32

Firma Odszkodowawcza

Salvum

ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów

2.8/10.0 (ocena w rankingu)

3.3/5.0
93 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

60%

Opinie pozytywne

like
56

Opinie negatywne

dislike
37

Opis działalności

Kancelaria Salvum specjalizuje się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Pomogła uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Klienci mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę współpracy: odkup odszkodowania lub też prowadzenie sprawy w sądzie. Zespół prawników tworzą prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Salvum oferuje rozwiązania, dzięki którym klienci, w dobie nieuczciwych praktyk ze strony towarzystw ubezpieczeniowych oraz rozrastającej się biurokracji zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Kancelaria bierze udział w projektach: "Stop zaniżonym odszkodowaniom", "Autem po Europie", poza tym Kancelaria jest sponsorem sportowym takich drużyn jak: PGE Skra Bełchatów, Wisła Kraków, Widzew Łódź, Skalnik Sulejów. Firma odszkodowawcza działa na terenie całej Polski, wszystkie dane, które otrzymuje od swoich Klientów, podlegają odpowiedniej ochronie i nie są udostępniane innym podmiotom. Kancelaria mieści się na ulicy Koneckiej w Sulejowie.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
27 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
31 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
32 Salvum Sulejów
33 Campter Odszkodowania Lubliniec
34 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
37 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica

Opinie klientów

Google

Amadeusz Białkowski

Polecam

22 maja 2022 r.
Google

Dawid Lam

11 maja 2022 r.
Google

Dorota Domagała

Szybko łatwo przyjemnie

08 maja 2022 r.
Google

Maciej Maciej

Lipa

01 maja 2022 r.
Google

Patrycja Koniczynka

25 kwietnia 2022 r.
Google

Klaudia

Nie polecam i odradzam. Najpierw mi wypłacili pieniądze a później żądali podwójnego zwrotu bo przegrali sprawę. Omijać szerokim łukiem!!!!!

21 kwietnia 2022 r.
Google

Adam Ewa

Tak jak przedmówcy. Ładnie, pięknie a później wezwania z sądu do złożenia wyjaśnień itp. NIE POLECAM.

19 kwietnia 2022 r.
Google

Damian _

Szybki telefon po wniosku. Wysłane dokumenty, niestety zero odpowiedzi nawet po przypominającym piśmie tydzień temu. Szkoda czasu nie polecam.

08 kwietnia 2022 r.
Google

Adrian Zawalich

Zdecydowanie nie polecam!!! Sprawę mojej kolizji wykupili ode mnie za 2000 zł po czym jak ją przegrali obciążyli kosztami mnie, podali mnie do sądu i musiałem im oddać 10000zl .

06 kwietnia 2022 r.
Google

Arekz152 Arek

Konkretna, pomocna i rzeczowa firma.

24 marca 2022 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.