32

Firma Odszkodowawcza

RESO Europa Service Sp. z o.o.

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

2.9/10.0 (ocena w rankingu)

1.7/5.0
76 opinii

2.5/5.0
26 opinii

1.0/5.0
2 opinie

Osoby polecające

22%

Opinie pozytywne

like
23

Opinie negatywne

dislike
81

Opis działalności

RESO Europa Service Sp. z o.o. znajduje się w Suwałkach na ul. Innowacyjnej 1. Na rynku funkcjonuje od 2005 roku i jest laureatem wielu nagród m.in. Diamentów Forbesa, dwukrotnym wyróżnieniem Gepardy Biznesu czy Efektywnej Firmy. RESO specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym również szkód międzynarodowych. Od 2008 roku firma jest Partnerem Generalnego łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które ma w ofercie szeroką bazę dla sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych skierowanych do każdej grupy społecznej i zawodowej. Na terenie całego kraju firma ma ponad 8 tys. doradców. Tym samym marka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych. Firma z doświadczeniem obsługuje Klientów ze szkodą osobową.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
27 To Twoja Kasa Ostrów Wielkopolski
28 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
29 Kancelaria Prawnicza Kiliński Toruń
30 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
31 Langner Odszkodowania Zielona Góra
32 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
33 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
34 Campter Odszkodowania Lubliniec
35 Lege Artis Kraków
36 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
37 Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M Marek Krajewski Legnica

Opinie klientów

PanoramaFirm

dudek

Nierzetelna firma, kłamie i przeciąga, niekompetentna załoga

25 września 2023 r.
PanoramaFirm

dudek

Firma kroi jak może, pracują tam same niekompetentne i niemerytorycznie osoby. Piszą do mnie jak do kolegi. Kroją na klientach i kroją na pracownikach. Łgarz zostanie łgarzem. Z pierwszą opinią, że ta firma jest nierzetelna i oszukuje spotkałem się już 10 lat temu i dziś znowu niestety trafiłem na te firmę i nic się nie zmieniło, dalej są nierzetelni, niekompetentni, nie szanują ludzi ani czasu, im się nie spieszy z niczym a Ty czekaj na swoje pieniądze jak się im zachce to po 5 miesiącach wypłacą , będą jeszcze przy tym się kłócić. To jest zwykła pato firma bez kompetencji zarządzana przez patologiczny zarząd który nie ma szacunku do ludzi

25 września 2023 r.
Google

Andrzej Korościk

TRAGEDIA!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA! FIRMA MAŁO POWAŻNA.PÓŁ ROKU JESTEM OSZUKIWANY I ZWODZONY PRZEZ KOLEJNE OSOBY Z SEKRETARIATU ZARZĄDU. BRAK JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU, MIMO WIELU TELEFONÓW, MAILI... MAJĄ W GŁĘBOKIM POWAŻNIU SWOICH KLIENTÓW ZWŁASZCZA TYCH STAŁYCH. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA !!!

15 maja 2022 r.
Google

Cuber G

Totalna żenada, wina z OC sprawy który był ubezpieczony w firmie EINS ( Resco obsługuje ich szkody ) kontakt dramatyczny , celowe działanie na zwłokę, celowe zaniżanie kosztorysów, celowie a zarazem kłamliwe i bezpodstawne z pełną premedytacją wciskanie poszkodowanemu głupot! Sprawa poszła do Sądu ! Nie ubezpieczajcie się tam !

24 lutego 2022 r.
Google

Zofia Gielda

Jak do 20:00 to chociaż odbierzcie telefon

10 listopada 2021 r.
Google

Mateusz Nowakowski

Dramat, 2 miesiące czekania na wypłatę odszkodowania i zero odzewu.

30 sierpnia 2021 r.
Google

Paulina Chatkiewicz

Nie polecam. A nawet odradzam korzystanie z usług tej firmy. Klient na ostatnim miejscu.

06 sierpnia 2021 r.
Google

Jolanta Kardel

03 sierpnia 2021 r.
Google

latale Latale

14 czerwca 2021 r.
Google

Robert Sokołowski

Ok

30 marca 2021 r.

Artykuły i porady

Koszt usług kancelarii frankowych. Ile trzeba zapłacić?

W tym artykule omówimy różne aspekty korzystania z usług kancelarii frankowych, w tym koszty. Dowiesz się również, jak wybrać najlepszą kancelarię frankową oraz jakie są alternatywy dla tego typu usług.

Jak firmy windykacyjne pomagają odzyskać pieniądze od dłużnika?

Coraz więcej osób chcących odzyskać pieniądze od dłużnika korzysta z firm windykacyjnych. Sprawdź, dlaczego warto zlecić windykację firmie zewnętrznej.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.