
Google

Marcin Adamski

Współpraca z firmą Salvum to moje jedyne doświadczenie z firmą wykupującą odszkodowania. Byłem zaskoczony minimalnymi formalnościami oraz szybką realizacją wypłaty. Nie wiem czy to zawsze tak wygląda ale jeśli chodzi o Salvum to jest to dobra firma.

Jan 27, 2020

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.