24

Firma Odszkodowawcza

RESO Europa Service Sp. z o.o.

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

3.2/10.0 (ocena w rankingu)

2.4/5.0
96 opinii

2.5/5.0
26 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

35%

Opinie pozytywne

like
43

Opinie negatywne

dislike
79

Opis działalności

RESO Europa Service Sp. z o.o. znajduje się w Suwałkach na ul. Innowacyjnej 1. Na rynku funkcjonuje od 2005 roku i jest laureatem wielu nagród m.in. Diamentów Forbesa, dwukrotnym wyróżnieniem Gepardy Biznesu czy Efektywnej Firmy. RESO specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym również szkód międzynarodowych. Od 2008 roku firma jest Partnerem Generalnego łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które ma w ofercie szeroką bazę dla sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych skierowanych do każdej grupy społecznej i zawodowej. Na terenie całego kraju firma ma ponad 8 tys. doradców. Tym samym marka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych. Firma z doświadczeniem obsługuje Klientów ze szkodą osobową.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
19 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
20 ERE Polska Sp z o.o. Kielce
21 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
22 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
23 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
24 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
25 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
26 DEBITUM - Doradztwo Ubezpieczeniowe Radlin
27 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
28 Lexpert Krzysztof Milczarek Tomaszów Mazowiecki
29 Kancelaria Prawna PCWO Kielce

Opinie klientów

Google

Andrzej Korościk

TRAGEDIA!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA! FIRMA MAŁO POWAŻNA.PÓŁ ROKU JESTEM OSZUKIWANY I ZWODZONY PRZEZ KOLEJNE OSOBY Z SEKRETARIATU ZARZĄDU. BRAK JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU, MIMO WIELU TELEFONÓW, MAILI... MAJĄ W GŁĘBOKIM POWAŻNIU SWOICH KLIENTÓW ZWŁASZCZA TYCH STAŁYCH. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA !!!

15 maja 2022 r.
Google

Cuber G

Totalna żenada, wina z OC sprawy który był ubezpieczony w firmie EINS ( Resco obsługuje ich szkody ) kontakt dramatyczny , celowe działanie na zwłokę, celowe zaniżanie kosztorysów, celowie a zarazem kłamliwe i bezpodstawne z pełną premedytacją wciskanie poszkodowanemu głupot! Sprawa poszła do Sądu ! Nie ubezpieczajcie się tam !

24 lutego 2022 r.
Google

Darek Grudziński

Zdecydowanie polecam i wystawiam zasłużone 5 gwiazdek. Auto sprawnie ubezpieczone, bez zbędnych słów i papierologii. Lepiej nie mogłem trafić.

04 grudnia 2021 r.
Google

Emilia Szymańska

Korzystają z wysokiej jakości płynów. Biuro wysprzątane na błysk, pracownicy od razu zwrócili uwagę. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.

29 listopada 2021 r.
Google

szpak Aleksander

Nie mam żadnych uwag i mogę tylko wystawić pozytywny komentarz. Ośrodek rehabiltacyjny nigdy nie wyglądał tak dobrze, pacjenci sobie chwalą i chętniej przychodzą.

24 listopada 2021 r.
Google

Balbina Jarosz

Pracują tu fachowcy, którzy są bardzo kompetentni i indywidualnie dobierają ofertę pod wymagania klienta. Jestem zadowolona z ubezpieczenia, polecam.

19 listopada 2021 r.
Google

Władysław Romanowski

Właśnie się szykuje dla mnie kolejna umowa i na pewno nie ostatnia. Super usługa za uczciwącenę. Dziękuję i polecam!

14 listopada 2021 r.
Google

Zofia Gielda

Jak do 20:00 to chociaż odbierzcie telefon

10 listopada 2021 r.
Google

Roksana Wojtaszek

Profesjonaliści - po prostu! Uzyskałam wszystkie niezbędne informacje, dwa samochody ubezpieczone w 30 minut. Dziękuję i polecam

09 listopada 2021 r.
Google

Lidia Gruszka

Bardzo dobra agencja ubezpieczeniowa. Razem z mężem wykupujemy u nich polisę na dom, a także ubezpieczenia samochodów- AC i OC przewoźnika. Mają bardzo dobre ceny w okolicy. Polecam.

04 listopada 2021 r.

Artykuły i porady

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, a winę za to ponosi linia lotnicza? Masz prawo wnioskować o wypłatę odszkodowania. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.