20

Firma Odszkodowawcza

Kancelaria Ulmer i Współpracownicy

ul. Krakowskie Przedmieście 4, 00-333 Warszawa

3.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
7 opinii

4.1/5.0
9 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

81%

Opinie pozytywne

like
13

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Ulmer mieści się w Warszawie na ul. Krakowskie Przedmieście 4. Firma zapewnia profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowań za powstałe szkody na osobie. Pokrzywdzonym gwarantuje wsparcie prawne w wypadkach na każdym etapie postępowania karnego i zapewnia bezpłatną analizę, kompleksową obsługę spraw, indywidualne podejście do każdego Klienta. Nie zostają pobrane żadne opłaty przedwstępne, honorarium zostaje pobrane dopiero po uzyskanym odszkodowaniu. Firma nie pobiera odszkodowań na konto kancelarii i nie podpisuje ugód w imieniu osób poszkodowanych. Ulmer działa od 2011 roku i uzyskuje odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach, bliskich osób ciężko poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin. Sprawy są prowadzone na terenie całego kraju, firma potrafi skutecznie egzekwować świadczenia nawet za zdarzenia sprzed 20 lat.

Firmy odszkodowawcze wg prawników i radców prawnych

Firma Siedziba
15 Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne Michał Pietrykowski Płock
16 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
17 Salvum Sulejów
18 Grupa- Prawno-medyczna Paktus Wrocław
19 Campter Odszkodowania Lubliniec
20 Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Warszawa
21 Kancelaria Prawna PCWO Kielce
22 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
23 Take Care Polska SP. z o. o. Kielce
24 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
25 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów

Opinie klientów

Facebook

Edyta Nowak

Cieszę się, że kancelaria pomogła innym. Mężowi zupełnie nie pomogła ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest jednak kłamstwo, którym nas nakarmiła podczas pierwszej rozmowy. Mąż starał się o zadośćuczynienie. Kancelaria podczas wspomnianej rozmowy (rozmowa telefoniczna, "głośnomówiąca": ja, mąż, kancelaria) zapewniała, że reprezentują klienta w sądzie. Owszem, ale zapomniała wspomnieć, że nie na rozprawie, bo nie zakłada spraw w sądzie, gdyż by im się to nie opłacało, tylko... jedynie polubownie próbuje uzyskać zadośćuczynienie również na etapie sądowym podczas tzw. próby ugodowej, co jest kompletnie nieskuteczne, bo można się w ogóle na tą "próbę" nie stawić. Któż bowiem, bez żadnych konsekwencji niestawienia się na takim "polubownym" spotkaniu na nie przychodzi? Tak oczywiście zrobiło PZU. Wspomnę dodatkowo, że kancelaria scedowała swoją pracę na innego mecenasa, który ostatecznie poinformował nas, że PZU się nie stawiło na spotkaniu polubownym. Jednym słowem, stara czasu, wysyłania stert skanów, dokumentów, kilkunastu maili, ale przede wszystkim KŁAMSTWO lub może wg niektórych NIEDOPOWIEDZENIE, ale jakież ważne. Jeśli słyszysz, że ktoś będzie Cię reprezentował w sądzie, odbierasz to jednoznacznie. Ot, takie zapomnienie...Nie polecam.

Mar 7, 2020
Google

Szymon Panak

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo porządni i profesjonalni ludzie. Pełne omówienie sprawy i kolejnych kroków, co mnie będzie czekać na co się nastawiać i ile czasu może wszystko zająć. Dla mnie to było ważne bo to pierwsze moje doświadczenie tego typu i czułem się w pełni poinformowany i pewny tego, że osoby, z którymi rozmawiam wiedzą o czym mówią i co robią. Dobry kontakt telefoniczny i szybkie odpowiedzi na mejle. Szczerze powiem, że nie wierzyłem gdy Pani Monika podała mi na pierwszym spotkaniu szacowaną sumę jaką można uzyskać. No cóż, niewiele się pomyliła i jestem w pełni usatysfakcjonowany tym co udało się jej i Panu Marcinowi dla mnie wywalczyć. Polecam.

