33

Firma Odszkodowawcza

RESO Europa Service Sp. z o.o.

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

2.8/10.0 (ocena w rankingu)

1.7/5.0
76 opinii

2.5/5.0
26 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

23%

Opinie pozytywne

like
23

Opinie negatywne

dislike
79

Opis działalności

RESO Europa Service Sp. z o.o. znajduje się w Suwałkach na ul. Innowacyjnej 1. Na rynku funkcjonuje od 2005 roku i jest laureatem wielu nagród m.in. Diamentów Forbesa, dwukrotnym wyróżnieniem Gepardy Biznesu czy Efektywnej Firmy. RESO specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym również szkód międzynarodowych. Od 2008 roku firma jest Partnerem Generalnego łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które ma w ofercie szeroką bazę dla sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych skierowanych do każdej grupy społecznej i zawodowej. Na terenie całego kraju firma ma ponad 8 tys. doradców. Tym samym marka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych. Firma z doświadczeniem obsługuje Klientów ze szkodą osobową.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
28 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA Warszawa
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
30 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
33 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
34 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
35 Lege Artis Kraków
36 Campter Odszkodowania Lubliniec
37 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
38 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica

Opinie klientów

Google

Andrzej Korościk

TRAGEDIA!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA! FIRMA MAŁO POWAŻNA.PÓŁ ROKU JESTEM OSZUKIWANY I ZWODZONY PRZEZ KOLEJNE OSOBY Z SEKRETARIATU ZARZĄDU. BRAK JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU, MIMO WIELU TELEFONÓW, MAILI... MAJĄ W GŁĘBOKIM POWAŻNIU SWOICH KLIENTÓW ZWŁASZCZA TYCH STAŁYCH. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA !!!

15 maja 2022 r.
Google

Cuber G

Totalna żenada, wina z OC sprawy który był ubezpieczony w firmie EINS ( Resco obsługuje ich szkody ) kontakt dramatyczny , celowe działanie na zwłokę, celowe zaniżanie kosztorysów, celowie a zarazem kłamliwe i bezpodstawne z pełną premedytacją wciskanie poszkodowanemu głupot! Sprawa poszła do Sądu ! Nie ubezpieczajcie się tam !

24 lutego 2022 r.
Google

Zofia Gielda

Jak do 20:00 to chociaż odbierzcie telefon

10 listopada 2021 r.
Google

Mateusz Nowakowski

Dramat, 2 miesiące czekania na wypłatę odszkodowania i zero odzewu.

30 sierpnia 2021 r.
Google

Paulina Chatkiewicz

Nie polecam. A nawet odradzam korzystanie z usług tej firmy. Klient na ostatnim miejscu.

06 sierpnia 2021 r.
Google

Jolanta Kardel

03 sierpnia 2021 r.
Google

latale Latale

14 czerwca 2021 r.
Google

Robert Sokołowski

Ok

30 marca 2021 r.
Google

Mariusz Szuszkiewicz

Dzwoniąc na infolinię firmy odbiera fachowiec który nie ma pojęcia jakie są warunki w NNW 1% odszkodowania i odsyła mnie na ich stronę w celu przeczytania około 10 stron małym druczkiem i odnalezienia tej informacji. Śmiech na sali kto tam pracuje jaka jest wiedza tego Pana o ofercie SWOJEJ firmy i podejściu do klienta

26 stycznia 2021 r.
Google

piotr kostuch

Identycznie jak w przypadku wcześniejszych opinii. Brak kontaktu tylko maile lub infolinnia gdzie pracują ludzie, którzy nic nie mogą. Równie dobrze automaty mogli ustawić do nagrywania. Kosztorys szkody w serwisie ASO na 2800 zł a wypłacają wg systemu 800 zł!! Skandal!! Ludzie zastanówcie się i nigdy nie bieżcie ubezpieczenia od BALCIA insurance czy RESO. Pamiętajcie, że po drugiej stronie szkody też są ludzie czekający na naprawę z OC sprawcy.

11 stycznia 2021 r.

Artykuły i porady

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.