Feb 24, 2020
Google

Justyna Czarnowicz

Sep 2, 2019
Facebook

Jacek Matuszewski

Kancelaria ULMER poprowadziła kilka moich spraw i jestem zadowolony z efektów ich pracy. Profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb, bardzo dobry kontakt oraz przejrzyste warunki współpracy to tylko kilka ich zalet - zdecydowanie polecam

Aug 2, 2019
Google

Michał Kmiecik

Rewelacja. Znakomity kontakt. Dzięki pomocy Pani Moniki Ulmer otrzymałem zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny w wysokości 5-krotnie wyzszej niz oczekiwałem a 30-krotnie wyzszej od lwoty wyplaconej przez ubezpieczyciela przed zleceniem mojej sprawy . Jeszcze raz dziękuje i polecam wszystkim w/ w Kancelarie

Mar 2, 2019
Google

Kasia Be

Wspolpraca z Kancelaria przeszla moje najsmielsze oczekiwania. Pracownikow cechuje profesjonalizm, uprzejmosc, chec pomocy, obsluga klienta na najwyzszym poziomie i ogromna skutecznosc. Moge z calego serca polecic te kancelarie wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy prawnej. Ze swojej strony bardzo dziekuje za wszelka pomoc, jakiej mi Panstwo udzielili. Mozna na Panstwa liczyc. Pozdrawiam

Mar 2, 2019
Facebook

Kasia Berling

Wspolpraca z Kancelaria przeszla moje najsmielsze oczekiwania. Pracownikow cechuje profesjonalizm, uprzejmosc, chec pomocy, obsluga klienta na najwyzszym poziomie i ogromna skutecznosc. Moge z calego serca polecic te kancelarie wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy prawnej. Ze swojej strony bardzo dziekuje za wszelka pomoc, jakiej mi Panstwo udzielili. Mozna na Panstwa liczyc. Pozdrawiam

Sep 27, 2018
Facebook

Natalia Witkowska

Polecamy Kancelarię Ulmer innym - pełny profesjonalizm, efektywna współpraca i sprawa zakończona sukcesem. Kancelaria prowadziła sprawę mojego męża i na bieżąco informowała o statusie działań. Z czystym sumieniem polecamy!

Sep 4, 2018
Google

Sylwia Matuszewska

Pełen profesjonalizm w realizacji powierzonych spraw. P.Ulmer potrafi wszystko wytłumaczyć i znaleźć najlepsze rozwiązanie każdej sprawy.

Mar 2, 2018
Facebook

Marek Senske

Dobry wybór

Feb 18, 2018

Artykuły i porady

Odkup szkody w internecie. Dlaczego warto skorzystać?

Dzisiaj odkup szkody możliwy jest również w Internecie, gdzie coraz częściej przenoszą się usługi prawne. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania jest łatwiejsze i szybsze niż przy tradycyjnej pomocy prawników.

Skup szkód komunikacyjnych w jaki sposób wybrać firmę?

Skup szkód komunikacyjnych należy się każdemu kierowcy, dlatego usługi te cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedający swoją szkodę może liczyć na pełne wsparcie ze strony kancelarii również, jeśli sprawa znajdzie się na wokandzie sądowej.

Kiedy należy Ci się dopłata do odszkodowania -praktyczne porady

Dopłata do odszkodowania przysługuje osobom, którym została wypłacona zaniżona kwota odszkodowania za szkodę na pojeździe. Mają one wtedy prawo do uzyskania większej kwoty. Musi jednak zostać spełnionych kilka warunków żeby ubiegać się o dopłatę.

Firmy skupujące szkody - czy warto je wybierać i czym się kierować?

Firmy skupujące szkody są pomocne dla osób, które mają problem z uzyskaniem dla siebie wyższego odszkodowania. Odkup szkód będzie możliwy wyłącznie przy szkodach na pojeździe rozliczonych kosztorysowo. Nie ma takiej możliwości w przypadku rozliczeń na podstawie faktur czy bezgotówkowo.